50 Heyecanlı Ters Bob Fikirleri

Ters bir bob’un ne olduğunu merak ettiyseniz, bu sizin öğrenme şansınız.

Bu şık bob türü kısa ve üst üste veya arkada katmanlı ve yüzünüzün kenarlarına ulaştığında daha uzundur..

Ayrıca içeriye doğru hafifçe kavislidir, bu nedenle adı ters çevrilmiş bob. Bu modelde saçın uzunluğu önemli değil.

İstediğiniz kadar uzun veya kısa kesebilirsiniz. Örneğin, 20’ler tarzı bir sineklik bob ya da omuzlarınıza kadar uzanan çok uzun bir bob giyebilirsiniz..

Seçtiğimiz 50 fikre bir göz atın ve birini seçin!

1. Victoria Beckham

victoria beckham ters bobKaynak

Posh Spice ile ters çevrilmiş bob listemize başlıyoruz. Bugünlerde gerçek bir moda hanımefendisi olmasına rağmen, tamamen getto cazibesi olduğu bir zaman vardı. Saçlarını asimetrik ters bir bob, renkli şişe sarısı olarak kullanırdı..

2. Cameron Diaz

cameron diaz ters çevrilmiş bobKaynak

Küçük bir bükülme ile ters çevrilmiş bob’u seven bir başka Hollywood ünlüsü komedyen Cameron Diaz. Kabarcıklı sarışın, hem bir pazar sabahı hem de şehirde bir gece geçirmek için kopyalayabileceğiniz yatak başı görünümüne bayıldı..

3. Katie Holmes

katie holmes ters bobKaynak

Velma Kelly’nin Chicago’daki rolü için seçmelere katılacak olsaydık, kesinlikle seçeceğimiz saç modeli bu olurdu. Katie Holmes, boğucu çikolata kısa kilitleriyle sonsuza dek ilham kaynağımız. Hemen dönecek! Tüm bu caz ile meşgul!

4. Tüylü Ters Bob

fransız ters bobKaynak

Ters göğüsler düzgün bir görünüm verse de, istemiyorsanız normlara uymak zorunda değilsiniz. İnce saçlarınız varsa ve bazı açıları kullanabilen yuvarlak bir yüzünüz varsa, tüylü bir saç modeli mucizeler yaratabilir..

5. Krysten Ritter

krysten ritter ters bobKaynak

Hollywood’un tüm glam gotik rolleri için gözde kızı olduğu için görünüşü anında tanınabilir. Güzel Krysten Ritter, dalgalı bebek kakülleriyle omuz uzunluğunda gece yarısı esmer ters bir bob takıyor. Onun makyajı da eşit.

6. Funky Ters Bob

pembe ters bobKaynak

Elbette korkak birçok şeyi temsil edebilir, ancak şu anda bizim için geleneksel olmayan renkleri temsil ediyor. Ters bir bobun ciddiyeti ve klasik çekiciliğinin ve çılgın bir rengin funkının büyülü kombinasyonuna kesinlikle bayılıyoruz..

7. Amanda Seyfried

Amanda Seyfried ters çevrilmiş bobKaynak

İşte onu daha önce hiç görmediğiniz gibi Amanda Seyfried. Tipik olarak uzun saçlı ve sakarin bukleli şirin ve tatlı bir sarışın olan bu sefer tüm kız gücüne gitti ve kendine koyu bakır bir künt bob aldı. Vay!

8. Lily Allen

zambak allen ters bobKaynak

Sevmekten kendimizi alamadığımız bir başka görünüm de şarkıcı Lily Allen’a ait. Parlak esmer ve kalın kahküller onun kocaman şekerleme rengi gözlerini kaplıyor. Özellikle makyajını, siyah, kahverengi ve bordo tonlarında buğulu göz makyajını seviyoruz..

9. Aşırı Ters Bob

fütüristik ters bobKaynak

Konu şekillendirmeye geldiğinde iyi bir mücadeleyi seviyorsanız, fütüristik bir temaya sahip bu ters çevrilmiş bob’a ne dersiniz? Kesinlikle 2100 yılında hepimizin giyeceği bir şeye benziyor. Bu nedenle, neden trende hızlı bir başlangıç ​​yapmıyorsunuz??

10. Modayı Tersine Çeviren Bob

Anthony Mascolo, Americas Beauty Show 2011'de ters çevrilmiş bobKaynak

Bu olağanüstü görünüm, 2011 yılında Amerika Güzellik Şovunda Anthony Mascolo tarafından sunuldu. Başın yanında beyaz logolu, imzalı Coca Cola kırmızısında, ters bir çene uzunluğu bob. Saç şekillendirme modern sanat ve moda ile buluştuğunda olan budur..

11. Emilia Clarke

emilia clarke ters bobKaynak

Biraz yumuşatmak istersen, aktris Emilia Clarke’ın mükemmel bir çözümü var. Çok klasik bir ters bob, omuz hizasında ve doğal renginize mümkün olduğunca yakın bir renkte. Bu kadar basit bir şeyle yanlış gidemezsin.

12. Dramatik Ters Bob

Geometrik yuvarlak mezuniyet 60'ların ters çevrilmiş bobKaynak

Modern çağda bu 60’ların görünümünden daha dramatik bir şey var mı? Saç stilleri söz konusu olduğunda, bu bal sarısı bir geometrik yuvarlak mezuniyettir. Göz kalemi gibi, patlamalar bile burada ters ve yuvarlanır..

13. Mandalina Ters Bob

mandalina ters çevrilmiş bobKaynak

Kesinlikle taptığımız bir başka tuhaf renk de mandalina. Siyah konturlu gözler ve harika bir deri ceketle mükemmel uyum sağlar, böylece onu ana hatlarıyla çizebilir ve daha da öne çıkarabilirsiniz..

14. Ters Kısa Bob

kireç yeşili kase ters bobKaynak

Bu ters çevrilmiş bob süper kısa, neredeyse peri kesimine yakın olmakla kalmıyor, aynı zamanda limon yeşili ve traşlı kenarları var. Başka bir deyişle, herhangi bir kalabalıkta veya herhangi bir festivalde fark edilmenizi sağlayacak, fantastik ve modern bir saç kesiminin tüm özelliklerine sahiptir..

15. Sevimli Ters Bob

bakır pembe ters çevrilmiş bobKaynak

Pembeden daha tatlı bir şey var mı? Bakır pembesi olabilir. Son birkaç stil sezonunda en çok trend olan renklerden biri bakır olmuştur. Altın pembe neredeyse çıkmak üzere olduğundan, şimdi kolayca bakır pembesi ile değiştirebilirsiniz. Sorun çözüldü!

16. Çene Uzunluğu Ters Bob

donanma ters bobKaynak

Basitçe böyle ifade ettiğinizde, çene boyu ters bir bob biraz sıkıcı gelebilir. Ama onu lacivert boyamanızı, bir çift kör kahkül eklemenizi ve bazı harika Harry Potter güneş gözlüklerini eklemenizi önerdiğimizde, şimdiden yeni bir hipster tarzının doğduğunu görebilirsiniz..

17. Yan Süpürme Patlamalarıyla Ters Bob

yağmur bulutu gri ters bobKaynak

Hanımlar, yağmur bulutu grisi ile tanışın. Artık giyebileceğiniz eski ve basit gri renkte bir gelişme. Uzun kenarlı kahküller, ten renginizin yanı sıra göz renginizi de vurgulayacaktır..

18. Ombre Ters Bob

deniz mavisi ombre ters bobKaynak

Bu bir deniz mavisi ombre ters çevrilmiş bob. En sevdiğimiz şey, saçın büyük kısmının ombre tedavisi verilen tek şey değil, aynı zamanda saçak olmasıdır. Bu harika desenli ve kalça görünümü sağlar.

19. Pembe Pastel

pembe pastel ters bobKaynak

Pastel gibisi yok değil mi? Bu pembe tonunun ışıltısı, ipeksi yumuşaklığı ve inci gibi ışıltısı yenilmez. Özellikle onu ters çevrilmiş bir bob ile birleştirdiğinizde, Instagram’da ilgi çekecek kadar klasik ama yenilikçi bir görünüm elde edersiniz..

20. Tatil Saç Çelengi

tatil saç çelengi ters bobKaynak

Ters çevrilmiş bob, aralarında Noel çelenginin hakim olduğu bir dizi saç aksesuarına kendini borçludur. İşte burada, çam dalları, ökseotu ve çobanpüskülünden oluşuyor. Açıkçası, saç renginize ve tercihlerinize göre özelleştirebilirsiniz..

21. Eski Bukleler

bağbozumu şeftali ters bobKaynak

Lüks bir prenses misin? Çünkü sizin için mükemmel saç kesimi ve rengine sahibiz. Saç modeli, alt kısmında eski jumbo bukleleri olan aşırı uzun ters bir bob. Renk, sadece bir sedef ipucu ile çok yumuşak bir şeftalidir..

22. Ters Dokulu Bob

tek boynuzlu at kısa ters bobKaynak

Saç stiliniz dokulu bir bob, kısa veya başka bir şeyse, tek boynuzlu at saç rengine de gitmenizi öneririz. Katmanlama, böyle muhteşem bir renk seçimini sergilemenin mükemmel bir yoludur. Bu örnekte, morlar, leylaklar ve maviler temel alınmıştır, ancak favorinizi seçebilirsiniz..

23. Kızıl Saçlı Ters Bob

tuğla kırmızısı ters çevrilmiş bobKaynak

Bu tuğla kırmızısı kaygan ve kör kesim, sadece bir veya iki saç aksesuarı istiyordu. Model, onu basit, beyaz incilerle kaplı uzun bir iğne ile tamamlanmış yünlü bir kafa bandı şeklinde buldu. Lüks böyle doğuyor.

24. Tüylü Ters Bob

ateşli gün doğumu turuncu ters bobKaynak

Bu renge Tekila gündoğumu turuncu denir ve nedenini kolayca görebilirsiniz. Mahsul son derece tüylü ve klasik ters çevrilmiş bob’u 90’lı yıllarda alıyor. Özellikle kısa bebek kaküllerini ve elektro mavi ve kiraz kırmızısı makyajı seviyoruz.

25. Kelly Osbourne

kelly osborne ters bobKaynak

Bu ünlü TV sunucusu, ters çevrilmiş bob’u benimsemeye ve onu kendi haline getirmeye karar verdi. İşte parlak lavanta rengi, kısa kakülleri ve traşlı kenarları var. Makyajının saç rengiyle nasıl uyuştuğunu görmek güzel.

26. Daldırma İpuçları

mürekkebe batırılmış sarışın ters bobKaynak

Ombre’ye bir alternatif, dip boya olarak adlandırılır. Adından da anlaşılacağı gibi, sonuç saçınızın uçlarını belirli bir renge batırmış gibi görünüyor. Bu sefer, beyaz kumlu sarışın üzerine mürekkep mavisi.

27. Patlama ile Orta Ters Bob

mavi ters bobKaynak

Bazen ihtiyacınız olan tek şey bir renk cümbüşüdür. Dalgalı katmanları veya traşlı tarafları unutun. Klasik kesimi koruyun ve bu güçlü mavi gibi güçlü, kadifemsi bir renk seçin. Oh, ve o Moschino alışveriş çantası küpeleri uğrunda ölmeye değer!

28. İki Tonlu Ters Bob

orman yeşili ters çevrilmiş bobKaynak

Bu orman, yosunlu yeşil, hem kış hem de yaz için tarzınıza mükemmel bir katkı. Sıcak mevsimde serin ve ferahlatıcı, kış mevsiminde ise atkı ve eldivenlerle kolayca kombinleyerek orman gibi bir görünüm elde edebilirsiniz..

29. Ters Bob için Saç Modelleri

patlama ile ters bobKaynak

Bobunuz yeterince uzunsa, yarı yukarı yarı aşağı şekilde şekillendirebilirsiniz. Bu şekilde, şu anda çok moda olan ve gerçekten de topun güzeli olacak bir çift büyük boy veya açıklamalı küpe takabilirsiniz..

30. Uzun ve Katmanlı

katmanlı uzun ters bobKaynak

İşte lob veya uzun bob. Gerçekten ters çevrilmiş versiyona gitmek istiyorsanız, stilistinizden onu katmanlamasını istemeniz en iyisidir. Bu sayede saç maşanızı uçları yüze doğru getirmek için kullanabilirsiniz..

31. Dakota Johnson

dakota johnson ters bobKaynak

Kakülleriyle son derece ünlü olmasına rağmen, Dakota Johnson bu basit ve sıradan ters çevrilmiş bob ile yavaş yavaş daha çekici hale geliyor. Çok az makyajlı ve yuvarlak plastik gözlüklü gerçek bir hipster gibi giyiyor..

32. Gemma Arterton

gemma arterton ters bobKaynak

Gerçekten bir film yıldızı gibi görünmek istiyorsanız İngiliz güzeli Gemma Arterton’dan bir ipucu alın. Burada orta ters bir bob, ağır patlamalar ve 18. yüzyıldan kalma bir tiyatro beyaz yakası var. Bu bakışla Insta’da kaç beğeni alacağını düşünüyorsun??

33. Dalgalı Uçlar

koyu pembe ters bobKaynak

Yeni bir görünüm için, stilistinizden her zaman ters bobunuzu biraz dalgalı uçlarla bitirmesini isteyebilirsiniz. Sizi sıradan sevimli ve zahmetsizce güzel göstermek için bir ustura kullanacak..

34. Haley Bennett

Haley Bennett ters bobKaynak

Onu Trendeki Kız’da gördünüz ve sevdiniz. Şimdi Haley Bennet’in Hollywood’u kasıp kavurmasını ve kendisini bir hanehalkı adı olarak kurmasını izleyin. İnanılmaz sarışın bomba ters çevrilmiş bob’un bununla biraz ilgisi olduğunu düşünmeyi seviyoruz..

35. İnce Saçlar İçin Ters Bob

ince saç ters bobKaynak

İnce saçlarınız varsa, bir dizi ince kahküllü kısa ve sevimli bir bob sadece mükemmel bir çözüm olabilir. Çok fazla bakım gerektirmez. Tek yapmanız gereken, yıkadıktan sonra düzleştirmek ve güzel bir görünüm için az miktarda parlatıcı kullanmaktır..

36. Jennifer Love Hewitt

jennifer aşk hewitt ters bobKaynak

İşte sevgili Jennifer Love Hewitt’in uzun yelesi olmadan ve çok az makyajla nadir görülen bir nostaljik fotoğrafı. Oldukça tüylü 2000’lerden ilham alan ters çevrilmiş bir bob sporu yapıyor. Renk, sadece biraz bordo ile karıştırılmış parlak bir kestane rengidir..

37. Şakira

shakira ters bobKaynak

İlham veren sarışın, uzun bukleleriyle ünlü olan bir diğer bayan da ateşli şarkıcı Shakira’ydı. Bugünlerde, elbette, bob anlamına gelen anne kesimi için gitti. O da ağır göz makyajından vazgeçti.

38. Helen Mirren

helen mirren ters bobKaynak

Sevdiğimiz ve desteklediğimiz bir şey varsa o da güzel ve zarif bir şekilde yaşlanan bayanlardır. Ve Helen Mirren kesinlikle mükemmel bir örnek. Dumanlı beyaz saçları, peri kesimine çok yakın, süper kısa, ters çevrilmiş bir bob şeklinde kesilmiş..

39. Jessie J

Jessie j ters çevrilmiş bobKaynak

Jessie J’nin saç modeli ikonik. Saçlarını çok küt bir bob, süper kaygan ve parlak, renkli blok esmer, son derece perdeli patlamalarla giyiyor. Aynı zamanda süper güçlü makyajın hayranı ve bu da onu tam bir diva gibi gösteriyor..

40. Selena Gomez

selena gomez ters bobKaynak

Instagram’da dünyanın en sevilen insanı ve ateşli bir şarkıcı olmadan çok önce Selena Gomez, Disney Channel’da yeni yüzlü bir çocuktu. Bu cutsie ters bob ve bebek pembe dudak parlatıcısını spor yaptığı zamanları hatırla.?

41. Olivia Munn

olivia munn ters çevrilmiş bobKaynak

Beyaz perdenin saç rengine her zaman sadık kalan bir diğer bayanı ise oyuncu Olivia Munn. Parlak esmerini bizim onu ​​sevdiğimiz kadar seviyor. Çok az makyaj ve konturlu kaşlarla ne kadar harika olduğuna bir bakın..

42. Taylor Swift

taylor swift ters çevrilmiş bobKaynak

Taylor Swift’in stil treni, Madonna’yı defalarca kendini yeniden icat etme sayısında yenme yolunda, ters bob ville’de durdu. Onu görmeye alışık olduğumuzdan çok daha olgun ve çok daha şık gösteriyordu..

43. Julia Stiles

julia stiles ters bobKaynak

90’ların sevgililerinden Julia Stiles, siyah göz kalemi ve güzel sarı saçlarıyla ekranlarımızı sallardı. Bu arada, ters bir bob da aldı ve bizce her zamankinden daha iyi görünüyor..

44. Ashley Yeşili

ashley yeşil ters bobKaynak

Bu güzel Alacakaranlık yıldızı da bayıldı ve şimdi daha zarif ve olgun bir görünüme sahip. Nude makyajı ve kendisine fevkalade yakışan harika bir sade ama zarif elmas küpe setini tercih etti..

45. 20’ler Ters Bob

20'li yaşlarda ters bobKaynak

Tıpkı bizim gibi Caz ​​Çağı’na aşıksanız ve her zaman bir sineklikçi olmayı hayal ediyorsanız, bu saç kesimi tam size göre. 20’li yılların stili, çok keskin kenarları olan, kükreyen yirmili yaşlara hiç vakit kaybetmeden uçmanızı sağlayacak, ters çevrilmiş bir bob..

46. ​​Rihanna

rihanna ters bobKaynak

Bu, RiRi’nin Umbrella ve Please Don’t Stop the Music dönemindeki saç modeliydi. Siyah ters çevrilmiş bob’dan daha asimetrik ve tüylü bir siyah. Onu büyük, halkalı küpelerle eşleştirirdi.

47. Jessica Alba

jessica alba ters bobKaynak

Gününüzü aydınlatmak için küçük bir Jessica Alba gibisi yoktur. Bu güzel aktris, inanılmaz derecede ince alt ışıklar ve onun güzel, kahve rengi gözlerini vurgulayan parlak noktalar ile yanmış bal kahvesi renginde ters bir bob takıyor..

48. Keira Knightley

Keira Knightley ters çevrilmiş bobKaynak

Sofistike, senin adın Keira Knightley. Oyuncuyu bu çene uzunluğundaki ters bob ile görmek, neden Chanel’in parfümlerinin yüzü olarak seçildiği sorusunu gerçekten yanıtlıyor. Ayrıca dumanlı bir göz ve çıplak dudak ile kendine özgü makyaj görünümünü de giyiyor..

49. Eski Bukleler

bağbozumu eski hollywood bukleler ters bobKaynak

Ters çevrilmiş bobun bir başka varyasyonu, orta saçlardaki eski buklelerdir. Bu 40’lar ve 50’lerin saç modeli bir parti, özel bir etkinlik veya neden olmasın, düğününüz için mükemmeldir. Büyük boy pırlanta küpelerle eşleştirin ve kendinize bir kazanan edin.

50. Erik Ters Bob

erik ters çevrilmiş bobKaynak

İşte her mevsim işe yarayan harika bir saç rengi. Bu zengin erik tonu, biraz daha açık ve koyu saç telleri ile biraz katman eklerseniz özellikle güzeldir. Mor harika bir renk ve onunla oynanmayı hak ediyor.!

Görünümünüzü Değiştirmeye Hazır?

Ters bob, seçebileceğiniz en basit ve en kullanışlı bob türlerinden biridir..

Sizin açınızdan çok az bakım gerektirir ve koşullar ne olursa olsun her zaman harika görünür.

20’lerin ilham verici görünümlerinden 50’lere, 60’lara, 90’lara kadar ve sonra günümüze kadar kapsamlı listemiz, bir sonraki saç kesiminize kesinlikle ilham verecek 50 ters çevrilmiş bob fikri içerir.!