175 najlepszych projektów tatuaży na twarz i pomysłów dla mężczyzn i kobiet 2020

Tatuaże na twarzy to rodzaj rozrywki nie dla każdego. Trudno sobie wyobrazić, by były one w stanie zdobyć dużą popularność nawet w naszym nowoczesnym, demokratycznym społeczeństwie. Tatuaże na twarzach są wciąż rzadkie, niepowtarzalne i niezwykłe. W Internecie zobaczysz zdjęcia niewielkiej liczby osób z takimi tatuażami.

Źródło

Źródło

super-obca-kobieta-tatuaz-twarzy

Tatuaże na twarzach

Starożytni nakładali na twarze różne rysunki, co oznaczało coś wspólnego, a nawet świętego dla ich plemion. Teraz ludzie po prostu ozdabiają swoje ciała, a nawet napotykają różne symbole, ozdoby i znaki.

Starożytni ludzie tatuaży twarzy

Maori-tribal-tatuaż-twarz-dla-mężczyzn

Starożytne europejskie tatuaże

starożytny tatuaż maoryski

Źródło

Źródło

Źródło

Samoański tatuaż na twarzy

Maoryskie tatuaże plemienne

Unikalna twarz tatuażu Maorysów

Zalety i wady tatuaży na twarzy

Przede wszystkim powinieneś zrozumieć, że tatuaże na twarzy to bardzo ryzykowny pomysł. Nie możesz ukryć twarzy w przypadku, gdy Twój tatuaż jest okropny lub po prostu nie spełnia Twoich wymagań. To nie jest miejsce na zakrywanie lub usuwanie. Jeśli zamierzasz wytatuować twarz, musisz być pewien umiejętności swojego mistrza i piękna swojego szkicu.

Źródło

Źródło

wady tatuaży twarzy

Źródło

Co więcej, weź pod uwagę, że żyjesz w społeczeństwie i nie wszyscy ludzie przyjmą ten rodzaj wyrażania siebie w pozytywnym świetle. Tatuaże na twarzy mogą być przeszkodą w poszukiwaniu pracy lub nawiązywaniu kontaktu z ludźmi.

Zalety i wady tatuaży twarzy

Niezwykły tatuaż na twarzy

Możesz stworzyć tylko mały obraz do tatuowania twarzy. Twój szkic prawie nie będzie zawierał Twoich pomysłów. Jednakże, jest kilka wyjątków.

Źródło

Tatuaże na twarzy są również wrażliwe na zmiany wieku. Każda zmarszczka może zniekształcić Twój tatuaż.

tatuaż twarz młodej dziewczyny

osoby w podeszłym wieku tatuaż

stary tatuaż

tatuaż twarz starca

Jeśli chodzi o zalety tatuaży na twarzy, tak jak wszystkie inne tatuaże, interesuje ich również aspekt zdobienia ciała. Tylko odważne i samowystarczalne osoby mają odwagę tatuować twarze. Zawsze przyciągają uwagę i są w centrum uwagi ludzi.

Tatuaż Twarz pięknej dziewczyny

Twarz kobiety tatuaż

Twarz mężczyzny tatuaż

Źródło

Tatuaż na twarzy mężczyzny

Jak bolesne są tatuaże??

Proces wykonywania tatuażu na twarzy jest bolesny. Istnieje jednak kilka czynników, które określają zakres bolesności. Jednym z nich jest nastrój psychologiczny. Dobry nastrój to najlepszy sposób na uratowanie sytuacji.

Każda osoba w inny sposób znosi ból, który towarzyszy procesowi tatuowania. Ciężko jest przewidzieć, jak dokładnie zniesiesz ten tatuaż.

Źródło

ma wytatuowaną twarz

Rysowanie tatuaży dla dziewczyn

Zrób tatuaż na twarzy

Tatuowanie szyi i twarzy

Znaczenie tatuaży na twarzy

Chociaż jesteś zaskoczony, tatuaże na twarzy są zjawiskiem historycznym. W starożytnych kulturach były używane nie tylko jako element dekoracyjny, ale także jako znak przynależności do określonej kasty, religii, kultu czy plemienia. W tamtych czasach tatuaż na twarzy był znakiem rozpoznawczym żołnierzy.

Tatuaż twarzy starożytnych żołnierzy

maoryski tradycyjny

Tatuaż twarzy indyjskiego wojownika

Dziś żyjemy w stosunkowo spokojnych czasach, kiedy tatuaże są głównym elementem osobistego stylu. Osoby z tatuażami na twarzy są kreatywne, odważne, przyciągające uwagę i celowe. Są niezależni i nie boją się krytyków.

osobisty tatuaż na twarz w stylu mężczyzny;

osobisty styl tatuażu na twarz

styl tatuażu na twarz

Zdjęcia twarzy tatuaży

Trudno wymienić jakiekolwiek popularne tematy, przedstawione na najbardziej wyeksponowanej części naszego ciała. Nie ma listy popularnych tatuaży na twarz. Każdy przypadek jest indywidualny i niepowtarzalny, bo osób z nimi nie ma zbyt wiele.

Źródło

Twarz zły tatuaż

Wśród twarzy dominują tatuaże, takie jak wzory, litery, hieroglify, cytaty i niektóre obrazy tematyczne.

Niektóre tatuaże na twarzy to:

Sztylety i noże. Podstawowe znaczenia tatuaży ze sztyletami i nożami to siła, zwinność, zemsta, zdrada i samotność, symbol poboru, dowcip i determinacja, nienaganna przejrzystość i precyzja w działaniu, wolność, ochrona i trwałość. Ten obraz jest wspólny dla mężczyzn i kobiet.

tatuaż ze sztyletem na twarzy

tatuaż noża na twarzy

Gwiazdy. Gwiazdy są uniwersalnymi symbolami; mają wiele różnych znaczeń dla różnych osób. Generalnie są symbolem dobrobytu, sukcesu i nieba.

gwiazda tatuaż na twarzy

gwiazda tatuażu na twarzy dziewczyny

Kotwica. Tatuaż kotwicy oznacza nadzieję, ratunek, bezpieczeństwo, siłę, lojalność i troskę. Często oznaczają niekończącą się miłość do pływania.

tatuaż z kotwicą na twarzy

Kotwica tatuaż na twarzy mężczyzny

Motyl. Motyl jest symbolem duszy, nieśmiertelności, odrodzenia i zmartwychwstania. Oznacza to możliwość konwersji lub wprowadzania zmian.

Takie obrazy są uniwersalne zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Nie ma żadnych ograniczeń męskich ani żeńskich. Wszystko zależy od stylu i projektu szkicu. Najważniejsze jest to, że ten obraz jest dla Ciebie cenny i wyjątkowy. To będzie najlepsza decyzja.

Źródło

Osobliwości opieki pooperacyjnej

Właściwa pielęgnacja tatuażu twarzy jest bardzo ważna, ponieważ jest to najbardziej otwarta część ciała i każdy niepoprawny krok po pielęgnacji będzie widoczny. Rana powinna być okresowo myta i leczona tylko niezbędnym kremem. Upał i kurz są krytycznie niekorzystne dla takich tatuaży.

Słynne tatuaże na twarzy

Michael Tyson ma wzór na twarzy. Według różnych tabloidów i prasy, wzór tatuażu na twarzy Mike’a Tysona nawiązuje do tradycyjnego wizerunku plemienia Maorysów.

tatuaż na twarzy Tysona

Gucci Gucci. Grzywa wytatuowana na twarzy w kształcie stożka z lodami. Mane stwierdził, że zrobił ten tatuaż, aby pokazać, jak żyje swoim życiem, „zimny jak lód”.

Rick Genest. Kanadyjski model z Montrealu, który jest lepiej znany jako Zombie Boy, ze względu na jego fajne tatuaże przedstawiające ludzki szkielet. Jego twarz pokryta jest tatuażem czaszki.

Tatuaż twarzy Ricka Genesta

W internecie jest dużo zdjęć kobiety o nazwisku „Rusłan”. Ta dziewczyna wytatuowała sobie na twarzy imię ukochanego dzień po spotkaniu z nim.

15 najbardziej szalonych tatuaży na twarz!