130 najlepszych tatuaży i wzorów z półrękawem

Tatuaż z półrękawem to jeden z najlepszych rodzajów tatuażu, od którego możesz zacząć. Tatuaże z półrękawami zazwyczaj odnoszą się do tatuaży obejmujących obszar przedramienia – może być umieszczony na ramieniu, przedramieniu lub nawet na całym ramieniu!

Ideą tatuaży z półrękawem jest to, że może zastąpić rzeczywisty rękaw koszuli swoimi wzorami. Ponieważ twoje ramiona mogą być odsłonięte przez większość czasu, wiele myśli jest wkładanych w wybór najlepszego projektu tatuażu, który pasuje do tego miejsca.

Popularne pomysły na tatuaże z pół rękawami

Jeśli wiesz, czym jest tatuaż rękawa, nietrudno odgadnąć znaczenie tatuażu z półrękawem. Ten rodzaj tatuażu ma dwie opcje lokalizacji, od ramienia do łokcia i od łokcia do nadgarstka.

Ze względu na swoją widoczność projekty tatuaży z półrękawami są zwykle złożone i szczegółowe. Nie zdziw się, widząc niesamowite dzieła sztuki w poniższej kolekcji tatuaży! Nawet jeśli uważasz, że tatuaż na przedramieniu jest zbyt oczywisty, masz też inne możliwości.

Wykonanie tatuażu na dłoni jest uważane za jeden z najlepszych wariantów z różnych powodów. Tymczasem rzućmy okiem na niektóre z najbardziej niesamowitych wzorów tatuaży, które możesz nanieść na ramię poniżej!

1. Szkieletowy projekt tatuażu z pół rękawa

Większość facetów wydaje się lubić projekty tatuaży, które obejmują szkielety, czaszki i inne ciemniejsze motywy. Ten projekt tatuażu z pół rękawem dla mężczyzn nie jest wyjątkiem!

2. Jasny, kosmos projekt

Niektóre wzory tatuaży z pół rękawami dla mężczyzn są również bardzo efektowne. Dzięki takim kolorom tatuażu, jak ten, nie musisz się martwić, że nie zobaczysz swojego tatuażu.

3. Tatuaż na rękawie z motywem horroru – klauni & cytaty

Ten tatuaż tutaj przedstawia klauna i przypuszczalnie kilka wystrzelonych balonów. Jeśli oglądałeś film „It” Stephena Kinga, będzie to bardzo znajomy tatuaż, który może przypominać ci o filmie!

4. Sztuka & Tatuaż rękawa w stylu kreskówki

Tatuaże z półrękawami, takie jak ten, będą stanowić wyraźny kontrast ze strojem osoby noszącej tatuaż. Ponieważ tatuaż z pół rękawa jest bardzo zacieniony i ciemny, noszenie czegoś białego i bez rękawów sprawi, że tatuaż będzie bardziej atrakcyjny!

5. Złożona Dotwork & Projekt

Dużo się tu dzieje. Jest coś, co wygląda jak kawałki tatuażu, geometryczne tło, oko i pół czaszki z koronkową maską. Czarny tusz tatuażu ma wysoki kontrast w stosunku do czerwonego tuszu.

6. Kwiatowy tatuaż z pół rękawa dla kobiet

Czy widziałeś kiedyś tatuaż z półrękawem, który wygląda tak dobrze, nawet z pewnej odległości? Ciemna intonacja posągu z tyłu ramion to niesamowity dodatek.

7. Małe tatuaże tworzące tatuaż z pół rękawa

Jeśli nie masz pewności, jaki wzór chcesz zakryć całe ramię, dlaczego nie zwolnić i tatuować po jednym elemencie na raz? Te mniejsze projekty będą dobrze wyglądać, gdy stworzą większy kombinezon z półrękawem.

8. Uzupełnij pokrycie całego ciała tatuażem

Wzory tatuaży z pół rękawami wyglądają szczególnie źle, gdy reszta ciała jest również pokryta tuszem! W takich scenariuszach jest wiele rzeczy, na które możesz się przyjrzeć.

9. Kwiaty & Motyle

Tatuaż motyl na ramieniu

Kwiatowe wzory i tatuaże motyli nigdy nie zabraknie kobietom w modzie. W końcu są to jedne z najpopularniejszych motywów tatuażu dla kobiet.

10. Monochromatyczny tatuaż z pół rękawa

Niektórzy ludzie ozdabiają swój tatuaż z pół rękawa dowolnymi motywami, które mogą wymyślić. Ten tutaj jest w większości ozdobiony kwiatowymi wzorami wśród innych przypadkowych przedmiotów.

11. O opowieściach wikingów & Wzory celtyckie

Ten tatuaż tutaj wygląda idealnie tak, jak jest! Celtyckie węzły na nadgarstku idealnie kończą tatuaż z półrękawem. Jest kilku wojowników Wikingów, wojowniczka z łukiem i pancernik w oddali.

12. Kolorowy projekt tatuażu z pół rękawa

Te tatuaże z półrękawem dla kobiet nie są bardziej kolorowe niż ten! Prawie każdy kolor w spektrum jest zawarty w tym wyszukanym projekcie; Kochamy to!

13. Róże & Zegarek kieszonkowy

Zegar z tatuażem i róże

Niektóre rękawy z tatuażami na kobietach mogą wzbudzać romantyczne uczucie u patrzących, tak jak ten – zegarek kieszonkowy, kilka róż i kilka napisów.

14. Flora & Fauna pół rękawa wzory tatuaży

Jedyną różnicą między tatuażem na rękawie a tatuażem z półrękawem jest część dłoni które zajmuje. Ten tutaj wypełnia wszystko od ramion do końców palców. To dużo poświęcenia!

15. Upływ czasu

Kiedy patrzy się na ten tatuaż, nie można nie pomyśleć o upływającym czasie. Anioł patrzy z góry, jak mijają godziny i lata. Śmierć jest zawsze w oddali, czekając.

16. Kombinezon kosmiczny; Rękaw na ramię kosmiczne

Cóż, to jeden z kreatywnych sposobów, aby mieć całą galaktykę na rękach. Cechy planet i galaktyki są bardzo realistyczne. Uwielbiamy obraz świata odbity na skafandrze kosmicznym astronauty!

17. Ogień Feniksa

Rękawy do tatuażu na męskiej dłoni

Jeśli mężczyzna szuka mocnych wzorów tatuaży z pół rękawami dla mężczyzn, jest to jeden z tematów, których może użyć, aby osiągnąć swoje cele tatuażu. W końcu czy ptaki feniksa nie są znane z tego, że są dzikie i potężne??

18. Napisy na twoim ramieniu

Istnieje ogromna różnorodność tatuaży z półrękawemChociaż istnieje ogromna różnorodność tatuaży z półrękawami, kobiety wolą coś, co ma osobiste znaczenie dla ich tatuaży – na przykład znaczące cytaty i napisy.

19. Dotwork w tatuażach z półrękawem

Jeszcze jeden fajny wariant dla dziewczynek, ale tym razem - dolna połowa rękawa

To jeszcze jeden fajny wariant dla dziewczynek, ale tym razem – dolna połowa rękawa. Zwróć uwagę na kropkę za kwiatami!

Zalety tatuażu z półrękawem

Przez większość czasu wszyscy będą zastanawiać się, czy chcą, aby inni widzieli ich tatuaże przed nałożeniem ich na swoje ciała. Umieszczenie tatuażu z półrękawem jest na tyle wyjątkowe, że pozwala go ukryć lub pokazać – można to zrobić w dowolny sposób!

Istnieją pewne zalety wykonania tatuażu typu half sleeve w porównaniu z innymi, w tym możliwość wyboru jednego z dwóch sposobów jego umiejscowienia. Tatuaż z półrękawem jest również stosunkowo bezbolesny podczas sesji tuszowania w porównaniu z tatuażami na innych częściach ciała. Istnieje również możliwość ukrycia tatuażu zakładając ubranie z długim rękawem – możesz go ukryć lub pokazać w dowolnym momencie!

Skóra ludzi w tym obszarze ulega mniejszym zmianom z powodu wieku lub przyrostu masy ciała, co oznacza, że ​​Twoje zdjęcie jest zapisywane tak, jak było na początku. Nie musisz się zbytnio martwić, że tatuaż straci kształt wraz ze zmianą wagi!

Jest to jednak również negatywna strona. Latem ludzie wolą nosić ubrania z krótkimi rękawami, więc osoby zamierzające ukryć tatuaże mogą nie być w stanie tego zrobić latem. Aby ukryć tatuaż z półrękawem, konieczne jest założenie przynajmniej czegoś z krótkim rękawem.

20. Tatuaż z pół rękawa z motywem plemiennym dla mężczyzn – Czerwoni Indianie

To kolejny popularny motyw tatuażu dla mężczyzn – czerwoni Indianie i inne podobne tatuaże inspirowane plemionami. Czyste wykończenie tego tatuażu tuż nad nadgarstkiem jest miłym akcentem!

21. Kolorowe czaszki & Pióra

Wyobraź sobie, że faktycznie malujesz tatuaż tak kolorowy. Chociaż wyglądają jak tatuaże, ten rodzaj rękawa z tkaniny pozwala zobaczyć, jak może wyglądać tatuaż z półrękawem po faktycznym połączeniu.

22. Krajobraz nad górami

Rękawy do tatuażu na męskiej dłoni

Ten tatuaż można ukryć pod ubraniem. Możesz zmieniać długość tatuażu z półrękawem. Może po prostu sięgać połowy przedramion, a może sięgać do łokcia. Taki tatuaż można idealnie ukryć pod koszulą z długim rękawem.

23. Kobiece wzory tatuaży z pół rękawami

Bardzo kobiecy kwiatowy tatuaż z pół rękawem

Bardzo kobiecy półrękaw składający się z różnych kwiatowych tatuaży. Możesz także zobaczyć słowa napisane szminką, jasne kwiaty i inne wzory związane z kobiecością, takie jak kształt serca.

24. Twój własny Anioł Stróż

Tuszowanie tatuażu z półrękawem jest stosunkowo bezbolesną procedurą

Tuszowanie tatuażu z półrękawem jest stosunkowo bezbolesne, więc wiele osób jest otwartych na skomplikowane projekty dla tego obszaru. Dlatego niektóre z przedstawionych tutaj niesamowitych tatuaży są bardzo szczegółowe z cieniami & cieniowanie!

25. Dzieło sztuki

Możesz nawet replikować unikalne dzieła sztuki na własnych ramionach, jeśli podoba ci się to wystarczająco! Wyobraź sobie, że nosisz portret Mona Lisy na rękach. Czy to nie niesamowity pomysł na tatuaż z półrękawem??

26. Idea słoneczników

Rękawy do tatuażu na kobiecej dłoni

Wzory słonecznika mogą być doskonałym wyborem tatuażu na pół rękawa dla kobiet i pań. To dlatego, że jest to kwiat o radosnej naturze i na pewno możesz spodziewać się szczęśliwej i wyluzowanej osobowości u kobiety!

27. Kolibry na tatuażu z półrękawem

Tatuaż rękawy na kobiecej dłoni z lilią i kolibremNa tym zdjęciu pokazano pół rękawa tatuażu na kobiecie z liliami, kolibrami i modliszką w dolnej połowie. To słodki, żywy tatuaż do obejrzenia, prawda??

28. Wspaniały, nawet gdy jesteś stary

Spójrz na tę kiepską babcię! Jej tatuaże na rękawach są nadal tak samo przyciągające wzrok i cudowne. Kto powiedział, że nie możemy mieć tatuaży, ponieważ z wiekiem będą wyglądać brzydko? Udowodnij, że się mylą, babciu!

29. Tatuaż z pół rękawa na starych mężczyznach wygląda tak fajnie!

Mężczyzna w pewnym wieku z całkiem świeżo wyglądającymi tatuażami z półrękawamiTen dżentelmen tutaj bez wątpienia wygląda staro. Jednak nadal wygląda tak świeżo, ponieważ utrzymuje się w formie! Tatuaż z półrękawem, który uprawia, wygląda na nim tak samo jak 20 lat temu – jesteśmy tego pewni!

30. Día de Muertos

Cukierkowy wzór czaszki na wykwintnym tatuażu z półrękawem tej damy z pewnością przypomni widzom Día de Muertos, czyli Dzień Zmarłych często obchodzony w Meksyku.

31. Pomysł na tatuaż z półrękawem – tylko przedramiona

Ekstrawagancki pikantny tatuaż z półrękawem odzwierciedla ducha dziewczyny

Jeśli już, to śmiało możemy powiedzieć, że ekstrawagancki & pikantny tatuaż z półrękawem odzwierciedla ducha dziewczyny. Czy dziewczyna na zdjęciu nie wygląda tak samo porywająco jak jej tatuaże??

Uczucie bólu podczas aplikacji tatuażu

Na szczęście ręka nie należy do bolesnych części ciała do robienia tatuaży. Z tego powodu półrękaw do tatuażu jest popularny zarówno wśród dziewcząt, jak i chłopców. Warto pamiętać, że każda osoba ma własne poczucie bólu i jego tolerancję na ból, dlatego przed przystąpieniem do sesji tatuażu lepiej wykonać tatuaż próbny, aby poznać własne poziomy tolerancji bólu.

Proces robienia tatuażu – choć nieco bolesny – może być całkiem zabawny. Dlaczego nie poznać swojego tatuatora, gdy masz tatuaż tuszem? Możesz nawet zrobić kilka zdjęć, aby upamiętnić dzień, w którym tuszowałeś swój półrękaw.

32. Przejście przez ból

Proces robienia tatuażu – choć trochę bolesny – może być całkiem fajny

Trwający tatuaż z półrękawem wygląda na to, że będzie niesamowity! Widzimy już klasyczny diament z banerem i coś z parą fantazyjnych skrzydeł. Kochamy to, co widzimy!

Znaczenie obszaru przedramienia

Zwykle określamy, w którym obszarze narysować tatuaż, na podstawie tego, kogo chcemy zobaczyć. Tatuaże z półrękawem są przeznaczone dla wszystkich latem, a zimą tylko dla bliższych przyjaciół lub bliskich. Osoba decyduje, komu dokładnie pokazać swoje projekty tatuaży z półrękawem i z kim wygodniej jest być bardziej otwartym. Jednak tatuaż zawsze wpływa na swojego właściciela niezależnie od pory roku i komu pozwalają go zobaczyć.

33. Skomplikowana grafika jako projekt tatuażu na pół rękawa

Czy możesz sobie wyobrazić po prostu zabranie tego dzieła sztuki, gdziekolwiek jesteś? Przy tak realistycznych szczegółach tatuażu zrozumiałe jest, że ludzie spojrzą na ciebie po raz drugi po obejrzeniu go.

33. Mieszanka tekstur

Podczas gdy róże, karty, kości, korony i inne przedmioty w tym tatuażu są wyraźnie zarysowane, tło jest nieco inne. Możesz zobaczyć przydymioną teksturę, a nawet coś, co przypomina jedwab. Mieszanka tekstury w tym tatuażu sprawia, że ​​półrękaw jest wyjątkowy.

34. Dla mnie wygląda po japońsku

Widać wyraźnie, że ten projekt tatuażu z półrękawem jest zorientowany na język japoński. Jest japoński tatuaż, Sakura w tle i coś, co możemy założyć, że jest gejszą na dole tatuażu.

35. Tęcza kolorów

Na jaki obszar patrzysz? Spójrz na różne kolory tego tatuażu – od pierwszego spojrzenia jest czerwony, niebieski, żółty i fioletowy. Jeszcze nawet nie przyjrzeliśmy się szczegółom tego tatuażu!

36. Jak zbroja

Tatuaż z półrękawem dla mężczyzn takich jak ten będzie przypominał wielu gladiatorom lub przynajmniej scenę bitwy. Dla niektórych może to wyglądać jak mieszanka tatuaży polinezyjskich i tatuaży innej kultury.

37. Gotowy do walki

Ten tatuaż z pewnością ma pewien wpływ z kultury polinezyjskiej. Tatuaż jest tak starannie zacieniony, że wygląda wspaniale. Nic dziwnego, że właściciel tatuażu jest dumny, że nosi koszulę bez rękawów!

38. W przemyśle

Twój tatuaż na pół rękawa może być również związany z twoją karierą. Możemy założyć, że ta osoba jest fotografem lub kamerzystą. Tatuaż tego faceta zawiera wszystkie elementy kinematografii i nie tylko!

39. Tylko cytaty & Słowa Tatuaż Rękaw dla Dziewczyn

Dziewczyna wybrała bardzo indywidualny projekt tatuażu z półrękawem, aby wyrazić siebie

Dziewczyna wybrała bardzo indywidualny projekt tatuażu z półrękawem, aby wyrazić siebie. Cytaty to również jedne z najłatwiejszych wyborów tatuażu dla osób, które są nowe w sztuce tatuowania. Który cytat wytatuujesz sobie?

Wzory tatuaży z pół rękawami dla mężczyzn i kobiet

Rękawy do tatuażu dla mężczyzn i kobiet nie różnią się zbytnio. Jednak tatuaże są zwykle o wiele jaśniejsze i bardziej kolorowe dla kobiet w porównaniu z tatuażami mężczyzn. Męskie tatuaże są zwykle bardziej brutalne, brutalne lub krwawe. Jako przykład możesz zobaczyć mężczyznę z półrękawem z tatuażem przedstawiającym bohaterów wojny, ale nie kobiet. Możesz nawet zobaczyć krzyżowy tatuaż otoczony kolorowymi kwiatami i winoroślami na kobiecym tatuażu z półrękawem, ale nigdy na mężczyźnie.

Niemniej jednak istnieje kilka wspólnych motywów tatuaży z półrękawami, zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Panuje powszechna opinia, że ​​chłopcy mają tendencję do eksperymentowania ze swoimi ciałami i wypróbowywania nowych pomysłów. I odwrotnie, dziewczyny wybierają sposób lub projekt, który został już sprawdzony przez innych. Tak więc męskie tatuaże mogą zaskoczyć i zaskoczyć wielu swoim wyjątkowym dotykiem.

Mężczyźni również wolą robić zwierzęce tatuaże, ale w przeciwieństwie do kobiet, zwykle przyjmują robactwo i ptaki. Często wybierają też wizerunki ludzi.

Nie ma wątpliwości, że ptak ma coś wspólnego z powietrzem i wszystkim, co w nim cudowne, choć wszystko zależy od rodzaju ptaka. Istnieje kilka przykładów ich znaczeń, które ujawnimy w dalszej części tego artykułu.

40. Każdy do własnego projektu tatuażu na pół rękawa

Para z ciekawymi wzorami tatuaży z półrękawem

Spójrz na tę parę z ciekawymi projektami tatuaży z pół rękawami! Wyglądają uroczo razem tylko dlatego, że oboje mają te tatuaże. Może to nie pasujący tatuaż, ale publiczne trzymanie się za ręce nigdy nie będzie wyglądało lepiej niż ten!

41. Demons Half Sleeve Tattoo Idea dla mężczyzn

W tej półrękawie jest tyle demonicznych elementów! Tatuaż kończy się odwróconym pentagramem tuż przy nadgarstkach. W tym tatuażu zdecydowanie nie brakuje demonicznych oczu, czaszek i wzorów.

42. Kolorowa zmiana dla mężczyzn

Ta kolorowa instancja tatuażu jest powodem, dla którego powiedzieliśmy, że nie ma dużej różnicy w projektach tatuaży między mężczyznami i kobietami! Mężczyźni nadal mogą zdecydować się na kolorowe tatuaże z półrękawem, takie jak ten, podobnie jak ty?!

43. Natura na twoich rękawach do tatuażu

Jesienne liście to jedne z najwspanialszych widoków, na które możesz spojrzeć, jeśli miałeś okazję je zobaczyć. Wszystkie liście są po prostu tam w przebłyskach żółci i pomarańczy. Ten tatuaż może być monochromatyczny, ale nadal możesz sobie wyobrazić piękno. Tak niesamowite są tatuaże!

44. Portret

Nierzadko zdarza się, że ktoś tatuuje portret całej osoby na ramionach. Jest to szczególnie ważne, jeśli jest to portret ukochanej osoby!

44. Orientalny tatuaż rękawa dla mężczyzn

Nie ma mowy, abyśmy mogli powstrzymać się od myślenia o japońskich tatuażach, gdy zobaczymy ten. Przyjrzyj się bliżej, a zobaczysz zawiłe kropki zaangażowane w ten delikatny tatuaż.

45. Wzory & Czerwone Kwiaty

Nawet mężczyźni mogą mieć tatuaże na rękawach z jasnymi kwiatami, takimi jak ten w tym wieku. Nie ma dobrych lub złych wyborów tatuaży, więc po prostu wybierz coś, o czym wiesz, że ci się spodoba!

46. ​​Wyzywająca podróż

Ten tatuaż na rękawie dla mężczyzn może być równie odpowiedni dla kobiet. Na niebie jest grzmot, trudne fale toczące się po morzu i mapa, która służy jako przewodnik. Być może intencją tego tatuażu jest zachowanie spokoju jak żółwie morskie w trudnych czasach!

47. Nie ma potrzeby komplikacji

Elegancki wzór tatuażu z pół rękawa wróżki

Ten elegancki tatuaż z pół rękawa może być elegancki dla dziewcząt i kobiet. Kto powiedział, że Twój tatuaż musi być cały czas skomplikowany??

48. Pomysł na tatuaż z półrękawem o tematyce rozrywkowej dla mężczyzn

Brutalny tatuaż z półrękawem pokazuje ognistą fantasmagorię

Nieliczne elementy tego tatuażu łatwo kojarzą się z rozrywką. Może to być tylko kilka masek i kości, ale wystarczy opowiedzieć historię.

49. Tatuaż rękawa dla kobiet

Konserwatywny motyl może być wyjątkowy w odpowiednim tatuażu z półrękawem

Konserwatywny motyl może być wyjątkowy w odpowiednim tatuażu z półrękawem. Kobiety często wybierają wzory kwiatowe, czasem animistyczne, na przykład koty, ryby i motyle wśród innych motywów zwierzęcych.

50. Idąc na całość dla swojego tatuażu rękawa

Ten facet tutaj nie ma żadnych zastrzeżeń co do tuszowania całego ramienia! Trochę typowy dla facetów, ten tatuaż na rękawie zawiera sceny zbrodni i przemocy.

51. Tatuaż Old School Roses

Wiele kobiet wybiera różowe tatuaże na pół rękawów. Nie muszą to być też wszystkie czerwone róże; Czarna róża pośród wszystkich różowo-czerwonych róż może służyć jako kontrastowy akcent.

52. Czyste cięcie na końcu półrękawowego tatuażu

Jednym z najbardziej satysfakcjonujących punktów dotyczących tatuaży z półrękawami jest to, że odcinają się one czysto na końcu tatuażu. Krawędzie tego utworu są wyraźnie zaznaczone, co jest zaskakująco miłe dla oka!

53. Tablica obiektów & Rzeczy

Dokładnie tak ma wyglądać tatuaż z półrękawem! Pierwotnie tatuaże z półrękawami składają się z małych tatuaży, które zakrywają co najmniej połowę ramion – górną połowę, dolną połowę całego ramienia.

54. Realistyczne ikony horroru

Demon lub stwór na ramieniu może wywołać ciarki w kręgosłupie. Uwielbiamy ten pomysł na tatuaż z półrękawem! To trochę przerażające, ale wygląda absolutnie niesamowicie. Czapki z głów dla projektu dotwork!

55. Uroczy projekt tatuażu rękawa

Konserwatywni rodzice spojrzą na ten tatuaż i powiedzą ci, że jest to tatuaż dla gangsterów w Japonii! Nie można jednak zaprzeczyć, że ten tatuaż jest niesamowitym, artystycznym dziełem.

56. Akwarelowa inspiracja do projektowania tatuaży rękawów

Wzory akwarelowe są zawsze jednymi z najlepszych wyborów zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, ponieważ wyglądają jednocześnie pięknie i misternie. W zależności od wybranych kolorów tatuaż może wydawać się bardzo mocny lub łagodniejszy.

57. Smok wokół twojej ręki

Uwielbiamy szczegóły tego kawałka tatuażu! Łuski i cechy smoka są tak skomplikowane, że nie możemy się powstrzymać od zastanawiania się, ile godzin poświęcono na ten niezwykły kawałek.

58. Pomysł na projekt tatuażu rękawa dla graczy

Jeśli granie jest ważną częścią twojego życia, możesz nawet wstawić niektóre z ich elementów do projektu tatuażu! Ile postaci i cech można rozpoznać z tego tatuażu?

59. Ryby Koi

Kolorystyka tego tatuażu jest co najmniej oszałamiająca! Wygląda na to, że ryby faktycznie świecą. Złoty smok tylko dodaje, jak wspaniały jest ten tatuaż.

60. Nie patrz na zło, nie słuchaj zła, nie mów nic złego

W tym tatuażu jest dobrze ukryty cytat. Portrety tutaj wydają się być bardziej złośliwe, być może przypominają noszącemu, że zło jest wszędzie. Wyjątkowe podejście do tatuażu na rękawie!

61. Więcej wzorów tatuaży smoka dla mężczyzn

Poważnie, co to jest z tatuażami mężczyzn i smoków? Ostatni, który pamiętamy, tytuł książki brzmiał „Dziewczyna z tatuażem smoka”, a nie „Ten koleś z tatuażem w rękawie smoka”. Cóż, nadal wygląda naprawdę dobrze, więc jest to!

62. Tatuaż rękawa matki natury

To dość dziki tatuaż do obejrzenia. Na drzewach żyją dzikie zwierzęta, takie jak ptaki i wiewiórki. W niższych, głębszych obszarach lasu jest też jeleń i wilk.

63. Tusz w lesie

Ten tatuaż na rękawie różni się nieco od powyższego. W tym są nawet rzeki i skały! Światło słoneczne i wysokie drzewa w lesie są również bardzo dobrze przedstawione.

64. Zaciekły orzeł

Tatuaż z półrękawem z agresywnym łysym orłem

Orzeł jest ucieleśnieniem siły, czujności i szybkości. Krążą nawet opowieści o tym, jak orły są silnymi zwierzętami, zdolnymi do przeżywania najtrudniejszych przygód i trudności.

65. Unikalne podejście do tatuażu z orłem

Wymowny tatuaż z półrękawem z orłem na czaszce

Patrzysz na tatuaż z półrękawem z agresywnym łysym orłem. Ponieważ ma czaszkę w szponach, można założyć, że odniósł jakąś formę zwycięstwa nad wrogami!

66. Tygrys, kobieta & Orzeł

Tygrysy i orły są postrzegane jako dzikie stworzenia we własnych królestwach – na lądzie i w niebie. Kobieta przedstawiana z tymi zwierzętami również jest postrzegana jako silna osoba.

67. Tatuaż rękawa mądrej starej sowy

Mądra i samotna sowa w projekcie tatuażu z półrękawem dla mężczyzny

Sowy są symbolem mądrości i strachu, samotności, najwyższej inteligencji, smutku i radości. Ten symbol jest również popularnym wyborem dla milenialsów i hipsterów.

68. Sowa ma klucz

Sowa może wyglądać bardzo uroczo w tatuażu z pół rękawa dla dziewczynki

Sowa może wyglądać bardzo uroczo w tatuażu z pół rękawa dla dziewczynki. Nie wygląda już tak ostro, gdy ma klucz, zamek, a nawet śliczne różyczki, które go zdobią!

69. Wolni jak ptaki

Jaskółki to ptaki symbolizujące nadzieję, młodość i wolność. To także symbol powrotu do domu, co dla wielu osób jest słodko-gorzkim przeżyciem.

70. Mewy & Gry karciane rękaw tatuaż projekt

Nie jesteśmy do końca pewni, co te ptaki mają przedstawiać w tatuażu w tym kontekście. Może to wyglądać trochę mylące z kartami i kostkami w tle.

71. Wspaniała ośmiornica

Oczywiście zdjęcie ryby kojarzy się z siłą wody. Podobnie jak ptaki, różne rodzaje ryb mają różne znaczenia. Jak myślisz, co reprezentuje ośmiornica??

72. Życie nad oceanem

Ocean jest często przedstawiany jako dziki, niebezpieczny i tajemniczy. Do dziś naukowcy nie odkryli wszystkich gatunków oceanów, a tym bardziej nie zbadali każdego centymetra głębokich, błękitnych wód.

73. Delikatny tatuaż z półrękawem Koi

Tatuaż z półrękawem z karpem może mieć na celu przyciągnięcie szczęścia

Tatuaż z półrękawem z karpem może mieć na celu przyciągnięcie szczęścia. Dotyczy to zwłaszcza kultury japońskiej, gdzie ryby Koi można kupić w cenach do pół miliona dolarów!

Metody pielęgnacji po tatuażu

Proces rekonwalescencji z tatuażu półrękawowego nie różni się od naprawy lub rekonwalescencji po zwykłym tatuażu. Mistrzowie tatuażu podpowiedzą, jak samodzielnie wykonać to szczegółowo. A jednak jest kilka ogólnych momentów, o których warto wiedzieć.

Obszar nowo wykonanego tatuażu należy przetrzeć serwetką za pomocą specjalnej maści na oparzenia. Ból zostanie z Tobą przez kilka dni, ale gdy zniknie, nie będziesz już musiał się nim zajmować.

Trzeba też uważać, aby nie zepsuć tatuażu promieniami słonecznymi.

74. Jak prawdziwy portret

Ten realistyczny portret mógłby być oparty na prawdziwym człowieku! W końcu tatuaż z półrękawem z osobą na tatuażu zwykle czerpie inspirację od kogoś bliskiego.

75. Król w podróży

Wszystko w tym tatuażu wygląda bardzo realistycznie! Korona, kompas, a nawet zegar w tle emanują realistycznym blaskiem, który jest po prostu piękny.

76. Wilk w lesie

Symbolika wilka pozostaje stałym motywem wielu tatuaży. Ten tatuaż z półrękawem nie jest wyjątkiem! Zaciekłe oczy wilka z pewnością przyciągną uwagę.

77. Jeden duży tatuaż

Ten duży kwiatowy tatuaż obejmuje koronkowe czarno-białe motywy kwiatowe pod nim. Wygląda prawie tak, jakby był to tatuaż zakrywający! Jednak można to również postrzegać jako unikalny styl tatuażu sam w sobie. Kochamy to!

78. Obraz wojny

To subtelne, ale widząc młodo wyglądającą dziewczynę dzierżącą miecz przeciwko dorosłemu mężczyźnie, nie można nie pomyśleć o scenariuszach wojennych. Możliwe, że portret dziewczyny oparty jest na osobie, którą dana osoba zna osobiście.

79. Dziewczyna pod skórą wilka

Jaka może być historia tej dziewczyny ze skórą wilka? Czy udaje, że jest silna i ostrożna, podczas gdy tak naprawdę nie jest? A może używa przebrania niewinnej dziewczyny, kiedy w rzeczywistości jest wilkiem??

80. ANNA

Spójrz na szczegóły tego tatuażu. Na górze zegarka kieszonkowego jest wytatuowane imię „Anna”, a na dole jest też data, prawdopodobnie data urodzenia.

81. Trochę zbyt realistycznie

Nie ma wątpliwości, że ludzie spojrzą po raz drugi, gdy zobaczą ten kawałek tatuażu! Szczegóły w tym tatuażu sprawiają, że wygląda na to, że prawdziwa osoba została umieszczona na ramieniu!

82. Spojrzenie

Wzory rękawów z tatuażami Jezusa są dalekie od rzadkości. Ten projekt wygląda tak samo pięknie jak inne podobne projekty!

83. Dziewczyna w wilczej warowni

Pierwsze spojrzenie na ten tatuaż z półrękawem dla dziewczyn sprawi, że będziesz się zastanawiać, czy z dziewczyną wszystko w porządku, ale czerwony pasek na jej twarzy mówi nam, że to trofeum bojowe i jest całkowicie w porządku!

84. Motyle & Projekt tatuażu róże z pół rękawa

tatuaż z pół rękawa

Ach, oto jest! Takie wzory tatuaży są powszechne wśród dziewcząt i kobiet. Motyle i róże z głębokim cieniowaniem są zawsze optymalne dla tatuaży na tym obszarze.

85. Miłość do dzikiej przyrody

Musisz przyznać, że takie tatuaże nie są powszechne w przypadku tatuaży z półrękawem! Jednak żaby i ich jaskrawe kolory z pewnością przyciągną uwagę!

86. Wonder Woman Half Sleeve Tattoo Design dla kobiet

Jeśli masz tatuaż, yoy powinien być dwa razy dokładniejszy na słońcu

Czy jest lepszy, bardziej wzmacniający projekt tatuażu dla kobiet niż portret samej Wonder Woman? Pokaż swoją siłę i siłę woli ze swoim ulubionym superbohaterem!

Znani ludzie z tatuażami z pół rękawa

87. Nieśmiałość

Gwiazdy w tatuażach Timoty do połowy rękawów reprezentują jego przynależność do showbiznesu

Gwiazdy w tatuażach z półrękawem Timidity oznaczają jego przynależność do showbiznesu

Nieśmiałość ma wiele różnych tatuaży. Jak widać na powyższym obrazku, Nieśmiałość ma wiele tatuaży na ramionach i dłoniach. Niektóre z nich przedstawiają jego sny; inni o tym, kim on jest i tak dalej. Nie sposób zauważyć na jego łokciach dwóch wielkich gwiazd, które podobno wyrażają miłość do jego zawodu.

Wielu muzyków, takich jak Eminem i 50 Cent, ma również tatuaże, które zajmują dużą część ramienia.

88. Johnny Depp

Ręce Johnny'ego Deppa pokryte są różnymi tatuażami - prawie pół rękawów

Ramiona Johnny’ego Deppa pokryte są różnymi tatuażami – prawie pół rękawów, ale wzory tatuaży są nieco dalej od siebie. 

89. David Beckham

Kilka lat temu David Beckham był całkiem zadowolony ze swoich tatuaży z półrękawem. Ostatnio zamienił je w pełny rękawKilka lat temu David Beckham był całkiem zadowolony ze swoich tatuaży z półrękawem. Ostatnio jednak zamienił je w tatuaże z pełnymi rękawami.

90. Eminem

Eminem nigdy nie byłby tym bez tatuażu z półrękawem

Eminem nigdy nie byłby jednym bez tatuażu z półrękawem. Najlepszy rapowy bóg na świecie z pewnością miałby chore tatuaże!

Wzory tatuaży z półrękawem są niezwykle fajne i modne zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Tatuaże i wzory mogą się znacznie różnić między obiema płciami, ale kiedy tatuaż zostanie ukończony, zobaczysz, że projekty przyciągają wzrok tak samo. Wszystko, co musisz zrobić, aby zacząć, to wybrać projekt tatuażu, który najbardziej do Ciebie przemawia!