152 najlepsze cytaty z tatuażu, aby wyrazić twoje wewnętrzne słowo

Jeśli bardziej pociągają Cię tatuaże z napisami, powinieneś pomyśleć o cytacie i treści tatuażu. Następnie pomyśl o jego wizerunku, kształcie i rozmiarze.

Niemiecki tatuaż z cytatem

Niemiecki skrypt w tym tatuażu jest napisany pięknym stylem, który wygląda jak wiersz na jej ciele. Cytat tatuaże na ramionach to jedne z najpopularniejszych stylów.

Delikatny japoński cytat

„Cokolwiek się stanie, powinieneś to przezwyciężyć” to mocne stwierdzenie połączone z lekkim i delikatnym nadrukiem wzdłuż kręgosłupa. Pokazuje, że siła nie zawsze musi być odważna. Cytaty z tatuażem kręgosłupa świetnie wyglądają z japońskimi symbolami.

Cytaty angielskie, khmerskie i tajskie

Angelina Jolie jest osobą uduchowioną, która pięknie łączy trzy różne języki w harmonijne tatuaże, które są przykładem jej duchowości i pasji.

Symboliczne zwierzęta zmieszane z cytatem khmerskim

Te cytaty Khmerów w połączeniu z silnymi tatuażami zwierząt dają wrażenie mocy i tajemniczości.

Okrągły cytat w większym tatuażu

Ten czarujący napis wtapia się w liściasty wzór całego tatuażu, z cytatem jako centralnym elementem.

Odważne, ale proste oświadczenie na ramionach

Ciemny atrament i grube linie tego tatuażu na ramieniu sprawiają, że wyróżnia się on na jej jasnej skórze, ale rozmiar i konstrukcja są proste. To idealny przykład odważnego, ale prostego tatuażu.

Cytat z małego, ale potężnego ramienia

Ten mały napis naprawdę wyróżnia się na jej nagim ramieniu i tworzy potężny obraz, że coś tak małego może wymagać tak wiele uwagi.

Proste wzory khmerskie

Ten cytat Khmerów ma na celu podkreślenie potęgi tygrysów. W tym tatuażu cytat nie ma się wyróżniać, ale podkreślać tygrysy.

Japońskie kwiaty wiśni i mały cytat

Połączenie tatuażu przepięknych kwiatów wiśni z małym japońskim tekstem pokazuje, jak dobrze łączy się natura i człowiek.

Uderzająca twarz tatuaż z cytatem

Najlepszym sposobem, aby ludzie Cię poznali i potraktowali poważnie, jest wyznanie, kim jesteś, poprzez tatuowanie najlepszych słów, które Cię reprezentują, bezpośrednio na najbardziej widocznej części Twojego ciała.

Cytaty o tatuażach dla mężczyzn o osobistym znaczeniu

Czasami tatuaże nie mają być pięknymi cytatami lub dowcipnymi słowami. Czasami mają być złośliwe tylko dla jednej osoby.

Nie musisz znać języka, aby pokochać cytat

Łatwo zakochać się w napisach z innych języków, kiedy wyglądają tak pięknie jak ten khmerski pismo. Jeśli kochasz to, co to znaczy, nie musisz znać języka, aby napis miał dla Ciebie znaczenie.

Silne plecy, mocne słowa

życie cytat górny tatuaż na plecach

Tatuaż z cytatem z górnej części pleców

Inspirujące tatuaże z cytatami robią większe wrażenie, jeśli projektują, jeśli się wyróżniają, a ten wzór cytatu na mocnym plecach pokazuje siłę kryjącą się za cytatem.

Prawdziwe poświęcenie

cytaty bo tatuaże z reguły powinny odpowiadać naturze i pragnieniom ludzi, ilustrować uczucia i zasady. Tatuowanie twarzy pokazuje prawdziwe oddanie Twojej miłości do tatuaży.

Tatuaże z cytatem na przedramieniu mogą być małe i słodkie

Tatuaże nie zawsze muszą być odważnymi stwierdzeniami. Czasami mogą to być krótkie i słodkie wypowiedzi, które mają na celu wywołanie radości.

Potężny chiński tatuaż z cytatem

Jedno chińskie słowo może przekazać więcej niż cały cytat w innym języku. Tatuując słowo „siła”, możemy powiedzieć, że ta osoba jest silna i należy się z nią liczyć.

Wspaniały cytat z ręki

Piękno tego prostego kwiatu w połączeniu z płynnym scenariuszem sprawia, że ​​ten tatuaż na dłoni wydaje się mieć magiczne znaczenie.

Cytaty o tatuażach, które honorują przodków

Nie ma lepszego sposobu na okazanie miłości i szacunku dla kultur i własnej historii niż poprzez tatuaże z ich napisami i zdjęciami. To przykład głębokiego szacunku stworzonego za pomocą cytatów i zdjęć.

Mądry tatuaż na górnej części pleców

mądry cytat z górnej części pleców

I chociaż ludzie nie boją się powiedzieć, jak są twardzi, śmiało ogłaszają to jako mocny tatuaż na górnej części pleców.

Tekst piosenki

Tatuaż na nadgarstek z cytatem z życia

Tatuaż na nadgarstek z cytatem z życia

Teksty piosenek mogą mieć w nich tak wiele znaczenia i są świetnym wyborem do tatuaży. Piosenki odnoszą się do nas jak nic innego, a liryczne tatuaże pozwalają nam wyrazić, jak się czujemy.

Delikatny cytat z obojczykiem

życie cytat kołnierz kości tatuaż

Życie cytat z obrożą kości tatuaż

Ptaki są symbolem wolności, a ich obecność w tym tatuażu z cytatem jasno pokazuje, że czasami musisz uwolnić się od przeszłości, aby ruszyć w przyszłość.

Mały, ale potężny tatuaż z oświadczeniem

Uspokajający życie tatuaż z kością kołnierzową

Uspokajający życie cytat tatuaż z kością kołnierzową

Odmawia utonięcia, a jej tatuaż wznosi się wysoko na jej ciele, aby zadeklarować, że nie utonie. Czasami tatuaże z małymi cytatami mają największe przesłanie.

Tatuaż Pisma Świętego

Tatuaż na ramieniu dziewczyny

Tatuaż na ramieniu dziewczyny

Pisma są bardzo popularnymi cytatami tatuażowymi dla dziewcząt. Kiedy religia i pismo święte znaczą dla ciebie wszystko, nie ma lepszego sposobu na okazanie swojej miłości niż cytowanie tego pisma na swoim ciele.

Pozostawiając to losowi, cytat

Dziewczyna z cytatem tatuaż na żebrach

Dziewczyna z cytatem tatuaż na żebrach

Ten odważny czerwono-czarny tatuaż na żebrach mówi, że rzeczywistość jest tworzona przez tkacza, co oznacza, że ​​nie kierujemy naszymi działaniami, ale los ma dla nas plan.

Dopasowane tatuaże na nadgarstki

Chociaż te dwa napisy nie są takie same, odzwierciedlają się nawzajem, tworząc poczucie delikatnej harmonii.

Cytat w klatce piersiowej pociągnięcia pędzlem

Tatuaże z cytatem na klatce piersiowej dla facetów to obecnie ogromny trend. Ten cytat wygląda, jakby został namalowany pociągnięciami pędzla, aby wyglądał jak tradycyjne chińskie pismo. Pozycja tatuażu blisko serca pokazuje, że ma on głębokie znaczenie.

Japońskie symbole i cytaty

Cytat tatuaże na ramionach zawsze wyglądają świetnie, ale zdjęcia dodają ładnego polotu. Kruki i katany to duża część japońskiej kultury i mitologii. Zestawienie ich z tym cytatem pokazuje miłość do japońskiej kultury.

 Unikalny tatuaż z tyłu ramienia

Cytatowe tatuaże na ramionach są powszechne, ale nieczęsto widuje się tatuaże tylko z tyłu ramienia, więc ten napis jest wyjątkowy i wyróżnia się na tle nagiego ciała. Proste projekty są mocne dzięki ich nieprzerwanej obecności.

 Odważny napis o prostym designie

Czerń i czerwień tego tatuażu cielęcego podkreślają się nawzajem i sprawiają, że cytat wyróżnia się wśród kwiatów. Cielęta wydają się być popularnymi miejscami na tatuaże z cytatami dla facetów.

Cytat, który podkreśla projekt

W niektórych przypadkach napis ma na celu podkreślenie piękna reszty projektu. Smok bardziej się wyróżnia, ale jest mocniejszy ze względu na napis. Cytaty tatuażu dla mężczyzn są często proste w połączeniu z ciekawymi wzorami.

Francuskie teksty piosenek

Teksty piosenek pozwalają nam wyrazić słowami to, co czujemy w naszych sercach. Umieszczenie tekstów piosenek na ciele jako tatuażu pozwala światu zobaczyć twoje serce

Cytaty na nadgarstek dla dziewczyn

Większe nie zawsze znaczy lepsze. Ten prosty napis na nadgarstku może wydawać się mały, ale jego znaczenie jest duże.

Cytat tatuażu w dół kręgosłupa

Kręgosłup to najważniejsza grupa kości w ciele. Cytat podążający za krzywizną kręgosłupa staje się tak samo ważny i znaczący jak sam kręgosłup. Spines to jedne z najpopularniejszych lokalizacji cytatów z tatuaży dla mężczyzn.

Akwarele Cytat

Ten napis wygląda jak akwarelowy obraz na ciele. Nie tylko cytat ma znaczenie, ale projekt akwareli sprawia, że ​​znaczenie staje się piękniejsze.

Delikatne Cytaty Tatuażu Kręgosłupa

Tatuaże wzdłuż kręgosłupa pokazują znaczenie, ale delikatny wzór tego napisu tylko dodaje mu mocy.

Cytat z serca

Cytaty tatuażu dla mężczyzn, które są na klatce piersiowej, wyglądają wyjątkowo męsko. Cytaty bliskie sercu są nie tylko znaczące, ale mają głębokie znaczenie, którym należy się dzielić z innymi w formie tatuażu.

Doktor, który cytuje

Kiedy naprawdę coś kochasz i chcesz, aby świat się dowiedział, łączenie cytatów i obrazów z tego, co kochasz, jest idealną deklaracją.

Tatuaże-napisy o rodzinie – to nie tylko ładne obrazki, ale także rodzaj symbolu, przypomnienie relacji rodzinnych i miłości do rodziny, stałe źródło inspiracji i rodzaj amuletu.

Rodzinne tatuaże na ramieniu

Rodzinny tatuaż na przedramieniu

Rodzinny tatuaż na przedramieniu

Rodzina powinna być dla ludzi najważniejsza, a tatuaże na jej temat pokazują, jak bardzo ich kochasz.

Smutny rodzinny tatuaż na żebrach

Rodzinny tatuaż na żebrach

Ten piękny, ale smutny tatuaż pokazuje, że odchodzenie odbywa się tylko po to, by móc wrócić razem. Żebra to ukryte, ale piękne miejsce na cytaty z tatuażu dla dziewczyn.

Rodzina to przystań

rodzinny tatuaż na żebrachW czasami okrutnym świecie, takim jak nasz, rodzina często może być jedyną rzeczą, która utrzymuje nas przy zdrowych zmysłach. Czasami przypomnienie o tatuażu może dać nam jasność.

Tekst piosenki na przedramię

Życie potwierdzające cytat tatuaż dłoni

Afirmujący życie cytat tatuaż na rękę

Małe tatuaże z cytatami przedramienia stały się bardziej popularne w przypadku cytatów, które mają wiele znaczenia. Kiedy masz znaczące teksty piosenek, o których chcesz stale przypominać, przedramię jest idealnym miejscem na tatuaż.

Gdzie można uzyskać wycenę?

To nie ma znaczenia, głównym celem jest, aby te słowa miały dla Ciebie specjalne sekretne znaczenie.

Alicja w krainie czarów cytat

Tatuaż z cytatem dla dziewczyn

Tatuaż z cytatem dla dziewczyn

Miłośnicy Alicji w Krainie Czarów rozpoznają, że ten cytat pokazuje, jak zagubiona w świecie jest ta osoba, chociaż trwałość tego tatuażu prawdopodobnie zawsze poprowadzi ich z powrotem.

Potężny cytat z uda

Tatuaż z cytatem dla dziewczyn

Tatuaż z cytatem dla dziewczyn

Twoje nogi są tym, co Cię napędza, Twoim źródłem mocy. Aby wypowiedzieć się śmiało, cytaty wytatuowane na udach nie muszą być duże, aby oddać ich moc.

Cytat, który sprawia, że ​​myślisz

Tatuaż z cytatem dla dziewczyn

Tatuaż z cytatem dla dziewczyn

Czasami nie rozumiemy, ile dla kogoś znaczymy. Ta piękna kombinacja pióra i cytatu naprawdę sprawia, że ​​myślisz.

Mogą to być powiedzenia, mądre powiedzenia i fragmenty Biblii lub po prostu cytaty z ulubionych książek, fragmenty poezji lub sonetów lub fragmenty dobrych piosenek.

Opracuj cytat przedramienia

Tatuaż z cytatem dla dziewczyn

Ta linia kardiologiczna, która staje się cytatem, jest prostym przypomnieniem, aby wziąć oddech, a życie będzie toczyć się dalej.

Łaciński tatuaż na górnej części pleców

Tatuaż łacińskiego cytatu z górnej części pleców

Tatuaż łacińskiego cytatu z górnej części pleców

Sam cytat jest subtelny, ale wyróżnia się w miejscu tuż pod jej szyją. „Życie jest piękne”, podobnie jak tatuaż.

Tatuaż żebra werset biblijny

Tatuaż żeber werset biblijny

Tatuaż żeber werset biblijny

Wersety biblijne mają tak wiele znaczenia i są doskonałym sposobem, aby zawsze mieć Jego słowo i kontaktować się z tobą, gdziekolwiek jesteś.

Znaczenie tatuażu powinno odbijać się na osobie; musi ilustrować jego zasady życiowe, jego osobiste stanowisko w odniesieniu do pewnych rzeczy lub ogólnie życie.

Wewnętrzny tatuaż na ramieniu

prosty tatuaż na przedramieniu

Wewnętrzna część ramienia jest bardzo wrażliwym miejscem na tatuaż i jest często używana tylko do tatuaży o dużym znaczeniu. Umieściła ten cytat w tym delikatnym miejscu, ponieważ „to ze względu na to, że kocham cię na zawsze”.

Napisy tatuażowe są popularne w języku łacińskim i angielskim. Ale wynika to przede wszystkim z piękna obrazu, ponieważ litery tych języków są uważane za piękniejsze niż na przykład w języku rosyjskim, a istnieje wiele różnych czcionek kaligraficznych.

Chwytaj dzień

Tatuaż na obojczyku Carpe Diem

Tatuaż na obojczyku Carpe Diem

Ten delikatny tatuaż na obojczyku jest przypomnieniem dla wszystkich, aby wykorzystać dzień, Carpe Diem. Ten cytat pokazuje wielką miłość do życia. Cytaty tatuaży obojczykowych dla dziewcząt są bardzo popularne.

Chińskie znaki mają niezwykłą właściwość; mała liczba znaków może wyrazić wielką treść i głębokie znaczenie.

Tatuaż z tyłu szyi

Tatuaż z chińskim hieroglifem na karku

Tatuaż z chińskim hieroglifem na karku

Ten chiński napis na karku wygląda elegancko i ma być zawsze widoczny, nigdy ukryty.

Chińskie napisy na nadgarstku

chiński hieroglifowy tatuaż na nadgarstku

Tatuaż na nadgarstku z chińskim hieroglifem

Tatuaże na nadgarstkach mają być widoczne dla widza i osoby z tatuażem. Cytaty na nadgarstkach mają być przypomnieniem, które trzeba widzieć każdego dnia.

Chiński cytat z górnej części pleców

Chiński tatuaż z tyłu szyi

Chiński tatuaż z tyłu szyi

Cytaty z tatuażem kręgosłupa wyglądają bardzo elegancko. Ten prosty chiński napis ma widoczne miejsce na jej oklep, domagając się uwagi jako jedynej rzeczy, która wyróżnia jej skórę.

Na szczególną uwagę w sztuce rysowania wzorów na ciele zasługują tatuaże z przetłumaczonymi arabskimi napisami. Mają dość ciekawą historię.

Piękny arabski design

Arabski tatuaż z ligaturą

Arabski tatuaż z ligaturą

Czasami prostsze jest lepsze. Mały cytat pod ramieniem wygląda delikatnie i łatwo pokazuje jego piękno, nie będąc ostentacyjnym.

Prawie naszyjnik

Tatuaż kości kołnierza z ligaturą arabską

Tatuaż kości kołnierza z ligaturą arabską

Umieszczenie tego arabskiego tatuażu sprawia, że ​​wygląda prawie jak naszyjnik. Dzięki zawiłym arabskim słowom wystarczy być naszyjnikiem.

Arabski tatuaż na nadgarstku

Ładny arabski tatuaż na nadgarstku

Arabski napis jest pięknie napisany i znajduje się w miejscu, które powinno być często oglądane. Jego przesłanie to coś, co trzeba widzieć każdego dnia.

Tatuaż szyi i górnej części pleców

Arabski tatuaż kręgosłupa ligaturyTatuaże w tej pozycji mają być widoczne, co oznacza, że ​​znaczenie cytatu jest czymś, czego każdy powinien się nauczyć.

Szczególnie popularne są tatuaże z napisami w języku hiszpańskim. Mają nie tylko nieskończoną ilość czcionek, ale także doskonałe wypowiedzi i poruszające frazy.

Hiszpański tatuaż na przedramieniu

Piękny płynący skrypt tego cytatu sprawia, że ​​tatuaż wydaje się mieć boskie lub eleganckie znaczenie.

Obraz bez farby

Hiszpański cytat z górnej części pleców

„Amor Vincit Omnia” to fraza opisująca głęboką miłość. To także nazwa słynnego obrazu z czasów renesansu. Tatuaż z tym cytatem pokazuje uznanie dla sztuki i miłości.

Hiszpańskie teksty piosenek

Prosty hiszpański cytat tatuaż na ramieniu

Podobnie jak w przypadku angielskiego, teksty piosenek w języku hiszpańskim mogą stanowić piękną i ważną wiadomość w postaci cytatu z tatuażu.

Artystyczny tatuaż na przedramieniu

Piękny hiszpański tatuaż na ramieniu

Piękny hiszpański tatuaż na ramieniu

Ten cytat jest nie tylko prosty i słodki, ale czcionka i projekt przyciągają wzrok i są piękne. Tatuaże na przedramionach mają być widoczne.

Teksty do tatuażu mogą być wykonane w różnych stylach, od eleganckiego do minimalnego nadruku.

Delikatny tatuaż przypominający

cytat tatuażu na dłoni dziewczyny

Cytat tatuażu na dłoni dziewczyny – bądź tu teraz

Ten prosty cytat to polecenie, przypomnienie, aby zawsze być obecnym i być tutaj teraz.

Magiczny tatuaż cytat

tatuaż z cytatem na ramieniu dziewczyny

Cytat tatuażu na dłoni dziewczyny – poczuj magię

Z cytatem między artystycznymi dłońmi, wygląda na to, że cytat JEST magią. Ręce stworzyły piękno cytatu.

Minimalistyczny, ale stylistyczny tatuaż z cytatem

tatuaż z cytatem na ramieniu dziewczyny

Tatuaż z cytatem na ramieniu dziewczyny – trzymaj się

Zamiast mieć prostą czcionkę do cytatu, dodanie stylu do krótkich cytatów może sprawić, że będą bardziej skuteczne.

Czasami cytaty mają zgubić się w projekcie, co czyni je bardziej interesującymi, gdy je znajdziesz i zrozumiesz, co oznaczają.

Rzeczywista wycena z podpisem

Tatuaż z cytatem na mężczyzn

Tatuaż z cytatem na ramieniu mężczyzny

Nieczęsto widzisz cytaty z podpisem autora, ale kiedy wiesz, że cytat zmienił życie tej osoby.

Cytat w kształcie pionka

Tatuaż z cytatem na mężczyzn

Tatuaż z cytatem na temat mężczyzn

Takie tatuaże z cytatem w kształcie pionka tylko czekają, aż ludzie zinterpretują ich znaczenie. Cytat sam w sobie jest interesujący, ale jest tu głębsze znaczenie, które chce się dowiedzieć.

Harry Potter Cytat Tatuaż

Tatuaż z cytatem na mężczyzn

Tatuaż z cytatem na mężczyzn

Połączenie tego cytatu ze stylistyczną wersją Insygniów Śmierci pokazuje miłość do Harry’ego Pottera i wpływ, jaki książki i ten cytat wywarły na ich życie.

Design to wszystko z tatuażami słownymi na przedramieniu

Tatuaż z cytatem na mężczyzn

Tatuaż z cytatem na mężczyzn

Tak jak ten cytat mówi: „postawa jest wszystkim”, projekt tego tatuażu jest wszystkim. Stwierdzenie nie byłoby aż tak odważne bez artystycznego projektu. Tatuaże z cytatami dla facetów mają zwykle odważne projekty?.

Ciekawy cytat z przedramienia

Tatuaż z cytatem na mężczyzn

Tatuaż z cytatem na mężczyzn

Miłość do jedzenia i miłość do ludzi zaowocowały tym cytatem. Ten tatuaż to ciekawy sposób na powiedzenie, że wszyscy jesteśmy tacy sami, a jedzenie nas łączy. Jest to zdecydowanie jeden z rzadszych tatuaży z cytatami z przedramienia!

Duży cytat na nadgarstek

Tatuaż z cytatem na mężczyzn

Tatuaż z cytatem na mężczyzn

Litery w tym cytacie wyróżniają się prostą czcionką i offsetowym wzorem. Przesłanie jest jednak jasne i powinno być życiową lekcją.

Długi cytat z tyłu

Cytaty z tatuażem na plecach

Cytaty z tatuażem na plecach

Długie cytaty albo zajmą dużo miejsca, albo będą tak małe, że prawie nieczytelne. Idealnym miejscem na tak długą wycenę jest tył, gdzie wycenę można wyświetlić tak, jak powinna.

Cytat Edgara Allana Poe

Tatuaż tekstowy na plecach

Tatuaż tekstowy na plecach

Ten makabryczny wiersz w połączeniu z czaszką i krukiem jest świadectwem miłości tej osoby do Edgara Allana Poe. Piękna, ale ekstrawagancka czcionka idealnie pasuje do ciemnego motywu.

Cytat długiego uda

Tatuaż tekstowy dziewczyny na biodrze

Tatuaż tekstowy dziewczyny na biodrze

W przypadku długich cytatów, które trzeba czytać raz po raz, udo jest idealnym miejscem. Zamiast próbować dopasować długi cytat na ramieniu lub nadgarstku, ta osoba może łatwo zobaczyć ten tatuaż, kiedy tylko chce.

Słowa afirmacji

Tatuaż z tekstem gwiazdy z efektem popękanej skóry

Tatuaż z tekstem gwiazdy z efektem spękanej skóry

Poszczególne słowa mogą być tak samo znaczące jak zdania. Tymi słowami ten tatuaż mówi nam wszystko, co ta osoba jest dla niej droga.

Tatuaż z cytatem na kostce

Tatuaż kostki tekstowej

Tatuaż kostki tekstowej

Nieczęsto widzisz długie cytaty na kostkach, więc ten tatuaż jest bardzo wyjątkowy. Długie wersety biblijne mają znaczenie, a umieszczenie na kostce sprawia, że ​​jest to podwójnie interesujące.

Zdjęcia ze słowami lub cytatami są lepsze niż inne, ponieważ oddają istotę człowieka (niektóre wydarzenia lub szczęśliwe chwile w życiu).

Cytat Lewisa Carrolla

Tatuaż z cytatem Lewisa Carrolla

Tatuaż z cytatem Lewisa Carrolla

Nawet jeśli nie wiesz, skąd pochodzi cytat, czasami projekt może dać ci wskazówki, jak to rozgryźć.

Cytat z Igrzysk śmierci

Igrzyska śmierci cytat tatuaż

Igrzyska śmierci cytat tatuaż

Połączenie Kosogłosa z cytatem podkreśla miłość tej osoby do Igrzysk śmierci. Tatuaże na przedramionach wyglądają jeszcze lepiej z dodanymi zdjęciami.

Słodki obojczyk tatuaż z cytatem

Miłość cytat tatuaż kołnierz kości

Miłość cytat tatuaż kołnierz kości

Proste wzory motyli dodają piękna delikatności cytatu, uzupełniając czcionkę.

Stephen King Cytat tatuaże na ramionach

Unikalny tatuaż Stephena Kinga z mroczną wieżą

Unikalny tatuaż Stephena Kinga z mroczną wieżą

Czasami nie potrzebujesz cytatu, aby wiedzieć, skąd pochodzi tatuaż, ale cytat dodaje znaczenia.

Metafory tworzą dobre tatuaże

Cytat tatuażu na kostce

Cytat tatuażu na kostce

Cytaty mogą czasami mieć znaczenie, które nie zostanie zrozumiane bez obrazu. W tym przypadku jej serce jest klatką, która trzyma w niewoli niebieskiego ptaka.

Tatuaże z tekstem łacińskim często wyrażają sens filozoficzny, zwykle mają wypowiedzi od szlachetnych i wielkich ludzi starożytności.

Duże cytaty tatuażu na ramię dla mężczyzn

Carpe Diem tatuaż z cytatem na górnej części pleców

Carpe Diem tatuaż z cytatem na górnej części pleców

Tatuaż o tak dużych rozmiarach brzmi jak krzyk. Ten krzyczy „Chwytaj dzień”, żądając, abyś żył pełnią życia.

Łaciński tatuaż na biodrzeŁaciński tatuaż na brzuchu

Rzadko widuje się tatuaże na biodrze, ale ten wygląda dostojnie z łacińskim cytatem i ekstrawaganckim wzorem liter.

Wszystko albo nic

Tatuaż na ramię z łacińskim cytatem

„Albo Cezar, albo nic”. Archaicznie wyglądające pismo stanowi śmiałą deklarację, że wytatuowana osoba będzie widzieć i przypominać się jej każdego dnia ze względu na położenie na przedramieniu. Tatuaże z cytatami na przedramieniu świetnie nadają się do takich odważnych deklaracji.

Cytaty łacińskie mogą wybierać zarówno mężczyźni, jak i kobiety.

Napisy tatuażowe można wykonać w dowolnym miejscu na ciele, ale większość prośby o cytat jest umieszczana na dłoni lub ramieniu. Format tatuażu zależy również od preferencji człowieka. Może to być pojedyncze słowo lub fraza. Możesz nałożyć na swoje ciało fragment lubianych prac lub wyrażeń.

Atrament i pióro Cytat na przedramieniu

Motywacyjny tatuaż na ramię

Motywacyjny tatuaż na ramię

Ten tatuaż wygląda, jakby został napisany tuszem i piórem. Scenariusz jest tak piękny, że prawie wygląda jak kaligrafia.

Jednosłowy tatuaż

Tatuaż z jednym słowem!

Jednowyrazowy tatuaż z cytatem

Nie zawsze potrzeba długiego cytatu, aby przekazać swoje znaczenie. Czasami wystarczy jedno słowo. Po dodaniu ptaka i luźnej czcionki wszystko w tym tatuażu jest „bezpłatne”. Małe tatuaże z cytatami nadal łatwo przekazują swoje znaczenie.

Pionowy tatuaż na plecach

Kobiety cytują tatuaż kręgosłupa

Kobiety cytują tatuaż kręgosłupa

Co wolą mężczyźni

Fragment dłoni od nadgarstka do końca palców – bardzo ważne miejsce na naniesienie obrazu.

Pogrubione umieszczenie przedramienia

Tatuaż na ramieniu z cytatem

Tatuaż na ramieniu z cytatem

Tatuaże z tym miejscem mają wyglądać odważnie i zainteresować ludzi tym, co mówią.

Tatuaże na obu przedramionach

Inspirujący tatuaż na ramię dla mężczyzn

Te dwa tatuaże mają pasować do siebie i wyglądać naturalnie, gdy jego ramiona są skrzyżowane. Są to proste cytaty, gdy są osobno, bardziej znaczące, gdy są razem. Tatuaże na przedramionach mogą sprawić, że twoje ramiona będą wyglądać bardziej zaciekle.

Delikatny tatuaż, mocne przedramię Tatuaże z cytatem

Zapomnij o mnie nie tatuażu na ramieniu

Delikatny scenariusz i ładne ptaszki w połączeniu z silnym ramieniem i odważnym ułożeniem pokazują, że silni mężczyźni mogą być również delikatni.

Wnętrze bicepsa – to miejsce dość trudne do ukrycia, ale mniej zauważalne, jeśli nie podnosisz często rąk.

Tatuaż z cytatem pod pachamiCytat tatuaż na bicepsie dla mężczyzn

Ten tatuaż można zobaczyć tylko wtedy, gdy chce go pokazać. To tajemnica, którą dzieli się tylko z ludźmi, o których chce wiedzieć.

Wewnętrzny tatuaż na bicepsCytat tatuaż wewnętrzny biceps dla mężczyzny

Skrypt na tym tatuażu jest tak doskonały, że prawie wygląda, jakby wciąż był w książce. Wygląda prawie idealnie na jego bicepsie.

Na karku (plecy) – Wykonane tu tatuaże prezentują się dość efektownie.

Szyja Cytat Tatuaż

Cytat tatuaż na szyję dla mężczyzny

Cytat tatuaż na szyję dla mężczyzny

Tatuaże z boku szyi mają być widoczne. Nie da się ich łatwo ukryć, więc znaczenie tatuażu jest czymś naprawdę ważnym, co należy pokazać światu. Tatuaże z cytatem na szyi dla facetów stanowią odważne oświadczenie.

Co wolą dziewczyny

Tatuaż z napisami – na nadgarstku.

Pełen wdzięku tatuaż na nadgarstku

Dziewczyna Cytat tatuaż na nadgarstku

Dziewczyna Cytat tatuaż na nadgarstku

Ten tatuaż nie tylko mówi „przez Grace”, ale jego projekt jest również pełen wdzięku i elegancji.

Cytat Mikołaja Sparks

Cytat tatuaż nadgarstka dla dziewczyn

Cytat tatuaż nadgarstka dla dziewczyn

Dziewczyny, które kochają romanse, uwielbiają książki Nicholasa Sparksa. Subtelne piękno scenariusza i odważne ptaki mówią o romansie i miłości.

Pomysłowy tatuaż z cytatem

Tatuaż na nadgarstek dla kobiet

Tatuaż na nadgarstek dla kobiet

Znowu czasami cytaty składające się z jednego słowa stanowią najodważniejsze stwierdzenia. Ten tatuaż na nadgarstku inspiruje artystów i twórców do wyobrażania sobie lepszych rzeczy. Małe tatuaże z cytatami wyglądają wyjątkowo delikatnie na nadgarstkach.

Oświadczenie tatuaż na nadgarstku

Cytat tatuaż nadgarstka dla kobiety

Cytat tatuaż nadgarstka dla kobiety

Kobietom często mówi się, że to za mało. Ale nie powinni robić więcej dla innych, jeśli czują, że są wystarczająco.

Jednym z najmniej bolesnych miejsc na tatuaż jest kostka i cieszy się największą popularnością wśród dziewcząt i kobiet. Kostkę można nazwać mini miejscem na tatuaże.

Idealnie umiejscowiony tatuaż na kostce

dziewczyna cytat tatuaż na kostce

Dziewczyna cytat tatuaż na kostce

Ten napis znajduje się w idealnym miejscu, gdzie nadal można go zobaczyć podczas noszenia butów. To proste i ładne wzornictwo nie powinno być zakrywane.

Tatuaż stóp i kostek

Fantastyczny tatuaż na stopy dla dziewczynek

Fantastyczny tatuaż na stopy dla dziewczynek

Cytat przesuwa się po stopie, gdzie ptaki wzlatują do kostki. Łatwo wyobrazić sobie ten cytat jako podróż, którą latały ptaki.

Tatuaż Insygnia Śmierci z cytatem

Harry Potter i Insygnia Śmierci cytat tatuaż na kostce

Harry Potter i Insygnia Śmierci cytat tatuaż na kostce

To jest przykład prostego cytatu połączonego z obrazem, który wzmacnia jego znaczenie. Cytat i zdjęcie pochodzą z ostatniej książki z serii o Harrym Potterze.

Mały tatuaż na ramieniu jest w sam raz. Zwłaszcza w tym momencie, aby zrobić to prawie bezboleśnie.

Małe tatuaże z cytatami poniżej obojczyka

śliczny mały tatuaż na ramię dla dziewczynek

Śliczny mały tatuaż na ramię dla dziewczynek

Ta część górnej części ramienia to idealne miejsce na małe i delikatne cytaty, takie jak ten.

Dłuższy tatuaż z wersetem biblijnym

Psalm werset cytat tatuaż na ramieniu

Psalm werset cytat tatuaż na ramieniu

Plecy i ramiona są idealne do dłuższych cytatów, dzięki czemu można je pisać czystym i pięknym pismem, na które zasługują.

David Beckham przez długi czas dzielił się swoją pasją do tatuaży. Imiona czworga dzieci i jego ukochanej żony Victorii są zapieczętowane na szyi i rękach Dawida.

Wszyscy wiedzą, że Angelina Jolie jest wielką fanką tatuaży. Najsłynniejszy napis aktorki uznano za znak z imieniem „Billy Bob” jej byłego męża Billy’ego Boba Thorntona.

Imię Tatuaże

Cytat tatuaż Angeliny Jolie

Cytat tatuaż Angeliny Jolie

Imiona mogą być tak samo znaczące jak pełne cytaty, jak zwykle są to imiona bliskich.

Arabski tatuaż Katy Perry

Arabski tatuaż Katy Perry

Arabski tatuaż Katy Perry

Arabskie tatuaże są zawsze skomplikowane, a Katy znajduje się na wrażliwej części ramienia, co sprawia, że ​​cytat wydaje się wyjątkowo ważny.

Tatuaż kręgosłupa Victorii Beckham

Tatuaż na plecach Victoria Beckham's Lettering-Tatto

Tatuaż na plecach Victoria Beckham’s Lettering-Tatto

Victoria Beckham może wyglądać na delikatną, ale jest silną kobietą. W tym samym sensie jej tatuaż może wyglądać na cienki, ale ma ważne znaczenie. Victoria sprawia, że ​​cytaty z tatuażu kręgosłupa są sexy.

Tatuaż na ramieniu Megan Fox

Tatuaż na ramieniu z cytatem Megan Fox

Tatuaż na ramieniu z cytatem Megan Fox

Tatuaż Megan idealnie pasuje do jej ramienia, dzięki czemu projekt i czcionka są duże i skomplikowane.