6 tipov na moderné dekorácie na veľkonočný stôl včas na festival 2020

Zvlášť v ťažkých časoch prinášajú oslavy ako Veľká noc veľa svetla do rodiny a spoločnosti. Tento rok sme k tomu už blízko. Na našom webe sme už zverejnili niekoľko aktuálnych nápadov na zorganizovanie Veľkej noci 2020. V tomto článku nájdete aj niekoľko odkazov, ako na to. Sme si však istí, že so šperkami a veľkonočnými darčekmi ste takmer hotoví. Ak nie, využite naše nápady „na poslednú chvíľu“. Teraz je však viac času na prípravu slávnostných jedál. Informácie o ponuke nájdete tu. Ale moderný, slávnostný dizajn stola nie je menej dôležitý. Mimochodom, zvyšok veľkonočných dekorácií by mohol byť nadbytočný, ak je vyrobený naozaj dobre. Sviatočné dekorácie na veľkonočný stôl tiež považujeme za experimentovanie s trendovými nápadmi na dekoráciu. Niektoré z nich by vás potom mohli inšpirovať k redizajnu vášho domova v súlade s najnovšími trendmi.

Tradičné farby majú vždy aktuálnu variáciu

Veľkonočné dekorácie na stôl - krásne obrúsky v oranžovej farbe

Veľkonočné dekorácie na stôl – záhradná inšpirácia v moderných farbách

Jarná záhrada má každý rok viac -menej rovnaké farby. To nás inšpiruje aj k výzdobe interiérov na Veľkú noc. Dominuje svetlo zelená, ale je tiež zvýraznená žltými a purpurovými akcentmi. Odtiene jarných kvetov sú vždy prítomné.

Nájdite trendové ekvivalenty týchto farieb: V tomto nájdete tipy na to položky. Jednoduchou stratégiou na zdobenie trendovými farbami by bolo kreatívne používanie obrúskov. Dajú sa ľahko nájsť v najmodernejších odtieňoch a vzoroch. Ďalšie tipy na techniky veľkonočného skladania nájdete tu. V týchto trendových odtieňoch môžete tiež namaľovať niektoré veľkonočné vajíčka.

Špeciálna kutilská práca na dekoráciu stola

Obrus ​​- veľkonočné dekorácie na stôl

Súčasné, minimalistické a farebné

Bez veľkonočných dekorácií sa nezaobídeme len kvôli strachu z priveľa šperkov v minimalistickom prevedení. Bežnou stratégiou pre tieto prípady by bol výber dekorácií, ktoré abstraktným spôsobom zobrazujú veľkonočné vajíčka, králiky, jahňatá a iné obľúbené veľkonočné symboly, alebo ktoré o nich takmer iba poskytujú predstavu. Ale najmä pri návrhu stola, ktorý je stredobodom oslavy, by ste mali využiť príležitosť na trochu viac farieb. Modrá je momentálne aktuálna a zároveň sa pekne vpíše do konceptov dekorácie. Nechajte dominovať túto alebo inú modernú farbu. Samozrejme si môžete vybrať aj úplne neutrálne odtiene, ako je biela, hnedá, béžová alebo dokonca čierna. V tomto prípade je dôležité, aby bola veľkonočná téma sprostredkovaná rovnako minimalistickým spôsobom. Na stôl môžete položiť misku vajec v jednom alebo inom odtieni. Stále je možné použiť ďalšie figúrky ako šperky, akonáhle zodpovedajú konceptu monochromatickej dekorácie veľkonočného stolu.

Táto dekorácia vďaka modrým tanierom pôsobí vintage a zároveň moderne

králiky na tanieri - dekorácia veľkonočného stola

Nechajte riady počítať ako dekoráciu stola

Neexistuje jarné menu, ktoré by sa nedalo ozdobiť na Veľkú noc. Napríklad veľkonočné vajíčka vo veľkej miske na stole vedľa krásneho šalátu by boli aktuálnym a veľmi jednoduchým nápadom. Veľa možností máte aj s prílohami. Môžete ich tvarovať a ponúkať v tvare veľkonočných vajíčok alebo dokonca králikov. Koniec koncov, samozrejme, každý by mal veľkú radosť zo špeciálnych koláčov a dekorácií koláčov. Ak to robíte pri jedle, takmer žiadne ďalšie veľkonočné dekorácie nebudete potrebovať. Čokoládové šperky z kraslíc budú určite každým nadšene prijaté.

Dezerty sú často tou najlepšou ozdobou 

Nápady na torty a muffiny Veľkonočné dekorácie na stôl

Doprajte si na Veľkú noc krásne jedlá

Chcete si na Veľkú noc dopriať niečo pekné? Tematický riad nemusí byť najpraktickejším riešením. Ale priznávame – dnes potrebujeme dobrú náladu a optimizmus. Tanieriky v tvare veľkonočných zajačikov alebo veľkonočných vajíčok, misky a vázy ako mláďatá a podobné nápady by vám vyčarili úsmev na tvári. Mimochodom, časť riadu môžete potom rozdať priateľom a známym ako veľkonočné darčeky. Samozrejme, rovnako ľahko môžete nechať všetky riady na poličke, vybrať ich a použiť ich aj budúci rok.

Ešte viac dekorácií v trendových neutrálnych farbách

Veľkonočné vajíčka v moderných prírodných farbách.Veľkonočné dekorácie na stôl

Minimalistický stredobod

Minimalistický stredobod a zodpovedajúce malé akcenty by boli ďalším veľmi moderným konceptom. Prírodná výzdoba s minimalistickým charakterom úplne zodpovedá nálade Veľkej noci 2020. Potrebujete vysokú priehľadnú vázu, ako aj jarné konáre s niekoľkými kvetmi. Mohli ste naň zavesiť papierové veľkonočné vajíčka v najnovších moderných farbách. Navyše, slávnostné obrúsky môžu byť v rovnakých nuansách. Takýchto inšpirácií je plný internet. Obzvlášť sa nám páči nápad z obrázku nižšie s maľovanými písmenami, ktoré spolu tvoria veselú Veľkú noc.

Veľkonočné dekorácie na stôl s jednoduchým slávnostným posolstvom

Veľkonočné dekorácie na stôl s písmenkami - veľmi pekné

Kúzlo jednoduchosti

Veľká noc očaruje svojou jednoduchosťou. Symboliku je možné veľmi obmedziť. Napriek tomu sa cítite šťastní a je vám na tomto festivale vždy teplo. Pravdepodobne aj preto, že čoskoro príde jar. S tým prichádza nádej na lepšie veci. Na nasledujúcom obrázku vidíme chlieb a hrozno, ktoré sa týkajú kresťanskej viery alebo tela a toho Krv Kristova vzťahovať sa. Nemyslíte si, že by to bol úžasný nápad aj na Veľkú noc?

Už máte svoj vlastný koncept modernej dekorácie veľkonočného stolu 2020?

Ušľachtilé a minimalistické veľkonočné dekorácie pre tých najnáročnejších

Veľkonočné dekorácie na stôl nápady na víno a chlieb

Skvelý centrálny kus, ktorý úplne postačuje na veľkonočnú výzdobu

Jar je tu - veľkonočné dekorácie na stôl

Nemyslíte si, že jednoduchý bežecký stôl na Veľkú noc by bol skvelý a moderný?

Veľkonočné zajačiky DIY dekorácia Veľká noc 2020 Veľkonočná dekorácia stolu

Tieto dekorácie na veľkonočný stôl môžete dokonca vyrobiť s deťmi

Veľkonočné dekorácie na stôl - čokoládové cukríky

Doprajte si na Veľkú noc tematický riad!

Veľkonočné dekorácie na stôl - veľa krásnych kvetov

Monochromatický koncept v dvoch kontrastných farbách – to vyzerá veľmi trendovo!

Veľkonočné dekorácie na stôl DIY nápady na Veľkú noc

Ďalší veľmi luxusný nápad na Veľkú noc 2020

Veľkonočné dekorácie na stôl svetlé nápady na obrúsky

Veľkonočné dekorácie na stôl pre tých z vás, ktorí milujú škandinávsky minimalizmus

Veľkonočné dekorácie na stôl Veľkonočné zajačiky

Táto dekorácia má zmiešaný vintage a moderný vzhľad 

Veľkonočné dekorácie na stôl, šperky, kvety

Aj takto mohla vyzerať veľkonočná výzdoba čiernobielo

Veľkonočné dekorácie na stôl nápady čiernych zajačikov

Koláče a koláče ako ozdoba – ale to prináša veľa dobrej nálady!

Veľkonočné dekorácie na stôl torty pri stole - nápady

Ozdoba z čokoládových vajíčok - dekorácia na veľkonočný stôl

Červené a oranžové nápady Veľkonočná dekorácia stolu

Na nádhernú, modernú veľkonočnú dekoráciu naozaj nepotrebujete veľa!

Krásne sviečky - skvelé dekorácie na veľkonočný stôl

Krásne obrúsky v ružovej farbe - dekorácia veľkonočného stola

Beh na stôl a tanier - dekorácia veľkonočného stola