50 geriausių berniukų kirpimų

Nesvarbu, ar tai mokykla, ar vasara, visiems berniukams reikia tinkamų kirpimų, kad jie atrodytų ir jaustųsi gerai. Nuo klasikinių kirpimų trumpiems plaukams iki šiuolaikinių ilgų plaukų stilių reikia apsvarstyti daugybę berniukų kirpimų. Jūsų mažas vaikas ar berniukas taip pat gali turėti savo stiliaus pojūtį, todėl svarbu rasti įvairius kirpimo stilius, kurie puikiai derėtų tiek prie atsitiktinės, tiek prie oficialios išvaizdos.

Šiais laikais berniukams būdingos kelios šukuosenos, todėl sunku pasirinkti geriausią savo vaikų išvaizdą, nepriklausomai nuo jų plaukų tipo. Norėdami įkvėpti mažus berniukus idėjomis ir stiliais, mes sudarėme geriausių berniukų kirpimų sąrašą, kurį dabar galima padaryti. Šios madingos šukuosenos mažiems berniukams yra populiarios ir stilingos, todėl jūsų berniuko plaukai pakils į kitą lygį.

Berniukų kirpimas

Berniuko kirpimai

Nuo šiuolaikinių kirpimų iki naujausių naujų tendencijų, šiais laikais populiariausi berniukų kirpimai prasideda trumpomis šoninėmis pusėmis ir ilgais plaukais viršuje. Tinkamai kirpdami kirpėją, galite pasirinkti daugybę trumpų, vidutinių ir ilgų kirpimų. Gražus trumpas kirpimas apima kirpimą, įgulos kirpimą, šukavimą, šoninę dalį, spyglius ir garbanotus plaukus. Vidutinio ir ilgesnio stiliaus stiliai, su kuriais norite eksperimentuoti, yra „mohawk“, „faux Hawk“, „shag top“, „slick back“ ir „flow“.

Berniukų plaukų stilius

Kadangi rasti vieną šukuoseną savo vaikui gali būti sudėtinga, galbūt norėsite eksperimentuoti su keliais stiliais. Kai kurie šiuolaikiniai kirpimai tinka vidurinei mokyklai, o kiti – jaunesniems vaikams.

Šaunūs kirpimai berniukams

Nesvarbu, ar jis nori lengvo stiliaus, kuris atrodytų šauniai be plaukų gaminio, ar stilingos naujos šukuosenos, kuri gali pareikalauti šiek tiek pastangų, bet atrodyti mielai, šis vadovas padės jums rasti šauniausias berniukų kirpimo idėjas, kurios tiks visų tipų plaukams!

Berniukų trumpi kirpimai

Berniukų trumpi kirpimai

Kūginis išblukimas yra vienas iš populiariausių berniukų kirpimų. Dėl trumpų šonų, kad būtų sukurtas kontrastas ir išryškinti trumpi plaukai viršuje, stilius yra tekstūruotas, kad būtų gauta natūrali apdaila. Ši šauni trumpa šukuosena taip pat apima šukuotus plaukus priekyje, kad atrodytų moderniai ir mielai. Rekomenduojame naudoti šiek tiek matinio plaukų gaminio, kad gautumėte geriausią tekstūrą, apimtį ir tėkmę. Norint lengvai gauti, paprasto stiliaus vaikų kirpimą, šis kirpimas ir stilius yra mėgstamiausias.

Vidutinio kirpimo berniukai

Vidutinio kirpimo berniukai

Berniukai, kuriems patinka ilgesni plaukai, įvertins vėsius vidutinio plauko kirpimus. Geriausi vidutinio ilgio kirpimai šonuose ir nugaroje paprastai yra išblukę arba iškirpti, o viršuje – ilgesni stiliai. Trumpos šoninės dalys nereikalauja priežiūros ir yra paprastos, o vidutinio ilgio plaukai gali būti pritaikyti kelioms gražioms šukuosenoms. Galite viską nuvilkti atgal, nuvalyti į priekį, kad susidarytų kirpčiukai, leiskite natūraliai tekėti arba iššukuokite, kad atrodytų švariai.

Berniukų ilgi kirpimai

Berniukų ilgi kirpimai

Ilgos šukuosenos tapo populiaria berniukų tendencija. Ilgi berniukų kirpimai atrodo šauniai ir jiems nereikia ypatingos priežiūros ar daug stiliaus. Ilgesni stiliai taip pat tinka visų tipų plaukams, todėl juos lengva gauti, jei jūsų berniukas gali išauginti plaukus. Nesvarbu, ar turite garbanotus, banguotus, storus ar tiesius plaukus, vaikai gali parodyti savo unikalų stilių ir asmenybę stilingais ilgais plaukais.

Trumpos pusės, ilgos viršutinės berniuko šukuosenos

Trumpos pusės, ilgi plaukai ant geriausių berniukų šukuosenų

Nors berniukų trumpi kirpimai visada bus stilingi, pastaraisiais metais stiprios tendencijos buvo ilgi plaukai. Su trumpais išblukusiais šonais ir ilgesniais dygliuotais plaukais, tokio tipo šaunūs kirpimai berniukams yra madingi ir nervingi.

Šiuolaikinis berniukų kirpimas kietomis dalimis

Šiuolaikinis berniukų kirpimas kietomis dalimis

Toliau tobulėjant vaikų kirpimo stiliams, aukščiau pateiktame pavyzdyje pastebėsite keletą unikalių posūkių: liniją aplink šventyklas ir plaukų liniją, o kietąją dalį nuskusite į plaukus, kad sukurtumėte vėsią šoninę dalį. Ši nuostabi išvaizda, kaip viena populiariausių berniukų šukuosenų, nustebins jūsų naujausią kirpimą.

Šukos su kieta dalimi ir odos išblukimu

Šukos su kieta dalimi ir odos išblukimu

Šukos ir toliau yra mielas berniukų kirpimas, kuris puikiai tinka kiekvienam vaikui. Universali ir dapper, ši moderni šukuosenos šukuosena yra suporuota su išblukimu šonuose ir kietoje dalyje. Jei jūsų berniukas turi storus, tiesius plaukus, jis gali išsisukti natūraliai, be produkto. Tačiau gera pomada ar gelis vaikams suteiks gražų blizgesį ir šiek tiek valdys ypatingomis progomis.

Garbanotas brūkšnys su dideliu išblukimu

Garbanotas brūkšnys su dideliu išblukimu

Nors garbanotus plaukus gali būti sunku valdyti ir formuoti, garbanos gali suteikti unikalią tekstūrą, neprilygstamą kitiems plaukų tipams. Ši madinga šukuosena išsiskiria siaurinančiu kirpimu šonuose ir ilgais garbanotais plaukais, kabančiais nuo kaktos. Šis stilius taip pat suteikia apimties ir judesių be standumo, todėl tai puikus mokyklos berniuko kirpimas aktyviems vaikams.

„Slick Back“ su „Mid Fade“ ir dizainu

Nupjauti nugaros plaukai su vidutiniu išblukimu ir dizainu

Norėdami berniukams labiau kirpti kirpimą, išbandykite šį nupjautą nugaros išblukimą su plaukų dizainu. Vidutinis išblukimas puikiai atrodo šonuose ir gale, o unikalus maišymas yra itin modernus ir trumpas. Su trumpais ir vidutinio ilgio plaukais viršuje berniukai turi galimybę formuoti įvairią gerą išvaizdą. Ši tekstūruota šukuosena turi šlifuotą viršutinę dalį, kad būtų lengviau formuoti.

Berniukai Faux Hawk su trumpomis pusėmis

Dirbtinis vanagas su trumpomis pusėmis

Dirbtinis vanagas visada buvo šauni šukuosena mažiems berniukams. Turėdami trumpus šonus ir ilgus plaukus ant viršaus, vaikai gali suformuoti geriausias šukuosenas. Norėdami formuoti dirbtinį sakalą vaikams, naudokite stiprią pomadą ar gelį, kad pastumtumėte plaukus link galvos vidurio. Laisvas, tekstūruotas ir natūralus pastaraisiais metais buvo auganti tendencija, todėl šis dirbtinis vanagas mažiems berniukams yra tinkamas ir verta išbandyti.

Tekstūruotas Kifas

Tekstūruotas Kifas

Šis tekstūruotas modernus šriftas puikiai tinka šiek tiek vyresniems berniukams. Dėl trumpo išblukimo ar iškirpimo šonuose, kad paryškintumėte ilgesnius plaukus ant viršaus, šukuosenos šukuosenai reikės šiek tiek stiliaus. Kad berniukas visą dieną išlaikytų savo vietą ir būtų gražiai suformuotas, jam reikės vidutinio ir stipraus laikymo pomados ar kremo. Laikoma labai madinga, mes labai rekomenduojame šią išvaizdą kaip vidurinės mokyklos berniuko kirpimą.

Suaugę berniukų plaukai su mažu išblukimu

Spygliuoti plaukai su vidutiniu išblukimu

Trumpi dygliuoti berniukų plaukų stiliai gali atrodyti tvarkingai ir struktūriškai arba laisvi ir netvarkingi. Ši nuostabi šukuosena yra švieži, nes šonuose yra žemas kūgio išblukimas, linija išilgai plaukų linijos aplink šventyklas ir kieta dalis, nuskusta į šonus. Taip pat pastebėsite, kad dygliuoti plaukai yra suporuoti su šukuotais plaukais nugaroje, derinant du šaunius stilius.

Tekstūruotas pasėlis su dizainu

Tekstūruotas kirpimas su plaukų dizainu

Kai kuriems paprastiems berniukų kirpimams reikia tik išblukusių šonų ir trumpų plaukų viršuje. Pasirinkus tiek daug trumpų ir vidutinio ilgio šukuosenų, kartais lengviausia atrodyti ant viršaus suformuoti netvarkingus, tekstūruotus plaukus. Naudokite lengvą laikymo priemonę, braukite priekį į šoną ir turėsite klasikinę apdailą, kuri tiks visų tipų plaukams.

Mišrūs berniukų kirpimai

Mišrūs berniukų kirpimai

Mišrūs berniukai gali rinktis iš įvairių kirpimų ir stilių, todėl svarbu, kad visi vaikai rastų tinkamus kirpimus, kad jie atrodytų ir jaustųsi gerai. Nuo posūkių iki griežtų garbanų birasiniai berniukų kirpimai yra mieli ir stilingi, kai tinkamai apipjaustyti ir suformuoti. Geriausios šukuosenos mišriems berniukams yra trumpos šonuose ir viršuje arba ilgesnės. Pintinės ir garbanotų plaukų išblukimas buvo populiarus tarp mažų juodų berniukų ir gerai atrodys ir mišriems vaikams.

Kampinis šepetys atgal su dideliu išblukimu

Kampinis šepetys atgal su dideliu išblukimu

Šis kampuotas šepetėlio atlošas suteikia vidurį tarp slidžios nugaros ir šukos. Su švariu išblukusiu kirpimu šonuose ir storais plaukais ši šukuosena gerai atrodytų įvairaus amžiaus berniukams.

Šepetys su „Taper Fade“

Šepetys su „Taper Fade“

Jei norite pakeisti savo mažo berniuko šukuoseną, praleiskite plokščius ir nuobodžius stilius ir šukuokite plaukus. Klasikinis kūginis šonuose pabrėžia aukštai esančias gražias, blizgančias ilgas spynas. Vietoj tradicinės šukos sukurkite šiek tiek pompadour priekyje, kad padidintumėte garsumą.

„Buzz Cut“ su odos išblukimu ir forma

„Buzz Cut“ su odos išblukimu ir forma

Lengvi berniukų kirpimai nėra geresni nei kirpimas. Bet jei manote, kad kirpimo išblukimas yra pernelyg paprastas, nuvalykite plaukų liniją ir iškelkite saldus plaukus. Tiesą sakant, šiais metais berniukų plaukų dizainas buvo labai populiarus, nes tėvai ir kirpėjai randa kūrybingų būdų pakeisti įprastus, nuobodžius stilius.

Berniukų šukos su mažu kritimu

Šukuokite su „Drop Fade“

Šukos yra nesenstantis kirpimas, kuris gerai atrodo daugelyje nustatymų. Nesvarbu, ar jums reikia stilingo mokyklinio kirpimo, ar žavingos šukuosenos bažnyčiai, šis stilius visada puikiai dera. Be to, jį galima pritaikyti įvairiais būdais. Pvz., Paprašykite kirpėjo, kad būtų sunku paryškinti atsiskyrimą iš vienos pusės į kitą. Arba stilius su gera pomada, kad būtų aiški apdaila, o ne tekstūruota, natūrali išvaizda.

„High Top Fade“ su linija

„Hi Top Fade“ su „Line Up“

Aukšta viršutinė išblukimas yra retro šukuosena, kuri ir šiandien yra populiari kirpyklose. Ypač gerai su juodais plaukais, aukštas viršus reikalauja mažų juodų berniukų, kad išaugtų plaukai. Prieš prašydami kirpti, įsitikinkite, kad matote kvalifikuotą kirpėją, nes tam reikia atidžiai stebėti detales.

Ivy lyga

Ivy lyga

„Ivy League“ kirpimas yra protinga, elegantiška šukuosena jauniems berniukams. Nors ši versija buvo atnaujinta su išblukusiu šoniniu pjūviu, kad būtų modernesnis stilius, įgula, supjaustyta viršuje su šonine šonine pakraščiu, išlaiko klasikinę išvaizdą.

Netvarkinga garbanota viršutinė dalis su „Mid Fade“

Susipainioję garbanoti plaukai su vidutiniu išblukimu

Jei norite šukuosenos labiau atsitiktinai, išbandykite gauruotą viršutinę dalį. Švelniai išblukęs kirpimas šonuose ir netvarkingos garbanos, ši išvaizda gali puikiai panaudoti storus, garbanotus jūsų vaiko plaukus.

Berniukų „Pompadour“ su dideliu odos išblukimu

„Pompadour“ su dideliu odos išblukimu

Šiuolaikinė pompadour yra graži, elegantiška šukuosena. Puikiai tinka mados linkusiems berniukams, aukšta odos išblukimas aplink sukuria visą kontrastą, būtiną akims sutelkti dėmesį į saldų stilių viršuje. Šis tekstūruotas pompadour blizgesys yra sukurtas naudojant matinį plaukų produktą, kad būtų gauta natūrali apdaila.

Berniukai Mohawk su nuskustomis pusėmis

Mohawk su nuskustomis pusėmis

Berniukai mohawk su nusiskuto šonais yra nervinga dirbtinio vanago versija. Šis nuostabus stilius, sukurtas kartu su stipriai laikomomis plaukų priemonėmis, atrodo daug mažiau grėsmingai, kai yra suporuotas su mielu vaiko veidu.

Mišrūs berniukai garbanotais plaukais

Mišrūs berniukai garbanotais plaukais

Kai kurie mišrūs vaikai renkasi ilgesnius stilius, tokius kaip ilgos garbanos, kukurūzai, mohawks ir baimės. Dvišaliai berniukai su garbanotais plaukais gali nupjauti daugybę kirpimų, todėl eksperimentuokite su skirtingomis šukuosenomis, kad surastumėte žavingą jūsų mažo berniuko išvaizdą.

Kifas su mažu išblukimu

Kifas su mažu išblukimu

Šis puikus berniukų kirpimas sujungia du madingus stilius – išblukimą ir šlifavimą. Mažas kūgio išblukimas šonuose puikiai tinka jaunam džentelmenui, tačiau žvalus modernus šleifas suteikia linksmybių..

„Undercut Fade“ su tekstūruotu „Fohawk“

„Undercut Fade“ su tekstūruotu dirbtiniu vanagu

Išeinantis ir drąsus, berniuko apatinis kirpimas yra viena iš nuostabiausių šukuosenų. Trumpi ir vidutiniai plaukai viršuje suteikia galimybę formuoti daugybę skirtingų kirpimų. Nors pavaizduotas tekstūruotas fohawkas, maži berniukai gali įpjauti nupjautą nugarą, netvarkingą pakraštį ar natūralius smaigalius.

Kieta šoninė dalis su kūginėmis pusėmis

Kieta šoninė dalis su kūginėmis pusėmis

Šoninės dalies kirpimas yra klasikinė, ikoniška šukuosena berniukams ir vyrams. Tačiau pridėkite šviežių siaurėjančių šonų ir nuskustą liniją, kad gautumėte kietą dalį, ir turėsite modernią versiją, kuri išsiskiria.

Protinga šukuosena

Protingos šukuosenos mokyklų berniukams

Mokykliniai kirpimai neturi būti nuobodūs ir nuobodūs. Išmani šukuosena gali būti stilinga ir šauni, tuo pačiu nereikalaujanti priežiūros ir lengvai formuojama. Šukos išblukimo ir šoninių dalių stiliai idealiai tinka mažiems berniukams ir vidurinės mokyklos vaikams. Sąrašas nesibaigia; gali būti tinkamas bet koks daiktas, kurio šonai smailūs, o viršuje-trumpas ir vidutinio ilgio kirpimas.

„Burst Fade Mohawk“

„Burst Fade Mohawk“

„Burst fade mohawk“ geriausiai atrodo juodaodžiams berniukams. Sprogimo išblukimo kirpimas meistriškai lenkiasi aplink šonus iki pakaušio, o stori, banguoti plaukai viduryje suteikia galutinį rezultatą. Ne visi gali nupiešti mielą sprogimo išblukimo mohawk su plaukų dizainu, bet jei jūsų vaikas gali, mes labai rekomenduojame.

Šukuoti plaukai su „Classic Taper“

Šukuoti plaukai

Trumpas Mohawk Fade

Trumpas Mohawk Fade

Trumpos siaurėjančios pusės su netvarkingais smaigaliais

Trumpos siaurėjančios pusės su netvarkingais smaigaliais

Ilgi išsiskyrę plaukai

Ilgi išsiskyrę plaukai

Kampinės šukos su trumpomis pusėmis

Kampinės šukos su trumpomis pusėmis

Kūginės išblukimo šukos su dalimi

Šukos su kieta dalimi ir mažu išblukimu

Spygliuoti plaukai su trumpomis pusėmis

Spygliuoti plaukai su trumpomis pusėmis

Tekstūruotas pasėlis + kampinis briauna

Tekstūruotas pasėlių kampinis briauna

Stori sluoksniuoti plaukai + susiaurėjęs išblukimas

Smailūs plaukai su kūginiu išblukimu

Šoniniai šukuoti trumpi plaukai + didelis kūginis išblukimas

Šoninis šlifuotas tekstūruotas pasėlis

Netvarkingi gauruoti vidutinio ilgio plaukai

Netvarkingi gauruoti vidutinio ilgio plaukai

Klasikinė šoninė dalis + žemas kūginis išblukimas

Klasikinė šoninė dalis

Norėdami suformuoti visus šaunius berniukų kirpimus, peržiūrėkite geriausius plaukų produktus mažiems berniukams.