35 trumpų sluoksnių šukuosenos moterims

Pamirškite visus tuos plonų ar storų plaukų rūpesčius. Šios trumpos daugiasluoksnės šukuosenos atrodys puošniai kiekvienam, jas bus lengva formuoti, taip pat atrodys žavingai.

Nors daugiasluoksniai kirpimai ir šukuosenos paprastai rekomenduojamos moterims, turinčioms plonus ar plonus plaukus, jos iš tikrųjų yra gana glostančios ir gana naudingos visų tipų plaukams.

Taigi, pažvelkime į šį puikių stilių sąrašą, kad įkvėptumėte kitą sluoksniuotą šukuoseną!

1. Trumpos daugiasluoksnės šukuosenos puikiai atrodys

trumpas daugiasluoksnis bob kirpimasŠaltinis

Pradėkime savo trumpą įsiveržimą į nuostabų trumpų daugiasluoksnių šukuosenų pasaulį su šia sukrauta bobu. Sudėti sluoksniai padeda sukurti storus ir pilnus plaukus.

Be to, šiek tiek išblukęs pjūvis gale padidina garsumą, o paryškinimai suteikia gylio. Tai lengva trumpa daugiasluoksnė šukuosena moterims, kurią galite ištraukti nesulaužydami prakaito.

2. Trumpo sluoksnio šukuosena tiesiems plaukams

sluoksniuotas pikselių kirpimasŠaltinis

„Pixie“ kirpimai vis dar labai madingi, todėl turėtumėte visiškai pasirinkti tokį, kuris naudoja daugybę trumpų sluoksnių kirpimų kiekvienam veido tipui ir plaukų tipui.

Šis drąsus pavyzdys yra viena iš geriausių trumpo ilgio šukuosenų moterims. Jis yra nervingas ir stilingas ir gali būti stilizuotas įvairiais būdais – priklausomai nuo aplinkybių.

3. Išaugęs Pixie Cut su Edgy Twist

nervingos pixie trumpos daugiasluoksnės šukuosenosŠaltinis

Šis „Pixie“ kirpimas su neryškiais sluoksniais yra viena iš labai trumpų daugiasluoksnių šukuosenų. Tačiau tokia trumpa šukuosena yra neįtikėtinai universali. Daugiasluoksnės šonai nulenkti į šonus, o viršus – į priekį, šis pikselių kirpimas yra ypač stilingas.

4. Trumpi sluoksniuoti kirpimai ploniems plaukams

peraugusios pixie trumpos daugiasluoksnės šukuosenosŠaltinis

Ploni plaukai turi vieną nepaprastą pranašumą. Tai lengva stilizuoti beveik bet kokiu būdu. Ši puikiai įrėminanti trumpa daugiasluoksnė šukuosena su šoniniais kirpčiukais idealiai tinka apvaliam ir ovaliam veido tipui, nes pagerina jūsų bruožus.

5. Netvarkingi sluoksniai trumpiems plaukams

šone nušluostytas trumpas pikselių kirpimasŠaltinis

Kartais išaugę trumpi daugiasluoksniai kirpimai gali būti skausmingi stiliui ir iš naujo apibrėžti. Tačiau šis peraugęs kirpimas su sluoksniais nėra vienas iš jų. Neramūs sluoksniai buvo sukurti netvarkingai šukuosenai, kuri yra ir miela, ir prašmatni. Suteikite pasitikėjimo savo nauja šukuosena trumpoms daugiasluoksnėms spynoms.

6. Vintažinės garbanos ant trumpo sluoksnio kirpimo

senovinės garbanos trumpos daugiasluoksnės šukuosenosŠaltinis

Tai įrodymas, kad trumpi moterų kirpimai taip pat gali būti labai lankstūs ir universalūs. Ilgesnė viršutinė dalis susukta į tobulo stiliaus ritinius. Galinėje pusėje išblukę sluoksniai sukuria minkštą natą.

7. Mielos šukuosenos trumpiems sluoksniuotiems plaukams

daugiasluoksnis kirpimas trumpomis daugiasluoksnėmis šukuosenomisŠaltinis

Vienas triukas, skirtas bet kokio tipo plaukams sukurti greitą apimtį, yra pasirinkti gilią šoninę dalį. Neišsigąskite dėl to, kad jūsų plaukai trumpi.

Gili šoninė dalis veikia taip pat gerai, nesvarbu, ar jūsų plaukai ilgesni, ar sportuojate su viena iš trumpų daugiasluoksnių šukuosenų, kurios šiuo metu yra populiarios. Atkreipkite dėmesį, kokia miela ši šukuosena. Galite imituoti jį per penkias minutes.

8. Fringes ir Bangs

trumpa daugiasluoksnė šukuosena bukas kirpčiukaiŠaltinis

Sluoksniai idealiai tinka apimties kūrimui. Tačiau taip pat yra pakraščiai ir kirpčiukai. Pasitarkite su savo kirpėju ir paklauskite, ar ši trumpa daugiasluoksnė šukuosena jums tinka. Bukus kirpčiukus, pasiekiančius antakių lygį, visiems gali būti sunkiau nuplėšti.

9. Ombre sluoksniuota šukuosena

vaivorykštės kirpčiukai pixie supjaustytiŠaltinis

Kai jaučiate, kad reikia atnaujinti savo išvaizdą, eikite į svarbiausius dalykus. Tokios trumpos daugiasluoksnės šukuosenos, kaip šis madingas pikselių kirpimas, puikiai tinka moterims su plonais plaukais. Nepaisant to, šukuosenai pridedant spalvų purslų, sukuriamas didesnis gylis. Trumpa ombre sluoksniuota šukuosena taip pat yra puikus būdas.

10. Layered Stacked Bob

trumpas garbanotas daugiasluoksnis sukrautas bobasŠaltinis

Moteriškos šukuosenos trumpiems sluoksniuotiems plaukams nėra sunku. Kai turite tokių saldžių 60 -ųjų įkvėptų šukuosenų, iš kurių keisti, jūsų išvaizda tampa vėjais. Tai daugiasluoksnė sukrauta bob su sukimu, o kirpčiukai plaukams suteikia daugiau apimties.

11. Fringed Layered Pixie Cut

sluoksniuota pikselių kirpimo trumpa šukuosena ploniems plaukamsŠaltinis

Tai yra vienas iš geriausių trumpų daugiasluoksnių pjūvių, kuriuos pastebėjome kurį laiką. Išaugę kirpčiukai, šukuoti į priekį, atkreipia dėmesį į akis ir lūpas, o likusios netvarkingos sruogos sukuria greitą apimtį.

12. Susidėti ir sluoksniuoti trumpi plaukai

Susidėti ir sluoksniuoti trumpi plaukaiŠaltinis

Tai puikus pavyzdys, iliustruojantis, kaip lengva formuoti plonesnius plaukus. Pabandykite šukuoti storą sultingą manę į priekį ir pritvirtinti sruogelius, ir jūs sužinosite, apie ką mes kalbame.

Ilgesnės pusės puikiai įrėmina veidą, o kirpčiukai su kirpčiukais atkreipia dėmesį į pagrindinius dalykus: akis ir lūpas.

13. Afrikos amerikiečių trumpos ir daugiasluoksnės šukuosenos

daugiasluoksnis kirpimas juodiems plaukamsŠaltinis

Dėl natūralių sandarių ritinių sunkiau rasti tinkamas trumpesnes šukuosenas. Nepaisant to, jei plaukai yra ištiesinti, galima rinktis iš daugybės trumpų sluoksnių šukuosenų. Tai puikus pavyzdys, kaip gerai tinka pikselių kirpimas. Net garbanotiems plaukams.

14. Mielos trumpos šukuosenos garbanotiems plaukams

iškirptas garbanotas pikselisŠaltinis

Garbanotieji plaukai geriausiai atrodo, kai nukirpti nuo vidutinio iki trumpo. Gili šoninė dalis suteikia garbanotiems plaukams akimirksniu apimties. Be to, jis unikaliai atskleidžia jūsų ypatybes.

Šios garbanotos spynos teka natūraliai. Nepaisant to, dėl daugiasluoksnės šukuosenos jie nesunkiai susitvarko, kad sukurtų mielą ir prašmatnų vaizdą.

15. Luptos trumpo sluoksnio šukuosenos ploniems plaukams

trapūs sluoksniai ant trumpo kirpimoŠaltinis

Ploniems plaukams apimties sukuria ne tik smulkiai krapštyti sluoksniai. Supjaustyti sluoksniai, sukuriantys tūrines sruogas, veikia taip pat gerai. Jūs turite pasirinkti trumpą sluoksniuotą šukuoseną ploniems plaukams, kuri atitiktų ne tik jūsų savybes, bet ir jūsų asmenybę.

16. Trumpas Pixie su sluoksniais

Trumpas Pixie su sluoksniaisŠaltinis

Šis gražus pikselių kirpimas yra sudėtingas pasirinkimas. Galite stilizuoti įvairiais būdais, priklausomai nuo norimos išvaizdos. Nesvarbu, ar norite oficialesnio, ar labiau atsitiktinio stiliaus, puikios trumpos sruogos yra tikrai universalios.

17. Trumpų sluoksnių šukuosenos banguotiems plaukams

trumpos banguotos trumpos daugiasluoksnės šukuosenosŠaltinis

Smakro ilgio moteriška šukuosena banguotiems plaukams, glostanti visus. Dėl gerai tekstūruotų sluoksnių banguotos spynos patenka į lengvai apimtą struktūrą. Nereikia nė sakyti, kad tai, kad jūsų plaukai yra natūraliai banguoti ar garbanoti, akimirksniu suteikia apimties ir struktūros.

18. Trumpo sluoksnio Bobas banguotiems plaukams

Trumpo sluoksnio Bobas banguotiems plaukamsŠaltinis

Ši ypatinga trumpa Bobo šukuosena dažniausiai pastebima ant tiesių plaukų. Prie šukuosenos pridėjus mielų bangų, bus atnaujinta net paprasčiausia išvaizda. Be to, tai suteiks jums daugiau stiliaus laisvės.

19. Trumpas sluoksniuotas kirpimas garbanotiems plaukams

sluoksniuotas kirpimas garbanotiems plaukamsŠaltinis

Atkreipkite dėmesį į nuostabią šio „do“ struktūrą ir tekstūrą bei, atrodytų, be pastangų. Taip pat yra gili šoninė dalis, kuri baigiasi pusiaukelėje į viršų. Tai rodo, kad trumpesnės sruogos, paprastai įrėminančios veidą, dabar paverčiamos gražiai suformuotomis kirpčiukais.

Netvarkinga šios šukuosenos pastaba leidžia atrodyti žavingai mielai, tačiau kartu ir nervingai. Tai tikrai viena iš mūsų mėgstamiausių trumpų daugiasluoksnių šukuosenų.

20. Trumpų sluoksnių kirpimas ploniems plaukams

trumpos daugiasluoksnės šukuosenos, skirtos ploniems plaukams, blondinės kirpėjosŠaltinis

Tai klasikinis kirpimas švelniems plaukams. Dėvėkite plaukus lygiai šilkiniai arba sukurkite netvarkingus sluoksnius, kad atrodytumėte neformaliai.

21. Vidutinio trumpo sluoksnio šukuosenos

Vidutinio trumpo sluoksnio šukuosenosŠaltinis

Šios trumpos daugiasluoksnės šukuosenos apimtis yra tiesiog užburianti. Norėdami atskleisti jos paslaptį: jūs sukuriate tūrį, sudėdami sluoksnius ir gilią šoninę dalį.

22. „Short Stacked Pixie Cut“ su sluoksniais

sukrauti pixie kirpti trumpas daugiasluoksnės šukuosenosŠaltinis

Išaugęs daugiasluoksnis kirpimas su netvarkingais sluoksniais, dvelkiančiais žaismingumu ir kūrybiškumu. Šią vasarą išbandykite dydį.

23. Trumpos trapios sluoksniuotos šukuosenos

trumpi gniuždomi sluoksniaiŠaltinis

Ši šukuosena išsiskiria ne tik platinos blondinės plaukų spalva. Puikiai suformuotos sruogos taip pat atlieka pagrindinį vaidmenį.

24. Emma Watson

emma Watson trumpos daugiasluoksnės šukuosenosŠaltinis

Tai kirpimas, kurį geriausia dėvėti šonu. Tačiau, priklausomai nuo jūsų pageidavimų ir kūrybiškumo, galite pasirinkti vieną stilių per dieną. Taip yra todėl, kad jį lengva prižiūrėti ir labai lengva formuoti, kaip norite. Turėsite puikiai atrodančią trumpą šukuoseną, kuri greitai išves jus iš namų.

25. Trumpo sluoksnio šukuosena

Trumpo sluoksnio šukuosenaŠaltinis

Plaukų kirpimas paprastai yra ilgesnis. Tačiau tai yra puikus trumpo sluoksnio skilties kirpimo pavyzdys, tinkantis ploniems plaukams. Čia yra dar keletas idėjų ilgam bobui.

26. Trumpo sluoksnio Bobo šukuosena

trumpas daugiasluoksnis bobasŠaltinis

Šiek tiek banguota bob yra puikus būdas padidinti plaukų apimtį. Jei tai taip pat yra viena iš trumpų daugiasluoksnių šukuosenų, tada jums pasisekė. Jūs turite struktūrą, gylį ir tūrį – viskas viename.

27. Fringed Ends on Short Layered Bob

sukrautas Bob kirpimasŠaltinis

Jūs uždirbate pakankamai laiko, kad galėtumėte dirbti su visa struktūra. Tekstūruotos pakraščiai pagardina klasikinį kirpimą.

28. Trumpa garbanotų sluoksnių šukuosena

banguoti plaukai sluoksniaisŠaltinis

Jei norite dramatiško, bet mielo žvilgsnio, pasukite sulenktus spynų galus į priekį ir leiskite viršutiniams sluoksniams sukurti žavingą garbanų ir bangų netvarką. Tai viena geriausių trumpų daugiasluoksnių šukuosenų, kuri grindžiama garbanų žaismingumu.

29. Smakro ilgio trumpo sluoksnio Bobas su šoniniais šukuotais kirpčiukais

trumpas daugiasluoksnis bobasŠaltinis

Šią šukuoseną iki smakro lengva pasiekti ir dar lengviau kiekvieną dieną stiliuoti skirtingai, kad atrodytų nauja. Naudokite šiek tiek jūros druskos purškalo, kad jis šiek tiek traškėtų ir šiek tiek pridėtų tekstūros prie spynų.

30. Šoninis šlifuotas sluoksniuotas kirpimas su rožiniais paryškinimais

Šoninis šlifuotas sluoksniuotas kirpimas su paryškinimaisŠaltinis

Naudojant tokius trumpus daugiasluoksnius kirpimus moterims, nesunku sukurti šoninę dalį, kuri puikiai atrodytų.

31. Rosie Huntington-Whitely

rožė trumpos daugiasluoksnės šukuosenosŠaltinis

Šiam raudonojo kilimo renginiui supermodelis Rosie Huntington-Whitely nusprendė dėvėti gauruotą ir daugiasluoksnę bobą nuostabiame „Manhattan Lights“ blondinės atspalvyje, kuris išryškina jos akis ir išskirtinę veido kaulų struktūrą.

32. Vaivorykštės trumpo sluoksnio šukuosenos

vaivorykštės trumpos daugiasluoksnės šukuosenosŠaltinis

Šiuo metu madingos netradicinės spalvos. Be to, tapo gana paprasta netradicinę spalvą gauti namuose, be salono profesionalo pagalbos. Todėl kodėl gi ne gauti juos visus?

33. Brandžios trumpo sluoksnio šukuosenos

brandžios trumpos daugiasluoksnės šukuosenosŠaltinis

Kiekvienos moters gyvenime ateina momentas, kai ji turi eiti į vadinamąjį „didelį pjūvį“. Kai kurioms moterims tai yra bobas, o kitoms tai yra tam tikras plikledis. Tai kryžius tarp trumpo bobo ir apaugusio pikselio pjūvio.

34. Plunksnuotasis Pixie

plunksnų plunksnų trumpos daugiasluoksnės šukuosenosŠaltinis

Tai ne tik naujausia technika, pasakiškas kirpimas, bet mes tiesiog negalime atitraukti akių nuo spalvos. Tai smėlio spalvos blondinės ir geltonos komiksų derinys, dėl kurio atsirado šis Kanarų deimanto auksas, dėl kurio jos oda atrodo nepriekaištingai.

35. Teilor Swift

taylor swift trumpos daugiasluoksnės šukuosenosŠaltinis

Tai oficialu. Senoji Taylor negali ateiti prie telefono, nes ji užsiėmusi šita nuostabia aštuntojo dešimtmečio šukuosena. Kai Tay-Tay žengė raudonu kilimu su šia gauruota, dūminčia šviesiaplauke bobu su tais sunkiais kirpčiukais, visų akys buvo nukreiptos tik į ją.

Pasiruošę pakeisti savo išvaizdą?

Trumpos daugiasluoksnės šukuosenos suteiks jums visiškai naują išvaizdą, tik pakeisdamos plaukų tekstūrą!

Daugiasluoksnės šukuosenos trumpiems plaukams akimirksniu padidins plaukų apimtį ir tekstūrą. Tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl jie reklamuojami kaip puikus pasirinkimas tiems, kurie turi plonus plaukus.

Vis dėlto pripažinkime. Jie taip pat šaunūs, puikiai atrodantys ir gana linksmi. Taigi kurį iš jų pasirinksite?