Pre každé znamenie zverokruhu existuje perfektná dovolenka

Konečne máme vonku lepšie počasie a teraz takmer každý druhý Nemec myslí na svoju zaslúženú ročnú dovolenku. Alebo možno len krátky pobyt na krásnom mieste! Po dlhých chladných mesiacoch sa pokúšate úspešne bojovať so zimným blues a načerpať novú energiu uprostred prírody alebo kdekoľvek inde na svete. Dnešný článok je vlastne o miestach, ktoré sa oplatí vidieť po celom svete, ale pozerajú sa na ne zo špeciálneho uhla pohľadu. Podľa najnovších údajov a informácií od veľkých cestovných kancelárií je vaša ďalšia dovolenka vo hviezdach. Bez toho, aby sme si to uvedomovali alebo to nejako cítili, si vyberáme určité miesto na dovolenku, dokonca aj bez toho, aby sme o tom vedeli. Preto experti tvrdia, že veľa cestovateľov a tých, ktorí potrebujú dovolenku, si vyberá miesto svojej dovolenky podľa znamenia zverokruhu. O chvíľu vám povieme, ktoré výlety na dlhé vzdialenosti alebo krátkodobé pobyty sa uskutočňujú s prvými 6 znameniami zverokruhu.

 Dovolenka v Mexiku je vhodná pre všetky znamenia zverokruhu a dlho sa na ňu spomína

Dovolenka v mexiku

Ale už viete, kde je pre vás ideálne miesto na dovolenku? Každý z nás si vyberie miesto na dovolenku podľa svojich vlastných individuálnych kritérií, napríklad podľa poveternostných podmienok v zodpovedajúcom ročnom období na mieste, podľa kategórie tamojších hotelov a reštaurácií, podľa vlastného rozpočtu alebo iných osobných preferencií.

Bez toho, aby sme tam boli predtým, si vyberáme ubytovanie na prázdninové dni. Ako je však možné, že hviezdy ovplyvňujú náš výber? Áno, je to veľmi komplikované na vysvetlenie, ale je to tak! Ver či never. Ohnivý, energický Baran by určite cestoval do Mexika, zatiaľ čo romantický Býk preferuje metropolu lásky Paríž. A ty? Ktoré miesto na dovolenku by ste si vybrali ako najlepšie pre seba? Len čítajte ďalej a až na konci článku budete môcť sami posúdiť, kam sa nabudúce chystáte.

Veľa ľudí to na dovolenke ťahá do diaľky!

Dovolenkové miesto na znamenie zverokruhu Los Angeles

Znamenie zverokruhu Vodnár (21. januára – 19. februára)

Všetci tí, ktorí sa narodili v znamení zverokruhu Vodnár, udávajú trendy a vizionári s eklektickým vkusom, podobne ako celebrity. Radi dovolenkujete vo veľkom meste, kde sa toho veľa deje. Tak prečo nie v Los Angeles? Toto je najlepšie miesto, kde môžete predstierať, že Vodnár je hviezda (alebo sa chce len niekomu podobať!). Villa Sophia v Los Angeles je najlepším miestom na pobyt pre toto znamenie zverokruhu. Toto je domov v Los Angeles hodný Los Angeles, kde sa Vodnár môže skutočne predviesť. Dokonca sa tam natáčali filmy a vila bola predstavená v mnohých televíznych reláciách.

 Vodnár by sa vo vile Sophia v Los Angeles cítil ako doma

Villa Sophia, miesto pre dovolenku v Los Angeles

A ak ste sa narodili v znamení zverokruhu Ryby, radšej zostaňte v Európe.

Znamenia zverokruhu z dovolenky v Anglicku

Znamenie zverokruhu Ryby (20. februára – 20. marca)

Ľudia v znamení zverokruhu Ryby sú skutočnými snílkami, ktorí sú stále v pohybe. Túžia po tom a chcú sa neustále riadiť svojou predstavivosťou. Ak ste sa teda narodili od 20. februára do 20. marca, naplánujte si nekonečný výlet a uvidíte, kam vás cesta zavedie. Ale určite aj do Anglicka! Napríklad Northampton je ideálnym miestom na štýlové cestovanie. A to je presne to, čo chcete, správne?

Ryby chcú byť neustále v pohybe!

Zodiac Holiday Bus Auto Northampton Anglicko

 Ohnivý Baran potrebuje rozmanitosť! Dokáže však oceniť aj prírodné krásy po celom svete.

Miesto pre dovolenku zverokruhu

Znamenie zverokruhu Baran (21. marca – 20. apríla)

Baran je nadšený a ťahá ho vzrušenie. Baran je ohnivé znamenie zverokruhu, ktorému vládne planéta Mars. To znamená, že jeho dovolenka by mala byť čokoľvek iné ako nuda. Si Baran? Potom si vyberte farebné miesto na pobyt v živej oblasti, ako je vila Orange Sunset v meste Puerto Vallarta. V Mexiku môžete stráviť týždeň aj viac a spoznať exotiku tejto krajiny zblízka. Tam musíte vyskúšať lahodné špeciality mexického kulinárskeho umenia.

Sunset Villa v meste Puerto Vallarta v Mexiku čaká na svojich hostí!

Sunset Villa v Puerto Vallarta

 Paríž – metropola lásky je ideálnym miestom pre Býka.

Dovolenka zverokruhu Paríž Eiffelova veža charakteristické znaky mesta

Znamenie zverokruhu Býk (21. apríla – 21. mája)

Ľudia narodení v znamení zverokruhu Býk stoja pevne na zemi. Občas sú tvrdohlaví a presne vedia, ako si ísť za svojimi cieľmi. Zástupcovia tohto znamenia zverokruhu chcú útulný domov, ktorý kombinuje pohodlie s luxusom.

 Palais Royal Apartment v Paríži vo Francúzsku bol postavený v 17. storočí a dnes kombinuje pohodlie a luxus vo svojom zariadení a interiérovom dizajne.

Villa Sophia, miesto pre dovolenku v Los Angeles

Aj keď sú Býci veľmi zameraní na svoju prácu, majú aj romantickú stránku. Vždy je to však spojené s praktickým využitím pre ľudí v tomto znamení zverokruhu. Luxusný byt v centre Paríža by bol ideálnym ubytovaním pre býka. Cez deň má ľahký prístup k najdôležitejším pamiatkam francúzskej metropoly, ako je napríklad Louvre. Večer po dlhom dni objavovania sa vráti do luxusného interiéru a na dovolenke sa cíti ako doma.

Nadšenci cestovania narodení v znamení Blíženca zverokruhu radi lietajú do Austrálie

Znamenie zverokruhu Blíženci Austrália panoramatický obraz z ostrova Tasmánia

Dvojčatá (22. mája – 21. júna)

Blíženci sú sociálni motýle, ktorí hľadajú rozmanitosť a nechcú sa angažovať v jednom štýle alebo mieste. Ak ste dvojčaťom hviezd, vyberte si miesto na dovolenku ďaleko, ako sú očarujúce pláže Tasmánie. K dispozícii sú tiež krásne malé plážové domčeky pre dobrodružných dovolenkárov. Predná časť domu si zachováva tradičný koloniálny štýl. Je v úplnom kontraste k modernému sklu, ktoré tvorí zadnú časť domu. Tento jedinečný dom je ideálny pre živé znamenie zverokruhu Blíženci!

Dom v koloniálnom štýle v Austrálii

Dovolenkové miesto austrália tasmánia radový dom v koloniálnom štýle

 Ten istý dom, ale fotografovaný zozadu

Znamenie zverokruhu Blíženci Austrália má veľa preskleného interiéru

Znamenie zverokruhu proti rakovine (22. júna – 22. júla)

Raky milujú bezpečie a pohodlie svojho domova a cítia sa byť viazané na jednom mieste. Rovnako ako dôležitým ľuďom vo vašom živote. Rakoviny hľadajú cenovo dostupnú dovolenku, kde by mohli chvíľu stráviť s priateľmi a rodinou a skutočne si oddýchnuť od stresu z práce a veľkomesta. Dublin je pre nich ideálnym miestom na dovolenku, kde si kraby môžu prenajať dom v centre mesta. Malo by byť príjemné, útulné, ale nie obzvlášť drahé. Áno, finančná citlivosť je pre toto znamenie zverokruhu obzvlášť dôležitá, a preto Blíženci nechcú minúť veľa peňazí na dovolenku.

 Staré centrum Dublinu dýcha teplom a útulnosťou

Prázdniny v Dubline v Írsku

Tu by sa rakovina cítila na správnom mieste

Luxusný apartmán v centre Dublinu v znamení zverokruhu

Teraz je prvým 6 znameniam zverokruhu jasné, kde je pre nich ideálne miesto na dovolenku. Prečítajte si tiež pokračovanie tohto článku, aby ste sa dozvedeli viac o nasledujúcich 6 znameniach zverokruhu a ich najlepšej možnej dovolenke.

Paris by sa vám určite páčila, najmä ak ste sa narodili v znamení zverokruhu Býk

Panoráma mesta Zodiac Taurus v Paríži na katedrále Notre Dame

 Útulné plážové domy v Tasmánii pozývajú surferov, plavcov a ďalších dovolenkárov.

Zodiac perfektná dovolenka plavci surferi ostrov Tasmánia Austrália

 V Írsku si romantická povaha príde na svoje!

Dovolenková destinácia zverokruhu romantická príroda Írsky most západ slnka

Mnohí chcú na dovolenku odletieť ďaleko, aby spoznali nové miesta zblízka

Znamenie zverokruhu Los Angeles Vodnár je ideálnym miestom na dovolenku s panorámou mesta