50 raudonų rudų plaukų idėjų nepaprastam stiliui!

Ar ieškote raudonų rudų plaukų idėjų, kurios šiemet pagyvintų jūsų stilių? Tu esi, ar ne? Tada nebesidairykite, nes surinkome karščiausias raudonai rudas plaukų spalvas, kurios visiems atrodys nepaprastai!

Vienas didžiausių privalumų dėvint rudą plaukų spalvą tik su žiupsneliu raudonos yra tai, kad ji atrodys natūraliai, nepriklausomai nuo plaukų ilgio ar tekstūros.

Nuo šviesiai medaus rudos iki gilesnės auksinės rudos ir raudonai rudos spalvos atspalviai – rudi plaukai yra unikalūs kiekvienam sezonui. Rudų plaukų paletėje yra tiek daug raudonai rudų atspalvių, kad vienintelė problema bus pasirinkti tik vieną atspalvį!

Nesijaudinkite, jei negalite apsispręsti! Turime jums tinkamų raudonai rudų plaukų idėjų – tokių, kuriose yra paprasti mišiniai arba balayage, akcentai, ombre, & daug daugiau!

1. Raudoni rudi plaukai

ilgi banguoti raudonai rudi plaukaiŠaltinis

Tai puikus klasikinis raudonai rudas atspalvis. Sveika raudonos spalvos dozė prasiskverbia per vidutinį rudą atspalvį nuostabiame mišinyje.

Ar tai vyšnia? Ar tai šokoladas? Su rudais ir raudonais plaukais jums bus sunku pasakyti. Svarbu tai, kad visi šie niuansai šviečia ryškiai ir sukuria nepakartojamai stilingą išvaizdą.

2. Variniai rudi plaukai

variniai rudi pinti plaukaiŠaltinis

Puikus varinių plaukų spalvų dalykas yra tas, kad jie yra neapibrėžtai rudi, raudoni ir šviesūs, tuo pačiu metu.

Nepaisant to, vario rudos spalvos spindi kaip niekas kitas vasaros saulėje. Tačiau prieš nuspręsdami išbandyti šią karališkai rudą raudoną spalvą, atkreipkite dėmesį į savo odos atspalvį.

3. Ashlee Simpson

Ashlee Simpson raudonai rudi plaukaiŠaltinis

Jei manėte, kad blondinės negali gauti skanių šokolado tonų, pagalvokite dar kartą! Ashlee Simpson pasipuošė akinančia kaštonine plaukų spalva su vidutinio šokolado atspalviais. Atkreipkite dėmesį, koks glostantis yra šis atspalvis, kai kalbama apie jos akių spalvą.

4. Įspėjimas apie tendencijas: šviesiai rudi plaukai

šviesiai rudi plaukaiŠaltinis

Ši šviesiai raudona ruda plaukų spalva kopia madingomis kopėčiomis – ir dėl geros priežasties! Auksiniai ir variniai atspalviai yra vasariška medžiaga, o rausvos ir rudos spalvos atspalviai padeda įnešti dar daugiau gylio.

5. Emos akmuo

emma akmens raudonai rudi plaukaiŠaltinis

Emma yra raudonų plaukų spalvų šeimos adeptė. Ji visus apkabino ir sukrėtė. Tai yra viena iš jos blaivesnių, įgaunančių raudonų plaukų spalvas. Nepaisant to, žalių akių viksva atrodo taip pat nuostabiai, kad yra tamsesnio tono, kaip ir šviesesnio raudonojo plaukų atspalvio.

6. Lana Del Rey

lana del rey šokolado plaukų spalvaŠaltinis

Nuotaikingi Lanos šokoladiniai kaštoniniai plaukai yra galingas teiginys. Šių senovinių bangų stilius, jos saldus karvas įrodo, kad tam tikras stilius ateina su požiūriu. Vėlgi, Lana yra kino pasirodymų karalienė. Nuo purvinų blondinių iki prabangių brunetų mes matėme, kad ji yra kiekvienos spalvos.

7. Tamsiai rudi plaukai su raudonais akcentais

tamsiai rudi plaukai su raudonais atspalviaisŠaltinis

Jei norite palengvinti savo kelią į ryškesnę raudonai rudą spalvą, kodėl gi ne pirmiausia pasinerkite į svarbiausius dalykus! Be to, jei jūsų plaukai yra natūraliai rudi, jums pasisekė! Išbandykite šviesesnius raudonus atspalvius patarimams ir viršūnėms, o tamsesnius rausvus atspalvius pasilikite atspalviams.

8. Nuo rudų iki raudonų plaukų

garbanoti rudi plaukai raudoni akcentaiŠaltinis

Kai šios dvi spalvos susitinka, jos sukuria visišką sodrų atspalvį, kurį nelengva nešioti, bet kuris atrodo beprotiškai įspūdingai. Jei manote, kad turite tai, ko reikia, pirmyn! Tamsiai rudi ir raudoni plaukai gali pritraukti daug išvaizdos.

9. Raudoni akcentai ant tamsiai rudų plaukų

raudona spalva išryškina rudus plaukusŠaltinis

Tonizuotas oranžinis pagrindas su rudais atspalviais paryškintas raudonomis ir šviesiomis spalvomis. Norėdami tai padaryti, paprašykite savo kirpėjo plonų, vos pastebimų akcentų, einančių per visą plaukų ilgį.

10. Raudoni ir šviesūs šviesūs akcentai ant rudų plaukų

Raudoni ir šviesūs šviesūs akcentai ant rudų plaukųŠaltinis

Kadangi raudoni rudi plaukai jau yra puikus spalvų ir atspalvių mišinys, tai gali pakenkti vaivorykštės spalvos atspalvių deriniu. Ypač jei paryškinimų spalvos svyruoja nuo tamsiai raudonos iki tamsiai raudonos ir raudonos spalvos.

11. Pixie Cut ant tamsiai rudų raudonų plaukų

raudoni žandikaulio plaukaiŠaltinis

Ar nemanėte, kad raudonai rudos spalvos gali taip gerai atrodyti ant trumpų žiobrių plaukų? Ši šukuosena toli gražu nėra lipni, tačiau tuo pat metu ji yra nervinga, bet elegantiška ir miela!

12. Trumpa šukuosena ant šviesiai rudų raudonų plaukų

lygus raudonas pikselių kirpimasŠaltinis

Rausvai rudi plaukai su karameliniais atspalviais puikiai išryškina trumpas tekstūruotas kirpimas. Nors jos plaukai yra ploni, tiek plaukų spalva, tiek kirpimas suteikia apimties ir gylio.

13. Giliai raudonmedžio plaukai

ilgi sluoksniuoti raudonmedžio plaukaiŠaltinis

Raudonmedis yra viena iš rudų plaukų spalvų paletės spalvų, kurios kiekvienam atrodo nepaprastai glostančios. Tačiau giliai raudoni atspalviai labiau tinka šviesinti ir išryškinti šviesius ir vidutinius odos tonus.

14. Auburno plaukų spalva

raudonai rudi plaukai kaštoniniai plaukaiŠaltinis

Nors raudonmedis laikomas raudonų plaukų spalvų šeimos dalimi, mes tikime, kad kreminės rudos raudonmedžio natos daro jį tinkamu ir rudų plaukų spalvų paletei. Čia matome, kad raudonmedis yra praturtintas švelniomis blondinėmis ir vario spalvomis, kad būtų ryškesnė.

15. Rudi plaukai su raudonu atspalviu

banguoti bobai raudoni rudi plaukaiŠaltinis

Yra daug būdų, kuriais galite pasiekti raudonai rudų plaukų spalvą. Mes dieviname šią plaukų spalvą, gautą sumaišius auksinius rudos spalvos tonus su šviesesniais raudonais ir variniais.

16. Auksinė ruda raudona

aukso raudonai rudi plaukaiŠaltinis

Atkreipkite dėmesį į auksinius atspalvius iš storų sultingų spynų. Šis natūraliai atrodantis balayage žaidžia su auksinėmis, rudomis ir raudonomis natomis.

17. Emma akmens plaukai II

emma akmens raudonos rudos plaukų spalvos moterų šukuosenosŠaltinis

Kitas puikus elegantiškų Emma Stone plaukų spalvų pavyzdys – tokios, kurios papildytos jos odos tonu. Jei ieškote įkvėpimo moteriškoms šukuosenoms ir plaukų spalvoms, papildančioms teisingą veido spalvą, atkreipkite ypatingą dėmesį į šią Holivudo žvaigždę.

18. Julija Roberts Plaukai

Julija Roberts raudonai rudi plaukaiŠaltinis

Derliaus Julia Roberts išvaizda pasižymi gardžia šokolado ruda plaukų spalva. Pasaulio moterų stabas, Julija taip pat nuolat pirmenybę teikė raudonai rudajai ir jos gražiai rausvai atspalviams.

19. Kaštoniniai plaukai

kaštoniniai plaukai vyšnių plaukai raudoni rudi plaukaiŠaltinis

Kaštoninės spalvos plaukų spalvos lankytinos vietos kažkur ties kaštoninės ir bordo sankryža, tik su tamsiai ruda spalva. Nepaisant to, pakanka laikyti šį stilingą atspalvį raudonai rudos spalvos.

20. Rudi plaukai su raudona apačia

tiesūs rudi plaukaiŠaltinis

Tai meistriškai atliktas balayage, kai raudonos plaukų spalvos nėra kaip bloko spalvos. Vietoj to raudonos spalvos akcentai įterpiami į turtingą šviesiai rudą karvą, puikiai tinka kaip moterų šukuosena rudeniui.

21. Raudoni patarimai rudiems plaukams

raudoni patarimai ant rudų plaukųŠaltinis

Kitas būdas, kaip į ilgus banguotus rudus plaukus pridėti tik akį traukiančios raudonos spalvos atspalvį, yra raudonos spalvos naudojimas ant plaukų galiukų. Norėdami atrodyti natūraliau, dažykite plaukus šiuo nuostabiu tamsių vyšnių atspalviu ir palaipsniui šviesinkite spalvą link galiukų.

22. Variniai rudi plaukai

pinti variniai rudi plaukaiŠaltinis

Ši stilinga plaukų spalva niekada neišeina iš mados. Nesenstanti tendencija, varis glostantis visiems odos tonams ir veido odai. Tas gražus pintas „padarymas“ taip pat turi mirti!

23. Trumpas „Pixie Cut“: raudoni atspalviai

raudonai rudi plaukai pikselių kirpimasŠaltinis

Tekstūruotas pikselių kirpimas daro stebuklus, išryškindamas raudonus šokolado rudos plaukų spalvos atspalvius. Atrodo, kad kiekviena plaukų sruogos spindi skirtingu raudonu atspalviu.

24. Raudonai rudi šviesūs plaukai

rudi šviesūs plaukaiŠaltinis

Tai iš tikrųjų nėra plaukų spalvos pavadinimas. Tačiau tai yra užuomina apie tai, kaip sukurti nuostabią išvaizdą naudojant šias tris plaukų spalvas. Tai ir nuostabi šukuosena, ir spalvingas spalvų derinys, kuris atrodo beveik natūraliai.

25. Šviesiai vyšniniai rudi plaukai

raudonai rudi plaukai vyšniniai rudi plaukaiŠaltinis

Ar galite pasakyti rudas šios rudos plaukų spalvos natas? Tai šviesiai kaštoninis atspalvis, kurio pagrindas yra tamsesnė spalva, pavyzdžiui, ruda. Ši nervinga plaukų spalva yra viena iš nuostabiausių pastarųjų kelerių metų spalvų tendencijų.

26. Tamsiai rudi plaukai su bordo raudona spalva

ilgi banguoti plaukaiŠaltinis

Pasigrožėkite šilkiniais, glotniais tamsiai rudais plaukais, sustiprintais bordo raudonos spalvos atspalviais. Ši išvaizda yra ne tik malonesnė. Tai taip pat puikus būdas palengvinti raudonai rudus plaukus.

27. Tamsiai raudona ruda su slyvų užuominomis

slyvų raudonai rudų plaukų bobŠaltinis

Dėvėkite šią spalvą, kad pridėtumėte elegancijos ir stiliaus. Slyvų atspalviai, nors ir šaltesni, papildo visas veido spalvas ir odos atspalvius. Jei norite išskirtinai rafinuotos išvaizdos, įsitikinkite, kad raudonai ruda bazė yra tamsesnė, bet ne tokia tamsi, kad sukeltų rausvus atspalvius.

28. Šokoladinė plaukų spalva

šokolado plaukų spalvaŠaltinis

Auksinis šokoladas su tik vario raudonos spalvos atspalviu. Tai puiki vasaros spalva, kuria galima pasigirti biure ar paplūdimyje.

29. Garbanoti rudi rudi plaukai

Garbanoti rudi rudi plaukaiŠaltinis

Kitas įmantrus raudonai rudas atspalvis, kurį šį kartą sustiprino gausios garbanos ir ritės. Kiekvienas posūkis atskleidžia daugiau gardžių raudonų tonų, sumaišytų su prabangiais rudais tonais.

30. Raudonai rudi šviesūs plaukai

Šviesūs rudi plaukaiŠaltinis

Raudonai rudą gali dėvėti ir natūralios blondinės. Jei nenorite atsisakyti savo natūralios blondinės, bet vis tiek norėtumėte išbandyti ką nors kita, rinkitės raudonai rudus atspalvius.

Jie veikia kaip žavesys prie šviesių plaukų spalvų! Be to, jei nešiojate tokią šukuoseną kaip ši stora pynė, kiekviena spalva gali spindėti visu savo spindesiu.

31. Šviesiai raudona ruda

Šviesiai ruda rudaŠaltinis

Galime kelias dienas drėkinti nepriekaištingą Kat McNamara išvaizdą, pradedant jos plaukais ir baigiant nuostabiais veido bruožais. Mes dieviname tamsią braškių blondinę išvaizdą, kurią ji čia daro, kartu su raudonais drabužiais ir makiažu.

32. Raudona ruda ir kirpčiukai

Raudoni rudi plaukai su kirpčiukaisŠaltinis

Galvojate apie kirpčiukų pridėjimą prie savo pertvarkymo idėjos? Jūsų raudona ruda atrodys žavingai ant visų tipų kirpčiukų. Ši aukščiau pateikta nuotrauka yra puikus pavyzdys, kaip pradėti!

33. Natūrali raudonplaukė

Natūrali raudonplaukėŠaltinis

Niekas negali būti lyginamas su hipnotizuojančiu žavesiu, kurį turi natūralios raudonplaukės. Jei gimėte su panašiomis imbiero spynomis, rekomenduojame palikti jas natūralios spalvos ir tik supjaustyti, kad suteiktumėte formą.

34. Balayage su raudonais rudais plaukais

Balayage su raudonais rudais plaukaisŠaltinis

Vienas iš aspektų, kuriuos labiausiai mėgstame šiame elegantiškame balayage, yra spalvų pasirinkimas. Visos rudos spalvos turi pakankamai raudonos spalvos, kad pagerintų toną. Be to, jie gražiai susilieja vienas su kitu.

35. Tamsus vyšnių atspalvis

Tamsus vyšnių atspalvisŠaltinis

Šis gilus vyšnių atspalvis daro tokį patrauklų violetinės spalvos. Mes sutinkame, kad ji yra šiek tiek violetinė nei jūsų vidutinė vyšnių įkvėpta plaukų spalva, tačiau dėl šios kokybės ji taip traukia akį saulėje.

36. Ilgos ir banguotos rausvai rudos spynos

Ilgos ir banguotos rausvai rudos spynosŠaltinis

Neabejotina, kad Megan Fox yra aukšto lygio garsenybė, kuria žavisi daugelis grožio mylėtojų. Esame įpratę matyti ją su varnos spynomis, tačiau sutinkame, kad ši rausvai ruda spalva ant ilgų ir banguotų plaukų jai puikiai tinka!

37. Raudona ruda ir blondinė Balayage

Raudona ruda ir blondinė BalayageŠaltinis

Tai nuostabi balayage idėja moterims, norinčioms ištirti šviesesnius rudų plaukų variantus. Jis prasideda intensyviu vario atspalviu ir galiukuose virsta šilta medaus blondine.

38. Labai tamsūs bordo raudonai rudi plaukai

Labai tamsiai bordo raudonai rudi plaukaiŠaltinis

Nustebtumėte pamatę, koks nuostabus šis itin gilus tonas atrodo dailios odos moterims. Tai originalesnė ir glostanti alternatyva klasikiniams tamsiai juodiems plaukams, turintiems daug blizgesio dėka tamsaus bordo atspalvio.

39. Giliai variniai žibintai

Giliai variniai žibintaiŠaltinis

Mes beprotiškai įsimylėję šią ryškią rusvą plaukų spalvą. Tačiau tai, kas mus dar labiau sužavi, yra šis strategiškai išdėstytų žemų šviesų pasirinkimas. Turtingas vario pasirinkimas jiems suteikia pasakišką ir viliojančią šukuoseną.

40. Intensyvus raudonmedžio atspalvis

Intensyvus raudonmedžio atspalvisŠaltinis

Kitas tamsus atspalvis, su kuriuo galite žaisti, yra šis tonuotas raudonmedis. Priešingai nei #13 mūsų sąraše, ši versija yra dar intensyvesnė dėl gilių tonų. Subtilus spalvų žaidimas pelno didžiulius taškus.

41. Natūralios garbanos

Natūralios garbanosŠaltinis

Alexis Savage yra unikalus modelis, kurį įsimylėsite-nuo jos strazdanų iki afro tekstūros garbanų. Kalbant apie jos didžiulius, natūraliai garbanotus kaštoninius plaukus, galime lengvai pripažinti, kad ji visur yra #plaukos.

42. Vyšnių kola raudonai rudi plaukai

„Cherry Cola“ raudonai rudi plaukaiŠaltinis

Šiame sąraše mes kelis kartus iškėlėme vyšninius rudus plaukus, bet kodėl gi nenulenkus dalykų su vyšnių kolos spynomis? Palyginti su kitais mūsų pavyzdžiais, šis yra ryškesnis ir tamsesnis, jame yra keletas išmintingų karamelės atspalvių.

43. Rausvas kaštonas

Rausvas kaštonasŠaltinis

Atraskite gamtos grožį naudodami šį kaštonų raudonai rudą atspalvį. Tai kuo natūralesnis dirbtinis dažymas, ir jis gali pasigirti subtiliu švytėjimu. Rekomenduojame moterims su ilgais, tiesiais plaukais.

44. Unikalus platinos ir raudonai rudų plaukų ombre

Unikalus platinos ir raudonai rudų plaukų ombreŠaltinis

Jei esate maištingas tipas, kas sako, kad turite tenkintis „normalia“ šukuosena? Funky gals tikrai turėtų apsvarstyti šį „out-of-the-box“ ombre, naudojant mišrią paryškinimo techniką, kad būtų galima pereiti nuo raudonos rudos prie platinos.

45. Kaštonų pojūčiai

Kaštonų pojūčiaiŠaltinis

Dar vienas būdas sportuoti kaštonų spynoms yra gauti tik šios spalvos atspalvius. Jei pasirinksite šį metodą, raginame apsvarstyti tamsesnę pagrindinę spalvą, kad atspalviai tuo pačiu metu veiktų kaip silpnas apšvietimas.

46. ​​Tamsi kakava su raudonmedžio atspalviu

Tamsi kakava su raudonmedžio atspalviuŠaltinis

Mes linkę tam tikras plaukų spalvas sieti su saldžiomis nuorodomis, tokiomis kaip šokoladas ar vyšnios. Šiame pavyzdyje galite aiškiai suprasti, kodėl tamsios kakavos aprašymas puikiai atitinka jo pavadinimą! Tai taip pat atrodys ypač gerai moterims su žaliomis akimis.

47. Vario ir karamelės akcentai ant raudonų rudų plaukų

Vario ir karamelės akcentai ant raudonai rudų plaukųŠaltinis

Šį raudonos ir šviesiai šviesios spalvos derinį pristatėme Nr. 10, tačiau tai yra natūralesnė alternatyva moterims, kurios nenori susidurti su pernelyg ryškiu vaizdu. Čia ryškios blondinės ir raudonos spalvos yra karamelės ir vario atspalvių.

48. Tamsiai raudoni rudi plaukai su platinos perdanga

Tamsiai raudoni rudi plaukai su platinos perdangaŠaltinis

Jei kyla abejonių, pagalvokite, ar šukuosenai paįvairinti blondinę. Kaip taisyklė, kuo šviesesnė šviesiaplaukė, tuo labiau sukant galvą bus rezultatai. Todėl tamsiai kaštoninis pagrindas pradės gyventi su ledine, platinine blondine, tokia kaip ši.

49. Auburnas su blyškiai turkio spalva

Auburn su blyškiai turkio spalvaŠaltinis

Jei esate tikrai bebaimis, galite šokinėti per blondines ir pereiti tiesiai prie netradicinių spalvų. Nepaisant to, ar eksperimentuosite su pastelinėmis, metalinėmis spalvomis ar tiesiogiai su vaivorykštės spalvomis, jos visos yra puikus pasirinkimas išeinančioms merginoms. Štai šiek tiek šviesiai turkio spalvos įkvėpimui su kaštoniniais plaukais.

50. Blondinės, raudonos ir rudos spalvos mišinys

Blondinės, raudonos ir rudos spalvos mišinysŠaltinis

Galiausiai paliksime jums dar vieną keistą derinį, kuris tikrai padės jums išsiskirti iš karūnos. Šis paryškinimų mišinys vienodai derina tamsiai rudą ir šviesiai blondinę spalvas ir tik keletą atskirų raudonų dryžių, kad išvaizda būtų populiari!

Pasiruošę pakeisti savo išvaizdą?

Apibendrinant galima pasakyti, kad raudonai rudi plaukų deriniai yra žaismingi ir stilingi, natūralūs ir prašmatnūs.

Ar įtikinome, kad šiais metais raudoni rudi plaukai yra puikus pasirinkimas naujai išvaizdai? Praneškite mums, ką manote!