50 sluoksniuotų kirpimų plaukų svajonėms

Sluoksniuoti kirpimai vargu ar yra praeinanti tendencija, kuri išnyks per vieną ar du sezonus. Kiekvieną dešimtmetį matėme nemažą dalį gražuolių, pasipuošusių būtent šiuo plaukų stiliumi, ir, tiesą pasakius, mes negalime jų gauti pakankamai!

Tai labai nerūpestinga ir lengvai formuojama bei išlaikoma išvaizda, kurią visų tipų moterys tiesiog dievins. Be to, tai padarys stebuklus visoms merginoms su plonais plaukais – kad jų šukuosenos atrodytų storesnės. Tai taip pat gali padėti storplaukėms moterims valdyti spynos.

Čia rasite kvapą gniaužiančių daugiasluoksnių kirpimų, kurie įkvėps jus kitą kartą, kai lankysitės pas savo kirpėją – arba bent jau norėsite užsisakyti susitikimą.

I. Sluoksniuoti kirpimai pagal plaukų ilgį & Tipas

1. Vidutinio ilgio sluoksniuoti kirpimai

vidutinio ilgio daugiasluoksniai kirpimaiŠaltinis

Vidutinio ilgio plaukai ir sluoksniai gali būti geriausias pasirinkimas vasarą. Jis pakankamai trumpas, kad jums nebūtų karšta, bet pakankamai ilgai, kad vis tiek galėtumėte jį pinti arba surišti į kuodą. Be to, sluoksniai gali padėti sukurti puikias paplūdimio bangas!

2. Ilgų sluoksnių kirpimas

ilgi sluoksniuoti kirpimaiŠaltinis

Jei turite ilgus ar itin ilgus plaukus, tikrai nenorite, kad jie kabėtų be paliovos. Kai kurių sluoksnių pridėjimas gali padėti to išvengti. Be to, jei pasitaikys ryškiausių akcentų, žibintų ar peekaboos, sluoksniai juos gražiai išryškins.

3. Sluoksniuoti kirpimai storiems plaukams

daugiasluoksniai kirpimai storiems plaukamsŠaltinis

Jei turite storus plaukus, geras sluoksniuotas kirpimas gali padėti juos kontroliuoti. Trumpi sluoksniai gali padėti ploninti plaukus ir atrodyti subalansuotai, o ne krūminiai. Pasitarkite su savo stilistu, kad pamatytumėte, kas geriausiai veikia!

4. Sluoksniuoti kirpimai ploniems plaukams

sluoksniuoti kirpimai ploniems plaukamsŠaltinis

Moterys su plonais plaukais taip pat gaus visą reikalingą pagalbą iš sluoksniuoto kirpimo. Sluoksniai suteikia plaukams papildomo tūrio, taip pat tam tikro gylio ir architektūros visai šukuosenai. Šiek tiek sulenkite juos, kad gautumėte daugiau kūno. Tas pats pasakytina ir apie plonus plaukus!

5. Garbanotų sluoksnių kirpimas

garbanoti daugiasluoksniai kirpimaiŠaltinis

Garbanotiems plaukams reikia daug priežiūros ir priežiūros. Be to, dažniausiai jai reikia geros šukuosenos, kad ji įgautų formą ir neleistų atrodyti pernelyg išsipūtusiai. Daugiasluoksnis kirpimas, profesionaliai atliktas, gali padėti.

6. Tiesūs sluoksniuoti kirpimai

tiesūs daugiasluoksniai kirpimaiŠaltinis

Jei ką tik sukūrėte nuostabų sluoksniuotą pjūvį ir norite jį apeiti, tai viską padarysite teisingai. Tiesūs plaukai yra tarsi kirpimo rentgeno nuotrauka. Tai parodo kiekvieną gabalėlį ir gabalą, kiekvieną plaukų sruogą ir ten, kur viskas turėtų stovėti.

7. Bobo sluoksniuoti kirpimai

Bobų sluoksniuoti kirpimaiŠaltinis

Tūringą bobą galima lengvai gauti, jei prie jo pridėsite keletą sluoksnių. Viskas priklauso nuo jūsų plaukų tipo ir veido formos. Pasitarkite su stilistu, kad abu rezultatai būtų geriausi.

8. Žandikaulio ilgio Bobas

žandikaulio ilgio bob sluoksniuoti kirpimaiŠaltinis

Bobo kirpimas jau daugelį metų yra pagrindinė mados tendencija – ir jis nerodo jokių atleidimo požymių. Pavyzdžiui, ši smakro ilgio bob su daugybe neryškių sluoksnių, suteikianti apimties ir palengvinanti išvaizdą.

9. Lobas

lob sluoksniuoti kirpimaiŠaltinis

O, mes mėgstame gerą lobą. Ši įdegusi šviesiaplaukė ilga bobė su auksiniais dryželiais ir tiesia, vidurine dalimi yra viskas, ko reikia tobulai išvaizdai ištisus metus. Jis gali būti puikus vasaros mėnesiams ir priminimas apie šiltus mėnesius šaltuoju metų laiku.

II. Pjūviai pagal sluoksnių tipus

10. Pasišiaušę sluoksniuoti kirpimai

gauruotas lob sluoksniuotas kirpimasŠaltinis

Šis kito tipo, „shag“ stiliaus lobis yra puikus netvarkingo ir tokio mielo sprendimo ploniems plaukams pavyzdys. Pūkuotas sluoksniuotas kirpimas puikiai pasitarnaus kaip optinė iliuzija sodresniems ir gausesniems plaukams.

11. Lupti sluoksniuoti kirpimai

neryškūs daugiasluoksniai kirpimaiŠaltinis

Mes matėme keletą kitų neramių galų, bet kaip jie pagaminti? Na, stilistas šiuos neramius galus gaus skustuvo pagalba. Pro patarimas – geriausia, jei pats to nebandysite namuose. Tokiu atveju turėtumėte palikti tai profesionalams, kad apdaila būtų sklandi, kaip nurodyta aukščiau.

12. Bohemiški sluoksniuoti kirpimai

bohemiški daugiasluoksniai kirpimaiŠaltinis

Gerai iškirptą daugiasluoksnę šukuoseną galima lengvai paversti plunksniniu boho kirpimu su veidą rėminančiais sluoksniais, naudojant tinkamą stilių. Tokiu būdu būsite pasiruošę savo mėgstamiausiam muzikos festivalio įvaizdžiui širdyje – tiesiog pridėkite vasarišką suknelę ir aksesuarus ir palikite plaukus daryti savo.

13. Pasišiaušę sluoksniuoti kirpimai

ilgi gauruoti sluoksniuoti kirpimaiŠaltinis

Su banguotais plaukais jūs negalite nukirpti daugiasluoksnio kirpimo, taip pat nenusipūtę. Galų gale, tai yra visas sluoksnių grožis. Norėdami pataisyti išvaizdą, viskas, ką jums reikia padaryti, tai paimti saują plaukų vaško ar plaukų putų ir pradėti jas tepti ant plaukų, tada šiek tiek paglostyti.

14. Apvalūs sluoksniai

Ilgų apvalių sluoksnių kirpimaiŠaltinis

Apvalūs sluoksniai yra modernus stilius, kuris laisvai primena tai, kaip moterys nešiojo plaukus dar 2000 -aisiais. Norėdami jį gauti, jums tereikia išsirinkti trumpesnes sruogas, kurios yra ant manes, ir suktuku jas apversti.

15. Plunksniški sluoksniuoti kirpimai

varnos plunksniniai daugiasluoksniai kirpimaiŠaltinis

Plunksninis sluoksniuotas kirpimas yra viskas, ko jums reikia, jei ieškote šukuosenos, kuri puikiai įrėmins veidą. Kai kurios trumpesnės sruogos priekyje veiks kaip kirpčiukai ir kontūruos veido bruožus, tuo pačiu jas pailgindamos ir lieknindamos. Plunksniniai sluoksniai taip pat pašviesins plaukus.

16. V forma

v formos daugiasluoksniai kirpimaiŠaltinis

Jei turite labai storus plaukus, ilga V formos forma padės nusiskusti dalį tokio storio. Jo pagrindinis bruožas yra tas, kad jis plonėja, kai eina žemyn nugara, todėl atrodo, kad plaukų yra mažiau nei yra iš tikrųjų.

III. Skirtingos sluoksniuotos šukuosenos

17. Sluoksniuoti kirpimai nuo 2000 -ųjų

2000 -ųjų sluoksniuoti kirpimaiŠaltinis

Ar prisimeni šį mažą brangakmenį? Patarimas nukreiptas į išorę, platinos blondinė nusidažė smėlio spalvos atspalviu, suporuotu su tamsesnėmis, net vidutinio ilgio šaknimis. Tai buvo populiarus kirpimas 2000 -aisiais.

18. Subrendę sluoksniuoti kirpimai

brandūs daugiasluoksniai kirpimaiŠaltinis

Net moterys, peržengusios tam tikrą amžių, turėtų eksperimentuoti ir nebijoti eiti į sluoksnius. Kreipkitės į stilistą ir raskite geriausią kirpimą, atitinkantį amžių, veido formą ir asmenines nuostatas.

19. Apverstos garbanos

apverstos garbanos daugiasluoksniai kirpimaiŠaltinis

Dar viena šukuosena, kuri buvo šiek tiek pamiršta, bet kurią dabar galima lengvai atgaivinti dėl daugiasluoksnių kirpimų, yra šios apverstos garbanos. Naudokite garbanojimo geležį arba tiesiog suriškite plaukus ir miegokite ant jų iki ryto.

20. Kai kurios tekstūros pridėjimas

judesio tekstūruotos daugiasluoksnės kirpimo priemonėsŠaltinis

Tik įsivaizduokite, kaip nuostabiai atrodo ši sluoksniuota šukuosena judant. Dėl viso to storio ir daugybės jame slypinčių šviesių atspalvių tai tampa kinetine svajonė. Suplyšę galai nė kiek neskauda!

21. Viršutinis mazgas

viršutinio mazgo daugiasluoksniai kirpimaiŠaltinis

Kitas nuostabus būdas parodyti sluoksnius, taip pat nuostabus dažų darbas yra eiti į viršų. Padarykite tai netvarkingą ir atsitiktinį ir leiskite iš jo iškristi kelioms sruogoms, ypač kai kurioms veido formavimo sritims.

IV. Sluoksniuoti ir dažyti plaukai

22. Deimantiniai sluoksniuoti kirpimai

deimantiniai daugiasluoksniai kirpimaiŠaltinis

Šis kirpimas gavo savo pavadinimą dėl plaukų spalvos – šis nuostabus blondinės atspalvis vadinamas deimantu. Suporuokite jį su šiek tiek dramatiško makiažo, tokia matine raudona lūpa, kai kuriomis netikromis blakstienomis ir blizgančiais sidabriniais akių šešėliais, todėl tai puikiai atrodys ypatingai progai.

23. Smėlio spalvos blondinės daugiasluoksnės kirpimo priemonės

smėlio spalvos blondiniai daugiasluoksniai kirpimaiŠaltinis

Ši smėlio spalvos blondinė pečių ilgio daugiasluoksnė bob tikrai yra svajonių dalykas. Prieš keletą metų tai buvo labai pyktis, kai visi atrodė vilkintys arba norėję sportuoti. Smėlio spalvos blondinės spalvos taip pat pritrenkia!

24. Muskato sluoksnių kirpimas

muskato riešutų daugiasluoksniai kirpimaiŠaltinis

Kalbant apie fantastiškas plaukų spalvas, čia yra skanus ir saldžiai atrodantis muskato riešutas, kuris atrodo beveik natūraliai. Svarbiausia čia yra detalės -jei atidžiai pažvelgsite, pamatysite mažus šviesiai blondines sruogas, einančias per ją.

25. Rudens varis

variniai daugiasluoksniai kirpimaiŠaltinis

Viena didžiausių rudens plaukų spalvų tendencijų yra įvairūs vario atspalviai. Jie yra labai blizgūs ir siūlo daugiasluoksnius kirpimus, kurių jiems reikia gražios blizgios apdailos. Tai klasikinis daugiasluoksnis kirpimas, kuris nugaroje baigiasi aštriu V ženklu.

26. Saldūs cinamono sluoksnių kirpimai

saldus cinamono sluoksniuotas kirpimasŠaltinis

Mes paliekame prieskonių skyriuje atspalvį, primenantį saldų cinamoną. Tai ruda, sumaišyta su blondine ir tik šiek tiek braškių raudonos spalvos, kad suteiktų jai įdomią ir ugningą atmosferą. Tai viena iš tų spalvų, kuri šešėlyje ir saulėje atrodo kitaip.

27. Tamsios kavos sluoksniuoti kirpimai

tamsių kaštonų sluoksniuoti kirpimaiŠaltinis

Kiek tu myli kavą? Kiek tai įkvėptų jūsų plaukų spalvą? Jei taip, įkvėpkite šio natūraliai atrodančio ombre, kurį paskatino tamsiai užvirinti. Jis prasideda nuo juodos kavos prie šaknų, o po to lėtai nusileidžia į latte link galiukų.

28. Rožinės spalvos atspalviai

rožinių sluoksnių kirpimų atspalviaiŠaltinis

Daugiasluoksnius kirpimus visada geriausiai parodo paryškinimai. Jei sportuojate vientisą spalvų bloką, skirtingo ilgio sruogos gali būti nelabai matomos. Tačiau ryškūs ir stiprūs atspalviai juos puikiai parodys.

29. Ombre sluoksniuoti kirpimai

sluoksniuoti ombre kirpimaiŠaltinis

Vienas iš būdų pabrėžti plaukų sluoksnius yra sumaišyti juos su šiek tiek ombre, kaip minėta aukščiau. Tai natūrali tamsiai ruda spalva, kuri ištirpsta į lengvą cinamoną su smėlio galiukais. Atkreipkite dėmesį, kaip atrodo, kad kiekviena sluoksniuota gija turi kitą atspalvį?

30. Mėlynės ir grietinėlė

mėlynių ir grietinėlės sluoksnių kirpimaiŠaltinis

Priežastis, kodėl ši šukuosena vadinama mėlynėmis ir kremu, yra gana akivaizdi. Šis puikus spalvų derinys čia susideda iš daugybės purpurinių atspalvių – nuo tamsiai mėlynos iki pastelinės alyvinės. Visi jie primena vaisius ir grietinėlę.

31. Saulėgrąžų geltonų sluoksnių kirpimas

saulėgrąžų geltonos spalvos kirpimaiŠaltinis

Viena iš populiariausių tendencijų per pastaruosius kelerius metus yra netradicinės spalvos. Vasarą galite sukti šioje saulėgrąžų geltonoje, kurios šaknyse yra tik tiek brunetės. Dėl to jis atrodo šiek tiek natūraliau – ir atrodo, kad jis atkartoja ir tikras saulėgrąžas!

32. Pilki kirpčiukai

pilki kirpčiukai sluoksniuoti kirpimaiŠaltinis

Dažniausiai sluoksniuoti kirpimai taip pat apima puikų kirpčiukų rinkinį. Pridėkite prie jų žudiko netradicinę spalvą ir jokiu būdu neišsiskirsite iš minios! Naudokite šį makiažą iki minimumo. Taip pat žinokite, kad yra keletas pilkų atspalvių.

V. Įžymybių sluoksniuoti kirpimai

33. Rosie Huntington-Whitely

rosie huntington whiteleyŠaltinis

Mes pradedame šį įžymybių įkvėptų sluoksniuotų kirpimų skyrių ne kas kita, kaip „Victoria’s Secret“ angelas ir Jasono Stathamo žmona. Šviesiaplaukė grožis yra labai dalinis kirpimas sluoksniuotai, nes jie padeda subalansuoti giliai kampuotą jos veidą ir iškirptą žandikaulį.

34. Selena Gomez

selena gomez daugiasluoksniai kirpimaiŠaltinis

Su tokia ilga ir prabangia mane Selena Gomez atrodo didžiulė daugiasluoksnių kirpimų gerbėja. Ji taip pat liko ištikima tamsios šokolado rudos spalvos, kuri atitinka jos akis ir išryškina jos odos atspalvį, ir dėl to mes jai plojame.

35. Lily Collins

Lily Collins daugiasluoksniai kirpimaiTaigiurce

Kita varnos plauku Holivudo numylėtinė-Lily Collins. Jos ilgi, tamsūs plaukai beveik visada šiek tiek susivėlę, o štai ji puikiai atrodo lovoje. Nukopijuokite jos stilių šiek tiek padengdami tekstūrą.

36. Lily Aldridge

lelijų aldridės sluoksniuoti kirpimaiŠaltinis

Antroji lelija mūsų sluoksniuotų kirpimų sąraše yra dar vienas „Victoria’s Secret“ angelas. Ir ji yra tikras įkvėpimas, kai kalbama apie supermodelio plaukus. Tik pažiūrėk į tas kaštonines paplūdimio bangas ir šviesias juosteles!

37. Kaley Cuoco

kaley cuoco daugiasluoksniai kirpimaiŠaltinis

Ar pamenate, kai Kaley Cuoco buvo tikrai jauna ir ji tik pradėjo būti graži, bet kvailystė Didžiojo sprogimo teorijos kaimynė? Tai šukuosena, kuria ji sportuodavo anuomet. Miela mergina, šalia esanti daugiasluoksnė skiltelė.

38. Kendellas Jenneris

Kendell Jenner daugiasluoksniai kirpimaiŠaltinis

Supermodelis ir realybės televizijos žvaigždė Kendell Jenner pati atliko keletą kirpimų. Tačiau manome, kad ji atrodė tobulai su šiuo vidutinio ilgio tamsių riešutų plunksnuotu daugiasluoksniu kirpimu, todėl niekaip nepavyko jo praleisti iš šio sąrašo.

39. Kim K

Kim Kardashian daugiasluoksniai kirpimaiŠaltinis

Nepaprastai garsi Kendell sesuo Kim Kardashian taip pat mėgsta daugiasluoksnius kirpimus. Čia ji yra medaus šviesiaplaukėje su apdegusiais karamelės šaknimis. Visi jos plaukai ištiesinti, o graži šviesi ir rožinė lūpos paryškina jos kavos spalvos akis.

40. Chrissy Teigen

chrissy teigen daugiasluoksniai kirpimaiŠaltinis

Šeimyniniai ryšiai tęsiasi mūsų sluoksniuotų kirpimų sąraše su Chrissy Teigen. Suprantama, supermodelis nėra tiksliai susijęs su Kendellu ir Krisu, tačiau jie yra BFF. Chrissy karčiai taip pat yra sluoksniuoti, išryškinantys tuos, kurie yra iš šio pasaulio skruostikaulių.

41. Rachelė Weisz

Rachel Weisz daugiasluoksniai kirpimaiŠaltinis

Peršokome per tvenkinį, norėdami aplankyti elegantišką ir rafinuotą Rachel Weisz. Jos daugiasluoksniai kirpimai yra daug subtilesni, bet tokie pat gražūs. Jos makiažas taip pat prilygsta tamsiai dūminėms akims ir matinei natūraliai lūpai.

42. Emilija Klarka

emilia clarke daugiasluoksniai kirpimaiŠaltinis

Sunku rasti televizijos aktorę, kuri pastaraisiais metais būtų labiau garbinama nei pati Drakonų motina Danny the Unurnnt. Emilia Clarke turėjo ir šokolado rudos spalvos plaukus realiame gyvenime – ir jie buvo vidutinio ilgio ir sluoksniuoti iki tobulumo.

43. Penelope Cruz

penelope cruz daugiasluoksniai kirpimaiŠaltinis

Šioje nuotraukoje Penelope Cruz atrodo labai elegantiškai ir sudėliota. Ji nešioja nedidelį ombre tą pieniškų migdolų svajonę, kurią ji vadina plaukais – mes tiesiog dieviname jos spalvą ir jos kirpimą.

44. Catherine Zeta-Jones

Catherine Zeta Jones daugiasluoksniai kirpimaiŠaltinis

Aktorė Catherine Zeta-Jones visada buvo tos pačios spalvos. Tai peleninė tamsiai ruda, išryškinanti jos karamelines irisines akis. Kalbant apie kirpimą, ji patyrė keletą, tačiau mums patinka šis daugiasluoksnis kirpimas iki pečių.

45. Phoebe Buffay

phoebe buffay daugiasluoksniai kirpimaiŠaltinis

Beveik neįmanoma atskirti aktorės Lisos Kudrow nuo Phoebe Buffay personažų „Draugai“, kaip ir neįmanoma atskirti Phoebe nuo daugiasluoksnio šukuosenos, kurią ji naudojo ankstyvaisiais šou sezonais. Tegyvuoja 90 -ieji!

46. ​​Jennifer Aniston

Jennifer Aniston daugiasluoksniai kirpimaiŠaltinis

Kadangi kalbėjome apie Phoebe, buvo neįmanoma nepaminėti ir Rachelės ar Jennifer Aniston. Nors ji išaugo iš kirpimo, kuris ją išgarsino tiesiogine to žodžio prasme visame pasaulyje, Jennifer Aniston vis dar mėgsta savo plaukams pridėti sluoksnių.

47. Leitonas Meisteris

Leighton Meester sluoksniuoti kirpimaiŠaltinis

Dėl vaidmens filme „Gossip Girl“ Leighton Meester ilgą laiką buvo stiliaus piktograma milijonams jaunų merginų visur. Ir tai apima pasirinkimus, kuriuos ji padarė savo plaukais – ji visada buvo dalinė paplūdimio bangoms ir natūraliai šviesiai.

48. Džeinė Fonda

jane fonda daugiasluoksniai kirpimaiŠaltinis

Nemirtinga deivė Jane Fonda atvyksta tam, kad pademonstruotų, jog sluoksniuoti kirpimai subrendusioms moterims gali atrodyti puikiai. Čia ji sportuoja ilgą pikselių kirpimą – iš tikrųjų kažkas tarp pikselio ir trumpo bobo. Trumpi plaukai tampa gyvybingesni dėl susuktų sluoksnių.

49. Sienna Miller

Sienos Miller sluoksniuoti kirpimaiŠaltinis

Saulėta Sienna Miller blondinė puikiai demonstruoja šį vidutinio ilgio kirpimą. Tokių daugiasluoksnių kirpimų grožis yra tas, kad jiems reikia minimalios priežiūros. Jums nereikės nieko, išskyrus šiek tiek plaukų vaško, kad viskas liktų savo vietoje, arba purškiant jūros druską, kad gautumėte tekstūruotą undinės išvaizdą.

50. Charlize Theron

charlize theron daugiasluoksnius kirpimusŠaltinis

Oficialiai pripažinta viena gražiausių visų laikų aktorių ir moterų, Charlize Theron jau seniai yra „pixie cut“ gerbėja. Ji sportuoja tiek berniukiško tipo, tiek ilgesnės ir banguotos, daugiasluoksnės rūšies.

Pasiruošę pakeisti savo išvaizdą?

Ar mums pavyko jus įkvėpti šiais kvapą gniaužiančiais daugiasluoksniais kirpimais? Nuo ilgų sluoksniuotų plaukų su paplūdimio bangomis iki trumpų daugiasluoksnių bobų mes jums pateikėme platų variantų sąrašą, kad jums būtų lengviau išsirinkti tą, kuris labiausiai atitinka jūsų poreikius ir asmenybę.

Taigi, ką manote? Kuris iš šių daugiasluoksnių kirpimų yra jūsų mėgstamiausias? Praneškite mums komentarų skiltyje!