18 geriausių šeimos tatuiruočių citatų, išreiškiančių meilę jūsų šeimai

Galite išreikšti savo meilę savo šeimos nariams šeimos tatuiruotės citatos. Nors užrašai jau yra populiari tatuiruočių tema, šeima sako, kad tatuiruotės yra dar populiaresnės. Tai galite naudoti kaip priminimą mylėti savo šeimos narius ir dar daugiau!

18 šeimos tatuiruočių citatų, parodančių jūsų meilę jūsų šeimai

Jei nesate tikri, ką rašyti savo šeimai sakydami tatuiruotes, galite pasisemti įkvėpimo iš žemiau pateiktos šeimos citatų tatuiruočių kolekcijos. Jei nuspręsite rašyti bet kurią iš šių tatuiruočių, praneškite mums apie tai žemiau esančiame komentarų skyriuje!

1. Šeima – ten, kur prasideda gyvenimas & Meilė niekada nesibaigia

šeimos citatos tatuiruotės

Mes tikrai sutinkame su šia šeimos citatos tatuiruote! Šeimos gyvenimas yra svarbus, ir jūs galite atspindėti tai, kaip žinote šį faktą, rašydami citatą apie save!

2. Ta pati citata, kitoks šriftas

šeimos tatuiruotės citatos

Ta pati citata gali būti rašoma aplink ranką, dažnai su širdies forma šone. Tai paprasta, bet graži tatuiruotė. Taip pat galite galvoti apie tai kaip šeimos meilės priminimą!

3. Paryškinkite „Šeimą“

šeimos citatos tatuiruotės

Tik tuo atveju, jei nėra pakankamai akivaizdu, kad tai yra šeimos tematikos tatuiruotė, čia pateikiamas žodis „šeima“ tikrai didelis. Nėra klaidos, kur šiuo atveju yra jūsų prioritetai!

4. Šeimos tatuiruotės kaip meilės priminimas

šeimos tatuiruotės citatos

Jūsų draugai gali išeiti, o jūsų santykiai gali baigtis, tačiau tie, kurie jus tikrai myli, niekada jūsų nepaliks. Ir šie žmonės yra jūsų šeima!

5. Didžiausi gyvenimo palaiminimai

šeimos citatos tatuiruotės

Jūsų šeimos nariai yra geriausia palaima, kurią Dievas jums kada nors duos. Jų meilė jums prasideda tą akimirką, kai gimėte, ir tęsis net iki paskutinio atodūsio.

6. Geriausia parama

šeimos tatuiruotės citatos

Jūsų šeimos nariai yra geriausia jūsų palaikymo sistema. Jie visada bus čia jums bet kokiomis sąlygomis, ir jūs visada galite jais pasikliauti. Jie visada norės tau geriausio!

7. Mažos šeimos tatuiruotės citatos

šeimos tatuiruotės citatos

Daugelis iš mūsų stengiamės ir mums sekasi dėl to, kad mūsų šeima mus visus metus palaiko. Galite parodyti pasauliui savo nuolatinę meilę ir dėkingumą jiems naudodami tokią tatuiruotę!

8. Džiaugsmingos šeimos citatos tatuiruotės

šeimos citatos tatuiruotės

Jei jūsų šeima kada nors įkvėpė jus tapti daugiau nei kada nors anksčiau, tada ši tatuiruotė skirta jums. Parodykite savo šeimai, kiek jų meilė įkvėpė jus būti geresniu žmogumi, naudodami šią šeimos citatos tatuiruotę!

9. Skausmas šiandien, stiprybė rytoj

šeimos tatuiruotės citatos

Net ginčydamiesi su šeimos nariu žinote, kad skausmas, kurį jaučiate, nėra nuolatinis. Jų meilė ir palaikymas nugalės visa kita – net konfliktus!

10. Priimkite individualumą, bet būkite stipresni kartu

šeimos tatuiruotės citatos

Šeima yra grupė žmonių, kurie gali būti visiškai skirtingi, turintys skirtingus pomėgius ir pomėgius, tačiau vis tiek lieka kartu dėl kraujo ryšio ir meilės vienas kitam.

11. Tinkamos šeimos tatuiruotės

šeimos tatuiruotės citatos

Myli savo seserį? Parodykite savo dėkingumą vieni kitiems naudodami šią derančią seserų tatuiruotę! Meilė vienas kitam visada bus per storą ir ploną. Taip yra todėl, kad seserys visada dalijasi nuostabia patirtimi kartu!

12. Šeima kaip tavo tylus vadovas

šeimos citatos tatuiruotės

Kai tik abejojate, žinosite, kad jūsų šeimos nariai yra geriausi jūsų vadovai ir palaikymas. Net jei nesate tikri, ką daryti, jūsų šeima visada parodys jums kelią – kaip kompasas!

13. Šeima yra viskas

šeimos tatuiruotės citatos

Šeimos posakiai tatuiruotės gali būti tokios paprastos kaip ši! Parodykite savo šeimos nariams, kokie jie yra svarbūs jūsų gyvenime, naudodami šią paprastą tatuiruotę „Mano šeima, mano viskas“. Tai gali reikšti šeimą, kurioje gimėte, arba naują, kurią kuriate kartu su sutuoktiniu!

14. Šeimos narių vardai

šeimos citatos tatuiruotės

Kas yra geresnis būdas įamžinti savo šeimos narius užrašant jų vardus? Tai yra tikras būdas turėti unikalią tatuiruotę, kurios neturės kiti!

15. Šeima yra amžinai

šeimos citatos tatuiruotės

Taip, šeima amžinai! Net praėjus dešimtmečiams ir tuokiantis į kitą šeimą, jūsų šeima visada liks kaip jūsų. Niekas negali to iš tavęs atimti!

16. Šeimos tatuiruotės iškėlimas pirmiausia

šeimos tatuiruotės citatos

Štai dar viena trumpa ir paprasta šeimos pasakymų tatuiruotė, su kuria galite susieti! Šioje šeimos tematikoje yra tik du žodžiai, tačiau tai pakankamai prasminga! Štai priminimas, kad visuomet pirmenybę teikite savo šeimai!

17. Šeimos sakomos tatuiruotės su karūna

šeimos citatos tatuiruotės

Parodykite pasauliui, kad jūsų šeima visada dėvės karūną jūsų gyvenime, nes jie yra svarbūs. Ši tatuiruotė geriausiai parodo jūsų šeimos vertę!

18. Pilnas & Graži citata

šeimos citatos tatuiruotės

Jūsų šeimos citatos tatuiruotė taip pat gali būti kažkas panašaus – prasmingas sakinys, kuris nuostabiai skamba visiems, kurie ją skaito! Jūsų šeimos nariai tikrai jausis vertinami su tokia citata!