dalgalar saç kesimi

Dalgalı saç kesimi, bir vızıltı kesimini şekillendirmenin popüler ve modaya uygun bir yoludur. Siyah erkeklerin alabileceği birçok farklı dalga saç modeli olmasına rağmen, çoğu erkek solmayı dalgalarla birleştirir. Dalgalı fırça, durag veya şapka ve pomad kullanarak, başın etrafında bir spiral oluşturarak siyah saça doku ve stil katabilirsiniz. 360 dalga veya dalga boyu olarak da bilinen siyah erkekler için bu havalı saç kesimi stilleri, sapıkça buklelerin uzamasına izin vermek için saçınızı hiç kesmeyen kurtlama ile daha da geliştirilebilir..

Dalgalar elde etmeye çalışıyorsanız, işte dalgalar için en iyi saç kesimleri. Dalgalarla yüksek, orta, düşük, kel, temp, damla solmuş saç kesimi istiyorsanız, bu 360 dalga saç modeli fikirleri alabileceğiniz tüm farklı kesimleri ve stilleri sergiliyor. Ekstra sıcak, erkeksi bir görünüm için üstüne bir parça, yanlara saç tasarımı veya tam sakal bile ekleyebilirsiniz..

dalga saç kesimi

Dalgalarla En İyi Soldurma

Siyah erkekler için en iyi dalgalı saç kesimi, yanlarda ve arkada bir solma gerektirir. Siyah saçlar için seçilebilecek birçok farklı solmaz saç kesimi ile erkekler istedikleri görünümü elde etmek için bir dizi saç kesimi deneyebilir..

Dalgalarla Solmaya

Yüksekten başlayan geçici solmadan, boyuna kadar inen damla solmaya kadar, berberinize hangi erkek solmanın tarzınızı mükemmel bir şekilde tamamladığını sorun. Bir sonraki berber ziyaretiniz için size fikir vermek için 360 dalgalı en iyi konik solmaya saç kesimlerini burada bulabilirsiniz..

Dalgalarla Sıcaklık Solması

Dalgalarla Sıcaklık Solması

Dalgalarla geçici bir solma, temiz ve taze bir görünüm sağlar. Bu şakak solması saç kesimi yüksek başlar ve saç çizgisi boyunca bir çizgi ile vurgulanır. Üstte kesilen kısa vızıltı dalgalar göstermeye başlıyor. Stili tamamlamak için erkeksi bir görünüm elde etmek için tam bir sakal uzatın. Seksi ve modern, bu geçici solma ve 360 ​​dalga kombinasyonu herhangi bir siyah erkeğe iyi görünecek.

Dalgalarla Soluk Bırak

Dalgalarla Soluk Bırak

Dalgalarla birlikte solan bu damla, güzel ve sıkı bir kesim sunar. Yanları kısa olan düşük düşük deri, şık bir düzeltme için kulak çevresindeki ve boyun çizgisindeki kıvrımları soldurur. Siz fırçalamaya devam ettikçe 360 ​​dalga daha derinleşmeye ve daha belirginleşmeye başlayacaktır. Şakakların etrafındaki şekil ve saç çizgisi başıboş tüyleri temizler ve kadınlar uzun sakalı sevecek.

Düşük Solma + Dalgalar

Dalgalı Düşük Solma

Dalgalı bu düşük solma, düşük bir saç kesiminin derin 360 dalgalarınızın oluşturduğu deseni nasıl vurgulayabileceğinin mükemmel bir örneğidir. Düşük konik solma, profesyonel siyah erkekler için harikadır. Düz kesim bir görünüm için hat, saç çizgisi boyunca ve yanlardan aşağı doğru kıvrılır. Saç derisini çok fazla açığa çıkarmıyorsanız, dalgalarınızla düşük bir kesim yapın..

Orta Solma + Dalgalar

Dalgalarla Orta Soluk

Dalgalarla orta derecede solmaya başlamak, bazı erkekler için mükemmel bir denge olabilir. Yanlarda ve sırtta orta ten rengi solması ve etrafı saran dalgalar ile bu belalı saç kesimi hem şık hem de yakışıklı.

Yüksek Solma + Dalgalar

Dalgalarla Yüksek Solma

Dalgalarla yüksek solma, sinirli ve şık görünüyor. Yüksek kel solma, başın üst kısmından başlar ve serin bir kesim için cilde hızla iner. Biraz daha az cilt için, sadece kısalan ancak dipte çok az saç bırakan yüksek konik solmaya bir saç kesimini düşünün. En popüler dalgalı saç kesimlerinden biri olan bu saç modeli ile ilgili her şey mükemmel.

Kel Solma + Dalgalar

Dalgalar ile Kel Solma

Çok kısa bir saç kesimi istiyorsanız, modern ve cesur, dalgalı kel bir solgunluk harikadır. Cilt solması olarak da bilinen kel saç kesimi yüksek, alçak veya ortadan başlayabilir ve yavaş yavaş tıraşlı taraflara doğru incelir. Kısa siyah saçlı, bu 180 dalga solması bir parça veya tasarımla şık görünecek.

Dalgalarla Konik Solma

Dalgalarla Konik Solma

Dalgalarla birlikte konik bir solma, modaya uygun bir siyah erkek saç modelidir. Bu konik solmaya saç kesimi, taze bir stil için bir kenar yukarı ve 360 ​​dalga ile birlikte gelir. Siyah, Beyaz veya Hispanik olsanız da, bu oluşturmak için ideal dalga modelidir..

Soğuk 360 Dalgalar

En iyi 360 dalga, derin, temiz sırtlarla başın her tarafında spiral oluşturur. Temiz dalgalı bir saç kesimi temeli oluştururken, doğru saç ürünlerine yatırım yapmak önemlidir. İyi bir dalga fırçası ve durag veya dalga başlığı, dalgaları hızlı bir şekilde elde etmenize yardımcı olabilir. Ancak, 360 dalganın derinleşmesi haftalar alabilir. Nihayetinde, dalgalı saç modeli, geceleri tutarlı fırçalama ve kapatma ile elde edilir..

360 Dalga

Farklı dalgalı saç kesimi stillerinin çoğu, aldığınız solma türüne göre belirlense de, yine de dalgalı kesiminizi öne çıkarmanın yolları var. Parçalardan saç tasarımlarına, derin 360 veya 180 dalgalara kadar, işte bazı benzersiz ama popüler dalgalı saç modelleri.

Derin 360 Dalgalar

Derin 360 Dalgalar

Derin 360 dalgalar zaman, özveri ve düzenli fırçalama gerektirir. Resimde, dalgalı ve kenarı yukarı doğru, düşük konik solmaya sahip bir saç kesimi görülmektedir. Kalın bir sakalla eşleştirilen bu kesim seksi ve ateşli. Rehberimiz size bu kadar iyi dalgaları nasıl elde edeceğinizi gösterebilir..

Parçalı 360 Dalga

Parçalı 360 Dalga

360 dalgalı solgun bir saç kesimi ve bir parça birleşerek çok şık bir görünüm yaratır. Derin dalgalar üstte doku sunar ve yanlardaki düşük sivriltme, gözleri yukarıdaki stile odaklar. Tıraşlı kısım serin bir dokunuş katar ve dalga desenine iyi uyum sağlar.

360 Dalga Saç Kesimi + Saç Tasarımı

360 Dalga Saç Kesimi + Saç Tasarımı

Yaratıcı olmak istiyorsanız, denemek için sınırsız 360 dalga saç kesimi tasarımları var. Resimde, 360 derecelik derin dalgalar halinde traş edilmiş harika bir kalp tasarımı görülüyor. Bununla birlikte, siyah erkeklerin traşlı hatlardan zikzaklara ve istediğiniz her şeye kadar sonsuz saç tasarım fikirleri vardır..

Sakallı Dalgalar

Sakallı Dalgalar

Sakallı dalgalı bir saç kesimi harika bir eşleşme olabilir. Erkeksi ve sert, gür sakallı siyah adamlar sadece iyi görünüyorlar. Doğal olarak, sakalınızı temiz, bakımlı ve düzenli tutmak isteyeceksiniz. Kaliteli bir sakal şampuanı ve saç kremi ile sakal balsamı veya yağı almanızı öneririz. Kadınların fark edeceği, gurur verici bir stil için dalgalar ve sakal alın.

Yarım Ay Saç Kesimi

Yarım Ay Saç Kesimi

Yarım ay saç kesimi, saçınızın tepesine traş edilmiş kavisli bir kısımdır. Dalganızın solmasını sağlayın, dalga modelinizi geliştirin ve ardından yeni bir görünüm için yarım ay parçası ekleyin.

Dalgalar ile Siyah Çocuklar

Dalgalar ile Oğlanlar

Waves, her yaştan siyah erkek ve erkek çocuk için çalışır. Düşük bir konik solma, hizalama ve parça ile bu çocuğun 360 dalgaları belalı görünüyor.

180 Dalga Saç Kesimi

Havalı 180 Dalga Saç Kesimi + Soldurma

Her siyah adam 360 dalga istemez. Yanlarda ve arkada çok kısa saçları tercih ediyorsanız, muhtemelen berberinizden yüksek kel solmuş bir saç kesimi isteyeceksiniz. 180 dalga stili de aynı şekilde güzeldir ve elde edilmesi daha kolay ve muhafaza edilmesi daha kolaydır. Saçınız için 180 dalganın solmasını sağlamanın en iyi yolu hakkında berberinizle konuşun.

360 Dalga Saç Kesimi + Sıralama

360 Dalga Saç Kesimi + Sıralama

Her tarafı mükemmel bir şekilde kesilmiş, işte temiz bir saç çizgisi ve şekillendirilmiş, dalga şeklinde kalın tıraşlı kısım ve bakımlı sakal tasarımının mükemmel bir örneği.

Her türlü saç dalgası vardır, bu yüzden dalgalı bir saç kesimi denemeyi merak ediyorsanız, bir saç kesimi seçin ve berberinize gösterin..

360 Dalga Solmaz Saç Kesimi