Hayranlarınızı Büyüleyecek 115 Akrilik Tırnak Tasarımı

Güzel hissetmek: senin için ne yapıyor? Bu makaleyi okuyorsanız, tırnaklar güzellik rejiminiz için biraz önemlidir ve biz de kişisel yaratıcılığınıza ilham vermek için buradayız. Sizi izleyen kitlenizin gözlerini kamaştıran ve büyüleyen akrilik tırnaklar oldukça tatmin edici olabilir, bu nedenle muhteşem hissetmek için çekici bir temaya sahip olmaktan ve kendi temanızı tasarlamaktan daha iyi bir yol olabilir.?

Nasıl bir görünüm istediğinize karar vermenize yardımcı olmak için en muhteşem akrilik tırnak tasarımlarından bazılarının 115 fotoğrafını derledik.

1. Mücevherli Menekşe

27-Akrilik-ÇivilerBu mor mat kaplama, çeşitli kıyafetlerle uyum sağlayabilecek uyumlu taşlar ve beyaz taç yapraklarıyla tamamlanan hoş bir tasarımdır..

2. Kozmik Patlama

28-Akrilik-ÇivilerBurada aşırı ışıltı kullanımıyla göz kamaştıran tırnaklarımız var. Bu tasarım basit, ancak kalbin zayıflığı için değil.

3. Vahşi Kadının Dileği

29-Akrilik-ÇivilerVahşi bir yanınız varsa ve bunu sergilemek istiyorsanız, leopar desenli pembe her zaman modadır. Bu tasarımı uzun tırnaklarda, birkaç çiçekli bibloyu bir ya da iki tırnağa sığdırmak için yapın..

4. Altın Elmaslar

30-Akrilik-ÇivilerHerhangi bir renk veya tasarıma basit altın elmas şeklindeki taşlar ekleyerek biraz göz alıcı bir cazibe katabilirsiniz..

5. Yıldız Hücumu

31-Akrilik-ÇivilerBu siyah tırnaklar, yıldız tozuna batırılmış gibi görünüyor. Biraz kontrast eklemek için bir çivi seçin ve rengi beyaza çevirin veya yukarıda görülen gibi ilgi çekici bir tasarım ekleyin.

6. Sıvalı Pembe

18-Akrilik-ÇivilerTüm pembe severlere hitap eden, bunlar gibi çarpıcı güzelliklerle dikkatleri üzerine çekeceğinizden emin olabilirsiniz. Boya sıçramış gibi görünmesi için beyaz tırnaklara biraz pembe ve mor damlatın.

7. Göz Kamaştırıcı Menekşe Damlaları

17-Akrilik-ÇivilerBu neredeyse Fransız manikürü. Fark, “lanula”nın şeklidir. Bir hilal oluşturmak yerine, ana hatları gümüşle çizilmiş bir gözyaşı damlası şekli çarpıcı bir çekicilik yaratır.

8. Doğal Olarak Uzun & Güzel

16-Akrilik-ÇivilerBu iyi manikürlü tırnakları sergilemek için yoğun tasarımlara gerek yok. Bazen daha az.

9. Hazine Adası

15-Akrilik-ÇivilerIşıkta parıldayan deniz mavisi ve mavi ışıltılara sahip bu göz alıcı tırnaklara aşığız. Siyah üzerine boyandıklarında gerçekten göze çarpıyorlar.

10. Mavi Parıltı

14-Akrilik-ÇivilerBu mavi tema, akıcı tasarımlar ve yağmur damlası gibi görünen taşlar ile su öğesinden de ilham almış gibi görünüyor. Havadaki sis gibi parıldayan bir çiviyi unutma.

11. Peluş Pembe Önbellek

12-Akrilik-ÇivilerTemayı geliştirmek ve öne çıkmalarını sağlamak için herhangi bir akrilik tırnak tasarımına kolayca tırnak çıkartmaları eklenebilir. Onlarla yaratıcı olun ve kendi kalıplarınızı oluşturun.

12. Bebek Mavisi Bling

13-Akrilik-ÇivilerBebek mavisi, manikürlerde görülen hoş ama nadir bir renktir. Her bir elinize eşleşen parıltılarla yapılan bir veya iki çiviyle göz kamaştırın veya ışığı yakalamaları için birkaç mücevher ekleyin.

13. Bal Altın

11-Akrilik-ÇivilerTırnakları bal altını andıran bir Mısır Kraliçesi gibi hissedeceksiniz, sanki gerçekten ilahi bir varlıkmışsınız gibi. Bu tırnaklar altın yüzük ve bileziklerle harika gidiyor.

14. Tatil Mermeri

10-Akrilik-ÇivilerYakından bakarsanız, kırmızı ve siyah ojeler çarpışır ve tırnaklarınızda mermer etkisi yaratır. Yapraklar ve eklenen yapraklar hoş bir tatil tasarımı oluşturur.

15. Sıçrayan Boya

9-Akrilik-Çivilerİşte genellikle size en yakın kuaförde veya en sevdiğiniz mağazanın kozmetik bölümünde bulabileceğiniz şirin küçük boya lekeli çıkartmalar içeren basit bir Fransız manikürü.

16. Ayaz Parmak Uçları

8-Akrilik-ÇivilerBuzlu parmaklara ve kesinlikle yüzünüzü gülümsetecek sevimli küçük bir penguen dostuna sahip şirin bir tasarımla tatillerde havayı canlandırın.

17. Modern Marvel

1-Akrilik-ÇivilerVay! Bu tırnaklar modern, şık ve kalbin zayıflığı için değil. Bir cazibe tanrıçasıysanız, bunun gibi stiletto ipuçlarıyla uzun tasarımları seveceksiniz.

18. Kabarcıklı

2-Akrilik-ÇivilerEğlenceli ve muhteşem, burada görülen baloncuklar beyaz uçlara ulaştıklarında ters çevrilir. Bunlar sıradan durumlar için harikadır.

19. Stiletto Taşları

3-Akrilik-ÇivilerTırnağın tamamını özetleyen bunun gibi tasarımlar giderek daha popüler hale geliyor. Mükemmel yerleştirilmiş taşlar veya değerli taşlarla kendi tarzınızı yaratın.

20. Kısa Derleme

4-Akrilik-ÇivilerHepimiz çılgınca uzun tırnaklar peşinde değiliz. Bu akrilik tırnaklar kısa ve daha doğal bir uzunluğa biraz göz kamaştırıcı eklemek isteyenler için mükemmel..

21. Uçlu & Boyalı Akış

5-Akrilik-ÇivilerÇiçekler, herhangi bir tırnak tasarımına popüler bir ektir, ancak burada görülen ipuçlarındaki ekstra ayrıntı, bu tasarımın öne çıkmasını sağlar. Zebra çizgilerine benziyorlar ama yapışkan ya da genç gibi görünmüyorlar..

22. Tavus Kuşunun Rüyası

6-Akrilik-ÇivilerTavus kuşu tüylerinin tüm güzel renklerini bu şekilde bir araya getiren bir tasarım gördünüz mü? Bu tasarıma aşığız ve giydiğiniz herhangi bir kıyafetle eşleşeceklerinden eminler..

23. sinsi serseri

117-Akrilik-ÇivilerKlasik siyah, her zaman karışıma eklenen birkaç bükülme ile süslenebilir. Serçe parmağındaki piercingi görüyor musun? Tamamen harika, sakın hiçbir şeye kapılma.

24. Serbest Uçan Tüyler

116-Akrilik-ÇivilerKuşları veya sembolize ettikleri şeyleri seviyorsanız bu tasarım tam size göre. Kuşlar ve tüyler birçok popüler dövmeye benziyor.

25. Portakal Şerbeti

115-Akrilik-ÇivilerPek çok kadın, akrilik tırnak tasarımlarını oluştururken beyazla yapılan portakal ve şeftalileri düşünmez. Ancak bu, alışılmadık renklerle neler yapabileceğinize dair harika bir örnek..

26. Limon Glitz

114-Akrilik-ÇivilerHer mevsim için mükemmel bir tasarım olan bu tırnaklar kesinlikle göze çarpacak ve sizi izleyen kitlenizin dikkatini çekecektir. Parıldayan ışıltılarla karıştırılan parlak renk fark edilmeyecek.

27. Gizli Gelincikler

113-Akrilik-ÇivilerBu basit tasarım, bir tespit aracı veya kürdan kullanılarak evde kolayca yapılabilir. Parıltılara pek âşık olmayan herkes için mükemmel.

28. Soyut Boyutlar

112-Akrilik-Çiviler80’leri andıran bu tasarım, uyumsuz renklerle keskin açılara ve kalın ana hatlara sahiptir.

29. Pudra Pembesi Cazibe

106-Akrilik-ÇivilerSoyut tasarımlardan hoşlanıyorsanız, aşırıya kaçmamak için her parmağınıza bir veya iki tırnağa eklemeyi deneyin.!

30. Kişiselleştirilmiş Fransız Manikür Eğitimi

107-Akrilik-ÇivilerKendiniz yapıyorsanız, benzersiz bir Fransız uçlu manikürün nasıl oluşturulacağına dair basit bir görsel eğitim vermeyi düşündük. Gördüğünüz gibi, parmağınıza yerleştirmek için tek ihtiyacınız olan küçük bir bant ve işte, doğal tırnağınızı özel uçtan ayıran o mükemmel çizgiyi yaratabilirsiniz. Bandın şeklini denemekten çekinmeyin, tırnağınıza çalışmak için farklı şekiller verin.

31. Siyah & mavi cesaret

108-Akrilik-ÇivilerBu tasarım, arayan herkes için çok sayıda farklı fikirle doludur. Çizgiler, kalpler, leopar desenleri, parıltılar, değerli taşlar, fiyonklar var – ve görünüşte mükemmel olacak şekilde yapılmışlar.

32. Üçgen Ateşkes 

109-Akrilik-ÇivilerBazılarımızın her bir tırnağı tek tek inceleyecek vakti yok, bu yüzden bu özel tasarımları eklemek için sadece birkaç tırnak seçin..

33. Scarlett Cızırtı

110-Akrilik-ÇivilerKırmızı tırnaklar seksi ve çekicidir, bu nedenle bu tür tırnakların hayranıysanız, bir ya da iki tırnağa bir fiyonk veya biraz ışıltı ile tasarıma biraz boyut eklemeyi deneyin..

34. Papyonlu

111-Akrilik-ÇivilerBenim gibiyseniz ve her gün yaşayan çeşitli şeylere takılan tırnak taşları ve fiyonklar alacağınızı biliyorsanız, belki de bunun yerine fiyonkları boyamalısınız.?

35. Stardust Dash

105-Akrilik-ÇivilerSadece birkaç tırnağın kütiküllerinin yanına biraz gümüş ve mavi ışıltı ekleyerek klasik siyah tırnakları göz kamaştıran bir başka harika örnek.

36. Gri Madde

104-Akrilik-ÇivilerGri ve beyaz, siyahla iyi giden harika renklerdir, bu nedenle siyah tırnak tasarımlarını tercih ederken bunları bir veya iki tırnak üzerinde kullanmayı deneyin..

37. Güzel Aşk

103-Akrilik-ÇivilerAşkı kim sever? Bu kız yapar. Hatta başparmağını ve serçe tırnaklarını bir kalp gibi görünmesi için devirdi ve aslında parmaklarına “aşk” kelimesini boyadı. Farklı kelimelerle denemeler yapın, sadece çok uzun olmadıklarından emin olun.!

38. Sıcak Pembe İkna

102-Akrilik-ÇivilerBazılarının dediği gibi nihai “kız gibi” bir tasarım. Farklı boyutlarda parıltılarla yapılan bu parlak pembe, görünüşünüzü kesinlikle beğeneceğinizden emin..

39. Doğanın Mücevherleri

101-Akrilik-ÇivilerHafif renkleri seviyor ama biraz göz kamaştırıyorsanız, doğal mat renginizi seçin ve her parmağa bir mücevher ekleyin.

40. Modern Mistik

100-Akrilik-ÇivilerÜç tonlu tırnaklar (yüzük parmaklarındaki), normalde normal maniküre harika bir ektir..

41. Noel Baba’nın Favorisi

20-Akrilik-Çiviler‘Eğlence mevsimidir bu! Bir Noel aşığıysanız, parmak uçlarınızı süsleyin ve pembe yanaklı Noel Baba’yı tırnaklarınıza takın. Başparmak bir elfindir – bu tasarım, çocuğu olan veya çocuklarla çalışan herkes için harikadır.

42. Resmi & Kusursuz

19-Akrilik-ÇivilerYukarıdaki tasarım resmi durumlar, özellikle de düğünler için mükemmeldir – ancak bunun gibi muhteşem tırnakları spor etmek için bir bahaneniz olması gerekmez.!

43. Vahşi & harika

96-Akrilik-ÇivilerAltın, siyah ve toz pembe ile leopar baskıyı seviyoruz. Seksi ve vahşiliğin simgesidirler ve size bakan herkesin dikkatini çekmek zorundadırlar..

44. Işıltı Dokunuşu

97-Akrilik-ÇivilerBu doğal görünüm, uyumlu bir ışıltıyla yapılan tek bir çiviyle biraz süslendi.

45. Gül Yangınları

98-Akrilik-ÇivilerPek çoğu kırmızı tırnakları sarı taşlarla eşleştirmez, ancak burada görülen nihai sonuç ateşli ve işlevseldir..

46. ​​Sütlü Trans

99-Akrilik-ÇivilerBu tırnaklar basit bir beyaz olabilir, ancak eklenen yarı saydam pastel parıltılar onlara, aksi takdirde mat olacak olan ilave derinlik verir.!

47. Pamuk Şeker Kombinasyonu

21-Akrilik-ÇivilerMmm. Bu tırnaklar bana pamuk şekeri ve uzayı hatırlatıyor.

48. Altın Tozu Daldırma

22-Akrilik-ÇivilerGörünüşe göre bu kız parmak uçlarını altın tozu yığınına batırmış. Böyle zarif bir görünüm için gidiyorsanız, önce tırnaklarınızı doğal bir renge boyamayı unutmayın..

49. Menekşe VIP

23-Akrilik-ÇivilerBu muhteşem çiçekler, aksi takdirde geleneksel siyah maniküre bir renk dokunuşu ve canlı bir görünüm katar. Herhangi bir kıyafetinize uyması için çiçek renklerini değiştirin.

50. Doğuştan Güzellik

24-Akrilik-ÇivilerBu doğal görünümlü akrilikler, günlük giyiminize ve görünümünüze hoş bir ektir. Parmaklarınızın uzunluğunu artırmak için tırnaklarınızı şekillendirin, her insan farklıdır.

51. Yeşil Galaxy Goo

25-Akrilik-ÇivilerKendinizi biraz tuhaf veya fütürist bir ruh halinde hissediyorsanız, basit Galaxy Nails tasarımlarını ve eğiticilerini izleyerek buna benzer tırnaklar oluşturabilirsiniz. Galaxy çivilerini boyamak biraz zaman alır, içine birkaç (kolay) parıltılı çivi ve taşlı çivi atmak zaman kazandırır ve yine de fütüristik açıdan harika görünür.

52. Kırmızı Buzz

26-Akrilik-ÇivilerKan kırmızısı tırnaklar seksi ve klasiktir ancak bazen biraz sıkıcı olabilir veya bazı kadınlar için yeterince kişiliğe sahip olmayabilir. Bir veya iki çiviye küçük bir ek sanat eseri eklemek, işleri güzelleştirmek için aradığınız çözüm olabilir.

53. Parlak Kahverengi

32-Akrilik-ÇivilerKahverenginin gücünü asla hafife almayın. Diğer Sonbahar renkleri ve altınlarla iyi giderler..

54. Işıltılı Lacivert

38-Akrilik-ÇivilerBunun gibi derin renkler kış aylarında mükemmeldir ve soğuğa uygundur & soğuk temalar ve geleneksel kırmızı ve yeşillerden uzaklaşma.

55. Geleneksel Eğilim

37-Akrilik-ÇivilerHer iki eldeki basit bir parmağı farklılaştırmanın neler yapabileceğine dair kolay ve güzel bir örnek – yaratıcılığınıza derinlik ve görünümünüzün tamamına çeşitlilik katar.

56. Sakız Büyüleyici

36-Akrilik-ÇivilerSakız pembesi her zaman hoş bir renk olmuştur ve neredeyse her kadının oje koleksiyonunda bulunan bir klasik haline gelmiştir. Eski tasarımların dikkat çekmesini sağlamak için daha uzun tırnaklar ve buna uygun bir parıltıyla spor yapın.

57. Çikolata Aşığının En İyi Arkadaşları

35-Akrilik-ÇivilerM’yi kim sevmez&Hanım? Sevdiğiniz herhangi bir şekeri alabilir ve tasarımlarını parmaklarınızın ucuna boyayabilirsiniz. Burası, yetişkin yaratıcılığınızı alıp eski çocukluk şeker takıntlarınızla karıştırabileceğiniz yerdir.!

58. Mücevherli Parlaklık

34-Akrilik-ÇivilerBu doğal badem tırnaklarına yüzük parmağına birkaç değerli taş yerleştirerek ek bir boyut kazandırılmıştır..

59. Köpüklü Okyanus Tozu

33-Akrilik-ÇivilerBu tırnaklar okyanusu ve tüm harikalarını andırıyor, orta parmakta sudaki baloncukları taklit eden mücevher izleri..

60. Mermer Miniler

44-Akrilik-ÇivilerMermer görünümlü bu parmaklar, kurutmadan önce ince cila katmanlarını birbiriyle döndürerek kolayca yapılabilir. Onları daha belirgin hale getirmek için birkaç renkli çivi ekleyin.

61. Dağ Zirveleri

43-Akrilik-ÇivilerParmağınızdaki ortalama hilal şeklindeki lanulanızı bir tepeye çevirmek, tırnaklarınıza benzersiz bir dağ kaçışı sağlayabilir. Kendinizi bu muhteşem tırnaklarla bir kabinde hayal edin.

62. Altın Oyuncak

42-Akrilik-ÇivilerYukarıdaki altın tema/renk, çocukların aldığı birçok oyuncak ve ambalaj kağıdını taklit ederek harika bir tatil tırnak tasarımı oluşturur.

63. Prim Pastel

41-Akrilik-ÇivilerBunun gibi çiviler siyah ışıkların altında parlayacak ve partiler ve övgüler için mükemmel. Partici değilseniz, Bahar için harika olur!

64. Sualtı Parıltısı

40-Akrilik-ÇivilerBu irili ufaklı ışıltılı özellikler okyanustaki baloncukları andırır ve çok çeşitli mavilere sahiptir. Zodyak iseniz size bir su elementi olduğunuzu söylüyorsa, neden gösteriş yapmıyorsunuz??

65. Nadir Kabile Hazineleri

39-Akrilik-ÇivilerBurada kullanılan çeşitli tonları seviyoruz – açık pembeden bej, altın ve siyaha – ışıltılı taşlar ve görünümü ayarlamak için hoş bir geometrik tasarım.

66. Şeftali Tutku

45-Akrilik-ÇivilerYakından bakarsanız, ojede iki tırnağın farklı bir ton ve spor parıltı olduğunu görebilirsiniz. Aksi halde sıkıcı veya geleneksel bir görünüme biraz kişilik katan ince bir dokunuş.

67. Taşlanmış Boy

46-Akrilik-ÇivilerBurada kullanılan iri taşlar çivilerin şekline uymaktadır; parmaklarınızın daha uzun ve daha ince görünmesine neden olan kavisli bir tema.

68. Parti Prensesi

47-Akrilik-ÇivilerTüm bu blinge bakın – çok etkileyici. Bunun gibi çiviler kesinlikle izleyicilerinizin dikkatini çekecek ve onları göz kamaştırıcı çekiciliğinizle büyüleyecektir..

69. Çiçek Büyüsü

49-Akrilik-ÇivilerBu tasarımda siyah kullanıldığı için bu çiçekler her mevsim güzel görünür.

70. Çiçek Açan Dokunuş

50-Akrilik-ÇivilerResmi beyaz çiçeklerle pembenin daha doğal bir tonu. Bu tasarım, mütevazı kalmaya ve etkilemeye çalıştığınız durumlar için idealdir..

71. Göz Alıcı Yağmur Damlaları

48-Akrilik-ÇivilerIşıltılı gümüş ve beyaz ile kullanılan sıcak pembe cilanın bir varyasyonu. Gördüğünüz gibi, yağmur damlası tasarımları şık olduklarından ve biraz kişilik katmak için oluşturmaları kolay olduğundan daha popüler hale geliyor.

72. Askeri Ruh Hali

56-Akrilik-ÇivilerAsker eşi misiniz yoksa askerde kendiniz misiniz? Pekala, eğer hafta sonunuz ve kendi kişisel tarzınızı yoldaşlarınıza göstermeye hazırsanız, bunun gibi tırnaklar fışkıracaklardır..

73. İnatçı Deniz Mavisi

55-Akrilik-ÇivilerDeniz mavisi ve siyah bir arada klasiktir ve burada görülen gibi basit tasarımlarda harika görünür.

74. Uzun Aşklar

54-Akrilik-ÇivilerGünlük durumlar için harika görünen başka bir doğal renk. Buradaki ana özellik uzunluktur – alıştığınızdan daha uzun tırnakları denemekten korkmayın, kullanımı düşündüğünüzden daha kolaydır ve parmaklarınızın daha uzun görünmesine yardımcı olur.

75. Canlı Çiçeklenme

53-Akrilik-ÇivilerBu çiviler, kendilerine çekici gelen bir Asya kültürünü barındırır. Genellikle yukarıda gördüğünüz çiçeklere benzer kiraz çiçeği ile karıştırılmış derin canlı renkler görürsünüz.

76. Botanik Harikası

52-Akrilik-ÇivilerGelin sizseniz bu tasarım tam size göre. Fae’yi çekmek istemiyorsanız renklerle denemeler yapabilirsiniz.!

77. Meraklı Leopar

51-Akrilik-ÇivilerSiyah, bej ve gümüş, leopar tasarımıyla harika bir kombinasyon oluşturur.

78. Yapraklar & Mücevherler

57-Akrilik-ÇivilerYalnızca beyaz renkte parıldayan ortalama mücevherlerinizin size geri dönmesini istemiyorsanız, parmaklarınızın ucuna biraz mucize katmak için çeşitli renkleri yansıtan sedef taşları arayın..

79. Karanlık & rüya gibi

58-Akrilik-ÇivilerGece mavisi tırnakları desenli siyahların karışımıyla birleştirmek, birçok kadının hoş görüneceği nadir bir tasarımdır. Bunları dene!

80. Şanslı Tılsımlar

59-Akrilik-ÇivilerTüm uğurlu tılsımlar ve yoncalar yeşille birleştirilmek zorunda değildir. Burada bunun yerine mor ve altın var – bunlar hala şanslı çekiciliği destekliyor ve görünümünüze tonlarca kişilik kazandırıyor.

81. Klasik & Şık

60-Akrilik-ÇivilerHoş bir açık pembe takım – siyah bir kıyafetle seksi görünüyor.

82. Parıldayan Parıltı

62-Akrilik-ÇivilerGöz kamaştırıcı bir görünüm için sadece birkaç çivinin ucuna parıltılı cila ile biraz ışıltı eklemeyi düşünün.

83. Hassas Düşleme

61-Akrilik-ÇivilerBu tasarım bize Paris’i hatırlatıyor. Daha fazla stil için dantel, Eyfel kulesi, ışıltılı gece lambaları ve minyatür fiyonk.

84. Cupcakes & Şeker

68-Akrilik-ÇivilerTatlıları seviyorsanız ve gösteriş yapmaktan çekinmiyorsanız, bu basit akrilik tırnakları evde bir noktalama aracı veya kürdan kullanarak ve değerli taşları kaş cımbızı kullanarak dikkatlice düzenleyerek yapabilirsiniz..

85. Venedik Pisti

67-Akrilik-ÇivilerViktorya dönemini düşünün, ancak konumu İtalya olarak değiştirin. Şimdi gördün mü? Bu çiçekler, klasik sanat eserleri parmaklarınızın ucuna işlenmiş gibi görünüyor.

86. Nihai Stiletto Swag

66-Akrilik-ÇivilerBu tasarımı sadece cesurlar deneyebilir! Bu kötü bebekleri beslerken dokunmatik ekranınızı kullanmaya çalışmaktan korkmuyorsanız, elbette onlara güzellik rejiminizde bir şans verin! Bunun gibi uzun tırnaklara tonlarca detay ekleyebilir, yüzük parmağındaki tüm o çiçeklere ve mücevherlere bir göz atmanız yeterli.!

87. Mücevherli & caz

65-Akrilik-ÇivilerDeğerli taşlar ve beyaz, benzersiz çizgilerle kişilik dokunuşu verilen klasik pembe tırnaklar.

88. Doğal Şık

64-Akrilik-ÇivilerBu tırnaklar doğal renkler kullanılarak tonlanmıştır ve daha doğal uzunluktadır..

89. Acı Tatlı Gümüş & Altın

63-Akrilik-ÇivilerBahar mevsimiyse, gümüş taşlarla karıştırılmış ve uyumlu ilkbahar renklerinden bazılarını deneyin..

90. Bebek Bebek Grubu

69-Akrilik-ÇivilerYukarıdaki tasarım klasik oyuncak bebek tasarımlarını andırıyor ve siz retro bağımlılar için mükemmel.

91. Flavorful Ton

70-Akrilik-ÇivilerBu manikürün özel özelliği rengidir – olması gerektiği kadar popüler olmayan bir çivit rengi tonuna ender bir övgü.

92. Fransız Finish

71-Akrilik-ÇivilerAkrilik Fransız tırnaklarını seviyoruz. Parmaklarınızın sağlıklı ve temiz görünmesini sağlarlar..

93. Kızıl Samimi

72-Akrilik-ÇivilerAltınları ve kırmızıları seviyor veya bir tatil tasarımı istiyorsanız, bu tasarımı evde sabit bir elle oluşturabilirsiniz..

94. Kaya Tanrıçası

73-Akrilik-ÇivilerBu muhteşem tasarım, yerel kuaförünüzde bulmanız veya tırnak sanatçınızdan tedarik etmesini istemeniz gereken tırnak sanatını kullanır. Konsere gitmek ve “rock on” el işaretiyle oynamak için mükemmel: .\m/

95. Yumuşak Erik

74-Akrilik-ÇivilerBu kış kendinizi şeker erik perisi gibi hissediyorsanız, bu mor tonu tam size göre..

96. Kış Şarabı

80-Akrilik-ÇivilerŞampanya mı şarap mı: Tatillerde hangisini tercih edersiniz? Her ikisini de seviyorsanız, renklerini parmaklarınızın ucunda ilham almak için kullanabilirsiniz..

97. Açık Altın Parıltı

79-Akrilik-ÇivilerAceleniz varsa basit, kolay ve 2016’da kadeh kaldırdığınızda harika görünecek harika bir Yılbaşı tasarımı.

98. Vişneli Çikolata

78-Akrilik-ÇivilerOrtasında vişne olan çikolataları hiç denediniz mi? Bu tırnaklar şehvetli şekerden ilham alıyor ve tonlarca övgü alacak.

99. Kabile Üçlü Birliği

77-Akrilik-ÇivilerBu tasarım, kabileye benzer ilgi çekici tasarımlara sahip uzun stilettolara sahiptir. Parıltı ışıltılı bir boyut katıyor.

100. Açgözlü Pist

76-Akrilik-ÇivilerModern tasarımı ve ona eşlik eden geometrik şekilleri seviyorsanız, bunları beden için deneyin..

101. Palmiye Ağacı Gün Batımı

75-Akrilik-ÇivilerYakında tropik bir yere tatil?

102. Macenta Avangard

81-Akrilik-ÇivilerCesursun, risk almayı seviyorsun ve klişeleri harika gösterdiğini düşünüyorsun. Neden olmasın? Bunlar sıcak tırnaklar!

103. Parladı & Gösterişli

83-Akrilik-ÇivilerBazılarımız ışıltılı yerine mat bitişleri tercih eder. Ancak her iki eldeki tek bir parmağa değerli taşlar ekleyerek her zaman bir ışıltı dokunuşu ekleyebilirsiniz.

104. Soğuk Vitray

84-Akrilik-ÇivilerBu Fransız manikürüne yüzük parmağına vitray tasarımı eklenerek yeni bir çekicilik kazandırılmıştır. Muhteşem!

105. Camsı Oluk

85-Akrilik-ÇivilerMozaiklerin görünüşünü seviyorsanız, bunlara bayılacaksınız. Elbette, her bir mozaik parçasını düzgün bir şekilde yerleştirmek bir dakika sürer, ancak sonuçlara buna değer..

106. Okyanus Zenginlikleri

86-Akrilik-ÇivilerPek çok inci, değerli taş ve hazine içeren bir tasarımla parmaklarınızın ucunda adeta bir mercan resifi oluşturuyorsunuz!

107. Çılgın Tonlar

92-Akrilik-Çivilerİşte o nadir görülen renklerden biri daha. Neden cüretkar davranmıyorsun ve normalde seçmeyeceğin bir renkle onu nasıl sevdiğini görmek için kullanmıyorsun??

108. Patlayan Boya

91-Akrilik-Çivilerİçinizdeki vahşi ama basit taraf için tamamlayıcı renklerin mükemmel bir örneği.

109. Siyah & Beyaz Vahşi Kadın

90-Akrilik-ÇivilerDünyaya vahşi ve muhteşem bir hayvan olduğunuzu söylemek için çok fazla leopar baskısına ihtiyacınız yok..

110. Yazın Tadı

89-Akrilik-ÇivilerBu güzel ilkbahar ve yaz görünümünü oluşturmak için özel tırnak çıkartmaları satın alabilir veya normal minyatür çıkartmaları kullanabilir ve üzerlerine birkaç kat koruyucu cila ekleyebilirsiniz..

111. Menekşe Pacman

88-Akrilik-ÇivilerPacman’da görülen normal siyah ve beyaz tasarımlar yerine, farklı menekşe ve gri tonları bu görünümü tamamen kendine özgü kılıyor..

112. Glam, Glitter ve Glitz

87-Akrilik-ÇivilerGeleneksel pembe tasarımlarınızı kendinize has hale getirmek için nasıl süsleyebileceğinize dair göz kamaştırıcı bir örnek.

113. Kavisli Pist

93-Akrilik-ÇivilerBasit siyah ve doğal tasarımlar tüm varyasyonlarda gelir.

114. Benim Küçük Midillim

94-Akrilik-ÇivilerEskiden sevdiğiniz eski bir oyuncağınız veya çizgi filminiz varsa veya evde küçük bir kızınız varsa, en sevdiğiniz oyuncağı/çizgi filmi gösteren bu tırnaklar size veya küçük kızınızın yüzüne bir gülümseme getirecektir..

115. Çiçek Açan Kiraz Yaprakları

95-Akrilik-Çiviler

Son tırnak setimiz, bu muhteşem güzellikler, kırmızı sevenler için basit ve zarif..