50 gražių „A-Line Bob“ kirpimo ir stiliaus idėjų

A-formos kirpimas su bobais tikrai sugrįžta 2010-ųjų pabaigoje, tad pasistenkite, stilingai, ponios, nes atėjo laikas tą bobą sukrauti!

Mes sukūrėme geriausių, gražiausių ir kūrybingiausių A formos bobų sąrašą, kad padėtų jums rasti įkvėpimo. Tiesiog pažiūrėkite į visas gėrybes žemiau!

1. Klasikinis A linijos Bob kirpimas

linijinis bob kirpimasŠaltinis

Nors turime jums parodyti daugybę šaunių ir kūrybingų idėjų, pradėkime nuo klasikinės A formos bobos. Tai turi trumpą nugarą ir ilgesnes priekines puses, kurios nusileidžia aštriais kampais jūsų pečių link.

2. Ilgas A linijos Bobas

Atjungtas „Long Bob“ linijos kirpimasŠaltinis

Tai ilgas ir atjungtas A linijos bobas su paplūdimio bangomis ir karamelės akcentais. Tai puiki spalva rudeniui ir tobula, paprasta išvaizda biure ar mokykloje. Tai tradicinis pasirinkimas, kurio negalima suklysti.

3. Blondinė A linijos Bobo šukuosena

Blizgus šviesiaplaukis Bobas su dantytuoju Baigia linijinį kirpimąŠaltinis

Tai daugiau nei tik šviesiaplaukė bobė, tai blizgi blondinė, supjaustyta nelygiais galais, turinti labai aštrų ir rokenrolo jausmą. Galite pradėti nuo tamsesnės, karamelės rudos spalvos pagrindo, kuris gražiai sužais blizgančią blondinę.

4. Lieknas ir aptakus A linijos Bobas

Trumpa linija blondinė bob linija bob kirpimasŠaltinis

Šio tipo bobai puikiai tinka moterims su plonais plaukais. Garsas gale sukuria optinę iliuziją, kad atrodytų, kad turite daugiau plaukų nei jūs. Tai taip pat puiki alternatyva dailiems plaukams.

5. Layered A-Line Bob Cut

sluoksniai & amp; nedidelis banguoto stiliaus linijos bob kirpimasŠaltinis

Priešingai populiariam įsitikinimui, ne visos A formos bobos yra sluoksniuotos. Bet šis puikus pavyzdys yra. Tai platinos blondinės kirpimas su daugybe sluoksnių, kuriuos galima apvažiuoti, taip pat nelygiais galais, kurie atrodo stilingai ir drąsiai.

6. Vanilės A linijos Bobo stilius

vanilės linijos bob kirpimasŠaltinis

Kalbant apie platiną, ekstremalios blondinės buvo ir tebėra teiginio spalva. Turint omenyje šią idėją, taip pat galite išbandyti šią vanilinę blondinę, taip pavadintą ledų vardu. Tai kreminė ir skani spalva, kuri paryškins jūsų odos atspalvį.

7. „Ombre Bob“ plaukų stiliaus idėjos

ombre a line bob kirpimasŠaltinis

„Ombre“ buvo pagrindinė tendencija maždaug 2010 -ųjų viduryje, tačiau moterys visame pasaulyje ją vis dar nešioja. Todėl jūs taip pat galite to imtis, jei jaučiatės šiek tiek nostalgiški, bet nepamirškite pridėti modernaus prisilietimo, pradedant nuo tamsių šaknų ir baigiant labai lengvais patarimais.

8. Asimetriški A linijos Bob kirpimai

asimetriškas linijos bob kirpimasŠaltinis

Asimetriją galite sukurti tik vienoje pusėje, jei plaukus skirsite kairėje arba dešinėje. Kita vertus, jei norite klasikinio tipo A formos bobų, galite perskirti plaukus per vidurį.

9. „A-Line Bob Cut“ su „Crown Braid“

pynė linijos bob kirpimąŠaltinis

Patraukite viršutinę savo bobos dalį ir įpinkite ją į laisvą žuvies uodegą arba prancūzišką pynę. Tai labai paprastas būdas atnaujinti savo kasdienę išvaizdą ir atrodyti taip, tarsi turėtumėte savo asmeninį stilistą.

10. A-linijos Bob kirpimas su pintomis kirpčiukais

pinti kirpčiukai linijos bob kirpimasŠaltinis

Pinti kirpčiukai prieš keletą metų buvo didžiulė tendencija ir šiais laikais vis dar yra labai mielas prisilietimas. Padėkite pasauliui vėl įsimylėti pamirštą meną pinti kirpčiukus, sportuodami patys!

11. Pinti kirpčiukai ir ombre ant trumpo Bobo

linijinis bob kirpimasŠaltinis

Kalbant apie tendencijas, štai kaip atrodo, kai sujungiate kelias iš jų vienu metu. Ši šukuosena turi pintus kirpčiukus, šviesiaplaukį ir raudonmedžio ombre, avilį viršuje ir linijinę bobą. Per daug ar tobulybė?

12. A linijos Bobo šukuosena vestuvėms

nėrinių linijos bob kirpimasŠaltinis

Jei jau sportuojate A linijos bobu ir jums įdomu, kaip galėtumėte tai padaryti stambia diena, mes turime atsakymą. Pabandykite pinti kirpčiukus, tada pridėkite subtilią ir puikią baltų nėrinių juostelę ar bet kokį kitą tinkantį plaukų aksesuarą.

13. Dvigubos plonos šoninės pynės

dvigubos plonos pynės linijos bob kirpimasŠaltinis

Šoninės pynės taip pat vadinamos kario pynėmis ir dažniausiai būna poros po dvi ar tris. Jie yra lygiagretūs ir puošia tik vieną galvos pusę. Jei juos gausite ir iš abiejų pusių, ir ant galvos viršaus, taip pat galite pereiti į varnalėšų sritį.

14. Gražus A linijos pečių ilgio Bobas

gražus linijos bob kirpimasŠaltinis

Štai šukuosenos ir makiažo derinys, kuris tikrai vertas tiek „Instagram“ asmenukių, kiek galite padaryti per dieną. Tai subtilus, tačiau išskirtinis rudas ombre, gražiai uždėtas ant A linijos ilgio ilgos bobos.

15. „Choppy A-Line Bob“ kirpimas

neryškus bobos kirpimasŠaltinis

Daugeliui plaukų tipų bus naudinga ši idėja sujungti tekstūruotas sruogas ir sulenktus galiukus su A formos kirpimu. Taip yra todėl, kad jie padeda pridėti bet kokios šukuosenos pranašumą ir apimtį.

16. Ash Blonde A-Line stilius

peleninė blondinė linijos bob kirpimasŠaltinis

Pelenų blondinė buvo populiari 2000 -aisiais, tačiau ji taip pat sugrįžta dabar, kai įvairūs praeities stiliai vėl populiarėja. Šis atspalvis iš tikrųjų reiškia platiną arba baltą blondinę su šiek tiek pilkos spalvos.

17. Viktorija Bekhema

victoria beckham linijinis bob kirpimasŠaltinis

Garsiausia A-bobo garsenybių propaguotoja buvo Victoria Beckham. Prieš keletą metų ji taip kirpėsi, kad šiais laikais, kai kas nors juos nešioja, jie vis dar vadinami „Posh Spice“ išvaizda.

18. Minkštas platinos A formos kirpimas su šešėlių šaknimis

minkštas platinos linijos bob kirpimasŠaltinis

Yra platina, tada minkšta platina. Šis subtilus, tačiau pastebimas skirtumas jums gali reikšti pasaulį, priklausomai nuo jūsų odos ir akių spalvos, todėl prieš dažydami plaukus gerai pagalvokite. Taip pat apsvarstykite galimybę palikti savo šaknis natūralia spalva, ieškodami šešėlių šaknų.

19. Erzintas A-linijos kirpimas

linijinis bob kirpimasŠaltinis

Kirpimo kirpimas taip pat yra 2000 -ųjų dalykas. Gal prisimenate, kaip tai darė jūsų mama ar vyresnioji sesuo? Arba galbūt jūs tai padarėte patys, jei būtumėte pakankamai senas šiam kirpimui 2000 -ųjų pradžioje.

20. Kampinis A linijos Bob kirpimas

linijinis bob kirpimasŠaltinis

Tai giliai kampuota a-bob. Kitaip tariant, atkreipkite dėmesį, kad nugara yra labai trumpa, beveik pasiekia pikselio kirpimo ilgį, o priekinės sruogos eina iki raktikaulio.

21. Apverstas Bobas

Apverstas Bobas Ilgas priekyje Trumpas Atgal linijos bob kirpimasŠaltinis

Kitas įspūdingai kampuotas kirpimas yra ši apversta bob, kurios priekyje yra dar ilgesnės sruogos. Puikus dalykas yra tai, kad galite pamatyti du būdus, kaip jį dėvėti. Tiesus ir blizgus arba banguotas.

22. „Shaggy A-Line Bob Style“

gauruotas linijos bob kirpimasŠaltinis

Jei jums nepatinka tvarkinga ir elegantiška išvaizda, visada galite pasirinkti gauruotą išvaizdą. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai paimti šiek tiek plaukų vaško į delną, o tada sušukuoti savo šukuoseną tiek, kiek norite. Norėdami gauti geriausius rezultatus, darykite tai ant sluoksniuotos bobos ir mėgaukitės tuo papildomu tūriu!

23. Grombre šukuosena ir spalva

grombre linijos bob kirpimasŠaltinis

Grombre yra palyginti naujas terminas, išrastas apibūdinti pilką ombre. Jį galite pamatyti čia, šalia nuostabios, ilgos kampo bobos. Mums labai patinka šio kirpimo sluoksniai, dėl kurių jis atrodo toks turtingas ir kupinas apimties.

24. Rožinis auksinis Bobas su viršutiniu mazgu

rožinio aukso linijos bob kirpimasŠaltinis

Ar prisimenate, kada rožinis auksas buvo „tai“ spalva? Mes tikrai darome. Tai įvyko prieš kelis sezonus ir visiškai užvaldė visą mados pasaulį. Dabar jį pakeitė varis, žalvaris ir netradicinės spalvos. Nepaisant to, vis tiek galite sportuoti šia spalva, ypač jei stilizuojate ją šaltu būdu, pavyzdžiui, su šiuo pusiau viršutiniu mazgu.

25. Mėlyna Bobo šukuosena

mėlynos linijos bob kirpimasŠaltinis

Kalbant apie tai, čia yra puikus pavyzdys netradicinių plaukų spalvų, kurias minėjome aukščiau. Tai neoninė vandens mėlyna su tamsiomis šaknimis ir nuolat slinkite, kad gautumėte daugiau neįprastų ir laukiamų plaukų atspalvių.

26. Vyno akcentai Brunette Bob

vyno linijos bob kirpimasŠaltinis

Violetinė yra viena gražiausių plaukų spalvų. Be to, jis turi daugybę atspalvių, kurie užtikrina, kad jums niekada nebus nuobodu. Pavyzdžiui, tai yra vynas, sodrus ir nuostabus violetinės spalvos atspalvis.

27. „Bob Cut“ vynuogių patarimai ir akcentai

vynuogių linijos bob kirpimasŠaltinis

Kitas violetinis atspalvis, kurį galite išbandyti, ir tai, tiesą sakant, yra glaudžiai susijęs su vynu, yra ši vynuogė. Abu jie puikiai veikia šaltuoju metų laiku, ypač žiemą. Jie tiesiog spindės aplinkoje, padengtoje sniegu.

28. „Seafoam Ombre on Grey“

„Seafoam“ linijos bob kirpimasŠaltinis

Tačiau, jei esate pakankamai nervingas ir norite tai padaryti dar toliau, kodėl gi nepabandžius jūros putos? Ši spalva priklauso mėlynai ir žaliai šeimoms. Tiesą sakant, tai yra sušvelninta turkio arba vandens mėlynos spalvos versija.

29. Pilka ir žalia A linijos Bobo stilius

pilkai žalios linijos bob kirpimasŠaltinis

Tai nėra derinys, kurį matysite labai dažnai, bet kai tai padarysite, tai bus verta. Tai kampuota bob, kurios atspalviai yra skirtingi pilkos spalvos, o apačioje – šiek tiek rūgštinės žalios spalvos, taip pat levandų akcentai.

30. Violetinė ir mėlyna ilga Bobė

violetinė mėlyna linijos bob kirpimasŠaltinis

Kitas spalvų derinys, kuris visada gerai dera, yra violetinė ir mėlyna. Jie atrodo elegantiški ir elegantiški, tarsi jie visada būtų skirti kartu. Mes taip pat esame didžiuliai praleistų galų gerbėjai.

31. Rūgščių vyšnių A linijos Bobo kirpimas

rūgščios vyšnios linijos bob kirpimasŠaltinis

Ar norite būti raudonplaukė, bet ne tradicinė? Tada rūgščios vyšnios yra jūsų atspalvis! Jis tamsus ir aksominis, suteikiantis jums tikslią ekrano karalienės išvaizdą, kurios taip ilgai ieškojote.

32. Pilkai ruda A linija Bobas

pilkai ruda linijos bob kirpimasŠaltinis

Pilkai ruda yra viena iš patraukliausių spalvų. Įspūdingas šių dviejų mišinys žavi akį. Be to, tai leidžia naudoti didžiulę makiažo kolekciją, skirtingai nei dauguma netradicinių plaukų spalvų.

33. Persikų plaukų stilius ir spalva

persikų linijos bob kirpimasŠaltinis

Šis persikų atspalvis iš tikrųjų yra šviesi pastelė, pagaminta iš mandarino ir rožinės spalvos derinio. Mes nerekomenduojame to bandyti įsigyti namuose. Vietoj to, prašykite ir kreipkitės pagalbos į profesionalus.

34. Rožmedžio A linijos Bob kirpimas

rožmedžio linijos bob kirpimasŠaltinis

Štai dar vienas raudonos spalvos atspalvis, kurį galite išbandyti, jei nenorite pasirinkti klasikinių spalvų. Tai raudonmedis raudonas, tamsus atspalvis, kuris puikiai dera su dūminėmis akimis ir slyvų lūpų dažais.

35. „A-Line Bob Cut“ su pynimu

pynimo linijos bob kirpimasŠaltinis

Jei nenorite išbandyti šio kirpimo savo plaukuose, visada galite gauti pynimą. Tokiu būdu jūs apsaugosite savo karčius ir galėsite bet kokią norimą kirpimą, nesukeliant pavojaus.

36. „Feathery A Line Bob with Color Melt“

linijinis bob kirpimasŠaltinis

Koks gražus šis spalvų derinys? Mėlyna ir violetinė tiesiog susilieja viena į kitą ir tampa savotišku ombre, kurio visos galvos pasuks bet kur. Be to, kirpimas yra plunksninis kampuotas bobas.

37. Saulėgrąžų geltonos linijos retro bangos Bobas

geltonos linijos bob kirpimasŠaltinis

Saulėgrąžų geltona spalva tikrai yra labai saulėtas blondinės atspalvis, kurį, kaip matote, galima formuoti įvairiais būdais. Eikite maištingi ar tokie elegantiški, kaip norite – juk aukščiau esančiame paveikslėlyje parodytas jo retro bangų variantas.

38. Karšta rožinė Bobo šukuosena

karštai rožinės linijos bob kirpimasŠaltinis

Vis dėlto niekas negali nuvertinti rožinės spalvos kaip mėgstamiausia merginų visame pasaulyje. Rožinė ir raudona visada bus moteriškumo spalva, o dėvėdamos jas plaukuose tik dar kartą patvirtinsite savo moterišką galią.

39. A-linijos Bob kirpimas su kirpčiukais

kirpčiukai linijos bob kirpimasŠaltinis

Tai labai stipri išvaizda, todėl turėtumėte pasikonsultuoti su kirpėju, ar turite tinkamą veido tipą. Kampinė bob jau yra galingas judesys plaukuose, todėl suporavimas su kirpčiukais tik dar labiau apsunkina.

40. Honey Blonde A-Line Bob

medaus blondinė linijos bob kirpimasŠaltinis

Jei nenorite išbandyti kokių nors netradicinių spalvų (tiesiog grožėkitės jomis), nieko blogo, jei pasirinksite visų laikų klasiką. Tai medaus blondinė, spalva, kuri tinka visiems.

41. Purpuriniai akcentai

išryškina linijos bob kirpimusŠaltinis

Ar manėte, kad akcentai buvo tik šviesių ar šviesių spalvų? Pasigrožėkite šiais skirtingais violetinės spalvos atspalviais, kurie gali atgaivinti jūsų rudus ar brunetinius plaukus, nereikia dažyti visų plaukų.

42. Orchidėjų A linijos stilius

orchidėjos linijos bob kirpimasŠaltinis

Orchidėja yra ryškus rožinis atspalvis, kuris savo vardą pasiskolino iš to paties pavadinimo egzotiškos gėlės. Ir mes galime garantuoti, kad būtent taip jausitės pradėję nešioti kaip egzotišką ir gražią gėlę.

43. Raudonmedžio trumpa ir labai asimetriška A linija

raudonmedžio linijos bob kirpimasŠaltinis

Prieš keletą metų raudonmedis buvo sezono spalva. Visi pradėjo jį dėvėti įvairiose gyvenimo srityse – nuo raudonųjų kilimų superžvaigždžių iki futbolo mamų, mokytojų ir buhalterių. Štai koks jis buvo didelis.

44. Trumpas ombre Bobas

trumpas ombre linijos bob kirpimasŠaltinis

Norint gauti ombre, jums nereikia ilgų plaukų. Jei tai daroma teisingai ir profesionaliai, trumpų plaukų ombre gali atrodyti taip pat gerai ant trumpos bobos, kaip ir tada, kai būtumėte Rapunzel. Išsirinkite mėgstamas spalvas ir pirmyn.

45. Klasikinė lazdyno riešutų spalva

Halenut linija Bob kirpimasŠaltinis

Jei norite dažyti plaukus, bet tuo pačiu metu jie atrodo kuo natūralesni, galime pasiūlyti lazdyno riešutų. Tai rudos spalvos atspalvis, kuris atrodo tarsi gimęs su juo, bet turi šiek tiek daugiau blizgesio ir žavesio.

46. ​​Kreminė šviesiaplaukė A-Line Straight Bob Cut

kreminės blondinės linijos bob kirpimasŠaltinis

Kuo skiriasi paprasta platininė blondinė ir kreminė blondinė? Blizganti medžiaga, ir daug jos. Išbandykite kokį nors kondicionierių arba plaukų kremą, kurio pagrindą sudaro argano arba alyvuogių aliejus.

47. Šokoladinis bobas su sluoksniais ir akcentais

Šokoladinis Bobas su sluoksniais ir subtiliais paryškinimais linijinis bob kirpimasŠaltinis

Ši natūraliai atrodanti ruda spalva iš tikrųjų vadinama šokoladu. Jame yra nutildytų karamelės atspalvių serija, kad ji taptų įdomesnė ir pritrauktų šiek tiek šviesos.

48. A-linijos Bobo kirpimas su paplūdimio bangomis

paplūdimio bangavimas linijos bob kirpimasŠaltinis

Yra labai paprastas būdas gauti paplūdimio bangas. Nuplaukite dušą ir miegokite ant jo, kol jis dar šlapias. Pro patarimas: uždenkite jį šilko skara, kad nesugadintumėte, kol mėtysitės ir apsiversite miego metu.

49. Ruda ir ilga Bobo kirpimas

„Long Brown A Line Bob“ kirpimasŠaltinis

Ilga, kampuota bob yra drąsi išvaizda, kurią ne kiekviena moteris išdrįsta nešioti. Jei tai padarysite, siūlome įdėti ir kelis sluoksnius, kad pridėtumėte šiek tiek oro ir kirpimas atrodytų lengvesnis.

50. Ekstremalus A linijos Bob kirpimas

ekstremalus linijos bob kirpimasŠaltinis

Paskutinė mūsų sąrašo bob buvo išsaugota, ypač visoms drąsioms moterims, kurios nori kardinaliai pakeisti savo išvaizdą ir nebijo to siekti.

Taigi, pasiruošę pakeisti savo išvaizdą?

A formos „bob“ kirpimas iš pradžių buvo pristatytas kaip būdas suteikti daugiau apimties šukuosenoms ir atrodyti taip, tarsi nugaroje būtų daug plaukų. Nuo to laiko tai tapo stebėtinai universaliu kirpimu, kurio moterys negali gauti pakankamai.

Ką manai apie A formos bob kirpimą? Jūs matėte daugybę būdų, kaip jį iškirpti ir apipavidalinti, ar taip pat dėvėsite? Parašykite komentarą ir praneškite mums!