50 Sevimli Küçük Kız Saç Modeli

Küçük kız saç modelleri ile ilgili en önemli şeylerden biri, hem kolay hem de çok sevimli olmaları gerektiğidir..

Bunun için iki sebep var. Onları okula hazırlamaya çalışırken tüm o sabah koşuşturmacasını kesmek istiyorsun ama aynı zamanda en iyi şekilde görünmelerini istiyorsun, böylece onları dünyaya olabildiğince kendinden emin bir şekilde gönderebilesin..

Bu fikirden yola çıkarak, size kesinlikle ilham verecek sevimli küçük kız saç modellerinin bir listesini derledik. İşte burada!

1. Basit Düğümlü Küçük Kız Saç Modelleri

Okul sabahları koşuşturmaca hakkında ne söylediğimizi hatırlıyor musun? Pekala, bundan daha kolay olamaz. Basit bir at kuyruğu bağlayın, ortada bir ayrılık oluşturun ve at kuyruğunu içinden çekin. İşte! Fransız düğümün var!

basit düğümlü küçük kız saç modelleri

Kaynak

2. Patlama ile Küçük Kız Saç Modelleri

Kaküllü küçük bir kız bebekten daha tatlı ya da daha şirin bir şey var mı? Görünümü tamamlamak için saçının geri kalanını dağınık bir topuzla bağlayabilirsiniz. Kakülleri ve oyuncak bebek gibi yüzünü vurgulamak için renkli bir başörtüsü kullanın.

küçük kız saç modelleri patlama

Kaynak

3. Üçlü Örgüler

Küçük kızlar örgüleri sever. Hepimiz bunu biliyoruz. Ya da belki onları daha da sevimli gösterdiği için örgülerde görmeyi seviyoruz. Öyle olsa bile, bir örgü yerine üç örgü yapsan nasıl olur? Bunlar üçlü örgülü yarım küçük kız saç modelleri.

Üçlü örgülü yarım küçük kız saç modelleri

Kaynak

4. Şelale Küçük Kız Saç Modelleri

Bu sadece basit bir şelale değil. Aslında buna ilmek şelale örgüsü denir. Endişelenme, bunu yapmak hiç de zor değil ve internette öğreticiler bulabilirsin. Ancak, doğru olana kadar biraz pratik yapmanız gerekecek..

Döngü Şelale Örgüler küçük kız saç modelleri

Kaynak

5. Yaylı ve Dalgalı Küçük Kız Saç Modelleri

Bu resim, küçük bir kızın sevimliliğiyle ilişkilendirdiğimiz her şeyin özetidir. Güzel çocuksu güneş öpücüğü dalgaları, iki mükemmel Fransız örgüsü ve hepsini birbirine bağlamak için büyük bir fiyonk.

çift ​​fransız örgü, fiyonk ve dalgalar küçük kız saç modelleri

Kaynak

6. Sonsuzluk Senindir

İşte pratikliği ve çok yönlülüğü ile sevdiğimiz küçük kız saç modelleri için bir fikir. Bu, minik bayanınızın, onu hazırlamak için daha fazla zaman kaybetmeden hem okula hem de süslü bir etkinliğe veya daha sonra bir düğüne giyebileceği anlamına gelir..

Okul küçük kız saç modelleri

Kaynak

7. Denizyıldızı Örgüsü

Ayrıca, çocuk yeterince küçükse ve hala saçlarında tuhaflık varsa, daha tuhaf bir yol seçebilirsiniz. Bu küçük kız saç modeli fikri, temelde beş tanesi bir deniz yıldızına dönüşen bir dizi farklı boyutta örgüden oluşuyor..

deniz yıldızı örgüleri küçük kız saç modelleri

Kaynak

8. Dantel Örgü Küçük Kız Saç Modelleri

Buna ok ucu dantel örgü denir. Karmaşık ve yapması çok karmaşık görünse de, bir veya iki öğretici gördüğünüzde, aslında çekmenin oldukça kolay olduğunu fark edeceksiniz. Küçük hanımı ayakta tutmak daha zor olacak, inan bize!

dantel örgü Ok Başlı küçük kız saç modelleri

Kaynak

9. Şelale Örgüler

Dışarıda gerçekten muhteşem küçük kız saç modelleri var ve bu kesinlikle onlardan biri. Saçın uzunluğu boyunca çapraz olarak yerleştirilmiş üç şelale örgüsünden oluşur ve bunlara üç şerit bağlanır. Maksimum etki için farklı renkli şeritler seçin.

Şelale örgüler, dört telli, yarım küçük kız saç modelleri

Kaynak

10. Prenses Küçük Kız Saç Modelleri

Minik neşe paketiniz, dünyanın egemen evlerinden birine ait gerçek bir prenses olsaydı, saçlarını böyle giyerdi. Onu gerçekten özel biri gibi hissettirmek için başının arkasında birbirine bağlanmış çok karmaşık bir örgü seti..

prenses küçük kız saç modelleri

Kaynak

11. Alnına Karşı

Küçük bebeğinizin gerçekten öne çıkmasını istiyorsanız, bu saç modelini her zaman deneyebilirsiniz. Basit bir örgü, ama bükülme, başını neredeyse bir saç bandı gibi çevreliyor. En dikkat çekici kısım ön kısımda, saç çizgisine kadar iniyor..

alnından geçen dantel örgü küçük kız saç modelleri

Kaynak

12. Beş Telli Küçük Kız Saç Modelleri

İşte şelale örgülerinin başka bir versiyonu sadece bu sefer üç yerine beş iplikle yapmanız gerekecek. Bu biraz el becerisi gerektirecektir, bu da alışmadan önce oldukça fazla pratik yapmanız gerektiği anlamına gelir..

Five Strands Şelale küçük kız saç modelleri

Kaynak

13. Sarı Gül

Kızınızın saçına her türlü süslemeyi eklemekten korkmayın. Kesinlikle sevecek. Ancak, önce onunla kontrol ettiğinizden ve nelerden hoşlandığını gördüğünüzden emin olun. Daha da iyisi, bunu eğlenceli bir anne-kız deneyimi haline getirin ve birlikte seçin.

sarı gül küçük kız saç modelleri

Kaynak

14. Çiçek Kız

Bu küçük kız saç modelleri listesini birkaç düğün çiçekçi kız fikri eklemeden yapamazdık. İşte ilki. İki beyaz gülle bağlanmış birkaç dalgalı basit bir düğüm. Çiçekler elbette gelinin ne seçtiğine bağlı olacaktır..

minik çiçek kız küçük kız saç modelleri

Kaynak

15. Dağınık Balık Kuyruğu

İşte, tembel Pazartesi sabahları için okula hazırlanırken imkansız bir görev gibi görünen küçük kızlar için mükemmel saç modelleri fikirleri. Onu bir araya getirecek ve biraz daha zarif hale getirecek küçük kırmızı bir kurdele ile çok dağınık bir balık kuyruğu örgüsü..

dağınık balık kuyruğu küçük kız saç modelleri

Kaynak

16. Sadelik Kere Üç

İşte küçük kız saç modelleri listemize bir başka ilginç giriş. Kaygan ve basit bir at kuyruğu olarak başlar. Bununla birlikte, kısa süre sonra, parlak saçların parlak bir şelalesinde arkadan aşağı doğru akan üç çift kıvrıma dönüştüğünü fark edeceksiniz. Vay!

üç basit örgü küçük kız saç modelleri

Kaynak

17. Saç Fiyonk Küçük Kız Saç Modelleri

Kızınızın saçına hangi fiyonk ekleyeceğinize karar veremiyorsanız, çözüm bizde. Aksesuarı tamamen atlayıp saçından bir fiyonk yapmaya ne dersiniz? Kesinlikle harika görünecek ve diğer tüm küçük kızlar onu kıskanacak..

saç yay küçük kız saç modelleri

Kaynak

18. Darling Miss Little Girls Saç Modelleri

Ah, canım Bayan, ne kadar güzel görünüyorsunuz! Yeni yürümeye başlayan bir çocuğunuz olduğunda, düğün gibi süslü bir etkinliğe gitmek her zaman kolay değildir. En azından saçının mükemmel olduğundan emin olabilirsin. Dağınık kenarları olan bu yüksek topuz herkesin kalbini kazanacak.

sevgilim küçük kız saç modelleri özledim

Kaynak

19. Kalbinizi Kolunuza Takmak

Evet, çocuklar bunu yapar. Peki ya senin kolun yerine onun saçında? Küçük kızların saç modellerinden bahsederken, kalplerden daha güzel bir şey görünmüyor, değil mi? Bunlar, bir kalp görünümü vermek için arkada birbirine bağlanmış iki basit örgüdür..

kalpli küçük kız saç modelleri

Kaynak

20. Dört İplik ve Bir Kurdele

Küçük kızların saç modelleri ve örgüleri söz konusu olduğunda insanın hayal gücünün gerçekten sonu yok gibi görünüyor, değil mi? Bu, bazı uzman parmakların ve biraz yaratıcılığın neler yapabileceğine dair muhteşem bir örnek. Ortadaki muhteşem düğümler ve örgünün yana doğru eğimi, onu bir peri masalı gibi gösteriyor.

Kurdeleli Dörtlü Örgü Küçük Kız Saç Modelleri

Kaynak

21. Orman Perisi

Her Missy, büyümeden önceki bir tür peri, peri veya peridir. Bu nedenle, hala yapabiliyorken neden onlara hak ettikleri küçük kız saç modellerini vermiyorsunuz? Bazı dalgalı bukleler ve bir çiçek taç bu konuda hile yapacak.

ağaç perisi küçük kız saç modelleri

Kaynak

22. Güller Kırmızıdır

Menekşeler mavi, bil bakalım annen seni ne kadar seviyor? Size küçük kızların saç stillerine bu enfes yorumu verecek kadar. İnce saçlarına zarar verebilecek saç maşası yerine eski moda bukle maşaları kullanarak süper tatlı bukleler elde edebilirsiniz..

klasik sarışın dalgalar güller küçük kız saç modelleri

Kaynak

23. Geleneksel Pigtailler

Küçük kız saç modelleri listemizde geleneksel at kuyruğuna en az bir referans olması gerekiyordu. Yüzlerce yıldır genç kızların saçlarını kullanma şekillerinde bir temel olan bu, yakın zamanda kaybolmayan bir gelenek..

geleneksel örgülü küçük kız saç modelleri

Kaynak

24. Top Bun Küçük Kız Saç Modelleri

Bu harika çünkü hem şık hem de yapması çok kolay. Saçları yeterince uzunsa, sadece bir saç lastiği ile üst topuzu kendi başına deneyebilirsiniz. Değilse, her zaman bir çörek veya hatta onun minik çoraplarından birini kullanabilirsiniz. internetten bak!

topuz küçük kız saç modelleri

Kaynak

25. Büyük Çiçeklerin Modellenmesi

Bir top topuz, aynı zamanda biraz ihtişam için mükemmel basit bir tuval olabilir. Böyle bir ihtişama izin veren büyük bir etkinliğe gidiyorsanız, her zaman kafasına dev bir çiçek parçası tercih edebilirsiniz. onu sevecek!

sanatsal büyük çiçekler küçük kız saç modelleri

Kaynak

26. Basit Hippi Küçük Kız Saç Modelleri

Bazen en küçük ayrıntılar en büyük farkları yaratır. Bu durumda, düz bir saç modelini hippi saç modeline dönüştürmek için basit, ince bir üç telli örgü yeterli olacaktır. Küçük prensesin sana teşekkür edecek.

basit hippi küçük kız saç modelleri

Kaynak

27. Doğal Dalgalar

Eğer varsa, sevgilinizin doğal buklelerini veya dalgalarını kucaklamaktan korkmayın. Küçük kızların saç modelleri de bununla ilgili olabilir. Yüksek kaliteli saç bakım ürünlerine yatırım yapın ve bu çocuksu buklelerin sağlık ve güzellikle parladığından emin olun..

doğal dalgalar küçük kız saç modelleri

Kaynak

28. Basit Tieback’ler

Bu basit bağcıklı küçük kız saç modelleri ile onu köklerine geri götürün. Yapmanız gereken tek şey, her iki taraftan önden birkaç tutam almak, örmek ve arkaya doğru çekerken onları birbirine örmektir. Basit ama verimli!

basit bağcıklar küçük kız saç modelleri

Kaynak

29. Düşük Chignonlu Küçük Kız Saç Modelleri

Çocuğunuz bale dersi almasa bile beyaz bir kuğu gibi görünebilir. Güzel balerinlerden her zaman bazı saç stillerini ödünç alabilirsiniz. Bu, alçak bir topuzla bağlamanız gereken iki Fransız örgüsüne sahip..

alçak topuklu örgüler küçük kız saç modelleri

Kaynak

30. Fauxhawk Plus Kabarcık Örgü

Doğru. Bu saç modeli hem sahte bir mohawk hem de sallanan bir kabarcık örgüsü içerir. Sevimli bir elbiseyle kombinlenen küçük sevgilin, gittiği her yerde dikkatleri üzerine çekecek. Profesyonel ipucu – görünmez saç lastiklerini tercih edin.

sahte balon örgülü küçük kız saç modelleri

Kaynak

31. Dağınık Topuzlu Ön Büküm

Minik hanımınızın saçı, mükemmel bir saç modeli yapmak için çok kısaysa, o zaman yapmanız gerekecek. Örneğin, her zaman iki veya daha fazla fikri birleştirebilirsiniz. İşte bazı bobin pimleri, dağınık bir topuz ve iyi bir ölçü için büyük bir yay ile bir arada tutulan bir ön büküm.

büyük fiyonklu ön büküm dağınık topuz küçük kız saç modelleri

Kaynak

32. Fransızca ve At Kuyruğu

Küçük kız saç modelleri listemizdeki bir diğer klasik kombinasyon ise Fransız örgü artı at kuyruğu karışımıdır. Denenmiş ve test edilmiş bir tarifle yanlış gidemeyeceğinizi biliyorsunuz. Aslında buna çikolatalı saç tarifi de diyebilirsiniz.!

fransız örgüler ve at kuyruğu küçük kız saç modelleri

Kaynak

33. Bale Çöreği

İşte geleneksel bale topuzuna bir tane daha. Kızınız jimnastik veya spor yapıyorsa ya da dışarıda oynuyorsa ve onu serin tutmanız ve saçlarını gözlerinden çekmeniz gerekiyorsa bunu tercih edebilirsiniz..

bale topuzu küçük kız saç modelleri

Kaynak

34. Mini Örgüler Küçük Kız Saç Modelleri

Yerinde duramayacak kadar küçükse, saçının hepsini sen yapacaksın, üzülme. Bazı mini örgüler işi gayet iyi yapacak. Gözlerini tamamlayacak bir renkte bu güzel nane gibi büyük bir fiyonk kullanın ve işiniz bitti.!

mini örgüler nane yayı küçük kız saç modelleri

Kaynak

Şunları da beğenebilirsiniz – Tüm Saç Tipleri için 80 Muhteşem Örgülü Updos

35. Girdap

Küçük kızların saç stilleri söz konusu olduğunda, hayal gücünüz asla tükenmez. İşte başının üstünde büyük bir topuz haline getirilmiş Fransız tarzında güzel bir alt örgü. Yerinde kaldığından emin olmak için topuz için bir köpük çörek kullanabilirsiniz..

topuz içine dönen şerit örgü küçük kız saç modelleri

Kaynak

36. Küçük Kız Saç Modelleri ve Prenses Domuzcuklar

Her prenses arada bir saçlarını kendi tarzında salmak zorundadır, değil mi? Prenses domuzcukların anlamı budur. Normalde omuzlarından veya sırtından aşağı sarkan ve şimdi pembe fiyonklu bir topuzda düzgünce sıkıştırılan küçük örgülü örgüler.

prenses domuzcuklar küçük kız saç modelleri

Kaynak

37. Jimnastik Küçük Kız Saç Modelleri

Tatlım turtanız bir jimnastikçiyse, işte onun için her zaman deneyebileceğiniz harika bir saç modeli. Ondan yayılan örgülerle çok yüksek bir topuz. Onu süslemek için kullanılan birçok kurdele olduğunu da görebilirsiniz..

Jimnastik küçük kız saç modelleri

Kaynak

38. Kelebek Küçük Kız Saç Modelleri

Birkaç saç lastiği kullanarak istediğiniz renkte kızınızın başının arkasında kelebek etkisi yaratın. Saçın geri kalanını kelebeğin kendi kuyruklarını temsil edecek iki basit örgüyle örün.

kelebek küçük kız saç modelleri

Kaynak

39. Sonsuzluk Örgüsü

İşte küçük kız saç modelleri listemize harika bir giriş daha. Buna sonsuzluk örgüsü deniyor ve biz buna kesinlikle bayılıyoruz. Saçları at kuyruğu şeklinde bağlayın. İkiye bölün. Bir parçayı bükün ve diğerini örün. Elde edilen iki örgüyü sonsuz bir şekilde bükün.

sonsuzluk örgülü küçük kız saç modelleri

Kaynak

40. Üç Lastik ve İki Kıvırcık Pigtail

Bu, küçük kız saç modelleri listemizdeki en şirin giriş olabilir. Üç lastik kullanarak başın üstünde bir üçgen oluşturun. Bu geometrik desen daha sonra ponpon benzeri lastiklerle bir arada tutulan iki kıvırcık ve lezzetli tatlı örgüye ayrılmalıdır..

3 elastik saç örgüsü dağınık topuz küçük kız saç modelleri

Kaynak

41. Deniz Kızı Kalp Örgüsü

Sevgililer Günü’nde küçük kız saç modelleri için ne yaparsınız? Deniz kızı kalp örgüsü tabii ki. Bir kez daha, dikkatinizi YouTube veya Pinterest’e çevirmeniz ve orada iyi saç eğitimleri bulmanız gerekecek. Bu oldukça karmaşık.

Deniz Kızı Kalp Örgüsü Sevgililer Günü küçük kız saç modelleri

Kaynak

42. Küçük Kız Saç Modelleri için Düğün İlhamı

Saç modelini her zaman gelinin tercihlerine veya taleplerine göre şekillendirebilirsiniz. Ancak, beyaz saten fiyonk ile tamamlanan tatlı ve tüylü bir balerin topuzu ile asla yanlış gidemezsiniz..

düğün ilhamı küçük kız saç modelleri

Kaynak

43. Viking Örgüsü

İşte en son trendlerden esinlenerek deneyebileceğiniz harika bir şey. Başın tepesinde basit bir at kuyruğu şeklinde devam eden bir Viking örgüsü. Platin sarısı, Vikinglerin kendileri de sarışın olduğu için burada tercih edilen renktir, ama elbette bu bir zorunluluk değil.!

fransız örgü at kuyruğu bukleler küçük kız saç modelleri

Kaynak

44. 4 Temmuz Küçük Kız Saç Modelleri

4 Temmuz’u Amerikan yıldızlarından daha iyi temsil eden nedir? Birkaç tutam bükerek ve bunları başının arkasında büyük bir yıldız oluşturmak için kullanarak saçla yeniden yaratın. Uçlarını doğal olarak bayrağımızla iki örgü halinde bağlayın.

4 temmuz küçük kız saç modelleri

Kaynak

45. Yıldız Vurdu Küçük Kız Saç Modelleri

Buna bariz nedenlerden dolayı merdiven denir. Onu kaldıracak becerileri edinmeyi başarırsanız, herkes onun başın arkasında çapraz olarak, tamamen aşağı doğru yavaşça sallanış şekline hayran kalacak..

yıldız vurdu küçük kız saç modelleri

Kaynak

46. ​​Cadılar Bayramı Küçük Kız Saç Modelleri

Endişelenme, sadece karmaşık görünüyor. Aslında, gerçekten çok kolay. Saçını zikzak şeklinde ortadan ikiye ayırın. Her iki taraftan da kabarcık örgülerle bağlayın. Oluşturduğunuz her “balon” için plastik örümcekler, yarasalar veya kafatasları gibi belirli bir Cadılar Bayramı saç aksesuarı ekleyin..

cadılar bayramı küçük kız saç modelleri

Kaynak

47. Kule Yüksek Düğümü

Küçük kızların saç stillerinden bahsederken, bir üst düğüm var ve bir de kule yüksek düğüm var. İkincisi, başın tepesine gider ve onun seçtiği basit bir küçük yayı kullanarak onu işaretleyebilir veya süsleyebilirsiniz..

üst düğüm küçük kız saç modelleri

Kaynak

48. Noel Ağacı

Ayrıca küçük kız saç modelleri listemiz için bir Noel fikrimiz var. Bu, bir Noel ağacına benzemesi için tellerin geriye doğru çekildiği ve yeşil tokalarla bağlandığı basit bir örgüdür..

yılbaşı ağacı küçük kız saç modelleri

Kaynak

49. Benim Tatlı Yaz Çocuğum

Doğal kıvırcık saçlara özen gösterilmeli ve olduğu gibi sevilmelidir. Özel bir şampuanın yanı sıra son derece nemlendirici bir saç kremi, dolaşık açıcı sprey ve bir mister satın almanız gerekecek, ancak sonunda buna değecek..

tatlı yaz çocuğu küçük kız saç modelleri

Kaynak

50. Yürümeye Başlayan Domuz Kuyruğu

Küçük kızınız olan hazine için doğru aksesuarları bulduğunuzda, gerisi gerçekten pasta olmalı. Sadece onun değerli saçlarını iki basit örgü şeklinde bağlayın ve tüm konuşmayı aksesuarların yapmasına izin verin..

yeni yürümeye başlayan çocuklar örgülü küçük kız saç modelleri

Kaynak

Çözüm

Peki ya sen? Kendi kızlarınız varsa, ne tür küçük kız saç modelleri kullanmayı seversiniz? Bunlardan herhangi biri zaten listemizde var mı? Aşağıdaki yorum bölümünde bize bildirin!