50 Fashionista Asimetrik Bob Fikirleri

Son birkaç yılın yıldız saç modelini seçecek olsaydık, bu kesinlikle bob olurdu. Hemen stilistlerine koşan ve bob’u almak için yalvaran tonlarca ünlünün gösterdiği gibi, şu anda büyük bir an yaşıyor. Açıkçası, trende atlayabilir ve onu elde edebilirsiniz. Ama biraz daha fazlasını yapabilirsiniz. Üzerine yeni bir dönüş yapın ve asimetrik bob deneyin. İşte büyük değişim için ilham perileriniz olabilecek 50 ünlü ve daha fazlası.

1. Rachel McAdam’lar

Amerika’nın kendi sevgililerinden biri olan Rachel McAdams ile başlayalım. Süper tatlı bir karamel sarısında, bir yandan ayrılmış saçları ile çok basit ve klasik asimetrik bir bob sporu yapıyor. Şarap rujuna aşığız!

rachel mcadams asimetrik bob

Kaynak

2. Rachel Yeşili

İlk başta Rachel vardı. 1994’te Friends çıktığında herkesi çılgına çeviren saç kesimi buydu ve sinematografik tarihe geçecekti. Sonra asimetrik bir bob aldı ve herkes onu da kopyalamak istedi. Jennifer Aniston saçların kraliçesi.

jennifer aniston asimetrik bob

Kaynak

3. Marion Cotillard

İşte aktris Marion Cotillard bize hepimizin bildiği ve sevdiğimiz Fransız zarafetinden bir parça veriyor. Dağınık ve gevşek vintage Hollywood bukleleri ve dışa doğru süpürülmüş bir patlama ile dalgalı bir bob giyiyor. Ve sadece şu orkide rengi dantelli elbiseye bak!

marion cotillard asimetrik bob

Kaynak

4. Jamie Alexander

2013’te Thor’da kadın savaşçı Sif olarak göründüğünde dünya aktris Jaimie Alexander’ın dikkatini çekti. O zamandan beri, açılı ve ince yüzünü gerçekten vurgulayan bu inanılmaz dağınık asimetrik bob’u sallıyor..

jaime alexander asimetrik bob

Kaynak

5. Brittany Karı

Şaşırtıcı derecede mavi gözlerinden bakışınızı ayırmanın zor olduğunu bilsek de, Brittany Snow’un asimetrik bob’u bize bakmamız için bir şey veriyor. Çok soluk bir şişe sarısı tonunda giyiyor, çok düz ve şık.

brittany kar asimetrik bob

Kaynak

6. Victoria Beckham

Tıpkı hayattan daha büyük kocası gibi, Posh Spice da gezegenin yüzündeki her saç stilini denedi. Ancak, uzun yıllardır asimetrik bob üzerinde sabitlendi. Bu onun listemizdeki ilk görünüşü. İkinci için aşağı kaydırın.

victoria beckham asimetrik bob

Kaynak

7. Emma Watson

Aktris Emma Watson, Hermione Granger’la işini bitirdiği an, genç kişiliğinden sıyrılmak ve saçlarını çocuksu bir peri şeklinde kesmek istedi. Daha sonra saçlarını geri uzattı. Ara kesim bu sevimli asimetrik bob oldu.

emma watson asimetrik bob

Kaynak

8. Rooney Mara

Ah, Rooney Mara’nın düşünceli tavrını nasıl da seviyoruz. Cidden, onun gülümsediğini gören var mı? Görünüşünü bizim kadar seviyorsanız, omuz hizasında asimetrik, yanları hafif açık, parlak dalgalı, kestane kahvesi bir bob giydiğini bilmenize yardımcı olacaktır..

rooney mara asimetrik bob

Kaynak

9. Charlize Theron

Muhtemelen, hiçbir saç kesimi oyuncusu Charlize Theron’un çekemeyeceği bir girişimde bulunamaz. Kumlu bir sarışında bu neredeyse geometrik asimetrik bob’a bakın. Yakut damlayan iddialı küpeler ve ona uygun yakut kırmızısı bir dudakla eşleştirdi..

charlize theron asimetrik bob

Kaynak

10. Rosamund Turna

Aktris Rosamund Pike, burada fırfırlar ve heyecanlar için değil. Asimetrik bobunu temelden koruyor. Bir tarafa ayrılmış ve düzeltmek için yassı demirini kullandığı açık. Bizim en çok sevdiğimiz ise onun seçtiği sarı hindistan cevizi rengi..

rosamund turna asimetrik bob

Kaynak

11. Beyonce

Kraliçe bir trende girdiğinde, onu da almanız gerektiğini bilirsiniz. Evet, Beyonce muhteşem dişi aslan yelesini kısa bir süreliğine bıraktı ve bu güzel, platin, asimetrik bob ile donatıldı. Kedi göz kalemi ve neon pembe dudaklar görünümü tamamlıyor.

beyonce asimetrik bob

Kaynak

12. Kısa Asimetrik Bob

Kısa bobları tanımlamak zordur. Kısa bir bob ve uzun bir peri kesimi arasındaki çizgiyi nereye çizersiniz? İşte muhteşem Cameron Diaz’ın sarışın üzerine kahverengi kısa asimetrik bob ve bir çift çarpıcı tiyatro küpesi ile bir resmi.

cameron diaz asimetrik bob

Kaynak

13. Düzensiz Bob Saç Kesimi

İngiliz şarkıcı Cheryl Cole, asimetrik bob’un da büyük bir hayranı. Önünde uzun, düzensiz bir ipi olan derin katmanlı bir elbise giymeyi seviyor. Ayrıca sırtın nasıl çok kabarık olduğunu da fark edebilirsiniz. Bu efekti elde etmek için dönen bir fırça kullanın.

cheryl cole asimetrik bob

Kaynak

14. Sarışın Asimetrik Bob

İşte bizim için muhteşem bir sarışın bob modelleyen sevimli Portia de Rossi. Seçtiği gölge, biraz bej ile karıştırılmış chai latte. Açık teni ve yeşil gözleri için harikalar yaratıyor. Güneş öpücüğü makyaj tonları ve tozlu pembe dudaklarla eşleştirdi..

portia de rossi asimetrik bob

Kaynak

15. Kate Upton

Süper model Kate Upton, asimetrik bir bob lehine uzun ve tatlı kilitlerini de attı. Ve oğlum, yaptığına sevindik! Clark Gable ve Fred Astaire ile filmlerde oynaması gereken bir Eski Hollywood divası gibi görünüyor..

kate upton asimetrik bob

Kaynak

16. Açılı Asimetrik Bob

Sizi bilmiyoruz, ama kızımız Kim K’nin bu mimari asimetrik bobda nasıl göründüğüne kesinlikle hayran kaldık. Kesimin kör ve dalgalı uçlarının yanı sıra çok uzun ve keskin açılar, onu sinirli ve şehirli gösteriyor..

kim k asimetrik bob

Kaynak

17. Orta Asimetrik Bob

Ashley Olsen, iyi, eski moda bir orta boy bob’un hayranıdır. Kendisine en çok yakışan saç rengine sadık kaldı, ki bu sarı olan. Özellikle tam siyah dumanlı bir makyaj yaptığında, devasa yeşil gözlerini vurgular..

mary kate olsen asimetrik bob

Kaynak

18. Emma Taşı

Aktris Emma Stone’u nadiren böyle bir duruşta görüyoruz, ama yaptığımızda onu seviyoruz. Bu kırmızı halı etkinliği için Emma, ​​seksi gotik dokunuşlarla karıştırılmış retro glam görünümüne gitmeye karar verdi. Ve bu dünyadan muhteşem görünüyordu! Cidden onun stilini hemen kopyalamak istiyoruz!

emma taşlı asimetrik bob

Kaynak

19. Kısa Asimetrik Saç Nasıl Şekillendirilir

Bu sorunun birçok olası cevabı var. Bunlardan biri Rihanna’nın tavsiyesine uymak ve bobunuzu çok açılı ve düz bir şekilde şekillendirmek olacaktır. Yüzünüzü aynı anda uzatıp incelterek daha oval görünmesini sağlar..

rihanna asimetrik bob

Kaynak

20. Gül Byrne

Saçınıza biraz ombre uygulamak, asimetrik bobunuzu ve genel yüz hatlarınızı yumuşatmaya yardımcı olacaktır. Kahverengi saçlarınız varsa, onu biraz gür karamel veya biraz sarı bej çizgilerle birleştirmenizi öneririz..

gül byrne asimetrik bob

Kaynak

21. Sevimli Asimetrik Bobs

Aktris Anne Hathaway’e bakıp ‘sevimli’ düşünmemeniz mümkün değil. Özellikle de artık en sevdiğimiz göğüslerden biri haline gelenleri giydiğinde. Uzunluğu, özellikle o boğucu ve lekeli siyah dumanlı gözle, ona 20’li bir sinek havası veren çeneye zar zor dokunuyor..

anne hathaway asimetrik bob

Kaynak

22. Lea Seydoux

Emma Watson’dan önce en sevdiğiniz Disney prensesi Belle rolünde Lea Seydoux vardı, ‘zaman kadar eski masal’ın Fransızca versiyonunda her yerde kalpleri büyüleyen Lea Seydoux vardı. kayıp. Ayrıca Lea’nın dağınık, bal rengi asimetrik bobunu da öneriyoruz..

lea seydoux asimetrik bob

Kaynak

23. Naomi Watts

Omuz boyunda bir bob üzerinde plaj dalgaları? Evet lütfen. Tek ihtiyacınız olan saç maşası ve biraz saç spreyi. Yeterince cesursanız, yassı demirinizi bile kullanabilirsiniz. YouTube’da öğreticiler arayın. Orada size bunları nasıl yapacağınızı gösterecek çok sayıda güzellik vloggerı bulacaksınız..

naomi watt asimetrik bob

Kaynak

24. Katmanlı Asimetrik Bob

Rita Ora’dan alın – katmanlı ve dağınık en iyisidir. Özellikle ince saçlarınız varsa. İnce saçlı kızlar için harika bir numara. stilistinizden size bazı katmanlar vermesini ve bu dalgalı uçları oluşturmak için bir ustura kullanmasını isteyin. Bu şekilde, daha önce sahip olduğunuzdan daha fazla hacme sahip olacaksınız..

rita ora asimetrik bob

Kaynak

25. Patlama ile Asimetrik Saç Kesimleri

Ashley Simpson artık büyüdü ve güzel bob’u bunun kanıtlarından biri. Onu olgun, seksi ve güzel, zarif ve dengeli bir kadın olarak tasvir ediyor. Sonbahar yaprağı bir rujla eşleştirilen bakır dumanlı göze ve saçlarının kökleriyle uyumlu kaşlara aşığız..

ashley simpson asimetrik bob

Kaynak

26. Dokulu Asimetrik Bob

Lily Collins’in Givenchy’nin yüzü olarak neden seçildiğini anlayabiliyor musunuz? Biz de öyle düşündük. Ultra feminen ve şık görünümü, onu evin klasik güzellik standartlarıyla uzun süredir devam eden romantizmi için mükemmel bir aday yapıyor..

lily colins asimetrik bob

Kaynak

27. Paris Hilton

Paris Hilton hakkında sevdiğimiz bir şey varsa, Malibu sarı tonundan asla ama asla vazgeçmedi. Ona ve bize 90’lardan kalma bir Barbie bebeğini hatırlattı, bu yüzden onu her zaman tuttu. Bununla birlikte, şimdi de istediğimiz bu derin asimetrik bob ile çeki düzen verdi..

paris hilton asimetrik bob

Kaynak

28. Julianne Hough

Basit ve tatlı. Bunlar hem Julianne Hough’u hem de asimetrik bobunu tanımlamak için kullanabileceğimiz kelimeler. Eski ‘az daha fazladır’ sözüne gelince, o gerçek bir derstir. Muhteşem bir elbise giyin ama makyajı ve saçı minimumda tutun.

julianne hough asimetrik bob

Kaynak

29. Yine Lüks Baharat

Victoria Beckham’ın listemizde ikinci kez yer alacağı konusunda sizi uyarmıştık ve işte burada. Onu buraya iki kez dahil etmemizin nedeni, bizimle farkedilemeyecek bir A-line bob sporu yapmasıydı. Kesinlikle muhteşem.

victoria beckham asimetrik bob

Kaynak

30. Rebecca Salonu

Onu en çok Parade’s End’de mi yoksa Vicky, Christina, Barcelona’da mı sevmiş olmanız önemli değil. Rebecca Hall, benzemek istediğimiz klas ve güzel bayan. İşte o minimal makyaj ile olağanüstü brendi kahverengi renkli asimetrik bob içinde. Vay!

rebecca salonu asimetrik bob

Kaynak

31. Karlie Kloss

Süper model Karlie Kloss, kırmızı halıda olduğu gibi asimetrik bir bob giymeyi bize öğretmek için burada. Cevap? Tabii ki öldürücü bir güvenle. Eh, büyük bir çift zümrüt küpenin yanı sıra profesyonel makyajın da zararı olmaz..

karlie kloss asimetrik bob

Kaynak

32. Kırmızı Asimetrik Bob

Jessica Chastain, şüphesiz en sevdiğimiz kızıllardan biridir. Omuzlarına kadar uzanan asimetrik bir bob içinde rengini gururla taşıyor. Tüm bu kızarıklığa ekstra vücut ve hacim veren çok kalın saçları olduğu gerçeğini seviyoruz..

jessica chastain asimetrik bob

Kaynak

33. Mena Süvari

Evet, Mena Suvari, American Pie’nin tatlı liseli kızı artık büyüdü. Ve bunda da harika bir iş çıkardığını gururla söyleyebiliriz. O, yanları süpürülmüş kakülleri olan kumlu bir sarışın bob’a sahip, ateşli ve seksi bir kadın..

mena suvari asimetrik bob

Kaynak

Daha fazla yan süpürme patlama fikirleri için, işte bu konuda yazdığımız tam bir parça, sadece sizin için!

34. Malin Akerman

Bu süper tatlı asimetrik bob ne kadar havalı görünüyor? Yandan savrulan kahküller çok uzun ve Malin Akerman’ın stilisti yan kahkülleriyle birkaç hafif bukle oluşturmak için saç maşası ve biraz saç spreyi kullandı. Bu şekilde, gerçekten komşu kızı gibi görünüyor.!

malin akerman asimetrik bob

Kaynak

35. Christina Elma Kapısı

Bu gölgeye koyu şekerleme kökleri olan Manhattan sarışın denir. Ve nedenini görebiliriz. Aktris Christina Applegate, bu resimde kesinlikle bir milyon dolar gibi görünüyor. Ayrıca elbisesinin saten mürekkep mavisinin gözlerini nasıl vurguladığını da seviyoruz. Küpeleri fark ettin mi? elmaslar hakkında konuşun!

christina applegate asimetrik bob

Kaynak

36. Ocak Jones

Bu, asimetrik bir bob üzerinde 20’li yılların Hollywood buklelerini nasıl yapmanız gerektiğine dair mükemmel bir örnek. Parmak dalgalarına benzerler, ancak çok daha gevşektirler ve biraz daha fazla sıçrama ve esnekliğe sahiptirler. Ocak Jones’un yaptığı gibi elbisenizde, saç renginizde ve makyajınızda tüm şampanya tonlarında minimal ve ten rengi gidebilir ya da dudaklarınızda bir renk patlaması seçebilirsiniz. Mercan kırmızısı diyelim.

ocak jones asimetrik bob

Kaynak

37. Patlama ile Asimetrik Bob

Reese Witherspoon, kakülleriyle en sevdiğimiz Hollywood ünlüsü olabilir. Hatırlayabildiğimizden beri onları giyiyor ve sahip olduğu iyi bir şey. Aktris, patlamaların varlığından büyük ölçüde yararlanan kalp şeklinde bir yüze sahip..

reese witherspoon asimetrik bob

Kaynak

38. Miranda Kerr

İşte asimetrik bob’u sevgiyle kucaklayan listemizdeki bir başka süper model. Miranda Kerr’in dolgun, dolgun, yuvarlak bir yüzü var ve bir bob onu uzatıp inceltir. Asimetri biraz tuhaflık için var.

miranda kerr asimetrik bob

Kaynak

39. Nicole Ritchie

Tarzınızı daha kentsel ve modern bir tarza nasıl yükselteceğinize dair fikirler arıyorsanız, artık aramayın. Nicole Ritchie’nin ilham kaynağınız olmasına izin verin. Kaygan bob’u bir taraftan ayrılıyor ve sadece omzundan eğimli bir ölçekte iniyor.

nicole ritchie asimetrik bob

Kaynak

40. Keira Knightley

Erkek arkadaşınızın ailesiyle ilk kez tanışmaya gittiğiniz gece giymeniz gereken asimetrik bob bu. Bize güvenin ve dahası Keira’ya güvenin. Basit, tatlı, içinde birkaç bukle var ve bu, tarzınızın ve zevkinizin olduğunun bir kanıtı..

keira şövalye asimetrik bob

Kaynak

41. Kerry Washington

Tarz ve zevkten bahsetmişken, gözlerimizi aktris Kerry Washington’dan ve çıkardığı bu görünümden alamadık. Kopyalamamız için başka bir büyük ilham kaynağı mı? Öyle inanıyoruz. Zengin, çikolatalı bir esmerde, üzerine birkaç moka loş ışıklı, kıvırcık asimetrik bir bob. Ve o kış meyveli ruj…

kerry washington asimetrik bob

Kaynak

42. Kate Blanchette

Beyaz perdenin daha azının kesinlikle daha fazla olduğuna kesinlikle inanan bir başka lider kadın, son derece yetenekli Kate Blanchette’den başkası değil. Ve çıplak makyaj ve düz saçla bu kadar harika görünürken bunu nasıl düşünemezdi??

cate blanchette asimetrik bob

Kaynak

43. Sarah Paulson

Asimetrik bir bob, Sarah Paulson’un güzellik ve stil oyununa katılması için çok akıllıca bir hareketti. Uzun ve kare bir yüzü var ve bir miktar tatlandırıcı kullanabilecek oldukça güçlü bir çenesi var. Kısa bobun çok feminen hatlarından alıyor..

sarah paulson asimetrik bob

Kaynak

44. Kirsten Dunst

Bu buzlu sarışın gölgesinin Kirsten Dunst’ın gözleri için ne yaptığını anlayamayız. Son derece solgun sarışın, siyah ve kahverengi makyajın da yardımıyla gözlerini yeşim gibi bir yeşil tonuna çevirdi..

kirsten dunst asimetrik bob

Kaynak

45. Keri Hilson

O sahte kirpikleri ve mavi göz kalemini çıkar çünkü 90’ları yeniden yaşıyoruz! Ve hazır başlamışken, Keri Hilson’ın kitabından bir yaprak alıp bu sevimli ve çok iyi yapılandırılmış asimetrik bob’u alabiliriz..

keri hilson asimetrik bob

Kaynak

46. ​​Priyanka Chopra

Kıvırcık saçlı asimetrik bir bobun nasıl görüneceğini bize göstermek için Bollywood oyuncusu Priyanka Chopra’yı seçtik. Ayrıca koyu erik ve biraz ela kahverengi ile karıştırılmış bir esmer olan saçlarının rengini de seviyoruz..

Priyanka Chopra asimetrik bob

Kaynak

47. Kızıl Johansson

Scarlet’imizi hem uzun saçı hem de peri kesimi ile sevsek de bu muhteşem, dalgalı, asimetrik bob modelimizde saça hayır demeyeceğiz. Öndeki uzun teller kalp şeklindeki yüzünü perdeliyor, sivri çenesiyle bir denge oluşturuyor..

kızıl johansson asimetrik bob

Kaynak

48. Katy Perry

Alışılmadık bir renkte asimetrik bir bob hakkında ne hissedersiniz? Katy Perry’yi ilham kaynağı olarak kullanabiliriz çünkü hepsini başarıyla denedi. Burada şirin bir mavi sporu yapıyor.

katy perry asimetrik bob

Kaynak

49. Maggie Gyllenhaal

Kükreyen 20’leri kanalize etmek istiyorsanız, bunu böyle yaparsınız. İlk olarak, asimetrik bir bob elde edersiniz. Sonra yassı demirinizle bazı gevşek parmak dalgaları yaratırsınız. Mümkün olduğu kadar çok saç spreyi kullanın ve işte! sen bir sineklik kızsın!

maggie gyllenhaal asimetrik bob

Kaynak

50. Emma Roberts

American Horror Story’nin kendi Emma Roberts’ı, içinde birkaç plaj dalgası olan bir Paparazzi Vurgulu sarışın seçti. Bu, gölgenin adı, merak ediyorsanız ve onun içinde harika göründüğüne inanıyoruz..

emma roberts asimetrik bob

Kaynak

Çözüm

İşte söz verdiğimiz 50 modacı asimetrik bob fikri. En beğendiğinizi seçip hemen stilistinize götürebilirsiniz. Bir sonraki büyük değişikliğiniz ve ünlülerden ilham alan görünümünüzün başlangıcı olabilir.!