Magické lampióny pre útulný domov

Trochu viac pohody vo vlastných štyroch stenách alebo romantické večery vonku?

Zamyslite sa – svetlo sviečky! Alebo ešte lepšie – atmosférické lampáše, ktoré je možné umiestniť nielen dovnútra, ale aj von na balkón alebo do záhrady…

Je to práve táto túžba a také romanticko-mystické nápady, ktoré nás urobili krásnymi Svetelné misy od kreatívnej návrhárky zo Stuttgartu Gunda Loch vedený. Nádherné, ušľachtilé jedinečné kúsky vyrobené z hliny! Tak majstrovsky ručne vyrobené, že vyzerajú skôr ako jemný porcelán. Jemné ľahké škrupiny pripomínajú skutočné polovice pštrosích vajec a vyžarujú nadčasovú eleganciu a luxusnú sofistikovanosť zároveň.

Svetlá miska z bieleho zlata DEŇ AURUM_ 300 dpi_Foto Stefan Fritzenkötter

Mystika a spiritualita

Pomocou jednoduchej čajovej sviečky sa každá jednotlivá lampášová misa prebúdza do svojho mystického života … pretože svetelné misky majú v skutočnosti svoj mystický význam a účinok. Stará legenda z Havaja hovorí, že čistú, pôvodnú identitu každej ľudskej bytosti alebo skôr každej duše je možné porovnať s miskou svetla. Žiarivé a nepoškvrnené ako nevinnosť novorodenca. Domorodí ľudia boli toho názoru, že my ľudia nie sme len jednoduché živé bytosti, ktoré môžu v určitom okamihu života získať aj duchovné znalosti, ale naopak. Každý človek je duchovná entita, ktorá sa rodí iba na Zemi, aby zažila ľudskú existenciu a poučila sa z nej. Z tohto dôvodu každé dieťa dostane bezprostredne po narodení svetelnú misku, ktorú si jeho rodičia vyrobili s veľkou láskou a trpezlivosťou. Táto svetlá miska symbolizuje najjasnejšiu formu detskej duše, ktorá žiari jasným a jasným svetlom.

svetelné misy veterné svetlá čajové sviečky krásne nápady na dizajn interiéru so svetlom

Čarovné, č?

Inšpirovaná touto mystikou a spiritualitou, Gunda Loch tiež robila svoje veľkolepé výtvory s veľkou citlivosťou a zmyslom pre detail. Sú k dispozícii v rôznych veľkostiach, v metalickej čiernej / zlatej alebo striebornej a craquelure bielej / striebornej alebo zlatej farbe. V závislosti od vlastného vkusu a osobných preferencií potom môžete svetelné mušle kombinovať, ako sa vám páči, alebo ich použiť ako samostatné kúsky na efektné pútanie pozornosti vo svojom vlastnom dome alebo kancelárii.

Svetlá misa Noc zlatá Foto Stefan Fritzenkötter

Mnohostranné a univerzálne zároveň

Ušľachtilé svetlé misy sú vhodné ako dekoratívne doplnky takmer v každom štýle zariaďovania. Môžete ich položiť na slávnostný stôl, večer na konferenčný stolík alebo dokonca na malú stoličku pri západe slnka v záhrade alebo pri bazéne.

Nemôžeme vám sľúbiť, či hneď zistíte svoju pôvodnú pôvodnú identitu … Jedno je však v každom prípade isté: vaše prostredie bude oveľa tichšie, domáckejšie a romantickejšie, hneď ako sa zapáli čajová sviečka..

A každý, kto túži po troche viac mystiky …, dostane to tiež – určite. Sľúbené!

svetlá miska biela XL