Brado Pitto kirpimas

Bradas Pittas, kaip vienas garsiausių Holivudo aktorių, dešimtmečius buvo mados ikona. Brado Pitto kirpimai daugelį metų įkvėpė vyrų šukuosenas. Nesvarbu, ar norite kopijuoti jo iškirptę „Fury“, ar ilgus plaukus „Troy“, ar šviesius šviesius, dygliuotus plaukus „Fight Club“, trumpos ir ilgos Brado Pitto šukuosenos atvėrė kelią naujos kartos vyrų madai. Nuo trumpų kirpimo stilių, tokių kaip įgulos kirpimas ir kirpimas, iki ilgų plaukų, slenkančių ar kuodų, šios garsenybės šukuosenos ir toliau daro įtaką šiandieninėms tendencijoms. Visiems vaikinams, kurie nori jo išvaizdos ir stiliaus, čia yra Brado Pito plaukų apžvalga per daugelį metų, įskaitant kai kurias jo naujausias šukuosenas.

Brado Pitto kirpimas

Brado Pitto šukuosenos

Brad Pitt trumpi plaukai

Trumpi Brado Pito plaukai nėra tokie žinomi kaip jo ilgesnės ir vidutinio ilgio šukuosenos, tačiau širdgėlininkas sugalvojo keletą geriausių vyrų trumpų kirpimų. Kai jis nesvyruos dėl mažai priežiūros reikalaujančio šurmulio ar įmantraus įgulos kirpimo, pamatysite, kaip jis pasipuošia vėsiomis šukomis, o nugarinė ir šoninė dalis išblukusi..

Brad Pitt trumpi plaukai

Galite nukopijuoti jį, paprašydami vidurio išblukimo ar pjūvio ir naudodami molį ar vašką, kad gautumėte natūralią tekstūrą. Kitas variantas gali būti jo garsioji „Fight Club“ šukuosena, kur Pito trumpi plaukai buvo suklijuoti, kad atspindėtų jo charakterio nervingumą.

Brad Pitt trumpos šukuosenos

Brad Pitt vidutinio plauko

Vidutinės šukuosenos yra aktoriaus pastangų ir atsipalaidavimo estetikos sinonimas. Nesvarbu, ar jis filmuojasi, ar tarp darbų, jo spynos dažniausiai būna iki peties arba kažkur tarp pečių ir iškirptės.

Brad Pitt vidutinio plauko

Vidutinio ilgio plaukai puikiai tinka vyrams, norintiems derinti seksualų ir dailų kirpimą su savo plaukų tipu, nes jie puikiai tinka viskam-nuo banguotų iki tiesių ir garbanotų plaukų. Puikus būdas pakartoti šviežius Pito kirpimus ir suteikti jaunatviško patrauklumo – nulenkti priekines ir vidurines dalis atgal, kad visos sruogos tekėtų ta pačia kryptimi.

Brad Pitt vidutinio ilgio šukuosenos

Brad Pitt ilgi plaukai

Ilgus plaukus sunku nuplėšti, tačiau Bradas Pittas tai padarė stilingai pastaruosius dešimt metų. Garsiausias pavyzdys yra jo personažas interviu su vampyru, kur jo plaukai slinko žemyn nugaros link.

Brad Pitt ilgos šukuosenos

Galite laikyti jį iki pečių, jei jums nepatinka priežiūros elementas, tačiau vis tiek turite jį nuvalyti, kad išvengtumėte susivėlimo ir matinių spynų. Jei norite švelnaus ir subtilaus papildymo, kuris ilgus plaukus pakels į kitą lygį, dalį galvos viduryje galite įdėti taip, kad jie būtų atskirti ir netaptų nuobodūs.

Brad Pitt ilgi plaukai

Brad Pitt šviesūs plaukai

Ne visi yra palaiminti smėlio šviesiais plaukais, tokiais kaip Bradas Pittas. Tačiau išvaizdą galite gauti šviesindami šviesius plaukus. Nepriklausomai nuo ilgio, ši estetika leidžia išsiskirti iš minios, nes tai drąsi ir drąsi spalva, ypač jei pasirenkate platinos atspalvį.

Brad Pitt šviesūs plaukai

Šviesūs plaukai yra minkštesni ir įmantresni su ilgomis ir vidutinio ilgio spynomis, todėl, jei norite būti aštrūs, geriau pasirinkti šukuoseną ar įgulos kirpimą. Be to, paryškinimai pakelia kuklų tradicinį kirpimą į kitą lygį.

Brad Pitt ilgi šviesūs plaukai

Brad Pitt Fury kirpimas

Brado Pitto „Fury“ kirpimas – tai pagarba 1930 -ųjų ir 1940 -ųjų kariniams stiliams. Tai neįtikėtinai madinga išvaizda, kuri sugrįžta, ir jūs galite tai padaryti leisdami savo viršutiniams plaukams išaugti, o kirpdami šonus žemyn odos išblukimu arba trumpu kirpimu.

Brado Pitto Fury šukuosena

Taip sukuriamas atjungtas patrauklumas, o plaukai nukerpami minkština tendenciją ir suteikia rafinuotumo. Galutiniam „Fury“ kirpimui panaudoti šviesūs kirpimai ir kampiniai smaigaliai, skirti išskirtinai madingai šukuosenai.

Brad Pitt Fury kirpimas

„Brad Pitt Inglourious Basterds“ kirpimas

„Brad Pitt“ „Inglourious Basterds“ kirpimas yra dar vienas kariuomenės įkvėptas kirpimas su kieta dalimi. Netvarkingas, bet nušlifuotas triukas yra šukuoti priekines ir vidurines dalis, kad būtų padidintas aukštis ir apimtis. Šoninės dalies įtraukimas turėtų padėti jums atrodyti.

„Brad Pitt Inglourious Basterds“ kirpimas

Be to, šonai ir nugara yra apipjauti vidutiniu pjūviu, kad būtų paryškintas ilgesnis stilius viršuje. Formuodami šią išvaizdą, būtinai šukuokite plaukus aukštyn ir į šoną, o ne atgal, ir išbandykite ūsus be barzdos, kad vyriška apdaila.

„Brad Pitt Inglourious Basterds“ šukuosena

Brad Pitt Troy kirpimas

Aktoriaus „Troy“ kirpimas gali būti ne toks istoriškai teisingas kaip jo „Fury“ ar „Inglourious Basterds“ stiliai, tačiau jis yra ne mažiau populiarus. Kiekvienas vaikinas siekė savo pečius siekiančių plaukų, nukirptos nugaros, ryškiai blondinės kirpimo, nes tai puikus vyriško ir gražaus mišinys. Be ilgų plaukų augimo, norėdami išgauti Trojos išvaizdą, turėtumėte garbanoti šonus, tačiau būkite atsargūs – tai tinka tik vyrams su storais plaukais.

Brad Pitt Troy plaukai

„Brad Pitt Fight Club“ kirpimas

Trumpas ir šaunus Brado Pitto „Fight Club“ kirpimas yra vienas iš ikoniškiausių jo įvaizdžių. Holivudo žvaigždės plaukai, įkūnijantys devintojo dešimtmečio šukuosenas netvarkingais dygliuotais plaukais, papildė unikalų Tailerio Durdeno personažą filme. Turėdami trumpus šonus ir ilgesnius plaukus ant viršaus, pasiekite išvaizdą matiniu formavimo moliu ar vašku.

„Brad Pitt Fight Club“ kirpimas

Brado Pito pono ir ponios Smith kirpimas

Brado Pitto kirpimas filme „Ponas ir ponia Smitai“ buvo švarus. Šis griežto kirpimo stilius, kurį galite pasiekti namuose su kirpimo mašinėlėmis, šis klasikinis kirpimo kirpimas paryškins jūsų vyriškus veido bruožus ir suteiks pasitikėjimo savimi. Be to, vienodas ilgis reiškia, kad jo priežiūra nereikalinga, todėl galite išlipti iš lovos ir užsimesti marškinius ar kostiumą, nesijaudindami dėl lovos galvos ar užsegimų. Jei norite trumpesnio kirpimo, paprašykite kirpėjo išblukimo, kuris siaurėja šonuose ir nugaroje, kad atrodytų visapusiškai glostantis.

Brado Pito pono ir ponios Smith kirpimas

Bradas Pittas „Buzz Cut“

Bradas Pittas įrodė, kad „Buzz“ kirpimas yra universali tendencija, turinti daug galimybių šiuolaikiniams vyrams. Jo „Mr..

Bradas Pittas „Buzz Cut“

Bet jei jūsų truputį atsitraukia, švilpdamas galvą ašmenimis numeris vienas pašalinsite dėmesį nuo plaukų priekio. Tai dar mažiau priežiūros nei tradicinis šurmulys, ir jūs galite pakeisti savo stilių balikliu, jei jis vargina. Nepamirškite apie barzdą dėl papildomos tekstūros ir apimties.

Brad Pitt Buzz kirpimas

Brado Pitto įgulos išpjova

Įgulos kirpimas istoriškai buvo vienas populiariausių Brado Pitto kirpimų. Aktoriaus įgulos kirpimo šukuosena yra puikus vidurys vyrų, kurie nori sekti jo superžvaigždės tendencijas, tačiau negali įsipareigoti auginti ilgus ar vidutinio ilgio plaukus.

Brado Pitto įgulos išpjova

Turėdami aukštą apatinę nugaros ir šonų dalį, visada būsite pasiruošę biurui ir neatrodysite ne vietoje bare ar ne darbo vietoje. Nereikia naudoti plaukų priežiūros priemonių, jei jums labiau patinka tvarkinga ir tvarkinga išvaizda, arba galite pridėti vaško, kad estetinė tekstūra būtų šiek tiek netvarkingesnė, tačiau vis dar šlifuota.

Brad Pitt įgulos kirpimas

Bradas Pittas nukirpo nugaros plaukus

Nupjauti nugaros plaukai yra ikoniškas stilius, garsėjantis Volstrito bankininkais ir galios žaidėjais. Nepaisant to, Bradas Pittas per daugelį metų suteikė jai mažiau agresyvų patrauklumą, atleisdamas gelį. Vietoj to jis naudoja nedidelį stiliaus gaminio kiekį, kad užtikrintų, jog nugarinė yra ne tokia ryški, kad taptų įmantresnė.

Bradas Pittas atsikirto atgal

Dėl to tai yra neįtikėtinai madinga vyresnio amžiaus vyrų išvaizda, nes mažas dėmelis nėra pernelyg modernus ir gerai tinka sidabriniams ar žiliems plaukams. Nepaisant to, jei esate paauglys berniukas ar jaunas vyras, šiais laikais šauniai nupjauta nugara yra labai nervinga ir madinga.

Bradas Pittas nukirpo apatinę kirpimo šukuoseną

Bradas Pittas Undercutas

Pastaruoju metu Brado apatiniai buvo gana dramatiški ir traukė akį, nes jis vaidino daugybėje karinių epų. Geros naujienos yra tai, kad jums nereikia išbandyti atjungto pjūvio su slidžia nugara, jei manote, kad tai per daug drąsu. Alternatyva yra klasikinis, bet madingas Pito įgulos kirpimas su apatiniu kirpimu šonuose – puikus būdas padaryti jūsų plaukus storesnius ir apimties didesnius. Kitas variantas yra suporuotas apatinis pjūvis su pompadour, kad būtų puikus pjūvis.

Bradas Pittas Undercutas

Brad Pitt Fade kirpimas

Išblukęs kirpimas yra glostantis būdas dėvėti plaukus, neperžengus viršutinės ribos ir nebandant nieko pernelyg drąsaus. Išblukimas turėtų palaipsniui trumpėti, kai jis eina link ausų ir iškirptės, o jūsų viršutiniai plaukai yra geresni ilgiau. Tai suteikia daugiau stilingų variantų, tokių kaip kranas ar tekstūruotos spynos. Šiuolaikinis pasirinkimas yra sujungti išblukimą su kūgiu, prieš įtraukiant minkštą šoninę dalį, kuri dėl dailios ir nesenstančios prigimties yra graži.

Brad Pitt Fade kirpimas

Brado Pitto arklio uodega

Nešioti ilgus plaukus gali būti sudėtinga, todėl Bradas Pittas reguliariai renkasi arklio uodegą. Arklio uodega yra madinga, ypač kai ji yra maža, ir tai labai nereikalauja priežiūros užimtiems vaikinams, kurie neturi laiko skalbti ir formuoti. Jei jūsų arklio uodega neturi pjovimo briaunos, galite ją sumaišyti su vyriška bandele. Vyriška bandelė nėra tokia vyriška, tačiau jos aukštis suteikia jūsų stiliui naują dimensiją.

Brado Pitto arklio uodega

Bradas Pittas Pompadouras

„Pompadour“ yra puikus priedas vaikinams, norintiems nesenstančio kirpimo, kuris ant stalo atneš įvairių elementų. Turėdami ilgus priekinius ir vidurinius plaukus, galite optimizuoti teiginį, kuris akimirksniu patraukia akį, o siaurėjančios šoninės dalys yra švarios ir glaustos bei papildomos. „Pompadour“ yra klasikinė šukuosena, kuri vis dar egzistuoja šiandien, nes ji puikiai tinka visų tipų plaukams. Pridėkite aukštį prie pakraščio arba paryškinkite likusius plaukus, kad gautumėte įspūdingą vaizdą.

Bradas Pittas Pompadouras

Bradas Pittas Barzda

Kaip ir Bradas, jūsų barzda turėtų papildyti jūsų pasirinktą kirpimą. Kai jūsų plaukai yra trumpesni, pilnesnė barzda suteikia labai reikalingą apimtį ir atitraukia dėmesį nuo jūsų plaukų linijos. Tačiau ilgesni plaukai labiau tinka dizainerių ražienoms, nes dėl storos barzdos galite atrodyti negražiai.

Bradas Pittas Barzda

Žinoma, jūsų veido plaukus diktuoja jūsų genetinis sugebėjimas auginti barzdą. Jei jūsų dėmės yra nelygios ar dailios, galbūt norėsite užsiauginti pilnus ūsus be barzdos ant skruostų.

Brad Pitt pilna barzda

Bradas Pittas Goatee

Ožka tinka beveik bet kokiai šukuosenai. Svarbiausia yra tai padaryti taip, kad jis jungtųsi kaip atjungtas ožys ir ūsai nebūtų lengvi. Be to, Bradas linkęs panaudoti sielos pleistrą, kad vakarėliui suteiktų daugiau proporcijų. Jei jums labiau patinka ožka, o ne barzda, turite reguliariai nusiskusti visą likusį veidą, kad įsitikintumėte, jog jis nesikeičia..

Bradas Pittas Goatee

Naujausios Brad Pitt šukuosenos

Šiuo metu naujausia Brado Pitto šukuosena buvo vidutiniškai ar ilgai dėl to, kad jis savo filmams atkūrė klasikinius Holivudo stilius. Naujas jo vidutinio ilgio plaukų priedas yra šukos šoninė dalis, dėl kurios plaukai atrodo pilnesni ir storesni.

Bradas Pittas Naujausios šukuosenos

Nors jis anksčiau kūrė trumpesnius kirpimus, kuriuos lengva gauti ir paprasta prižiūrėti, atrodo, kad jo ilgesni stiliai lieka, nes jis ir toliau traukia daugybę variantų. Nuo vidurinės dalies iki ilgo brolio srauto, Brado Pitto šukuosena ir toliau bus madinga ir seksuali.

Nauji Brad Pitt kirpimo stiliai