5 párty fotografií a tipov na ľahkú a umeleckú zábavu

Párty obrázky poháre farebné nápoje čerstvé ovocie

Dnes pre vás máme 5 tipov a skvelé obrázky z blogov o plánovaní večierkov, ako môžete svojich hostí umelecky a jednoducho zabaviť

Prečítajte si text ďalej a nezabudnite nám poslať svoje vlastné nápady ako komentáre.

Pridajte niekoľko špeciálnych položiek: ozvláštnite udalosť niektorými ľahko vykonateľnými prvkami.

A nie je na tom nič dobré ani zlé. Niektorí využívajú príležitosť pridať rôzne party dekorácie. Iní prinášajú malý alebo dva prvky, ktoré pôsobia silným dojmom. Tieto miešacie tyčinky (DIY projekt v Confetti Pop) sa dajú ľahko vyrobiť a prinášajú náladové farby. Čerstvú letnú paletu si všimnite na obrázku nižšie:

Zmrzlinové pochúťky – Obrázky a tipy na párty pre ľahkú a umeleckú zábavu

Večierkové obrázky zmrzlina lahodné nápoje z jedla

Večierková výzdoba v skutočnosti nie je nutnosťou. Jedlo môžete ozdobiť na mieste. Jedlo sa tak jednoducho stane súčasťou dekorácie. Aj jednoduché lahôdky môžu byť prezentované „švihom“, ako zmrzlina od SF Girl by the Bay na nasledujúcom obrázku.

Označené jedlo na fantastickej párty s grilovaným syrom

Večierkové obrázky lahôdky koláč výborný

Zjednodušte svoju akciu štítkami na špecialitách z jedla a nápojov

Štítky v skutočnosti pomôžu vašej večierku prebehnúť plynulejšie. Nejde však o farebné vyjadrenie. Skúste použiť ručne vyrobené štítky, ktoré budú vašim hosťom nápomocné. Prečo by ste mali celý večer odpovedať na to, ktorá skladba je ktorá. Prilepte štítky a nebudete pri stole stále. Na obrázku môžete vidieť štítky obsahu z Fancy Grilled Cheese Party od A Beautiful Mess:

Ďalší nápad pochádza z filmu A Subtle Revery! Pomocou horčice alebo kečupu môžete pre každého hosťa napísať návod na prípravu mäsa.

Označené hamburgerové buchty

Večierkové obrázky sendviče s maslovým chlebom

Urobte niečo, niečo kúpte

Náš ďalší tip na párty: urobte niečo a niečo kúpte! Skúste večierok individualizovať osviežujúcim doplnkom, napríklad ochutenou vodou. V A Cup of Jo nájdete tri chutné recepty na vodu: černice, citrusová zmes a zázvorová mäta.

Ochutená voda na veselú párty

Večierkové obrázky sklenené fľaše s ovocím a vodou

Na večierku Camille Styles vidíme, ako krásna je filozofia „niečo urob, niečo kúp“. Vyrobené: maslová tekvica a mini pizza s nivou. Kúpené: elegantné krémové oblátky, ktoré sa predávajú ako mrazené potraviny. Na večierku nechýbalo ani catering a lahodný dezert od Camilleinej matky. Takže nemusíte variť a pripravovať všetko sami.

Niečo som vyrobil, niečo kúpil

Večierkové obrázky domáce sušienky

Dokončite niečo z predchádzajúceho večera

Niekedy ste to jednoducho nedokázali, ak ste predchádzajúcu noc nezačali. Môžete napríklad začať s ľadovým čajom vopred. Je teda veľmi isté, že aspoň nápoje budú pripravené skoro ráno.

Lahodný ľadový čaj

Večierkové obrázky lahodný studený čaj, svieže leto

Výrobky môžete tiež vopred nakrájať – citróny na nápoje, jahody na dezert a zeleninu na restovanú prílohu. Takže pred večierkom stačí uvariť a dať dohromady. Odstrihnutie je problém, naplánujte si to dopredu.

Nakrájaná zelenina a ovocie

Večierkové obrázky ovocie exotické citróny

Začleňte do party svoj štýl

Posledná poznámka k večierku je začleniť ich štýl do večierka. Poháre napríklad vždy naaranžujem do radov, s trochou ľadu alebo mäty (na vodu a čaj) a ostatné so špeciálnymi sladkosťami, ako je broskyňové pyré. Preto trávim menej času obsluhou hostí. Na obrázku vidíme poháre sektu z Prosecca Prepravka & Sud:

Prepravka na šampanské & Sud

Večierkové obrázky šampanské nápad deco čerstvé nápoje

Končím predjedlom, ktoré sa ľahko pripravuje a vďaka ružovému koreniu a garbiarni vyzerá skvele. Pre ešte lepší dojem môžete pridať kukuričné ​​lupienky a sušené lupene ruží. Na obrázku môžete vidieť môj známy predjedlo z koláčov z kozieho syra & Príbor:

Kozí syr s ružovým korením

Párty obrázky syr ružová dekorácia nápad

Zmeškal som niečo? Podeľte sa o svoje myšlienky v komentári nižšie …