140 najlepszych tatuaży i wzorów na ramię dla mężczyzn

Powiedz, co chcesz, ale Tatuaże na ramię to jedne z najpopularniejszych wzorów tatuaży na całym świecie. Być może częściowo jest to spowodowane tym, że można go łatwo zauważyć, ale także sprytnie ukryć w innych scenariuszach. Z tego powodu tatuaże na ramionach są obecnie bardzo popularne zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet!

Najlepsze tatuaże na ramię & Projekty

Być może już wiesz, gdzie zrobisz następny tatuaż – na ramieniu, ale nie wiesz, co nanieść na to miejsce. Jeśli tak jest, nie martw się zbytnio – zapewniamy ochronę. Z ponad 140 projektami tatuaży na ramię, musi być co najmniej kilka wzorów, które przyciągną Twój wzrok. Rzućmy okiem na niektóre tatuaże, które tutaj mamy!

1. Metaliczny projekt ramion

To jest fajne. Wzór tatuażu wygląda, jakby twoje metalowe części przebiły się przez twoją skórę! Jeśli oglądałeś Full Metal Alchemist, możesz zauważyć subtelne podobieństwo tego tatuażu i głównego bohatera.

2. Uczyń tatuaże na ramionach formą sztuki

Szczegóły tego tatuażu są niesamowite! Cienie anioła niosącego łuk są co najmniej zapierające dech w piersiach. Jeśli chcesz, aby Twój tatuaż był artystyczny, jest to projekt, który możesz wybrać.

3. Projekt tatuażu na ramię 3D dla mężczyzn

Mężczyzn z pewnością przyciągnie wyjątkowy projekt tatuażu, taki jak ten. Proste cieniowanie pod niebieskim wzorem tatuażu sprawia, że ​​wygląda, jakby tatuaż unosił się na ramionach mężczyzny! Fajnie, prawda??

4. Męski tatuaż na ramię dla mężczyzn

Na wypadek, gdybyś nie czuł się wystarczająco męski, taki tatuaż może sprawić, że poczujesz się ostrzej i bardziej męsko – miejmy nadzieję. Uwielbiamy, jak realistyczny wygląda tatuaż; prawie czujemy teksturę!

5. Tatuaż na ramię z motywem róży dla kobiet

Kobiety są jak ogród – sensowne jest tylko to, że ich tatuaże są również kwiatowe, jak ten – różowe, różowe i absolutnie cudowne!

6. Tatuaż na ramieniu anioła bojowego

Wygląda to na rodzaj tatuażu na ramię, który otrzymalibyśmy, gdybyśmy grali w zbyt wiele gier. Zdecydowanie możemy to sobie wyobrazić jako postać w grze MMORPG!

7. Czarny & Tatuaż na ramieniu z białym kwiatowym ogrodem

Niektórzy mogą powiedzieć, że tatuaże sprawiają, że kobiety wyglądają mniej kobieco. Zgadzamy się nie zgodzić z tym eleganckim kwiatowym tatuażem na ramię!

8. Kwiatowy tatuaż ramię w plecy

Możesz również poprosić, aby tatuaże na ramionach rozszerzyły się na niewielką część pleców, jeśli sobie tego życzysz. Kwieciste tatuaże zdecydowanie dobrze się sprawdzają po rozszerzeniu!

9. Azjatyckie tatuaże na ramionach

Nie można nie pomyśleć o kwiatach Sakury i ich azjatyckim dziedzictwie, patrząc na tatuaże z kwiatów śliwy. Taki tatuaż na ramię może być bardzo artystyczny i elegancki, co czyni go jednym z najlepszych tatuaży na ramię dla kobiet!

10. Jest więcej niż tylko oczy

Spójrz na kwiecisty tatuaż na ramionach. Nie od razu przyszłoby ci do głowy, że z tyłu może być więcej! Drugą część tatuażu można fachowo ukryć – sprytny ruch!

Zalety tatuaży na ramię

ten ramię jest jednym z najlepszych miejsc do tatuowania z wielu powodów. Po pierwsze, tatuaże na ramionach wyglądają na wykonane i atrakcyjne estetycznie na zdjęciach. Możesz urzeczywistnić dowolny pomysł, ponieważ takie miejsce jak ramię zapewnia wystarczająco dużo miejsca i dobrą powierzchnię do robienia tatuaży różnych gatunków, rozmiarów i wzorów. Będzie realistycznie, obszernie i fajnie. Tatuaże na ramionach dają również możliwość rozwinięcia szkicu w razie potrzeby.

Obrazy na ramieniu będą przez długi czas jasne i kolorowe, ponieważ są chronione przed słońcem przez większość czasu, a te tatuaże nie wiszą na ubraniach. Skóra na ramionach nie jest podatna na zmiany wieku. Jest elastyczny i nie obciąża tak bardzo, jak inne obszary na ciele. Jednak wszystko zależy od Ciebie, aby zadbać o kondycję, aby Twój tatuaż wyglądał bardziej atrakcyjnie.

Tatuaże na ramionach są również łatwe do pielęgnacji w okresie rehabilitacji bez czyjejś pomocy. Możesz także ukryć swoje dzieło sztuki, a także pozostawić je do ogólnego widoku.

11. Trzepoczący motyl

Wypróbuj projekt tatuażu motyla dla odmiany, gdy nie jesteś pewien, na co się wybrać. Wzory tatuaży motyli są popularne od dziesięcioleci – kto wie, kiedy w końcu przestanie być tak pożądany?

12. Więcej róż & Pozostawia

Kwiatowe wzory tatuaży wydają się być ulubionym przez kobiety – być może ze względu na to, jak bardzo jest postrzegany jako kobiecy i piękny. Ten tatuaż nie jest wyjątkiem!

13. Realistyczny tatuaż na ramieniu zwierzęcia

Są tatuaże dla każdego! Dostępne są nawet projekty tatuaży, które przejmują twoją sympatię do zwierząt, takich jak ten tatuaż słonia. Możesz zaangażować się w osobistą sprawę poprzez tatuaż na ramieniu taki jak ten!

14. Kilka storczyków

Tak jak mieliśmy powiedzieć, że tatuaże na ramionach dla kobiet zawsze dotyczą róż, ten pojawia się w postaci storczyków. Na pewno nie narzekamy – wygląda pięknie!

15. Kontrast między kolorami

Jednym ze sposobów, aby każdy tatuaż wyglądał wyjątkowo, jest skupienie się na kolorach. Kontrastujący kolor, taki jak czarny i czerwony w tym tatuażu, jest doskonałym przykładem!

16. Tatuaż na ramię z widokiem

Szczerze mówiąc, nikt nie określił, że tatuaże nie mogą składać się z takiej scenerii. Jakoś czujemy, że ten artystyczny tatuaż na ramię trafiłby na kogoś, kto lubi kulturę gotycką.

17. Tatuaż na ramieniu Czerwoni Indianie

Oto, aby kolejny tatuaż wyglądał jak dzieło sztuki! Jeśli masz na myśli kogoś wyjątkowego, możesz zrobić mu tatuaż w hołdzie w podobnym kawałku.

18. Tatuaże na ramionach wyglądające jak szkice

Tatuaż na ramieniu dziewczyny - niedźwiedź

Wzór tatuażu na ramieniu tej dziewczyny – naszkicowany niedźwiedź wyglądał niepowtarzalnie, ponieważ wygląda na częściowo niedokończony, ale w rzeczywistości jest!

19. Czaszka & Różana kombinacja

Tatuaż na ramieniu dziewczyny - czerwone róże i czaszka

Ten groteskowo wyglądający tatuaż na ramieniu składa się z czerwonych róż i czaszki. Idealny, gdy wybierasz się na Dzień Zmarłych!

20. Wzór tatuażu na ramieniu z różowego diamentu

Tatuaż na ramieniu dziewczynki - czerwona róża, diament i wzór

Kolejny tatuaż na ramię dla kobiet, ten tatuaż przedstawia czerwoną różę, diament i jakiś ozdobny wzór. Uwielbiamy, jak łodyga róży wygląda jak pociągnięcia pędzlem akwarelowym!

21. Twój osobisty anioł na ramionach

Jeśli kiedykolwiek straciłeś kogoś ważnego dla Ciebie, taki tatuaż będzie pięknym hołdem dla czasu spędzonego z Tobą. Możesz myśleć o nich jako o swoich aniołach stróżach!

22. Tatuaż na ramię – wersja rozszerzona

Tatuaże na ramieniu do szyi dziewczyny - mandale

Ten złożony tatuaż na ramieniu dziewczyny składa się ze skomplikowanych wzorów mandali. Na wypadek, gdyby wcześniej nie przyszło ci to do głowy, tatuaże można kontynuować na szyi!

23. Łańcuchy i róże Skomplikowany projekt tatuażu

Tatuaż na ramieniu do przedramienia dziewczyny - czerwone róże

Ten tatuaż na ramieniu rozciąga się również na przedramiona dziewczyny. Delikatne czerwone róże okazują się dobrym kontrastem w porównaniu z metalowymi łańcuszkami!

24. Plemienny tatuaż na ramię dla mężczyzn

Polinezyjski tatuaż na ramieniu i klatce piersiowej u mężczyzn

Jeśli oglądałeś Vaiana, polinezyjski tatuaż na ramieniu i klatce piersiowej tego mężczyzny wyglądałby znajomo. To dlatego, że The Rock, występujący w tym filmie jako Maui, również ma tatuaż podobny do tego!

25. Sakura kwitnie na ramieniu

Tatuaż na ramieniu dziewczyny - kwiaty

Ten kwiecisty wzór tatuażu dla dziewcząt może znacznie poprawić estetykę dziewcząt. Szczegóły tego tatuażu – aż po cienie, są po prostu piękne! Ten tatuaż może również rozciągać się w dół ramienia lub pleców.

26. Obraz na twoim ramieniu

Tatuaż na ramieniu mężczyzny - orzeł i Indianin na piersi

Tatuaż na ramieniu tego mężczyzny przedstawia orła, a na piersi przedstawiono wizerunek Czerwonego Indianina. Na tym polega piękno tatuażu na ramię – można go tak łatwo przedłużyć!

27. Skrzydła anioła

Tatuaż na ramieniu do przedramienia mężczyzny - skrzydła

Ten tatuaż rozciąga skrzydła od ramion aż do obszaru przedramienia. Unikalny tatuaż na ramię, który wydaje się być zintegrowany z ciałem mężczyzny!

28. Dziewczyna i bestia

Tatuaż na ramieniu dziewczyny - niedźwiedź i indyjska dziewczyna

Powszechne są tatuaże przedstawiające osobę noszącą skórę zwierzęcia na głowie jako znak zwycięstwa. Fakt ten dotyczy nawet tatuażu na ramię dla mężczyzn i kobiet, takich jak ten projekt powyżej!

29. Projekt tatuażu Wikingów

Tatuaż na ramieniu mężczyzny - Viking

Tatuaż na ramieniu mężczyzny – Viking

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak mógłby wyglądać tatuaż przedstawiający Wikingów? Szczegóły statku i wojownika są jasne w tym kawałku tatuażu!

30. Maskarada – tatuaż na ramię w Wenecji

Kolorowy tatuaż na ramieniu mężczyzny

Kolorowy tatuaż na ramieniu mężczyzny

Jeśli odwiedziłeś Wenecję we Włoszech, być może wiesz o festiwalach maskarady, które organizują. Ozdobne maski i łódka trzymają się prawdziwego życia!

Czy tatuaże na ramionach są bolesne??

Przekonasz się, że tatuaże na ramionach nie są bardzo bolesne w porównaniu z innymi obszarami ciała. Proces tatuowania na ramionach jest bardziej znośny dzięki temu, że ramiona mają dość grubą warstwę tłuszczu.

Nie mówimy, że w ogóle nie będzie bólu, ale jest to zdecydowanie o wiele bardziej znośne niż, powiedzmy, tatuaż wokół nadgarstków lub z tyłu kolan. Tak więc, jeśli martwisz się o próg bólu, możesz trochę się zrelaksować, jeśli tylko tatuujesz ramiona. Tatuowanie, gdy czujesz się spokojny i masz dobry nastrój, dodatkowo pomoże zmniejszyć poziom odczuwanego bólu!

31. Kwitnące kwiaty i liście – kolorowy tatuaż

Tatuaż na ramieniu dziewczyny - kwiaty

Tatuaż na ramieniu dziewczynki – kwiaty

Zwróć uwagę, jak zarys niebieskiego kwiatu jest wyblakły w porównaniu z czerwonymi kwiatowymi wzorami. To dlatego, że tatuaż z czerwonym kwiatem to nowy dodatek!

 32. Tatuaż na ramię sowy dla dziewczynek

Tatuaż na ramieniu dziewczynki - sowa z zamkiem i kluczem oraz różami

Tatuaż na ramieniu dziewczynki – sowa z zamkiem i kluczem oraz różami

Sowy należą do nielicznych najpopularniejszych wzorów tatuaży, które są popularne również wśród kobiet i młodych dziewcząt. Łatwo zrozumieć dlaczego, skoro sowa jest przedstawiana jako mądry i podobny do szałwii ptak!

33. Bezzębny projekt tatuażu na ramię

Tatuaż na ramieniu dziewczyny - smok kreskówkowy Szczerbatek

Tatuaż na ramieniu dziewczynki – rysunkowy smok Szczerbatek

Czy kiedykolwiek kochałeś film animowany tak bardzo, że zdecydowałeś się go wytatuować? Nie będziesz pierwszym ani ostatnim, który to zrobi! Weźmy na przykład tatuaż na ramieniu Szczerbatego w hołdzie, a zobaczysz, dlaczego!

Znaczenie tatuaży na ramię

Ciekawostką jest to, że tatuaże na ramionach mają przypisane im znaczenie. Ważne jest, aby zwracać na to uwagę, aby przyciągnąć do swojego życia sukces i fortunę, a także nie wpłynąć negatywnie na wiarę i szczęście.

Mówi się, że tatuaże na lewym ramieniu zapewniają ochronę, zdolności i umiejętności, aby przyciągnąć łatwe pieniądze i nieoczekiwany zysk. Właściwa strona tymczasem łączy się z pragnieniami, mądrością i dobrobytem rodziny.

Tutaj znajdziesz miejsce do uwiecznienia zdjęć bliskich Ci osób, symboli związanych z Twoimi bliskimi, dziećmi czy ukochaną osobą. Fajnym pomysłem jest tatuowanie zwierząt, które podkreślają Twoje wewnętrzne cechy lub są dla Ciebie po prostu przyjemne.

Musisz uważać na umieszczanie na ramionach różnych agresywnych symboli. Na przykład tatuaże przedstawiające czaszki, dzikie zwierzęta, broń (pistolet), śmierć, obrazy piekła i czyśćca itp. nie są odpowiednie dla ramion. Ramiona możesz traktować jako miejsce na znaki obronne, ozdoby, napisy i obrazy.

34. Japoński projekt tatuażu na ramię wojownika dla mężczyzn

Mężczyźni uwielbiają pokazywać swoją męskość nawet poprzez tatuaże. Taki tatuaż na ramieniu może być hołdem dla samurajów w Japonii lub po prostu czymś, z czym mężczyźni czują, że mogą się odnosić.

35. Szczęśliwa podkowa i koniczyna

Tatuaż na ramieniu mężczyzny - Podkowa i koniczyna

Tatuaż na ramieniu mężczyzny – Podkowa i koniczyna

Jeśli uważasz, że tatuaże mogą sprawić ci szczęście, to co powiesz na ten na początek??

36. Wszystko szczęśliwe na tatuażu na ramieniu

Tatuaż na ramieniu mężczyzny - koniczyna, podkowa i kości

Tatuaż na ramieniu mężczyzny – koniczyna, podkowa i kości

Jest złota podkowa, jest czterolistna koniczyna, kilka kostek i Bóg wie co jeszcze? W tym tatuażu jest tak wiele do obejrzenia!

37. Sowa w ogniu – majestatyczny tatuaż na ramieniu

Tatuaż na ramieniu mężczyzny - sowa

Tatuaż na ramieniu mężczyzny – sowa

Ten tatuaż wygląda jak sowa, która wyłania się z płomieni podziemi. Wygląda absolutnie ostro i oszałamiająco!

38. Wytatuuj ukochaną osobę

Tatuaż na ramieniu mężczyzny - dziewczyny

Tatuaż na ramieniu mężczyzny – dziewczyny

Wygląda na to, że ten mężczyzna wytatuował swoją dziewczynę na ramionach – przynajmniej musi być dla niego kimś naprawdę ważnym. Co za piękny gest!

39. Tarło kaktusów

Tatuaże na ramionach sióstr dziewcząt - kaktusów

Tatuaże na ramionach sióstr dziewczynek – kaktusy

Więc to nie jest dokładnie tatuaż na ramionach. Niemniej jednak te kaktusy są zdecydowanie uroczym dodatkiem do twoich ramion lub na samym szczycie ramion!

40. Projekt tatuażu słonia dla mężczyzn

Tatuaż na ramieniu mężczyzny - słonia

Tatuaż na ramieniu człowieka-słonia

To wyjątkowy sposób na pokazanie swoich mięśni! Tatuaż słonia obejmuje jedną stronę klatki piersiowej i część pleców. Na pewno wygląda fantastycznie?!

41. Więcej tatuaży zwierzęcych

Tatuaż na ramieniu mężczyzny - jaszczurki

Tatuaż na ramieniu mężczyzny – jaszczurka

Mówi się, że tatuaże z jaszczurkami lub gryfami na prawym ramieniu wnoszą do Twojego życia dobrą energię i harmonię.

42. Projekt tatuażu Griffon dla mężczyzn

Tatuaż na ramieniu mężczyzny - gryf

Tatuaż na ramieniu mężczyzny – gryf

Z tak okrutną bestią strzegącą cię na ramieniu, nic dziwnego, że ten tatuaż zapewnia ci harmonię i spokój!

43. Tatuaż o tematyce horroru dla fanatyka horroru

Tatuaż na ramieniu mężczyzny - wampira

Tatuaż na ramieniu mężczyzny – wampira

Krwawe szczegóły tego wampirzego tatuażu wyglądają realistycznie – tak mówimy! Czy chciałbyś, aby ten horror został na stałe wytatuowany na sobie??

44. Realistyczna czaszka

Tatuaż na ramieniu mężczyzny - czaszki

Tatuaż na ramieniu mężczyzny – czaszka

Cienie w tym tatuażu na ramieniu czaszki sprawiają, że wygląda na to, że możesz dotknąć wszystkich jego szczegółów. Wyobraź to sobie jako obraz, który możesz powiesić w swoim pokoju!

45. Projekt tatuażu lwa dla mężczyzn

Tatuaż na ramieniu mężczyzny - lwa

Tatuaż na ramieniu człowieka-lwa

Jeśli tatuaż w pełnym kolorze zajmuje zbyt dużo czasu, prawdopodobnie możesz skrócić czas za pomocą tatuażu takiego jak ten. Tatuaż lwa jest w połowie kolorowy, a w połowie monochromatyczny.

46. ​​Pistolety & Ramiona

Tatuaż na ramieniu mężczyzny - pistolet, kule i mosiężne kastety

Tatuaż na ramieniu mężczyzny – pistolet, kule i mosiężne kastety

Nie jesteśmy pewni, dlaczego ktokolwiek miałby chcieć tatuować broń na ramionach, ale każdy dla siebie!

47. Wygląda jak kult diabła!

Tatuaż na ramieniu mężczyzny - pentagram i czaszki

Tatuaż na ramieniu mężczyzny – pentagram i czaszki

Jest pentagram, jest koziopodobny stwór z rogami i unoszącymi się w pobliżu czaszkami. Całkiem ciemny tatuaż na ramionach!

48. Tatuaż z główką od szpilki

Tatuaż na ramieniu mężczyzny - Hellraiser

Tatuaż na ramieniu mężczyzny – Hellraiser

Najwyraźniej ludzie tak bardzo kochają horrory, że mają na ramionach najbardziej przerażającą postać! Czy chciałbyś??

49. Wzór mandali

Tatuaż na ramieniu dziewczyny - symbol Om

Tatuaż na ramieniu dziewczynki – symbol Om

Uważamy, że dziewczyny, które ćwiczą otwieranie czakr i ćwiczą jogę, byłyby szczęśliwe, gdyby miały tatuaż taki jak ten na zdjęciu powyżej.

50. Kobiecy tatuaż na ramię Mandala dla kobiet

Tatuaż na ramieniu mężczyzny - Mandala

Tatuaż na ramieniu mężczyzny – Mandala

Kobiety i panie mogą docenić misterne szczegóły znacznie lepiej niż mężczyźni. Jest to szczególnie ważne, gdy zaangażowane są takie wzory tatuaży mandali!

Męskie tatuaże na ramionach

Wykonywanie tatuaży na ramionach było tradycyjnie dla mężczyzn już dawno temu. Indianie zaznaczali na ramionach swoją przynależność do określonego plemienia. Dziś tatuaże na ramionach są symbolem odwagi i wytrzymałości. Popularne tematy dla chłopców i mężczyzn to litery, drapieżne zwierzęta, kosmiczne motywy, biomechanika, rany szarpane, czaszki i kości, tematy morskie i tak dalej.

Styl japoński jest również odpowiedni, jeśli chcesz podkreślić swoje idealne mięśnie. Takie obrazy przyciągają uwagę, ponieważ są obszerne i wyraziste. Ciekawe, czy tatuaże mają chwytliwe linie i kolory, jak w takich stylach jak trash polka czy dot work. Cienkie linie, jasne kolory i cienie tworzą na Twoich ramionach niepowtarzalny i atrakcyjny obraz.

Jednym z najpopularniejszych i najbardziej unikalnych tatuaży na ramieniu w ostatnim czasie jest bogatyr. Jest to tatuaż czysto męski, co jest charakterystyczne ze względu na swoje znaczenie, m.in. siła fizyczna, odwaga, wigor, uczciwość, dobre serce i szlachetność.

51. Tatuaż przygody

Tatuaż na ramieniu mężczyzny - napis w języku tureckim, zegarek i jaskółka

Tatuaż na ramieniu mężczyzny – napis po turecku, zegarek i jaskółka

Jest zegarek kieszonkowy z naszyjnikiem, list pisany tureckim pismem i jaskółka. Co to wszystko może znaczyć? Tylko osoba z tym tatuażem zna jego znaczenie.

52. Tatuaż słupa totemu

Tatuaż na ramieniu mężczyzny - Totem

Tatuaż na ramieniu mężczyzny – Totem

Słupy totemowe mogą nie być tak kolorowe, ale ten w tym tatuażu na pewno jest! Uwielbiamy, jak jasny okazał się kolor.

53. Tatuaż na ramię do rysowania 2D

Tatuaż na ramieniu mężczyzny - indyjska dziewczyna

Tatuaż na ramieniu mężczyzny – indyjska dziewczyna

Ten tatuaż pokazuje, że tatuaże na ramionach nie muszą być realistyczne przez cały czas. Ten wygląda pięknie tak, jak jest!

54. Pełny portret na ramię dla mężczyzn

Tatuaż na ramieniu mężczyzny - Indianina

Tatuaż na ramieniu mężczyzny – Indianina

Najczęstsze męskie tatuaże na ramionach wydają się zawsze zawierać motyw plemienny lub przynajmniej czerwony Indian – coś jak na tym zdjęciu. Ile tatuaży Red Indian zauważyłeś do tej pory??

56. Hołd dla nauki

Abstrakcyjny tatuaż na ramieniu mężczyzny - Einstein i formuły

Abstrakcyjny tatuaż na ramieniu mężczyzny – Einstein i wzory

Rozumiemy, że świat nie będzie funkcjonował bez matematyki i nauk ścisłych, ale czy naprawdę musimy zrobić tatuaż, aby to uczcić? Hmm, zastanawiamy się!

57. Jak zbroja na ramię

Celtycki tatuaż na ramieniu mężczyzny

Celtycki tatuaż na ramieniu mężczyzny

Ten tatuaż o tematyce celtyckiej przypomni Ci naprawdę fajną zbroję, którą widzisz w filmach o tematyce średniowiecznej.

58. Polinezyjski projekt tatuażu dla mężczyzn

Polinezyjski tatuaż na ramieniu mężczyzny

Polinezyjski tatuaż na ramieniu mężczyzny

Muskularne ramiona można malować nie tylko abstrakcyjnymi, celtyckimi czy polinezyjskimi wzorami, ale także tworzyć całe historie, a nawet arcydzieła wybitnych artystów.

59. Tatuaż dla matki natury

Tatuaż na ramieniu mężczyzny - drewno

Tatuaż na ramieniu mężczyzny – drewno

Mówią, że za kilkadziesiąt lat lasy znikną maksymalnie z powodu działalności człowieka. Być może ten tatuaż na ramieniu został zachowany, aby przypomnieć te zielone piękności, gdy Matka Natura zanika?.

60. Napisy na Rozdartej Skórze

Tatuaż na ramieniu mężczyzny - napis

Tatuaż na ramieniu mężczyzny – napis

Jeśli musisz wybrać jeden rodzaj napisu do wytatuowania na ramionach, jaki tekst wytatuujesz i dlaczego?

61. Lampartów & Kwiaty

Tatuaż na ramieniu mężczyzny - lampart i kwiaty

Tatuaż na ramieniu mężczyzny – lampart i kwiaty

Ten tatuaż na ramię ma zarówno ostry element, jak i miękki, delikatny element. Czy to lampart przemierzający ogród w poszukiwaniu zdobyczy? Co myślisz?

62. Mindblown – Planetarny projekt tatuażu na ramię

Tatuaż na ramieniu mężczyzny - przestrzeń

Tatuaż na ramieniu mężczyzny – przestrzeń

Możesz się nie zgodzić, że inne tatuaże na tej stronie są w porządku, ale ten tatuaż zdecydowanie wygrywa! W końcu nie ma nic poza cudem w kosmosie.

63. Mechaniczne koła zębate – Steampunkowy tatuaż na ramię

Tatuaż na ramieniu mężczyzny - Biomechanika

Tatuaż na ramieniu mężczyzny – Biomechanika

Kultura Steampunk dotyczy wszystkich tych narzędzi i starych zegarków kieszonkowych. To prawdopodobnie sprawia, że ​​ten tatuaż też jest steampunkowy!

64. Hołd tatuażu Alien vs Predator

Tatuaż na ramionach mężczyzny - rana szarpana

Tatuaż na ramionach mężczyzny – rana szarpana

Ten tatuaż to nie tylko hołd dla filmu. Koncentruje się również na ranach szarpanych na ramionach tej osoby. Czy to wielka rzecz dla mężczyzn z tatuażami na ramionach??

65. Czaszki & Projekt tatuażu na ramię kości

Tatuaż na ramieniu mężczyzny - czaszka i kości

Tatuaż na ramieniu mężczyzny – czaszka i kości

Czy lubisz tatuaże z czaszką? Dlaczego nie pójść o krok dalej, tatuując cały szkielet, tak jak na tym zdjęciu??

66. Neptun i statek na morzu

Tatuaż na ramieniu mężczyzny - Neptun i statek na morzu

Tatuaż na ramieniu mężczyzny – Neptun i statek na morzu

Może naprawdę lubisz starożytny folklor z różnych regionów świata. Słyszałeś opowieść o Neptunie? Jeśli tak, możesz być skłonny do tatuażu takiego jak ten!

67. Smocze tatuaże na ramieniu

Tatuaż na ramieniu mężczyzny w stylu japońskim - smok

Tatuaż na ramieniu mężczyzny w stylu japońskim – smok

Smocze tatuaże na ramieniu są popularne zarówno u mężczyzn, jak i kobiet. Chińskie i japońskie smoki ucieleśniają mądrość, niebiańską siłę, harmonię, dobroć i szlachetność.

68. Japoński projekt tatuażu na ramię smoka

Tatuaż na ramieniu mężczyzny w stylu japońskim - smok

Tatuaż na ramieniu mężczyzny w stylu japońskim – smok

Smoki z rogami dodają nosicielowi stanowczości i odwagi. W kulturze zachodniej smok symbolizuje niezależność, siłę i agresywność.

69. Japońscy wojownicy & Samurajowie

Tatuaż na ramieniu mężczyzny - samuraja

Tatuaż na ramieniu mężczyzny – samuraja

Na ramionach często widuje się wizerunki wojowników i samurajów. W końcu wygląda na to, że mężczyźni lubią szkice zbroi czy motywy wojenne.

70. Projekt tatuażu na ramionach pancernych

Tatuaż na ramieniu mężczyzny - zbroja

Tatuaż na ramieniu mężczyzny – zbroja

To wygląda jak zbroja bojowa po szczególnie męczącej walce! Zwróć uwagę na małe pęknięcie w górnej połowie zbroi, przez które broń zdołała się przebić.

71. Tatuaż na ramię z koszem na śmieci

Tatuaż na ramieniu mężczyzny w stylu polki śmieci

Tatuaż na ramieniu mężczyzny w stylu polki śmieci

Style tatuaży Trash polka zawsze słynęły z połączenia stylów surrealizmu, naturalizmu i fotorealizmu. Którą część tatuażu lubisz najbardziej?

72. Tatuaż na ramię Dotwork

Tatuaż na ramieniu i przedramieniu mężczyzny w stylu dotwork

Tatuaż na ramieniu i przedramieniu mężczyzny w stylu dotwork

Tatuaże Dotwork mogą być szczególnie drogie, ponieważ każda kropka wpływa na ostateczny kształt tatuażu. Efekty zdecydowanie są tego warte!

73. Geometryczny wzór tatuażu na ramię Dotwork

-Tatuaż na ramieniu mężczyzny w stylu dotvork

-Tatuaż na ramieniu mężczyzny w stylu dotwork

W tym projekcie tatuażu widzimy ogromną mieszankę wzorów. Jednak wszystkie składają się z dotworków, co sprawia, że ​​kolory rozchodzą się w piękny sposób w miarę przejścia wzorów!

74. Tatuaż rekina

Tatuaż na ramieniu mężczyzny - rekina

Tatuaż na ramieniu mężczyzny – rekina

To nie jest przedstawienie małego rekina! Tatuaż rekina jest postrzegany jako zaciekły tatuaż i nawet nie musimy zgadywać, dlaczego.

75. Czarno-biały tatuaż na ramieniu rekina

Tatuaż na ramieniu mężczyzny - rekina

Tatuaż na ramieniu mężczyzny – rekina

Rekiny na łopatkach kojarzą się z okrucieństwem, siłą, sprytem i szybkością. Są jednak również symbolami spójności celu, wolności i samowystarczalności.

76. Tatuaż rekina z kreskówek

Starożytne plemiona polinezyjskie wierzyły w ochronne siły rekinów. Indianie uważali, że ten symbol może pomóc w polowaniu i przetrwaniu. Teraz to także znak dominacji w biznesie czy grach.

77. Rekin nie żyje

Więc widzieliśmy wszystkie dzikie tatuaże na ramionach w stylu rekina. Co sprawia, że ​​ten martwy rekin??

78. Tak jak dżentelmen

Tatuaż na ramieniu mężczyzny - rekina

Tatuaż na ramieniu mężczyzny – rekina

Ten rekin jest ubrany w garnitur, ma monokl, a nawet dopasowany cylinder! To obraz, którego nie kojarzy się z naturalnymi cechami drapieżnika rekina.

79. Rzymscy wojownicy

Tatuaż na ramieniu mężczyzny - bohatera

Tatuaż na ramieniu mężczyzny – bohatera

Bitwy, wojownicy i wojownicy to spójny motyw tatuażu na ramię dla mężczyzn. Ten heroiczny tatuaż nie jest wyjątkiem.

80. Starożytny japoński samuraj

Tatuaż na ramieniu mężczyzny - bohatera

Tatuaż na ramieniu mężczyzny – bohatera

Sam strój wystarczy, by powiedzieć, że to kolejny tatuaż japońskich samurajów. Uwielbiamy struny światła/ognia na dole tatuażu!

81. Tatuaż na ramię Buddy dla mężczyzn & Kobiety

Tatuaż na ramieniu mężczyzny - Budda i lotos

Tatuaż na ramieniu mężczyzny – Budda i lotos

Wizerunek Buddy jest również popularny wśród mężczyzn. To jest dla osób, które interesują się buddyzmem i filozofią Wschodu. Ludzie z Buddą na ramionach są chronieni przed złem i różnymi nieszczęściami.

82. Tatuaż Buddy w stylu tuszu Dotwork

Tatuaż na ramieniu mężczyzny w stylu dotwork - Budda

Tatuaż na ramieniu mężczyzny w stylu dotwork – Budda

Nie chcesz wyglądać na zbyt religijną? Ten tatuaż z kropkami może prawdopodobnie zmienić postrzeganie twojego tatuażu Buddy przez inne osoby!

83. Budda i kwiat lotosu

Tatuaż na ramieniu mężczyzn - Budda i lotos

Tatuaż na ramieniu mężczyzn – Budda i lotos

Buddzie zawsze towarzyszą kwiaty lotosu, ilekroć przedstawiany jest Bóg. Może być oznaką pokoju i harmonii, co dobrze współgra z buddyzmem!

84. Japoński smok & Ozdobny tatuaż

Tatuaż na ramieniu i klatce piersiowej mężczyzny - japońskiego smoka

Tatuaż na ramieniu i klatce piersiowej mężczyzny – japoński smok

Wraz z japońskim smokiem na tym tatuażu na ramieniu widać również kilku japońskich wojowników. Jest na co popatrzeć!

85. Jednokolorowy tatuaż smoka

Tatuaż na ramieniu dziewczyny - smoka

Tatuaż na ramieniu dziewczynki – smok

Pełnokolorowy smok może przypominać widzom „yakuza”, japońskich gangsterów. Jeśli chcesz uniknąć takiej percepcji, taki kolorowy tatuaż może pomóc!

86. Pojedyncza głowa smoka

Tatuaż na ramieniu mężczyzny - chińskiego smoka

Tatuaż na ramieniu mężczyzny – chińskiego smoka

Ten chiński tatuaż na ramieniu smoka jest przedstawiony z perłą na czole. Jasne kolory wyglądają, jakby były gotowe do świecenia w ciemności w każdej chwili!

87. Japoński tatuaż smoka & Sakura Kwiaty

Tatuaż na ramieniu mężczyzny - japońskiego smoka

Tatuaż na ramieniu mężczyzny – japońskiego smoka

Jeśli nie byłeś pewien, czy smok jest uważany za japońskiego czy chińskiego, rzut oka na kwiatowe tatuaże pod smokiem potwierdzi twoje przypuszczenia! Tak, to japońskie dziedzictwo!

88. Skrzynia & Tatuaż na ramieniu smoka

Tatuaż na ramieniu i klatce piersiowej mężczyzny - japońskiego smoka

Tatuaż na ramieniu i klatce piersiowej mężczyzny – japońskiego smoka

Kształt smoka sprawia, że ​​nadaje się do wytatuowania smoka na klatce piersiowej i ramionach. Głowę, większy rozmiar, można wytatuować na klatce piersiowej, podczas gdy jej ciało może wirować wokół ramion i przedramion!

89. Chiński smok – rzadko reprezentowany

Tatuaż na ramieniu mężczyzny - smoka

Tatuaż na ramieniu mężczyzny – smoka

Zwykle zobaczysz długiego smoka z przedstawionymi tylko dwoma przednimi nogami. Ten w porównaniu wygląda wyjątkowo – nie wiemy nawet, czy to naprawdę smok!

90. Artystyczny projekt tatuażu na ramię wilka

Tatuaż na ramieniu mężczyzny - wilka

Tatuaż na ramieniu mężczyzny – wilka

Wilk oznacza spryt, odwagę i wigor. To także symbol lojalności, wolności i wytrwałości. Ten tatuaż jest nieodpowiedni dla osób lekkomyślnych, niezdecydowanych i słabych.

91. Wilk & Jego łapacz snów

Tatuaż na ramieniu mężczyzny - wilka i łapacza snów

Tatuaż na ramieniu mężczyzny – wilk i Łapacz snów

Kiedy symbol tatuaży wilka jest jasny, jego wygląd wraz z łapaczami snów może być mylący w porównaniu. Jak myślisz, co oznacza ten tatuaż??

92. Wilk wyjący do księżyca

Tatuaż na ramieniu mężczyzny - wilka wyjącego do księżyca

Tatuaż na ramieniu mężczyzny – wilk wyjący do księżyca

Nic dziwnego, że tatuaż wilka zwykle przedstawia wilka wyjącego do księżyca. W końcu to zwykle widzimy w telewizji!

Tatuaże damskie na ramionach

Kobiety i dziewczęta często wybierają więcej kolorów w swoich projektach tatuaży lub czarno-białych zdjęciach w małych rozmiarach. Nie jesteśmy zszokowani ujawnieniem tego odkrycia. W końcu to dziewczyny i kobiety są przedstawiane jako bardziej artystyczne w porównaniu z mężczyznami. Oto kilka tatuaży na ramię dla dziewcząt i kobiet, które mogą polubić kobiety.

93. Jesteś moim słońcem

Tatuaż na ramieniu dziewczyny - słonecznik i napis

Tatuaż na ramieniu dziewczynki – słonecznik i napis

Ta urocza piosenka służy większości kobiet jako melancholijna piosenka – brzmi jak piękna piosenka miłosna, dopóki nie zwolnisz i nie usłyszysz kryjącego się za nią smutku.

 94. Polinezyjski tatuaż z motywem kwiatowym

Polinezyjski tatuaż na ramieniu dziewczyny

Polinezyjski tatuaż na ramieniu dziewczyny

Nie myśl, że dziewczyny nie lubią polinezyjskich tatuaży! Te tatuaże nadal wyglądają bardzo kobieco i pięknie, gdy są nanoszone na ramiona dziewczyny – zwłaszcza, gdy dołączony jest również tatuaż z kwiatem.

95. Budda 3D & Tatuaż na ramieniu świątyni

Dziewczyny mogą również próbować, aby ich tatuaże na ramionach wyglądały bardziej niepowtarzalnie i oryginalnie, malując różne tatuaże w 3D.

96. Konsola do gier 3D

Po prostu spójrz, jak fotorealistyczny jest ten tatuaż joysticka! Uwielbiamy też tatuaż Dr. Strange w tle z jego majestatycznym płaszczem.

97. Rysowanie mapy świata

Nawet wśród dziewcząt tatuaże na ramionach z mapą lub kompasem mogą nadal mieć znaczenie – przypominając im o ich podróży po świecie.

98. Tatuaż ptaka z geometrycznymi wzorami

Tatuaż na ramieniu dziewczyny - ptaka

Tatuaż na ramieniu dziewczynki – ptak

Więc może twoja dziewczyna ma etniczne obrazy jako część swoich tatuaży. To też jest fajne! Na tatuażach dziewcząt często widuje się różne etniczne obrazy przedstawiające różne zwierzęta.

99. Wilk wśród róż

Tatuaż na ramieniu dziewczyny - róża wilka i psa

Tatuaż na ramieniu dziewczynki – róża wilka i psa

Projekt tatuażu na ramię dla dziewczynek może również zawierać mieszankę kwiatów i drapieżników. Kiedy wilk jest otoczony kwiatami i pięknym ogrodem, czy nadal masz lęk i ostrożność?

100. Kolorowe rozpryski w tatuażu na ramieniu

Nawet najbardziej przerażające wzory tatuaży na świecie można stonować kolorowymi plamami kolorów. Kolorowy wilczy tatuaż byłby łatwiejszy do zobaczenia na dziewczynie w porównaniu do zaciekłego tatuażu w typowych sytuacjach.

101. Inicjały & Napisy

Tatuaż na ramieniu dziewczyny - gotycki napis

Tatuaż na ramieniu dziewczynki – gotycki napis

Niektóre tatuaże na ramionach dla kobiet mogą zawierać tylko proste imiona, inicjały, a także napisy w stylu graffiti lub gotyckim. Styl czcionki może się różnić w zależności od pań.

102. Malowany tatuaż motyla

Tatuaż na ramieniu dziewczyny - motyl

Tatuaż na ramieniu dziewczynki – motyl

W świecie kobiet najpopularniejszymi owadami są również motyle, co nie jest zbyt zaskakujące. W końcu motyle są często przedstawiane jako wdzięczne, piękne, a nawet eleganckie!

103. Gwiaździsta Gwiaździsta Noc

Tatuaż na ramieniu dziewczyny - gwiazdy

Tatuaż na ramieniu dziewczynki – gwiazdki

Tatuaże gwiazd są również częstym wyborem wśród kobiet. Jednak ten konkretny tatuaż powyżej z pewnością przypomina nam amerykańską flagę!

104. Warczący tygrys

Warczące tatuaże tygrysa, takie jak ten przedstawiony powyżej, mogą zostać przyjęte przez panie, które są zmęczone patrzeniem z góry. To ostrzeżenie, które mówi: „Uważaj, ugryzę!”

105. Kobra i kwiaty

Tatuaż na ramieniu dziewczyny - wąż i kwiaty

Tatuaż na ramieniu dziewczynki – wąż i kwiaty

Fakt, że termin „węże” jest często związany z negatywną osobowością, nie wydaje się powstrzymywać tej kobiety przed zrobieniem tego tatuażu! Przypuszczam, że otaczające kwiaty zmiękczają truciznę węża.

106. Ozdobny projekt tatuażu na ramię z lustrzanym odbiciem

Tatuaż na ramieniu dziewczyny - Mandala

Tatuaż na ramieniu dziewczynki – Mandala

Takie ozdobne tatuaże można umieszczać nie tylko na ramionach, ale także na innych częściach ciała. Być może jest to jeden z powodów, dla których takie wzory tatuaży są popularne na całym świecie!

107. Tatuaż kota dla zwierząt

Tatuaż na ramieniu dziewczyny - kot i kwiaty

Tatuaż na ramieniu dziewczynki – kot i kwiaty

Oczywiście musimy uwzględnić nasze ukochane zwierzaki jako część najpopularniejszych wzorów tatuaży na ramię! Nawet gdy nasz najdroższy futrzany przyjaciel odejdzie, ten tatuaż pozostanie.

Znaczenie kwiatowych wzorów tatuaży na ramieniu

Nie trzeba dodawać, że kwiatowe wzory tatuaży prawdopodobnie znajdą się wśród 3 najlepszych wzorów tatuaży dla kobiet. Kwiaty mają jednak różne znaczenia; na przykład poniższe kompozycje kwiatowe na górze tatuaży na ramionach dla kobiet mogą mieć różne znaczenia w zależności od rodzaju kwiatów, którymi są.

108. Różowe kwiatowe tatuaże na ramię

Tatuaż na ramieniu dziewczyny - róże

Tatuaż na ramieniu dziewczynki – róże

Róża na ramieniu to symbol piękna i miłości. Nawet róże mają różne znaczenia dla różnych kolorowych róż. Białe róże to na przykład znak niewinności, jasności i uczciwości.

109. Czarne róże

Czarna róża jest oznaką trudnego stanu duszy.

110. Czarne róże z łodygą & Ciernie

Tatuaż na ramieniu dziewczyny - czarna róża

Tatuaż na ramieniu dziewczynki – czarna róża

Teraz, gdy znasz znaczenie tatuażu z czarnej róży, czy nadal chcesz namalować na ramieniu kwiat o tak mrocznych znaczeniach?

111. Tatuaż na ramię z orchideą dla kobiet

Tatuaż na ramieniu dziewczyny - napis i orchidee

Tatuaż na ramieniu dziewczynki – napis i orchidee

Tatuaże ze storczyków mogą oznaczać wspaniałość i luksus, harmonię i piękno, płodność i kobiety. Może dlatego, że płatki storczyków są tak wyjątkowe!

112. Spokojny tatuaż lotosu

Tatuaż na ramieniu dziewczyny - lotos

Tatuaż na ramieniu dziewczynki – lotos

Tymczasem, jeśli masz tatuaż z lotosem na ramieniu, możesz kojarzyć się ze spokojnym umysłem i kreatywnością.

113. Sakura kwitnie

Tatuaż na ramieniu dziewczyny - sakura

Tatuaż na ramieniu dziewczyny – Sakura

Kwiaty Sakury noszą symbole podobne do kwiatów lotosu – to także przepływ kreatywności i spokojny umysł.

114. Tatuaże na ramię z liliami

Lilie symbolizują godność, jasność i wyższość, a tulipany są oznaką namiętnej miłości.

115. Malowana dama

W niektórych przypadkach tatuaże dla kobiet mogą nawet wyglądać tak – nie musisz oczekiwać, że będziesz widzieć kwiaty przez cały czas!

116. Tulipany

Tatuaż na ramieniu dziewczyny - żółty tulipan

Tatuaż na ramieniu dziewczynki – żółty tulipan

Żółte tulipany opowiadają własne historie o separacji lub zdradzie, gorzka opowieść, którą możesz pokazać wszystkim.

117. Tatuaż na ramieniu czerwone tulipany

Tatuaż na ramieniu dziewczyny - kwiaty

Tatuaż na ramieniu dziewczynki – kwiaty

Cóż, ten tatuaż to zdecydowanie więcej niż tylko czerwone tulipany. To cały ogród w całej okazałości! Być może wszystkie kwiaty przedstawione w tym tatuażu mają różne znaczenia.

Jak dbać o nowo zrobiony tatuaż na ramieniu

Jeśli dobrze zadbasz o ramiona po sesji tatuażu, następstwa zagoją się w ciągu maksymalnie dwóch tygodni. Najlepszym wariantem jest wykonanie tatuaży na ramionach jesienią lub wiosną, ponieważ nie trzeba nosić ciepłych ubrań, co niesie za sobą wiele niedogodności. Miejsce tatuażu należy okresowo myć i smarować kremem. Letnie upały i kurz również nie sprzyjają tatuażom.

Im mniej pozwolisz swoim tatuażom ocierać się o inne materiały w okresie gojenia, tym lepiej będzie!

Tatuaże na ramionach gwiazd

Nawet gwiazdy noszą tatuaże na ramionach lub wokół nich. O ilu z tych tatuaży wiesz? Te gwiazdy mają na ramionach rozległe tatuaże. Różnią się od liter i cytatów po duże obrazy czarno-białe.

Lady Gaga

Tatuaż u Lady Gagi - cytat

Tatuaż na dłoni Lady Gagi – cytat

Przetłumaczono tu niemiecki wiersz autorstwa Rainera Marii Rilkego: „W najgłębszej godzinie nocy wyznaj sobie, że umarłbyś, gdyby zabroniono ci pisać. I spójrz głęboko w swoje serce, gdzie rozpościera swoje korzenie, odpowiedź i zadaj sobie pytanie, czy muszę pisać?”

Tatuaż na ramieniu Lady Gagi - litery

Tatuaż na ramieniu Lady Gagi – litery

Ten tatuaż Tokyo Love upamiętnia współpracę Lady Gagi z japońskim artystą współczesnym, Nobuyoshi Araki, w 2009 roku. Ich współpraca obejmowała sesję zdjęciową o tematyce bondage dla Vogue Hommes Japan.

Tatuaż na ramieniu Lady Gagi - napis

Tatuaż na ramieniu Lady Gagi – napis „Tata”

Napis „tata” w sercu był hołdem Lady Gagi dla jej ojca, Joe Germanotty, który odmówił pójścia na operację na otwartym sercu pomimo jej próśb.

Angelina Jolie

Tatuaż na ramieniu Angeliny Jolie - napis

Tatuaż na ramieniu Angeliny Jolie – napis „współrzędne geograficzne”

Większość z nas wie, że Angelina Jolie adoptowała kilkoro własnych dzieci z różnych miejsc. Te współrzędne wyszczególniają miejsca urodzenia jej dzieci!

David Beckham

Tatuaż na ramieniu Davida Beckhama - napis

Tatuaż na ramieniu Davida Beckhama – napis

Kiedy David Beckham stanął w obliczu pewnych wyzwań w swoim życiu dotyczących niektórych spraw, miał ten tatuaż napisany tuszem z frazą „W obliczu przeciwności losu”.

Adam Levine

Tatuaż na ramieniu Adama Levine'a - napis

Tatuaż na ramieniu Adama Levine’a – napis

Tatuaż na ramieniu Adama Levine’a powiedział po prostu „Los Angeles”, aby reprezentować jego miłość do tego regionu.

Mamy ponad 100 wzorów tatuaży na ramionach dla kobiet, mężczyzn, dziewcząt i chłopców na całym świecie. Mamy nadzieję, że pokazaliśmy Ci przynajmniej kilka inspirujących pomysłów, które zapamiętasz podczas następnej sesji tatuażu. Które z tych tatuaży lubisz najbardziej i dlaczego?