Päť najkrajších a najobľúbenejších miest na svadobnú cestu

Svadba sa skončila a svadba prebehla bez problémov. Teraz je čas vychutnať si život ako novomanželia. Väčšina si vyberie medové týždne ako perfektný úvod pre novo zamilovaný pár. Toto je čas, kedy si dvojica môže skutočne a naplno užívať spolu. Bez stresu, ďaleko od domova a každodenného života. Kde však môžu páry najlepšie stráviť svadobnú cestu??

Týchto päť príkladov by malo mladomanželom a milenkám trochu uľahčiť hľadanie ich vysnenej destinácie. Tiež sa dajú nájsť vzrušujúce nápady, návrhy a lacné zodpovedajúce destinácie na ferienhelden.de.

medové týždne svadobná dovolenka destinácia plážové more

Cestovanie na dlhé vzdialenosti je na prvom mieste

Väčšina novomanželov si na svadobnú cestu zvolí cestu na dlhé vzdialenosti. Podľa hesla: čím ďalej, tým lepšie. Napríklad Maledivy sú veľmi obľúbené a veľmi žiadané. Ak hľadáte absolútny pokoj a odlúčenie, Maledivy sú pre vás to pravé miesto. Na jednom z malých ostrovov ostrovného štátu v Indickom oceáne sa zaručene nájde taký, ktorý pristane každému svadobnému páru. Maavah, Fonandhoo, Gan, Mundoo a Isdhoo sú tu najobľúbenejšie. Natiahnuť nohy pod palmami na bielej piesočnatej pláži, popíjať kokteil a nechať sa podávať spredu dozadu? Na Maldivách žiadny problém. Existuje nekonečný počet ponúk najmä pre mladomanželov a ak milujete spolupatričnosť a chcete si ju bez problémov užívať počas celého pobytu, potom sú Maledivy tým pravým miestom pre vás.

medové týždne maldivy indický oceán dovolenková destinácia

Bali, ostrov blaženosti

Bali je jedným z absolútnych hotspotov pre páry. Ostrov v Indickom oceáne, ktorý sa nachádza na severozápade Austrálie, je skutočnou destináciou snov. Nielenže je dokonalá klíma, ale ľudia, kultúra a neuveriteľná rozmanitosť prírodných krás a okuliarov dodávajú Bali veľmi zvláštne čaro. Stredísk snov pre novomanželov je veľa. A ak chcete, môžete si dokonca rezervovať ďalší let do Austrálie alebo na Nový Zéland.

medové týždne ostrov bali exotická dovolenková destinácia

Tequila a sombrero

Mexiko tiež vždy stojí za výlet. Zvlášť pre mladomanželov, ktorí chcú spojiť trochu viac zhonu a odlúčenia bez toho, aby museli cestovať do veľkomestskej metropoly. Mexiko ponúka všetko na jednom mieste. Biele piesočnaté pláže, lagúny s jasne zelenou vodou, zálivy, ktoré vás lákajú snívať a zároveň každé koloniálne mesto, nech je akékoľvek malé, je plné života. Najmä večer sa malé mestá prebúdzajú pri hudbe, tanci a tequile. Nezabudnite na úchvatnú – v pravom slova zmysle slova ohnivú – kuchyňu tejto krajiny. Takmer každé jedlo, od horúceho po veľmi horúce, je rafinované chilli. Existujú tu aj luxusné rezorty, najmä v Acapulcu alebo Cancúne.

medové týždne mexiko dovolenka destinácia cestovanie

Havaj – v krajine sopiek a bohov

Zvlášť Maui vynikne, keď si spomeniete na svadobnú cestu na Havaji. Malý, ale zvláštny ostrov je rovnako hotspotom pre mladomanželov ako Honolulu alebo Kauai. Hory, vodopády, sopky, tropické lesy, piesočné pláže a palmy. Maui láka neuveriteľne bizarnou krajinou, ktorá je na špičkovej úrovni. K dispozícii je tu približne 75 kilometrov vysnívanej pláže. A ak chcete vidieť veľryby, Maui je miesto pre vás. V určitých obdobiach roka možno tieto obrovské morské cicavce dokonca vidieť zblízka.

medové týždne Havaj cestovanie prázdninovou destináciou

Benátky: mesto pre milovníkov

Mesto v severnom Taliansku patrí k najobľúbenejším mestám zamilovaných. Historické budovy, Námestie svätého Marka s mnohými pamiatkami, množstvo kanálov a kanálov. Benátky sú spolu s Parížom mestom lásky a ktokoľvek iný Canale Grande sa prechádza okolo, Vedenie kanálov spievajúcim gondolierom prežíva akúsi renesanciu lásky zblízka.

       medové týždne Benátky cestovanie destinácia romantika gondoliér