55 Bobo šukuosenos juodoms moterims, kurias dievinsite!

Dažniausiai juodoms moterims sunku apsispręsti dėl naujos šukuosenos. Viena iš pagrindinių priežasčių yra ta, kad juodi plaukai yra unikalūs. Tai gali būti sunku valdyti ir prižiūrėti, todėl daugelis afroamerikiečių moterų renkasi apsaugines ar trumpas šukuosenas.

Jei esate pastarosios kategorijos, tada jūsų laikas atėjo, nes dabar gyvename bobos amžiuje! Tai įžūlūs, įmantrūs ir seksualūs kirpimai, kurie padės nukreipti vidinę deivę. Taigi čia yra keletas nuostabiausių bobų šukuosenų, skirtų juodoms moterims, kad būtų patenkinti visi jūsų norai!

1. Apverstos Bobo šukuosenos juodoms moterims

apverstos bobos šukuosenos juodoms moterimsŠaltinis

Pradėkime nuo sąrašo labai paprastu ir klasikiniu kirpimu. Tai yra apverstas bobas, ir jūs galite būti su juo gerai susipažinęs, nes būtent tai mūsų mamos dėvėjo 90 -aisiais. Viskas, ko jums reikia norint tai padaryti, yra plaukų suktukas ir šiek tiek plaukų lako.

2. Tiesios Bobo šukuosenos

medaus rudos bobos šukuosenos juodoms moterimsŠaltinis

Niekada negali suklysti tiesia bobu. Tai puikus pasirinkimas kiekvienai situacijai, nes jis sklandžiai pereina iš biuro į gėrimą po penkių ir sekmadienio vėlyvuosius pusryčius į ypatingą renginį, pvz., Jūsų geriausias draugas tuokiasi.

3. Pečių ilgio Bobo šukuosenos

tiesios bobos šukuosenos juodoms moterimsŠaltinis

Bobės būna įvairių formų ir dydžių, tačiau iki pečių vis dar yra klasikinis pasirinkimas. Puikiai tinka, jei turite plonus ar plonus plaukus, nes galite pasiekti tokį minimalistinį ir elegantišką vaizdą.

4. Mielos Bobo šukuosenos juodoms moterims

Šoniniai ilgi kirpčiukai banguotos bobos šukuosenos juodoms moterimsŠaltinis

Tai puikus bobo tipas sodo vakarėliui ar kitam tokiam renginiui, kuriame galite jį suporuoti su kokteiline suknele. Be to, šias garbanotas garbanas tikrai lengva padaryti. Ieškokite pamokų „YouTube“.

5. Skutimosi kirpimo Bobo šukuosenos juodoms moterims

neramios bobos šukuosenos juodoms moterimsŠaltinis

Nerami bob taip pat vadinama skustuvo kirpimu, nes stilistai dažnai naudoja skutimosi peiliuką, kad gautų tuos visų neramius galus, kuriuos visi mėgstame. Tačiau mūsų patarimas yra tai, kad nebandykite to namuose, nes tiesiog padarysite grožio nesėkmingą vaizdo įrašą.

6. Išleistos Bobo šukuosenos

išlenktos bobų šukuosenos juodoms moterimsŠaltinis

Šis kirpimo būdas buvo populiarus dar 80 -aisiais. Jūs vis dar galite jį dėvėti šiandien. Vis dėlto turėtumėte žinoti, kad tai reikalauja daug atsidavimo, nes turėsite pabusti kiekvieną rytą ir praleisti kokybišką laiką su tiesintuvu, kad gautumėte šias garbanas.

7. „Beyonce“

beyonce bob šukuosenos juodoms moterimsŠaltinis

Netgi pati karalienė negalėjo atsispirti „bob“ šukuosenoms juodoms moterims. Čia ji yra su asimetriška, labai patrauklios platinos blondinės spalvos bobu ir nuostabiais rožiniais kūdikių lūpų dažais.

8. Bobo šukuosenos ir kirpčiukai

kirpčiukai bob šukuosena juodoms moterimsŠaltinis

Kiekviena puiki boba nusipelno fantastiško kirpčiukų rinkinio. Jei jūs ir jūsų stilistas nusprendžiate, kad turite tinkamą veido struktūrą, kad galėtumėte juos nešiotis, tada eikite. Tai išmintingi kirpčiukai, papildantys ilgą ir tiesią bobą.

9. Sluoksniuotos Bobo šukuosenos

trumpos daugiasluoksnės bobų šukuosenos juodoms moterimsŠaltinis

Daugiasluoksnė šukuosena yra geriausias vaistas ploniems plaukams. Dėl sluoksnių atrodo, kad plaukams suteikiate daug apimties ir gylio, nei iš tikrųjų. Žinoma, taip pat galite pridėti keletą trumpų plėtinių, jei manote, kad jums reikia šiek tiek pagalbos.

10. A linijos Bobas

linijos bob šukuosena juodoms moterimsŠaltinis

Nedaug bobų buvo nukopijuota kaip A linija. Ji turi aptakias, kampines linijas, švelniai pasvirusias į priekį, o nugara glosto pakaušį. Tai puikiai prižiūrima šukuosena tiems iš jūsų, kuriems rūpi išvaizda.

11. Išleistuvių Bobo šukuosenos juodoms moterims

saldus garbanos bob šukuosena juodoms moterimsŠaltinis

Jei ieškojote iš savo bobo išraižytos išleistuvių šukuosenos, nežiūrėkite toliau. Tai mielosios garbanos su šonine dalimi ir nuogas makiažas. Tai tikrai gali būti jūsų išleistuvių išvaizda, jei turite blizgančią suknelę.

12. 90 -ųjų metų ilgos Bobo šukuosenos

90 -ųjų metų bobų šukuosenos juodoms moterimsŠaltinis

Ar prisimenate 90 -uosius, kai visos naujienų laidų vedėjos moterys dėvėjo tokio tipo bobas? Štai kodėl dabar tai atrodo taip pažįstama. Tai puikus jūsų 90 -ųjų metų išvaizdos papildymas, nes ši tendencija dabar tikrai auga.

13. Garbanotų Bobų šukuosenos juodoms moterims

garbanotų bobų šukuosena juodoms moterimsŠaltinis

Jei turite garbanotus plaukus, tuomet tikrai turite jais pasipuikuoti. Siūlome pečių ilgį arba žandikaulio bobą su asimetriškomis garbanomis, kurios gali apjuosti galvą kaip aureolė, todėl atrodysite kaip angelas. Koks reginys!

14. Platininis baltasis Bobas

baltos bobos šukuosenos juodoms moterimsŠaltinis

Mes taip pat turime daug netradicinių spalvų mūsų juodų moterų šukuosenų sąraše, todėl slinkite toliau. Pirmasis yra šis pieno baltumo pojūtis su kirpčiukais ir minimaliu makiažu. Ideali išvaizda žiemai.

15. Laisvos afro Bobo šukuosenos

afro bob šukuosenos juodoms moterimsŠaltinis

Yra visokių afro, ir mes juos visus mylime. Tai laisvas, kurį tikrai galite dėvėti su kai kuriomis gėlėmis plaukuose, kaip šie kūdikio kvėpavimai. Jie sukuria fantastišką moterišką išvaizdą, tinkančią pavasariui.

16. „Green Ombre Bob“ šukuosenos

žalios ombre bob šukuosenos juodoms moterimsŠaltinis

Kampinė brunetė bob, panardinta į žalią ombre? Taip prašau! Kur registruojamės? Tai ne tik žalia, bet ir puikus miško žalios spalvos atspalvis, kuris, atrodo, glossiškai ištirpsta nuo tų varnų brunetinių spynų. Jaučiate beveik samanų kvapą!

17. Taraji P. Hensonas

taraji p henson bob šukuosenos juodoms moterimsŠaltinis

Ar yra kas nors, kuriam tai priklauso nuotraukose, pavyzdžiui, Taraji P. Hensonas? Tikrai, ar yra? Nes mes negalime nuspręsti, ko norime daugiau iš šios išvaizdos – jos auksinės ir sidabrinės spalvos blizgesio, bordo lūpų dažų, įžūlių nuostatų ar, žinoma, jos išėjimo iš šio pasaulio.?

18. Vienaragio Bobo šukuosena

vienaragio bobo šukuosena juodoms moterimsŠaltinis

Negalite nuspręsti dėl vienos spalvos? Jokiu problemu. Eikite į vienaragio plaukus. Ši tendencija taip pat patenkins jūsų alkį įnoringiems ir fantastiškiems. Jis prasideda lediniu mėlynu pagrindu ir lėtai nusileidžia į purpurinę beprotybę.

19. Vyšnių raudonasis Bobas

vyšnių raudonos bobos šukuosenos juodoms moterimsŠaltinis

Vyšnių raudona arba „Cola red“ yra nuostabus atspalvis, kuris fantastiškai puikiai dera su retro makiažu, pavyzdžiui, kačių akių pieštuku ir dulkėtais rožiniais lūpų dažais ar lūpų blizgesiu. Tačiau turėtumėte žinoti, kad tai reikalauja tam tikros priežiūros, nes po kelių savaičių jis nusipraus ir atrodys gana rausvas.

20. Tropinės Bobo šukuosenos

atogrąžų bobų šukuosenos juodoms moterimsŠaltinis

Šis puikus pasirinkimas ir spalvų derinys verčia mus galvoti apie atogrąžų, saulėtas salas, mango kokteilius ir poilsį paplūdimyje. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai gauti ombre, kuris prasideda atogrąžų raudona spalva ir nusileidžia į žaliai žalias, o baigiasi citrinos geltona spalva.

21. Bobo šukuosena su Locs

locs bob šukuosena juodoms moterimsŠaltinis

Taip pat galite sportuoti su bob šukuosena, jei turite trumpus lokus. Norėdami gauti papildomos picos dozės, čia ir ten pridėkite plaukų papuošalų ir nevenkite spalvų. Šiame pavyzdyje yra keletas blondinių, sumaišytų su brunetėmis.

22. Vyno ombre Bobo šukuosena

vyno ombre bob šukuosenos juodoms moterimsŠaltinis

Spalvotas vynas priklauso nuostabiai violetinei šeimai, jei jums būtų įdomu, kur jį rasti. Tai ramus ir elegantiškas tolimas razinų ir vynuogių pusbrolis, kurį galite dėvėti, jei turite griežtesnį biuro aprangos kodą.

23. Imperial Purple Garbanotas Bobas

imperatoriškos violetinės bobos šukuosenos juodoms moterimsŠaltinis

Kalbant apie violetinę, pažiūrėkime kitą atspalvį. Tai imperinė ar karališka violetinė, įspūdingai pritaikyta tobulų garbanų rinkiniui ir asimetriškai bobai. Jei neturite arba negalite gauti šios tikslios spalvos, naudokite kai kuriuos plėtinius arba pynimą.

24. Jūros putų pilkasis Bobas

jūros putų pilkos bobos šukuosenos juodoms moterimsŠaltinis

Tai yra viena iš pagrindinių spalvų, kurią šią vasarą turėtų įgauti slidus bobas. Kaip matote, tai nėra būtent hipsterio tipo jūros putos, kurios yra arčiau žalsvai mėlynos spalvos. Tai daug elegantiškesnis ir elegantiškesnis požiūris, kuriame yra daug pilkos spalvos, tinka moteriai.

25. „Teal Bob“ šukuosenos juodoms moterims

teal bob šukuosenos juodoms moterimsŠaltinis

Kadangi mes kalbėjome apie arbatžolę, pažiūrėkime, kaip atrodytų bobas arbatžolėje. Nuostabu! Todėl nebijokite artėti prie šios spalvos vasarą, nes tai bus didžiulis hitas. Nepamirškite ant plaukų visada naudoti blizgesio suteikiančios medžiagos.

26. Vynuogių bobų šukuosena juodoms moterims

violetinės bobos šukuosenos juodoms moterimsŠaltinis

Mes taip pat paminėjome spalvotą vynuogę keliomis eilutėmis aukščiau, susijusią su purpurine šeima. Todėl tik pažiūrėti, kaip tai atrodo ant išdidžios juodos moters bobos. Tai vienas su šviesiais ir mėlynais akcentais ir žemomis šviesomis.

27. Trumpos Bobo šukuosenos

trumpos bobos šukuosenos juodoms moterimsŠaltinis

Žandikaulio linijos visada yra šiek tiek ribos tarp tikrųjų bobų ir peraugusių pikselių, tiesa? Kartais net stilistai negali apsispręsti, kokie jie yra iš tikrųjų. Vis dėlto galime pasakyti, kokie jie yra. Jos gražios. Kaip ir tu.

28. Mėlynasis Bobo stilius

mėlynos bobos šukuosenos juodoms moterimsŠaltinis

Tai jaudinantis vaizdas, jei mes jį kada nors matėme. Mėlynas ombre karaliauja šioje šlovingoje apverstoje boboje. Ir tik žiūrėk, ir tie auskarai. Jūs turite klasikinę nosį ir modernesnę, ilgesnę ausį ausyje.

29. Bottle Blonde Bob šukuosena

butelis blondinės bob šukuosenos juodoms moterimsŠaltinis

Jei norite, prieš miegą galite pinti plaukus. Įpilkite plaukų lako ar net šiek tiek vandens ir miegokite ant jo. Ryte atsibusite kaip puikus paplūdimio bangų rinkinys. Dėl spalvos turėsite pamatyti savo stilistą. Joks miegas nepadarys jūsų blondine.

30. Persikų Bobo šukuosenos juodoms moterims

persikų bobų šukuosenos juodoms moterimsŠaltinis

Pastelinės spalvos vis dar karaliauja, todėl jūs negalite suklysti, nesvarbu, kokį atspalvį pasirinksite. Tai persikas, sumaišytas tik su mažiausiu rožinio aukso kiekiu, kuris paryškins jūsų odos atspalvį ir akių spalvą.

31. Pintos Bobo šukuosenos juodoms moterims

nerijos bob šukuosena juodoms moterimsŠaltinis

Mažos prancūziškos pintinės puikiai tinka, jei norite atnaujinti paprastą bobą. Be to, jei tinkamai juos prižiūrėsite, iš tikrųjų galėsite juos laikyti ilgą laiką, o tai reiškia, kad jie apsaugos jūsų plaukus ir jums nebereikės rūpintis plaukų formavimu kiekvieną dieną.

32. „Coral Bob“ šukuosenos juodoms moterims

koralų bobų šukuosena juodoms moterimsŠaltinis

Kalbant apie vasaros plaukų spalvas, jūs negalite suklysti su koralais. Jis skirtas karštam sezonui. Pridėkite išmintingų 90 -ųjų kirpčiukų rinkinį, keletą baltų plastikinių akinių nuo saulės ir atrodysite kaip tikra Malibu Barbė. Atostogose!

33. Banguotos Bobo šukuosenos juodoms moterims

banguotos bobos šukuosenos juodoms moterimsŠaltinis

Viskas, ko jums reikia šiai šukuosenai, yra plaukų tiesintuvas ir šiek tiek plaukų lako. Kondicionuokite savo storus plaukus, kad sulaikytumėte drėgmę, ir naudokite tiesintuvą, kad sukurtumėte laisvas bangas. Peržiūrėkite keletą vadovėlių, kurie jums padės. Užbaikite plaukų laku, kad viską užfiksuotumėte.

34. Sluoksniuoti Bobo ir kirpčiukų kirpimai juodoms moterims

daugiasluoksnės kirpčiukai bob šukuosenos juodoms moterimsŠaltinis

Jei turite kampinį ar deimanto formos veidą, prie savo bobo galite pridėti sluoksniuotų kirpčiukų rinkinį. Padalinkite plaukus iš vienos pusės ir braukite per kaktą. Kirpčiukų linija iš esmės sumažins jūsų veido kampus ir juos pasaldins.

35. Pastelinės rožinės Bobo šukuosenos

rožinės bobos šukuosenos juodoms moterimsŠaltinis

Netradicinės spalvos yra geriausios tiek vasarai, tiek žiemai. Vasarą jie gali virsti jūsų ieškojimu „Coachella“ ar „Burning Man“, o žiemą jie bus spalvų popmuzika, kurios reikia, kad praskaidrintumėte tas ilgas, niūrias, šaltas dienas.

36. Ciara

ciara bob šukuosenos juodoms moterimsŠaltinis

Dainininkė Ciara taip pat pasirinko kotletą, išdidžiai demonstruodama šią gražią šviesiaplaukę bobą. Bronde reiškia rudą ir blondinę, tai yra modernus terminas, leidžiantis sumaišyti dvi spalvas. Labai lengva dėvėti atspalvį, kuris tinka visiems.

37. Keris Vašingtonas

kerry washington bob šukuosenos juodoms moterimsŠaltinis

Nors mes čia bijome jos bobos, aktorė Kerry Washington iš tikrųjų turi natūraliai garbanotus plaukus. Ją kartu su dešimtimis kitų įžymybių su garbanotais plaukais galite rasti šiame specialiame straipsnyje, kuriame rašėme apie ilgas garbanotas šukuosenas.

38. Senegalo posūkio Bobo šukuosena

Senegalo „Twist Bob“ šukuosenos juodoms moterimsŠaltinis

Jei, augindami plaukus, jaučiate poreikį juos apsaugoti, visada galite išbandyti senegalietišką tvistą. Tai tradicinis stilius, kurį galite pakankamai lengvai pasukti. Dėl šio vidutinio kirpimo patogu dėvėti ir formuoti.

39. Pynimo Bobo šukuosenos juodoms moterims

žandikaulio linijos „Bob“ šukuosenos juodoms moterimsŠaltinis

Kitas natūralių plaukų apsaugos būdas būtų pynimas. Tai gali sutaupyti daug rūpesčių. Be to, kiekvieną dieną galite formuoti plaukus taip, kaip norite. Jūs netgi galite keisti pirmyn ir atgal, ko negalite padaryti su natūraliais plaukais.

40. Asimetriškos Bobo šukuosenos

asimetriškos bobų šukuosenos juodoms moterimsŠaltinis

Jei pasirinksite asimetrišką bobą, galėsite jį parodyti dar geriau, jei gausite ombre ar kai kuriuos svarbiausius dalykus. Nulaužti galai bus atskirti nuo kitų plaukų spalvos, o kirpimas blizgės.

41. Rihanna

rihanna bob šukuosena juodoms moterimsŠaltinis

Mes labai mylėjome RiRi tą dieną, kai ji nešiojo šią žandikaulio liniją su buku kirpčiuku. Kartu su teatro makiažu ji atrodė kaip džiazo amžiaus atplaiša. Koncertuodama ji scenoje atrodė dar geriau.

42. „Tyra Banks“

tyra bankų bobų šukuosena juodoms moterimsŠaltinis

Modelis Tyra Banks dėvi ilgaplaukę bobą su giliais kirpčiukais. Ji atrodo atsitiktinė ir flirtuojanti. Ši šukuosena puikiai tinka, jei esate tokia mergina, kuri ryte neturi laiko daug stiliaus.

43. Marsala Bob šukuosena juodoms moterims

Marsala bob šukuosena juodoms moterimsŠaltinis

Prieš kelis sezonus „Marsala“ buvo metų „Pantone“ spalva, ir mes tikrai matome, kodėl. Jis taip pat išplito į makiažo ir grožio pasaulį, gimdydamas šias gražias plaukų tendencijas. Štai patarimas – jei dėvite šią plaukų spalvą, sumažinkite makiažą iki minimumo.

44. Medvilniniai saldainiai Rožiniai Bobo šukuosenos

medvilnės saldainiai rožinės bobos šukuosenos juodoms moterimsŠaltinis

Nuo Marsalos iki cukraus vatos visi mėgsta rožinę spalvą. Šiuolaikinis Rapunzel turi trumpus, pastelinius plaukus, nešioja daug saldaus lūpų blizgesio ir yra tikrai nuožmus. Jei negalite gauti tokio tikslaus rožinio atspalvio, taip pat galite išbandyti gumos burbulą.

45. Rožinis auksas Ilgas Bobas

rožinio aukso ilgų bobų šukuosenos juodoms moterimsŠaltinis

Joks juodaodžių moterų „Bob“ šukuosenų sąrašas nebūtų buvęs išsamus, neminint rožinio aukso. Spalva pastaruosius kelerius metus apėmė viso pasaulio tautas ir ji nusipelno savo vietos šlovės salėje ir karūnos.

46. ​​Mėtinis garbanotas Bobas

šaltalankio šukuosenos juodoms moterimsŠaltinis

Ši garbanota, asimetriška, žandikaulio linija, turinti mėtų spalvos, atrodo kaip kažkas, ką turėtų dėvėti miško fėja. Šiuo atveju šiuolaikinė fėja su daugybe auksinių blizgučių, tatuiruotėmis ir vėsiu tanko viršumi.

47. Lime Green Bob asimetriškas kirpimas

žalios bobos šukuosenos juodaodėms moterimsŠaltinis

Aplankykime dar kelis žalios šeimos atspalvius. Tai yra žalios žalios spalvos ant to, kas atrodo visiškai tobula bob. Jis sukurtas taip gerai, kad iš tikrųjų atrodo, kad jis buvo nufotografuotas ant modelio galvos.

48. Komiksų knyga geltona – 90 -ųjų Bobas

komiksų geltonos bobos šukuosenos juodoms moterimsŠaltinis

Lois Lane tikrai galėjo dėvėti tokio stiliaus bobą. Jo kraštai ir šoniniai kirpčiukai primena 90 -uosius. Tačiau pati spalva gali veikti tik „Bizarro World“.

49. „Galaxy Knots on Bob Cut“

galaxy knots bob šukuosena juodoms moterimsŠaltinis

Ši šukuosena per pusę iki pusės susideda iš dviejų galaktikos mazgų, esančių galvos viršuje, rinkinio su tiesiu atsiskyrimu viduryje. Spalva – vyšninė raudona, o kirpimas – paprastas, tiesus bobas.

50. Netradicinės Bobo šukuosenos juodoms moterims

ombre bob šukuosena juodoms moterimsŠaltinis

Spalvų derinys čia yra tiesiog nuostabus. Pavadinome tai saule saulėje pievoje, nes ji prasideda nuo žolės žalios spalvos prie šaknų, o vėliau ištirpsta į skirtingus geltonos ir oranžinės spalvos atspalvius, kaip ir rytiniai saulės spinduliai.

51. Atsipalaidavusios Bobo šukuosenos

lovos galvos bob šukuosena juodoms moterimsŠaltinis

Šios mažos, netvarkingos garbanos yra tobulas „lovos galvos“ apibrėžimas. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai keletą minučių užtepti plaukų suktuką ir tada naudoti gausų kiekį plaukų lako, kad jie išliktų vietoje visą dieną..

52. Tamsios vyšnios Bobo šukuosenos

tamsių vyšnių bobų šukuosenos juodoms moterimsŠaltinis

Šios bobos spalva yra visiškai fantastiška. Tai nuostabi tamsi vyšnia, kuri mums labiau nei bet kas kitas primena tortą. Tai padarys stebuklus jūsų odai, jei naudosite tam tikrą žymeklį ir rožinius skaistalus.

53. Lupita Nyong’o

lupita nyong'o bob šukuosenos juodoms moterimsŠaltinis

Štai aktorė Lupita Nyong’o šiai fotosesijai buvo sukurta iki tobulumo. Jos garbanota bob yra žandikaulio ilgio, o drabužiai labai primena 70 -uosius. Jei ji yra jūsų mėgstamiausia aktorė, įkvėpimo galite rasti jos šukuosenose.

54. Gražios Bobo šukuosenos

gražios bob šukuosenos juodoms moterimsŠaltinis

Ši kreminė chai šviesių plaukų spalva atrodys kaip diva. Būtinai suporuokite jį su teatro aukso ir sidabro papuošalais, kad pabrėžtumėte jų prabangą ir eleganciją. Šiuo atveju jūs negalite suklysti!

55. Vasaros Bobo šukuosenos juodoms moterims

vasaros bobų šukuosenos juodoms moterimsŠaltinis

Bobas puikiai tinka kaip vasaros šukuosena, nes jam nereikia priežiūros ir jis leidžia atvėsti karštoje saulėje, tačiau nėra pakankamai trumpas, kad galėtumėte visiškai atsisakyti savo spynų. Pasirinkite ilgį, kuris labiausiai glosto jūsų veidą.

Pasiruošę pakeisti savo išvaizdą?

Nesunku įsimylėti čia matytas idėjas, nes šios juodų moterų bobų šukuosenos tinka visų tipų veido formoms ir visoms tekstūros nuostatoms. Nesvarbu, ar jums patinka natūralūs plaukai, pynimai, suktukai ar posūkiai, mes taip pat turime tai!

Be to, visa gausybė įprastų ir netradicinių spalvų, kad patenkintų visus chromatinius norus. Todėl dabar belieka pasirinkti vieną, nueiti pas stilistą ir papasakoti, kaip sekėsi!