Ostrovy snov, ktoré ponúkajú dovolenku, relaxáciu a pokoj

V našej sérii článkov o fantastických cestovateľských destináciách po celom svete sme vám už poskytli veľa návrhov a užitočných informácií pre skvelú dovolenku na pláži, dokonca aj v zime. Ak naozaj chcete cestovať cez Vianoce, stále si môžete rezervovať dovolenku na Maldivách alebo odletieť do Karibiku. Ale možno by ste si ako ďalšie miesto dovolenky mohli vybrať jeden zo súkromných ostrovov v Indickom oceáne. Početné ostrovy snov sa nachádzajú po celom svete, ale majú veľa spoločného: všetky ponúkajú svojim hosťom a dovolenkárom hladným po slnku najlepšiu príležitosť uniknúť zo stresujúceho každodenného života doma a užiť si úplný relax a pokoj ďaleko od bežných miest zhon. Okrem toho môžete počas ostrovnej dovolenky objavovať nové miesta, spoznávať malé romantické mestečká, plávať a potápať sa v azúrovo modrých lagúnach a zažiť pocit slobody. Ostrovy snov, ktoré vám dnes predstavujeme, sú jednoducho perfektnými dovolenkovými miestami pre malých aj veľkých.

 Ostrovy snov, ktoré fascinujú!

Jašterica

Do tohto článku sme vybrali tri vysnívané ostrovy, ktoré sú vhodné nielen pre dobrodruhov a prieskumníkov. Sú to rajské miesta, kde môžete spojiť čistý relax so športom a zábavou. Takmer celý rok je tam nádherné kúpacie počasie, krištáľovo čistá morská voda je príjemná pre plavcov a šnorchlistov, biele pláže lákajú hostí, ktorí sa chcú trochu povaľovať a jednoducho radšej nič nerobia..

Ak chcete byť fascinovaní prírodným šarmom a dokonalým pokojom týchto rajských miest, čítajte ďalej a obdivujte obrázky!

Nechajte stresujúci každodenný život za sebou a užite si dni bez stresu na jednom zo svetových ostrovov snov

Ostrovy snov biele pláže

  • Ostrovy snov sveta: Ostrov Lizard ponúka romantickú dovolenku a nádherné ústranie v jednom

 Určite len niekoľko Nemcov pozná koralové útesy v severnej Austrálii. Existuje však nádherná prázdninová oáza, ktorú si mnoho novomanželov vyberie na svadobnú cestu. Ak máte pred sebou stretnutie rodiny alebo inú veľkú udalosť, môžete si na to prenajať aj tento súkromný ostrov. Možnosti ubytovania a služby tu nenechávajú nič žiaduce. Zo svojej izby si môžete užívať úchvatnú panorámu mora vo dne i v noci. Každú minútu tu môžete zažiť niečo nové a zaujímavé. Chránený národný park a množstvo krásnych pláží láka mnoho dobrodruhov, ktorí sa radi potápajú a chcú pre seba objaviť flóru a faunu ostrova snov. Váš prospech z každodenných aktivít, ako je plávanie, tenis a pešia turistika. Vášniví rybári a rybári sa môžu počas dňa venovať svojmu obľúbenému koníčku na Lizard Island a večer ochutnať niektoré z miestnych kulinárskych špecialít. Existuje lepšia dovolenka snov, ako je táto?

Ostrov jašteríc je romantické miesto, ktoré má čo ponúknuť.

Ostrovy snov čistá romantika, očarujúca príroda

 Milenci sú tu na správnom mieste!

Ostrovy snov sú ideálnym miestom na dovolenku zamilovaných párov

Vynikajúca kuchyňa a perfektné služby na ostrove zodpovedajú vysokým požiadavkám hostí

Vynikajúca kuchyňa

Motu Teta je ostrov snov, kde sa budete cítiť ako v raji

Ostrovy snov v Motu Teta

  • Ostrovy snov po celom svete: Motu Teta – buďte sami v raji a strávte nádhernú dovolenku na pláži

Náš virtuálny výlet pokračuje zo severného pobrežia Austrálie do tichomorského regiónu. Presnejšie povedané podľa Motu Teta. Toto je súkromný ostrov snov v južnom Pacifiku vo Francúzskej Polynézii. Toto neopísateľne krásne miesto je vzdialené asi 90 minút loďou od letiska Rangiroa. Tu je najväčší atol v súostroví Tuamoto a je ideálnym miestom na dovolenku pre potápačov a šnorchlovačov. Vysoké kokosové palmy, široké pásy bieleho piesku, tyrkysová voda a fascinujúce výhľady! Čas tu akoby zastal! Rekreantom na ostrove Motu Teta je zaručený plný komfort a zážitok z raja na zemi! Ak radi cestujete vo dvojici a chcete navštíviť tento ostrov, môžete stráviť romantickú dovolenku na Motu Teta a nikdy na to nezabudnete.

 Toto exkluzívne útočisko na ostrove ponúka pokoj a pohodlie v jednom

Ostrovy snov sú ideálnym miestom na odpočinok

 Tu si môžete užiť niekoľko dní v ústraní a objavovať prírodné kúzlo jednoduchých vecí

Ostrovy snov odlúčenie príroda more nádherné

 Vychutnajte si špeciality poľskej kuchyne!

Špeciality poľskej kuchyne

Tu môžete objaviť kúzlo francúzsko-poľského spôsobu života a miestne jedlá a nápoje. Ak si chcete dopriať dlhú prestávku, ktorú ste si rozhodne zaslúžili, tak príďte do Motu Teta! Pohodlné plážové vily, bazény a nádherný panoramatický výhľad môžu zapôsobiť na každého hosťa. Okrem toho vám slúži priateľský a zdvorilý personál, ktorý sa stará o blaho dovolenkárov na ostrove.

 Vysoké kokosové palmy a azúrovo modré more – nádherná kulisa pre dovolenku snov

Vysoké kokosové palmy

 Tu zostanete ďaleko od zhonu

Ostrovy snov prázdniny bez zhonu

 Tento útulný plážový domček si môžete prenajať na dovolenku snov v tropickom lese

Útulný plážový dom vysnívaný ostrovný ostrov tropický les Isla Simca

  • Isla Simca – jeden z najkrajších ostrovov snov, kde môžete mať safari a plážovú dovolenku na jednom mieste

Pre tých dovolenkárov, ktorí chcú otvoriť svoje veľké peňaženky a sú pripravení minúť veľa peňazí na jedinečné prázdninové zážitky, máme pripravenú ďalšiu skvelú destináciu – Isla Simca. Toto je tiež ostrov snov, ktorý sa nachádza priamo pri tichomorskom pobreží Panama. Patrí do rodiny Pigozzi, zakladateľov automobilovej značky Simca. Už niekoľko rokov je možné si tu prenajať plážový dom ako rekreačný dom a stráviť nádherné dni s blízkymi priateľmi a rodinou. Z vášho prvotriedneho ubytovania môžete každý deň sledovať azúrovú zátoku a ponoriť sa do zelene tropického lesa. Na horizonte sa hranica medzi nebom a morom rozmazáva a ich farby sa prelínajú v nekonečnej modrej palete. S takýmto panoramatickým výhľadom je ľahké zabudnúť na stresujúci každodenný život a nechať hektické tempo za sebou.

 Na ostrove môžete zblízka pocítiť prírodné krásy tropického lesa

Isla Simca

Dobrodruhovia a prieskumníci sú tu na správnom mieste

Výlet na safari ostrovy snov skutočné miesto na dovolenku objaviteľ dobrodruhov

Váš pobyt na ostrove Isla Simca rozhodne nemôže byť nudný, pretože existuje veľký zoznam prázdninových aktivít, z ktorých si hostia môžu vyberať. Je pochopiteľné, že vodné športy sú na tomto vysnenom ostrove veľmi dôležité, najmä plávanie, potápanie, rybolov a jazda na kajaku. Môžete sa však tiež povoziť na koni, zúčastniť sa safari a preskúmať miestny prírodný park. Večer môžu hostia vyskúšať čerstvo pripravené šaláty a rybie špeciality alebo si na pláži dopriať osviežujúci kokteil. Alebo len tak leňošiť a relaxovať!

Čo si myslíte, zostanú pre vás tieto rajské ostrovy nesplneným snom alebo sa tam možno vydáte na ďalšiu dovolenku??

 Raňajky do postele – nechajte sa rozmaznávať!

Ostrovy snov si doprajte raňajky do postele

 Vychutnajte si miestne špeciality a potešte chuťové bunky

Chutné miesto ponúkajú miestne špeciality vysnívaných ostrovov

Tu akoby zastal čas

Ostrov snov čas zastavil modrá obloha nekonečná morská biela pláž

Môžete tu zažiť nádhernú prestávku na vysnenom ostrove Isla Simca

Vysnívané ostrovy Isla Simca Zažite prestávku Každý z troch tu popísaných ostrovov snov je ideálnym miestom na nezabudnuteľnú dovolenku vo dvojici

Ostrovná dovolenka pre dva vysnené ostrovy na celom svete

 Heslo každej vysnívanej dovolenky je: Žiť a užívať si!

Panoramatický výhľad na azúrové more vynikajúce jedlo ostrovov snov

Bez týchto chutných jedál sa nezaobídete

Vychutnajte si vynikajúce jedlo, miestne špeciality na dovolenke

 Miestne lahôdky sú čírym pokušením

Chutné jedlo, ktoré pije čisté pokušenie