Mükemmel 59 Tırnak Jeli Tasarımları

Jel Çivi Nedir??

Jel tırnaklar benzersizdir ve alışık olabileceğiniz akriliklerden çok farklıdır. Jel tırnak kullanmak, doğal tırnağınızı kullanmaya olabildiğince yakındır. Aslında doğal tırnağı andırıyor; sadece tırnağınızın üzerinden geçen sahte bir parça değil. Polimer tozu ve monomer sıvıdan yapıldıkları için akrilik çiviye biraz benzerler, ancak benzerliklerin bittiği yer burası..

Alabileceğiniz iki tür jel çivi vardır. Işıkla sertleşenler ve ışıksız jeller. Işıkla sertleşen jel tırnaklar elde etmenin yolu, parmaklarınızı sadece iki dakika UV ışığının altına sokarak onları sertleştirmektir. Şimdi ışıksız jel akrilik tırnaklar, basitçe fırçalanabilen veya tırnakların üzerine püskürtülebilen özel bir jel aktivatör ile kürlenir. Işıksız jel tırnağı tırnakları sade suya batırarak sertleştirmenin başka bir yöntemi de vardır. Seçtiğiniz yönteme rağmen jel tırnakların size sunduğu benzersiz görünümü elde edebilirsiniz..

Standart akriliklere de benzeyen jel tırnakların en güzel yanı, onlarla çok şey yapabilmenize rağmen yine de tırnağınız için sağlıklı bir alternatif sunabilmenizdir. Bir tasarımınız veya 3 boyutlu bir sanat eseriniz olabilir, ancak bunları basitçe boyayabilir veya bir Fransız ipucu ile gidebilirsiniz. Tırnaklarınızın ister kısa ister uzun olmasını isterseniz jel tırnaklarla her ikisini de elde edebilirsiniz. Herhangi bir şekil veya çivi stiline bir tasarım uygulanabilir. Herhangi bir görünümü tamamlamak için inci şekline, yuvarlak veya hatta kareye sahip olabilirsiniz..

Jel tırnakları daha önce hiç düşünmediyseniz, değişiklik yapmak için harika bir zaman olabilir. Bu, yapay tırnaklar için yeni ve geliştirilmiş bir seçenektir. Yapay bir tırnak eklemek kendi tırnak yatağınıza zarar verebilirken jel tırnaklar bunu yapmaz. Çoğu insan akrilik tırnaklarla kalır, çünkü orijinal tırnakları o kadar zayıftır ki, onu örtmeye devam etmek zorunda kalırlar. Jel tırnaklar söz konusu olduğunda bunun için endişelenmenize gerek yok. Gerçekten özel bir görünüm elde ederken tırnaklarınıza iyi baktığınızdan emin olabilirsiniz..

Çivi yapmanın bu yeni ve heyecan verici yolu, birçok nedenden dolayı alıştığınız standart akriliklere tercih edilir. Jel tırnakların en iyi yanı, akrilik söz konusu olduğunda çok yaygın olan bir şey olan, kaldırılma şanslarının çok az olmasıdır. Profesyonel manikürü birkaç gün sonra kaldırmış olmak korkunç bir şey. Jel ile bunun için endişelenmenize gerek yok, akrilik tasarımdan çok daha uzun süre dayanır. Jel tırnaklar sadece daha iyi tutmakla kalmaz, aynı zamanda taban kaplamanız olarak kullanıldığında gerçek tırnaklarınızı güçlendirmeye yardımcı olurlar. Kendi tırnaklarınızı zayıflatmaktan endişe etmek yerine, onların sağlığını geliştirmeye yardımcı olabilirsiniz. Güzelliği ve sağlığı tek bir pakette almak tam da istediğiniz şey.

Bu makale size akriliklerde her zaman mevcut olmayan birçok farklı tasarım ve stil gösterecektir. 3 boyutlu sanat tasarımları bugünlerde inanılmaz derecede popüler ve bu akrilik tırnaklarla elde edilemeyen bir görünüm. İşlem aynı olmadığı için akrilik yerine jel tırnak kullanmak alışılması gereken bir şey olabilir. Aslında tırnaklarınızı korumaya yardımcı olan daha iyi bir işlemdir. Akrilik çivi eklemeye gelince, çivi polimer ve monomer kombinasyonu ile kürlenirken jel çivi UV ışınları kullanılarak kürlenir. UV ışığını kullanmak, tırnağın kendisini korumaya yardımcı olur..

Jel tırnağın son görünümü, özellikle 3 boyutlu jel sanat tasarımlarından bazılarını kullanıyorsanız ve tırnaklarınızı yaptırmaya karar verdiğinizde aradığınız şey bu olabilir. Farklı bir şey istiyorsunuz ve jel tırnak sanatı tam da aradığınız şey. Ancak çılgın bir tasarımla gitmeniz gerektiğini de düşünmeyin, herhangi bir görünümü tamamlayabilecek birçok basit jel görünüm var..

Aşağıda herkesin ihtiyacına uygun birçok farklı tasarım bulunmaktadır. Vahşi ve çılgın ya da basit ve güzel bir şey iste, sevdiğin bir şey bulacaksın.

 1. Hiçbir şey tatilleri küçük bir ışıltı gibi çığlık atmaz. Bu mercan pembesi görünüm, uçlarda biraz altın ışıltısı ile tamamlanıyor. Tatil sezonu boyunca tırnaklarınızı güzel tutacak gerçek bir tatil favorisi.

1101215-jel çivi

 1. Kim sadece bir görünüm seçmeniz gerektiğini söylüyor. Örneğin bu seti ele alalım, kız burada gerçekten yaratıcı tarafını gösteren her çivi için farklı bir görünüm kullandı. Biraz ışıltı, çiçekler ve hatta bazı noktalar ekleyin ve görünümünüzle biraz eğlenin.

2101215-jel çivi

 1. İşte basit ama güzel bir tasarım. Beş çivinin dördünde tek bir renk kullanmak ve ardından orta parmak için bir tasarım seçmek. Bu özel tasarım, standart bir renk olmaması için her şeyin öne çıkmasına yardımcı olur.

3101215-jel çivi

 1. Standardın sıkıcı olduğunu söylemiş miydim? Hiçbir zaman. Bu renk, jel tırnak kürü ile parlar ve normal bir boya işini diğerlerinden bir adım öteye getirir..

4101215-jel çivi

 1. Böcek suyu! Böcek suyu! Böcek suyu! Bu eğlenceli ve çılgın tasarımı nasıl sevmezsiniz? Üç çivi aynı tasarıma sahipken diğer ikisi onları Beetlejuice temasıyla öne çıkarıyor.

5101215-jel çivi

 1. Ek renkler olmadan bir Fransız maniküründen hoşlanıyor musunuz? Bu görünüm, birkaç çivi üzerinde ek bir tasarımla basit ve yine de sevimli.

6101215-jel çivi

 1. Sıcak pembe ve beyaz birlikte harika gidiyor! Bu resimde de görebileceğiniz gibi, tırnaklarınızı gerçekten öne çıkarıyorlar ve daha ne isteyebilirsiniz ki. Çiçek tasarımları, size gerçekten göze çarpan bir şey vererek görünümü tamamlar.

7101215-jel çivi 8. Tırnaklarınızı daha uzun süre mi tercih ediyorsunuz? Bu görünüm, jel tırnakları biraz uzunlukta eşleştiren klasik bir görünüm. Bu tasarım benzersizdir, çünkü yeşil ve siyah tasarımlar gerçekten birbirini tamamlar. 8101215-jel çivi

 1. 3 boyutlu bir görünüm elde etmenin yollarından biri de değerli taşlardır. Nötr bir görünüm seçerek, mücevherlerin kendi başlarına öne çıkmasına izin vermiş olursunuz. Spot ışığını bu mücevherlerden uzaklaştırmaya gerek yok.

9101215-jel çivi

 1. Taşların bu güzel yeniden yaratımı, kesinlikle arkadaşlarınızın jel tırnaklarınız hakkında haftalarca konuşmasını sağlayacaktır. Güzel maviler, çivi boyunca altın ve siyah vurguları tamamlar.

10101215-jel çivi

 1. Siyah, gümüş ve altın kullanan başka bir taş görünümü. Bu, gerçekten benzersiz bir görünüm için düz renkleri taş tasarımlarla nasıl kullanabileceğinizin harika bir örneğidir..

11101215-jel çivi

 1. Hayatında biraz vintage mi arıyorsunuz? Soluk yeşil bir arka plana karşı bu minik güllere bakın. Güzellik ve sadelik arayan biri için gerçekten klasik bir görünüm.

12101215-jel çivi

 1. Bu tasarımı göz alıcı renklerle eşleştirin ve havalı ve cesur bir görünüme sahip olacaksınız. Renkler gerçekten beyaz zeminde ortaya çıkıyor.

13101215-jel çivi

 1. Bu görünüm için jel tırnakların sivri kenarlarını kullanarak tırnaklarınızın kıvrımlarına bir renk dokunuşu ekleyerek benzersiz bir tasarım oluşturabilirsiniz. Soluk pembe bir arka plana karşı parlak pembe, gerçekten güzel bir görünüm.

14101215-jel çivi

 1. Bu renkli kaleydoskop bana batik bir temayı hatırlatıyor. Muhteşem renkler bir arada size gerçekten cesur ve göz alıcı bir görünüm sağlar..

15101215-jel çivi

 1. Biraz rock’n roll bir şey istiyorsanız, standart bir siyahla yapıştırın ve bir çiviye bir kafatası ekleyin. Bir açıklama yapar ve basittir.

16101215-jel çivi

 1. Bu ışıltılı taban tek başına göz alıcıdır ancak bir kez sıcak pembe tüy tasarımını eklediğinizde, üzerinde çalışmak gerçekten harika olan bir jel görünümüne sahip olursunuz..

17101215-jel çivi

 1. Siyah bazen tek başına sert bir görünüm olabilir ve sorun değil, ancak standart bir siyaha biraz renk katmak istiyorsanız uca biraz ışıltı katın. Bu özel ışıltı, siyah arka plana uyan çok renklidir..

18101215-jel çivi

 1. Mavinin farklı tonlarını alıp hepsini bir araya getirdiğinizde olan budur. Bazı tırnakları düz bir renk bırakın ve diğerlerine biraz ekstra enerji vermek için tasarım ve ışıltı ekleyin.

19101215-jel çivi

 1. Bu benzersiz çapraz desen, tamamen yeni bir görünüm için sade bir tasarımı nötr renklerle eşleştirmenin harika bir yoludur..

20101215-jel çivi

 1. Bu sevimli tasarım, tuhaf yönünüzü gösterebilir ve size eğlenebileceğiniz bir şey verebilir. Eşsiz ve eğlenceli bir tasarım ararken daha ne isteyebilirsiniz ki?.

21101215-jel çivi

 1. Bu, basit bir Fransız manikürünün ve bir sanat eserinin harika bir birleşimidir. Görünümün gerçekten öne çıkmasına yardımcı olmak için birkaç çivi kullanabileceğiniz zaman sadece standart bir görünümle kalmayın..

22101215-jel çivi

 1. Sarılar, turuncular ve kırmızıların birbirine güzelce karışan bir renk girdabı içindeki kombinasyonları ile bu görünüm size bir kez daha 70’lerde olduğunuzu hissettirebilir..

23101215-jel çivi

 1. Bu 3 boyutlu tasarım vahşi ve çılgın. Yumuşak renkler birbirini tamamlar ve eklenen jel kabarcıklar, gözleri hemen yeni görünümünüze çeker. Gerçekten göze çarpan gerçekten güzel bir tasarım.

24101215-jel çivi

 1. Bazıları bu tırnaklara pençe diyebilir, ancak uzun görünüm aslında hala çok şık. Opak renk basittir ve yine de ilgi çekicidir..

25101215-jel çivi

 1. vay diyebilir miyiz Bu görünüm gerçekten eşsiz. Sadece güzel bir tasarımınız değil, aynı zamanda görünümü tamamlamak için renge ihtiyaç duymayan bir peekaboo penceresi var. Bu tasarım, hayatınıza yeni bir görünüm getirmenin alışılmadık ama eğlenceli bir yolu..

26101215-jel çivi

 1. Bu güzel ombre görünüm, birkaç yıldır moda olan ve hala güçlü olan bir şey. Pembe ve maviler birlikte yumuşak ve nadir bir görünüm verir..

27101215-jel çivi

 1. Başka bir ombre görünüm ama bu sefer farklı ışıltıların kullanımıyla güzel bir görünümü bazı çarpıcı renklerle buluşturuyor. Görünümünüze bazı mücevherler ekleyin ve onu güzelleştirin.

28101215-jel çivi

 1. Sade ve harika olmayı seven tüm kızlar için klasik parlak siyah. Bu görünüm herhangi bir stil ve herhangi bir kıyafetle gidecek, onu klasik bir görünüm yapan da bu. Bu uzun görünüm, sade ve düz bir renkle daha da iyi.

29101215-jel çivi

 1. Farklı renklere sahip farklı tasarımlar, yeni cesur bir görünüme sahip olmak için tam olarak ihtiyacınız olan şey. Birkaç renk seçin ve ardından gerçekten benzersiz bir görünüm yaratmak için bazı tasarımlar ekleyin.

30101215-jel çivi

 1. Tırnaklarınızı en sevdiğiniz tasarımla eşleştirmek için bu görünümü ilham kaynağı olarak kullanın. Bol renk ve benzersiz tasarım bu tırnakları gerçekten eşsiz kılıyor.

31101215-jel çivi

 1. Farklı bir şey arıyorsanız, boyut için bu görünümü deneyin. Yarı katı yarı tasarım görünümü olan siyah ve altın rengi bir eşleşme. Tırnaklarınızı gerçekten öne çıkaracak bir şey.

32101215-jel çivi

 1. Bu uzun görünüm, pastelleri ciddi bir bling ile eşleştirir. Renklerin hepsi güzel bir şekilde birlikte çalışır ve bling görünümü, insanları hemen tırnaklarınıza çekecek bir görünüme neden olmak için değerli taş katmanlarıyla 3 boyutlu bir tasarım olarak elde edilir..

33101215-jel çivi

 1. Önceki tasarıma benzer bir görünüm, ancak biraz ekstra dokunuşla. Siyah ve altın eşleştirmesi yeterince havalı ancak görünümünüzü odaklamak için tırnağın ortasına bir beyaz nokta da ekleyebilirsiniz..

34101215-jel çivi

 1. Leylak rengi tek başına göz alıcıdır ancak tırnağınızın ortasına biraz altın rengi bir tasarım eklerseniz yepyeni bir görünüm elde edersiniz. Sadece güzel değil, aynı zamanda kendi yolunda özel.

35101215-jel çivi

 1. Bu özel bakış bana dumanı hatırlatıyor. Standart parlak siyah bir arka planınız var, ancak arkadaki duman çizgileri gibi görünen biraz döngüsel beyaz çizgiler ekleyin ve benzersiz bir görünüme sahip olun..

36101215-jel çivi

 1. Bu kırmızı ve siyah kareli tasarım başlı başına gerçekten harika. Görünümü çarpıcı kılmak için biraz eklenen tasarımla sonbahar görünümü için harika.

37101215-jel çivi

 1. Önceki taş tasarımlarını beğendiyseniz, bunu gerçekten seveceksiniz. Beyaz bir tabanı ve içinden sızan bazı siyah çizikleri olan mermer görünümüne sahiptir. Gerçekten klasik ve benzersiz bir görünüm.

38101215-jel çivi

 1. vay diyebilir miyiz Evet! Bu, farklı renkleri bazı ışıltılar ve tasarımlarla birleştiren başka bir görünüm. Jel tırnak tasarımı söz konusu olduğunda kutunun dışında düşünmeyi tercih ediyorsanız, bunun gibi bir şey düşünmek isteyebilirsiniz. Tasarım ayırt edici ve güzel bir şekilde benzersiz.

39101215-jel çivi

 1. Bu, ombre görünümünün kaplan gözü versiyonudur. Eşsiz bir gölgelendirme ufkunu bir araya getirmek için koyu nötrleri bir araya getirmek.

40101215-jel çivi

 1. Bu muhteşem tasarıma bakmadan duramıyorum. Dairesel bir şekilde bir araya getirilen kahverengiler, bejler ve portakallar, tamamen kendinize ait bir görünüm elde etmenin olağanüstü bir yoludur..

41101215-jel çivi

 1. Bu soluk sarı ombre görünüm kendi başına çarpıcı. Ama kütikülün yanına biraz kaplan ışıltısı ekleyin ve yepyeni bir görünüme kavuşun. Biraz bling eklemenin ama aşırıya kaçmamanın inanılmaz bir yolu.

42101215-jel çivi

 1. Bu tasarım Fransız manikürünü tamamen yeni bir seviyeye taşıyor. Peekaboo ışıltılı pencereler ve dikkati doğrudan pencerelere çeken ok şeklinde tasarlanmış. Herkes için klasik ve ilgi çekici bir görünüm.

43101215-jel çivi

 1. Fransız manikürü olarak biraz vitray yapmaya ne dersiniz? Bu çarpıcı görünüm, bu vitray görünümünde birbirini tamamlayan soluk renklere sahiptir. Bu çarpıcı tasarımla Fransız manikürünüzü yepyeni bir seviyeye taşıyın..

44101215-jel çivi

 1. Tıknaz ve duvardan bir görünüm arıyorsanız, o zaman bu sizin için. Bu, 3 boyutlu jel tırnaklarla neler yapılabileceğinin harika bir örneğidir. Turkuaz yeşili, değerli taşlardan gelen muazzam ışıltı ve her tırnağı tamamlayan benzersiz tasarımlarla birlikte gitmek için mükemmel bir kombinasyon. Bir sonraki etkinliğiniz için harika bir şey arıyorsanız bu tasarım tam size göre.

45101215-jel çivi

 1. Bu engellenmiş görünüm, çılgın bir görünüme sahip olmayan ama yine de parlamak isteyen biri için harika. Bu klasik siyah beyaz görünümü ofis toplantılarınıza bile taşıyabilirsiniz. Siyah ve beyazı vurgulayan gözetleme pencereleri var.

46101215-jel çivi

 1. Bu mavi jel tırnaklar mavi görünümlü göze benzer. Her zaman yanınızda olumlu bir göz tutmanın güzel bir yolu. Mavinin farklı tonları, görünümü gerçekten bir araya getirerek sizi çarpıcı bir tasarımla buluşturuyor..

47101215-jel çivi

 1. Soyut sanatın hayranı mısınız? Eğer öyleyse, o zaman bu sizin için bir görünüm. Tasarımınız için kullanmak üzere değişen bir gökkuşağı rengi kullanabilirsiniz. Bu resimdeki her çivi, bir müzede göreceğiniz soyut bir tuval gibidir..

48101215-jel çivi

 1. Katılar asla eskimez veya modası geçmez. Basit tutmayı seviyorsanız, bunda yanlış bir şey yok. Jel tırnaklarınız için en sevdiğiniz renkleri seçin ve haftanın her günü için en iyi klasik görünümü elde edin..

49101215-jel çivi

 1. Yine başka bir düz renk ama bu daha cesur ve güzel. Bu sıcak kırmızı kombinasyon, sahilde yaz günleri veya verandada kokteyl içmek için mükemmel olacak. Bu görünüm, yaz hakkında her şey.

50101215-jel çivi

 1. Soluk rengi çok basit bulabilirsiniz, ancak ciddi bir bling ile bir çivi eklediğinizde aradaki farka bakın. Altın ışıltı, görünümü gerçekten gözlerinizin önünde patlatıyor.

a5 ön ayarlı VSCOcam ile işlendia5 ön ayarlı VSCOcam ile işlendi

 1. İlkbahar aylarına hitap eden uçuk pembe bir ombre görünüm. Ancak bazı harika taşlarla 3 boyutlu bir görünüm ekleyin ve tırnaklarınıza yepyeni bir görünüm kazandırın. Görünüm, tırnağa yerleştiriliş biçiminde bile bir taçtaki mücevherlerden gerçekten ilham alıyor..

52101215-jel çivi

 1. Kurbağalara aşık mısın? Bu, hayal edebileceğiniz kadar eğlenceli ve tuhaf olan sevimli bir görünüm. Her parmağınızda kurbağa olabilir veya biraz katı madde kullanabilirsiniz ve bir parmağa bir kurbağa ekleyebilirsiniz..

53101215-jel çivi

 1. Bu mermer görünüm, siyah ve altın ile eşleştirildiğinde inanılmaz. Herhangi bir etkinlik veya sıradan bir sonbahar günü için ortaya çıkar. Siyah taban altın rengini gerçekten tamamlıyor.

54101215-jel çivi

 1. Kareleri geri getirirsek, ortada eklenen ombre karesi olan siyah bir tabanımız var. Ombre seven ama farklı bir şey isteyenler için harika bir görünüm.

55101215-jel çivi

 1. Klasik ekose görünümünü seviyorsanız, bu tasarımı gerçekten kazacaksınız. Eskiden giydiğiniz birçok etekten temayı bir araya getirmek için klasik kırmızı, yeşil ve beyazı kullanır. Farklı bir şey istiyorsanız siyaha çevirin.

56101215-jel çivi

 1. Tatil için eğlenceli bir şeyler mi arıyorsunuz? Bu şeker temalı jel tasarımına ne dersiniz? Tasarımın kendisi, Noel’de bulunan şeker kamışı ve şekerlemeleri andırıyor. Görünümü gerçekten son dokunuş olarak ortaya çıkarmak için bir tırnağa biraz ışıltı ekleyin.

57101215-jel çivi

 1. Çiviler için bu mavi tasarım benzersiz ve gerçekten oldukça dikkat çekici. Özel bir tasarımın öne çıkmasına yardımcı olan harika bir renk. Gerçekten eşsiz bir görünüm.

58101215-jel çivi

 1. Jel tırnaklar birçok şekil ve boyutta olabilir ve bu görünüm farklı değildir. Gerçekten uzun tırnak uzunluklarının hayranıysanız, bazen tasarımınızı basit tutmak en iyi yoldur. Yumuşak pembeyi uzun bir tırnak uzunluğuna eklemek, size ihtiyacınız olan görünümü vermek için mükemmel bir kombinasyondur..

59101215-jel çivi

Bunlar, kendi kişisel tarzınızı göstermenin oldukça benzersiz bazı yolları. Bu yüzden normal akrilik tırnakları atın ve dışarı çıkın ve ilk kez jel tırnak tasarımlarını deneyin. Bu tasarımlardan birini denedikten sonra asla eski akriliklere dönmeyeceğinize emin olabilirsiniz..