Plážové uteráky – viac radosti z dovolenky vďaka kvalite a skvelému designu

V lete 2021 mali milióny nemeckých občanov opäť veľký záujem cestovať. Kým v minulom roku boli v rámci Nemecka žiadané menšie výlety, v súčasnosti to môže byť opäť dlhá turistika alebo plážová dovolenka. Mnoho cestovateľov využíva príležitosť a skombinuje novú sviatočnú náladu s novými nákupmi na pláž. Pohľad na súčasné plážové osušky v skutočnosti ponúka niekoľko výhod, aby ste si dovolenku medzi pieskom a morom užili ešte viac.

viac sviatočného ducha vďaka kvalite a skvelému dizajnu

Viac zábavy na cestách so správnym vybavením

Cestovné preferencie po roku bez veľkých zájazdov sa zásadne líšia. Niektorí dovolenkári sú radi, že môžu vyraziť na známe, tradičné miesto na dovolenku. Iní chcú objaviť nové veci a s ušetrenými peniazmi na dovolenku vyraziť na dlhší výlet. Zostatok dovolenkového fondu nemusí byť investovaný výlučne do letov a hotelov. Nové nákupy vo vašej batožine sa tiež oplatí, ak sa chcete vydať do vzrušujúcich destinácií na cesty a užiť si dovolenku dobre vybavenú.

Plážové uteráky - viac radosti z dovolenky vďaka kvalite a skvelému designu

Prvý, kritický pohľad môže padnúť na batožinu. Mnoho tašiek a kufrov je nielen zastaraných v dizajne, ale tiež ukazuje malé praskliny a diery po rokoch používania. Zvlášť pri predĺženej leteckej doprave a exotickej destinácii cestovania stojí za zváženie optimálna ochrana celého cestovného vybavenia novou sadou kufrov. Niektoré tašky a batohy sú určite vhodné na každodenné použitie, aby po dovolenke len tak nezmizli v skrini.

Plážové uteráky - viac radosti z dovolenky vďaka kvalite a skvelému designu1

Správna plážová plachta na opaľovanie

Ak sa chcete počas nadchádzajúcej dovolenky vydať na pláž, priestranná plážová taška a dostatočne veľká plážová plachta sú nevyhnutné. Podobne ako pre batožinu, to isté platí pre tašky: Kvalita a absolútne hustý charakter sa vyplatia medzi pieskom a slanou vodou a ochránia všetky pomôcky, ktoré si prinesiete so sebou.

Dobré spracovanie ľahkých tkanín, ako je prírodná bavlna, je ideálnou voľbou pre plážové osušky. Značková kvalita, napríklad ako v Plážové plachty od ZOLLNER, Splňte toto uznesenie a sú navrhnuté pre všetky nadchádzajúce stresy z dovolenky. Špeciálne plážové plachty sa vizuálne odlišujú od bežných uterákov, napríklad módnymi strapcami. Dva metre dlhé nie sú ničím neobvyklým, že na rozpálenom piesku vznikne priestranná ležiaca plocha. A dizajn súčasných plážových plachiet možno tiež dokonale zladiť s vašim ďalším plážovým príslušenstvom.

Plážové uteráky - viac radosti z dovolenky vďaka kvalite a skvelému designu3

Správne chráňte nové nákupy na dovolenke

Ak si na nadchádzajúcu cestu kúpite nové kufre, plážové osušky a ďalšie cestovné vybavenie, budete chcieť špeciálnu ochranu. Poškodenie alebo krádež domácich potrieb počas cestovania je, bohužiaľ, v závislosti od regiónu cesty vážnym faktorom. To by vás nemalo pripraviť o túžbu po dovolenke, najmä ak dodržiavate požiadavky Federálneho ministerstva zahraničných vecí v exotických oblastiach cestovania alebo ak trávite voľný čas v klasických prázdninových strediskách a parkoch.

Ak cestujete do ďalekých krajín a cestujete na dlhé vzdialenosti lietadlom, mali by ste zvážiť uzatvorenie špeciálnej poistky Batožinu poriadne chráňte chcieť. Vezmite prosím na vedomie, že uteráky, kufre a ďalšie sú súčasťou vašich domácich potrieb a klasické poistenie domácnosti poistí aj tieto predmety na cestách. Samostatný titul preto nie je úplne potrebný. Rovnako ako pri iných cestovných poisteniach si to objasnite včas, aby ste si užili maximálnu bezpečnosť. Ak budete mať šťastie, vo vašom rozpočte na dovolenku zostane viac peňazí.

Plážové uteráky - viac radosti z dovolenky vďaka kvalite a skvelému designu2