Almanız Gereken 30 Güzel Kelebek Nail Art Tasarımları

Tırnak sanatı tasarımında bazı önemli gelişmeler görüldü, bu günlerde seçenekleriniz yalnızca Fransız ipuçlarıyla sınırlı değil ya da tırnak teknisyenleri yeni teknikler öğrendikçe tırnak sanatına yapışıyor.

Ayrıca tırnak sanatı için tasarlanmış özel fırçalar ve kalemler de alırsınız..

Tasarım olanakları sonsuzdur ve tırnak sanat yazıcıları ile tırnaklarınıza fotoğraf bile ekleyebilirsiniz..

Bu, söz konusu tırnak sanatına geldiğinde pek çok yeni olasılık açsa da, çoğu kız kelebek tırnak sanatını sever ve kelebek tasarımları söz konusu olduğunda sonsuz olasılıklarla kesinlikle herkesle aynı şeye sahip olmayacaksınız..

Kelebek tasarımlarınız için renk seçenekleri, olmasını istediğiniz herhangi bir şey olabilir; bu, bir etkinlik için tırnak yaptırmanız gerekiyorsa, bu tasarımın planladığınız herhangi bir kıyafete uyduğu anlamına gelir..

Şimdi kelebeklerin biraz çocuksu görüneceğini düşünebilirsiniz, ancak durum böyle değil, çünkü elde ettiğiniz çeşitli tasarımlar hem dikkat çekici hem de oldukça zarif olabilir. Tırnaklarınıza birkaç kelebeği bulaştırmak istiyorsanız ama hangisine değeceğinden emin değilseniz, işte hoşunuza gidebilecek birkaç tasarım.

  1. Birkaç kelebek ile açık mavi

Basit görünen ama yine de oldukça güzel bir şey istiyorsanız bu harika bir tasarım. Bu normalde tırnak sanat yazıcıları, Çıkartmalar tarafından yapılabilir veya inanılmaz yetenekli tırnak teknisyenlerinden birine sahipseniz, bunları gerçekten boyayabilirler, bu biraz zamanında bir süreç olabilir, ancak sonuç sadece çarpıcı olacaktır..

1091215-kelebek-çivi2-unhas-decoradas com-borboletas_17411_5402. Renkli Kelebek kanatları

Bu tasarımlar bütün bir kelebeği içermeyecek, daha çok sadece kanat konsepti ve oldukça renkli..

Bu günlerde, bu tasarımda size yardımcı olacak bir tırnak teknisyeni bulmak için çok uzaklara bakmanıza gerek kalmayacak, hepsi olmasa da çoğunun bunu veya benzer bir şeyi yapamayacağını görerek. Zarif etkinlikler söz konusu olduğunda bu doğru tasarım olmayabilir, ancak kesinlikle günlük bir görünüm için eğlenceli bir tasarım..

11091215-kelebek çivi3. Zarif altın küçük kanatlar:

Gitmek ve gerçekten kelebekleri sevmek için oldukça zarif bir işleviniz var mı??

Peki bu tasarım mükemmel olacak ve size yardımcı olacak birini çok uzaklarda aramanıza gerek kalmayacak, zarif olmasına rağmen yapması da oldukça basit ve günlük kullanım için harika çalışıyor. Bir işlev için bir şeye ihtiyacınız varsa, aynı zamanda günlük tırnaklarınız için aşırı derecede bitmiş görünmemek için bir şeye ihtiyacınız varsa, bu harika bir tasarım olacaktır..

12091215-kelebek çivi4. Basit ama ilginç

Bu tasarım, biraz farklı bir tasarımdan hoşlanan herkes içindir. Buradaki tırnaklarınızdan sadece iki tanesi küçük bir kelebeğe sahip olacak ve sonra bir miktar çiçek tasarımı olacak ve gerisi sadece düz bir renk olacak, bu sadece insanların dikkatinin tasarıma yönelmesini ve tüm bu tasarımların boyandığını ve yapıştırılmadığını görmesini sağlayacaktır. muhteşem ve işi daha çok takdir ediyorsun. Basit olabilir ama tüm detayları boyamak 20 dakikalık bir iş olmayacak, bu biraz zaman alacak ama sonunda her durum için güzel tırnaklara sahip olacaksınız..

13091215-kelebek çivi

5. Kelebek çiçek tasarımı

Eminim bu kelebek tasarımı, her elde sadece 2 çiviye eklendiğinden, geri kalanı güzel bir turuncu uç tasarımına sahip olduğu ve harika bir tasarım yapmak için mükemmel bir şekilde birbirine uyduğu için hemen gözünüze çarpmıştır ve bu tasarım, aşağıdaki durumlarda harika çalışacaktır. bir etkinliğe gitmeniz gerekiyor ya da sadece beğendiğiniz için. Bu daha çok bir yaz tasarımı ve tüm yazlık elbiselerinizle harika görünecek. Bu tasarımlar çok fazla ayrıntı içerdiğinden ve zaman alacağından, bunu boyayacak bir teknisyen bulmak biraz daha zor olabilir, ancak zamanınız yoksa, üzerine yazdırabilecek birini bulmak isteyebilirsiniz..

14091215-kelebek çivi6. Kaprisli tasarım

Tekrar çocuk gibi hissetmek ister misiniz, o zaman bu tasarım sizin için olabilir mi? Bu kesinlikle zarif veya klas bir tasarım değil, ancak biraz tuhaf bir tasarımı tercih ediyorsanız, bakmak ve sahip olmak için eğlenceli bir tasarım. Bu, tırnaklarınıza baktığınızda sizi mutlu edecek, oldukça renkli bir tasarım ve yapması o kadar zor olmayabilir ve uzun sürmeyecek.

15091215-kelebek çivi

7. Puantiyeli kelebekler

Bu tasarım sade ve basit görünse de, öyle değil. Kelebekler ve çiçekler biraz detaya sahip ve bu kesinlikle amatör görünümlü tasarımlardan biri değil evet eğlenceli bir unsura sahip olduğundan eminim ama çocuksu görünmeden eğlenceli ve bu da esas olarak her unsurun sahip olduğu detaylardan kaynaklanıyor. Bu tasarımı seviyorum çünkü çok dramatik değil, aynı zamanda uçaktan da uzak. Bu aynı zamanda yarı resmi bir tasarım ve her gün için harika bir tasarım olarak da geçebilir, bu hemen hemen her etkinliğe uyacaktır..

16091215-kelebek çivi

8. Neon Kanatlar

Dikkatinizi çeken ilk şey, kullanılan neon renklerin kesinlikle bir teknisyen tarafından boyanmasıdır ve tüm küçük detaylarla zamanında yapılan bir işlemdir ve ayrıca renkleri doğru elde etmek her tırnak teknisyeninin üstleneceği bir şey olmayabilir ve bu Şaşırtıcı değil, bunu yapmak kolay gibi görünebilir, ancak gerçek görünmesi zaman alır.

Bu güzel ve renkli ama aynı zamanda biraz yaz hissi veriyor, belki resmi bir etkinliğiniz varsa renkleri biraz değiştirebilir.

17091215-kelebek çivi9. Muhteşem kelebekler

Sadece WOW mu düşündün yoksa bu sadece ben miydim? Bu kesinlikle muhteşem ve sadece zarif ama eğlenceli bir his veriyor. Bunu yapmak kesinlikle çok zaman alacak ve bu tasarımı yapmak için yetenekli bir tırnak teknisyeni bulmanız gerekecek. Bu da oldukça pahalı bir tasarım olabilir ama aman tanrım çok güzel görünüyor belki de onu sevmemi sağlayan rengidir.

18091215-kelebek çivi

10. Çok basit

Bu tasarım aslında oldukça şaşırtıcı çünkü her eldeki bir kelebek tasarımı gerçekten harika görünüyor ve kelebeğe ve onu boyamayla ilgili ayrıntılara büyük önem veriyor. Bu oldukça sade bir tasarım gibi görünebilir, ancak her durum için uygundur ve her şeyle harika görünecektir. Tırnaklarınızın aşırı bitmiş ve meşgul görünmesini istemiyorsanız, bu harika bir tasarım, bu göz alıcı bir tasarım..

19091215-kelebek çivi

11. Hafif ve güzel

Açık renk ve sade ama güzel tasarımla çok parlak olmayan bir şey arıyorsanız, bu harika bir tasarım, bu birkaç gün sonra sizi rahatsız etmeyecek bir tırnak sanatıdır. Sadece küçük bir parlak kelebek ve biraz parıltılı açık renkler, çok kadınsı ve minimalist bir tasarımdır, ancak aynı şekilde bir açıklama yapar. Bu, çoğu kadının giyip aşık olacağı bir şeydir, yapması sonsuza kadar sürmeyecek ve bakımı oldukça kolay olabilir..

20091215-kelebek çivi

12. Kelebek ipuçları

Oldukça harika bir tasarım ve basit görünüyor, kelebeklerdeki detaylar bu harika görünmek için yeterli, Bu herkesin çayı olmayabilir ve biraz daha ayrıntılı bir şey beğenebilirsiniz ama yine de iyi görünen basit bir şey istiyorsanız ve detaylara sahip bu mükemmel tasarım olabilir.

21091215-kelebek çivi13. Detaylı kelebekler

Bu tasarımlar tek kelimeyle harika, detaylar inanılmaz. Bunlar çıkartma olabilir, ancak bazı tırnak teknisyenleri bunu boyayabilir, ancak bir süre oturacağınız konusunda uyarılırsınız, bu kadar ayrıntı 5 dakikada olmaz. Beyaz, kelebeklerden herhangi bir dikkat çekmeyeceği için harika bir arka plandır..

22091215-kelebek çivi14. Bir kelebek

Tek parmak hariç sade tutmayı seven kızlardansanız, bu sizin için harika olacak. Kelebek sadece WOW, detay harika ve renkler çok iyi uyuyor. Kelebek denilince akla hiç şüphesiz bu renkler gelir. Bu, biraz sanatla basit fransız ipuçlarını seven herkes için harika olacak bir şey..

23091215-kelebek çivi

15. Meşgul ama güzel

Bu günlerde yeni trend, her çivi için farklı bir şey yapıyor ve bu çoğumuz için biraz fazla olsa da, yalan söyleyemem, bu doğru yapıldığında harika görünüyor ama çok fazla unsuru olan çok yoğun bir tasarım ve çok fazla ayrıntı bu yüzden bu herkes için olmayabilir.

24091215-kelebek çivi16. Kısa tırnaklar

Herkesin uzun tırnakları yoktur ve tüy uçlarının tırnaklarınıza vereceği zararlar nedeniyle bu kısa tırnaklarınız için harika bir tasarımdır, Harika görünüyor ama aşırıya kaçmadı, detayın yapılması biraz zaman alabilir ama sizi oturmadan bırakmayacak saat.

25091215-kelebek çivi17. Mücevherler bol

Bu, çok sayıda mücevher ve renk içeren bir bling tasarımıdır, ancak yine de ayrıntılara sahiptir ve bling’i seviyorsanız harika görünür, Bu aynı zamanda bazı insanlar için çok fazla olabilen tasarımlardan biridir..

26091215-kelebek çivi18. Renkli

Bu çok renkli bir şey, biraz ayrıntı var ama renkler burada zaman alacak şey tam olarak tasarım değil, Harika görünüyor ama herkesin giyeceği bir tasarım değil mor ve mavi harika görünüyor ve güzel ama renkler onu biraz meşgul ediyor ve genç nesil için daha fazla bir şey olarak karşımıza çıkabilir.

27091215-kelebek çivi19. Kelebeklerle eğlence

Bu, küçük detaylara sahip bir tasarımdır, parmak başına çok sayıda kelebek vardır, bu nedenle bu, nail art yazıcıyla veya çıkartmalarla yapılmadığı sürece zaman alacaktır, ancak boyama ile bu, detay son derece küçük olacağı için çok zamanında bir işlem olacaktır..

28091215-kelebek çivi

20. İlginç tasarım

Bu normal bir tasarım değil, oldukça benzersiz ve soyut ama yine de bitmedi. İlginç görünüyor ve çok iyi yapılmış

29091215-kelebek çivi21. Çok basit

Başlık, her şeyin çok basit bir tasarım olduğunu söylüyor ve parıltılı kısım, bunu öne çıkarmak için yeterli ayrıntı sunuyor.

31091215-kelebek çivi22. Kolay Kendin Yap

Bu, kendi yapmayı deneyen biri olabilir veya bir arkadaş olabilir, yine de oldukça güzel, nail art kalemleriniz veya küçük boya fırçalarınız ve bir noktalama aracı ile yapılabilecek bir kanat tasarımıdır..

2091215-kelebek çivi23. Vintage kelebekler

Üzerine boyanmışsa, bu çok uzun sürmüş olmalı ve tasarım ve detaylar tek kelimeyle harika. Bunun üzerine basılmış olabilir ama üzeri boyanmış görünüyor ve bu da bunu harika kılıyor.

3091215-kelebek çivi

24. Soyut

Oldukça renkli ama sınırlı sayıda kişinin giyebileceği soyut tasarımlardan biri daha..

4091215-kelebek çivi

25. 3D Tasarım

Bu kesinlikle muhteşem görünse de, onu yalnızca özel bir durumda takmanız gerekecek çünkü bunlar, 3D sanatının çok fazla öne çıkması nedeniyle günlük bir görünüm için rahatsız edici ve zor olabilir..

5091215-kelebek çivi26. İlginç ama meşgul

Bu çok güzel bir tasarım ve detaylı görünüyor ama çok meşgul ve kelebeği aramazsanız onu özleyeceksiniz..

6091215-kelebek çivi27. Pembe kanatlar

Burada tasarlanan kelebek kanatlarını almanın birçok yolu var, oldukça pembe olanı. 7091215-kelebek çivi28. Mavi kanatlar

Bu mavi kanat tasarımı da oldukça hoş ve elde ettiğiniz ombre renk efekti onu tamamen yeni bir seviyeye taşıyor..

8091215-kelebek çivi

29. Parıltılı kanatlar

Parıltılı bu tasarım öne çıkıyor ve harika görünecek, çok iyi yapıldı ve zamanlarını iyi kullandıklarını görebilirsiniz. Herkesin bu tırnakları istemesini sağlayanlardan yaptım.

9091215-kelebek çivi30. Harika bir kelebek

Parıltılı tırnakları seviyorsanız, buna bayılmalısınız. Basit görünüyor ama harika ve bir kelebek bunu her durum için mükemmel kılıyor.

10091215-kelebek çiviBunlar, elde edeceğiniz harika tasarımlardan sadece birkaçı ve denemek isterseniz harika kendin yap fikirleri var..