Cestujte po Frankách a zažite veľa vo vynikajúcej kvalite

V segmente upscale cestovného ruchu existuje silný regionálny trend už niekoľko rokov. Miestne tradície zaujímajú významné miesto medzi cestovnými ponukami. Nie je neobvyklé, že sa prejavujú vo výzdobe a interiérovom dizajne prvotriednych hotelov. Kreatívne a mimoriadne talentovaní kuchári predvádzajú ušľachtilým spôsobom miestne kulinárske tradície. Ak máte vynikajúcu Franská reštaurácia Ak chcete navštíviť, takýchto regionálnych ponúk nájdete mnoho. Čo je zvyčajne regionálne a ako si ho môžete sofistikovane užiť? Viac sa o tom môžete dozvedieť v nasledujúcich riadkoch.

budova frankenland cestuje historicky

Vychutnajte si to najlepšie z regionálnej kuchyne

Keď cestujete po Frankách, určite si všimnete veľkú škálu jedál, s mäsom i bez mäsa. Ich rozmanitosť dáva miestnym kuchárom veľký priestor pre luxusné regionálne menu. Odvážnejší z nich sa snažia ponúknuť Schäufele, cibuľové pláty, rôzne druhy klobás a ďalšie obľúbené jedlá vo vynikajúcej kvalite. Mimochodom, vynikajúce kulinárske menu môže slúžiť ako inšpirácia pre vaše vlastné nové jedlá doma. Tiež pre niektorých veľmi zdravých: Pretože jedným z tajomstiev dobrej franskej kuchyne sú čerstvo nazbierané suroviny zo záhrady (alebo dokonca z lúky)!

víno vo frankenlande cestuje skvele

Symboly regionálnej kultúry Frankov

Typické obľúbené jedlá sú samozrejme jedným zo symbolov franskej regionálnej kultúry. Existuje niekoľko ďalších, ktoré môžete objaviť počas cesty po Frankách. Patrí sem napríklad architektúra tohto regiónu so svojimi špecifickými vlastnosťami: nezameniteľnú krajinu franských miest všade charakterizujú typické hrazdené domy. Ako symbol stredovekých miest môžeme stále nazývať kostolné veže.

typická architektúra frankenland cestovanie

Cestovanie po Frankách: Je toho veľa, čo môžete zažiť a objaviť!

Vo Frankách je toho toľko, čo je potrebné zažiť, že je ťažké rozhodnúť sa, ktoré priority si stanoviť. Je tu toho veľa, čo sa dá zažiť, čo sa týka architektúry, gastronómie a prírody. V posledných niekoľkých rokoch a desaťročiach je rozmanitosť vďaka medzinárodným vplyvom ešte väčšia! Pripravte sa preto na dobrodružstvo počas výletu v tomto regióne a urobte si vlastné vynikajúce a príjemné nové objavy.

krajiny frankenland nápad

hotel frankenland cestuje skvele