Prenosné domy v tvare húsenice od spoločnosti Nomadic Resorts

prenosné domy v tvare húsenice

Prenosné domy z nomádskych letovísk

Po prenosných domoch je v dnešnej dobe veľký záujem a preferujú ich mnohí dlhoroční dovolenkári alebo dobrodružní hľadači. Jedno z najoriginálnejších riešení v tejto oblasti pochádza od spoločnosti Nomadic Resorts. Aj tých najnáročnejších cestovateľov zaujme slučka – húsenica. 9 m dlhé bývanie týchto podivných obytných automobilov bolo vyrobené z dreva, všetky majú udržateľné pestovanie.

Strechu tvorí špeciálna a veľmi ľahká strečová tkanina.

Napriek tomu, že samotný tvar húsenice ponúka veľmi dobré vetranie, malý slnečný systém na streche zaistí dostatok energie pre klimatizáciu, keď sa teplo stane neznesiteľným. LED svetlá, bojler na vodu a špeciálny kontajner, ktorý recykluje odpadovú vodu, sú tiež poháňané slnečnou energiou. Každý prenosný dom má priestor na spanie, kúpeľňu, obývací priestor so zábavným systémom a dokonca aj pracovný priestor s Wi-Fi, aby ste na cestách urobili niečo dôležité.

 Udržateľnosť a inšpirácia prírodou

prenosné domy inšpirované prírodou

Malá terasa v hornej časti húsenice bola navrhnutá tak, aby poskytovala dostatok priestoru na opaľovanie, čítanie alebo chladivý nápoj pri sledovaní západu slnka. Uzamykateľnú strechu potom večer stiahnete a pomocou LCD projektora sa táto oblasť zmení na útulné domáce kino..

 V takom prenosnom dome môže byť púšť útulná

prenosné domy sa rozkladajú ako húsenica

Húsenica ponúka dokonalú ochranu pred pieskom

prenosné domy s pieskovou sieťou

Prenosné domy, ako sú tieto, z Nomadic Resorts, sú skutočne perfektné na predĺženú dovolenku na pobreží, v trópoch alebo dokonca v púštnych oblastiach. Ak sa jednoducho nemôžete nabažiť týchto impozantných húsenkových domov, znova si to všetko overte a navštívte oficiálnu webovú stránku výrobcov..

Pre moderný nomádsky život

prenosné domy v púšti

Špičková slnečná sústava

prenosné domy s perfektnou izoláciou

Organicky tvarovaná konštrukcia

prenosné domy s robustnou drevenou konštrukciou

Ste typ prenosného domu? Predstavili ste si niekedy také originálne a jedinečné cestovateľské ubytovanie??