Ako vyzerajú vaše vchodové dvere? – 10 skvelých nápadov na predné dvere

Počítajú sa prvé dojmy a vaše vchodové dvere sú kľúčové. Od pozdravu hostí až po predvádzanie vášho osobného štýlu, niekoľko jemných dotykov môže všetko zmeniť. Či už opravujete existujúce vchodové dvere, osviežujete vstupný priestor novými dverami alebo prerábate celú verandu, tieto nápady na vchodové dvere vám poskytnú jedinečný vzhľad a osobnú spokojnosť..

Skvelé nápady pre predné dvere

Skvelé nápady pre predné dvere Pirnar-biela-stena-modrá-predné dvere

Čerstvé morské vibrácie

Biela natretá stena a dvere v piesočnatej alebo modrej farbe vytvárajú upokojujúci vchod, ktorý vyčaruje dotyk pobrežia. Modrý koberec, prídavné svetlá a drevená stolička vytvárajú elegantný, ale uvoľnený pocit z pláže. Mnoho rastlín v pozinkovaných kvetináčoch dotvára vzhľad a vyčaruje inšpiráciu z prírody.

Konverzia s polevami

Drevený obklad vyzerá elegantne a moderne, ak je natretý v odtieňoch šedej. Zdvihnite vzhľad pomocou symetrického nástenného osvetlenia a jednoduchého železného venca. Nie je nič ako zavesené koše, ktoré dodávajú farbu, najmä keď idú s okvetnými lístkami. Tento romantický doplnok vyčaruje rozmarný záver idylického vidieckeho domu.

Hravá krivka príťažlivosti

Predné dvere by nemali byť iba pravouhlé. Na zjemnenie exteriéru domu zvážte klenutú verandu a vchodové dvere s kruhovým príslušenstvom. Tento zaoblený tvar funguje s dvojkrídlovými alebo jednokrídlovými dverami a dodáva nádych elegantnej nostalgie. Ak dávate pozor na detaily, vaše predné dvere budú vyčnievať zo všetkých ostatných na ulici. Litinová poštová schránka vyzerá roztomilo a je dokonalým spoločníkom ku klasickým alebo vidieckym dverám.

Skvelé nápady pre vchodové dvere Pirnar_aluminium_Einfleugeltuer-vstupné dvere

Vence, čísla domov a rohože

Ak chcete výrazne zvýrazniť farbu vašich dverí, použite kontrasty. Jasne žlté predné dvere jasne vyčnievajú z čiernej natretej klenby. Kontrast môžete zjemniť sezónnymi kvetmi a kvetináčmi. Staňte sa najlepším priateľom poštára a pridajte ku svojmu vchodu číslo domu, ktoré nemôže minúť. Elegantná monochromatická veranda vyzerá sofistikovane a úhľadne a veľké grafické číslovanie predstavuje odvážny štylistický prvok.

Kĺbová kľučka alebo koberec zabráni vniknutiu bahna do vašej chodby a dodá vchodu osobnosť. Odolné a tvrdé materiály, ako je kov alebo guma, sa lepšie hodia na vonkajšie schody a srdečne vás a vašich hostí uvítajú. Môžete si dokonca kúpiť koberec s tajnou zásuvkou na ukrytie kľúčov tam.

Sledujte tému

Spôsob, zariadené ako predné dvere má obrovský vplyv na konečný vzhľad. Symetrické línie, ako napríklad osvetlenie terasy a levanduľové kvetináče, zaisťujú čistý a elegantný vzhľad. Pokiaľ ide o nadčasový povrch, s dreveným dekorom nemôžete nič pokaziť a vitráže vytvárajú jedinečné svetlo a dodávajú architektonickému záujmu..

Skvelé nápady pre vchodové dvere Pirnar hliníkový dekor dekoru dreva

Pre chodbu zaplavenú denným svetlom má zmysel použiť zasklené alebo čiastočne zasklené vchodové dvere. Ak máte obavy o svoje súkromie, nemuseli by ste používať číre sklo. Môžete sa však rozhodnúť pre vzorované, pieskované, farebné alebo tónované modely. Aby ste zaistili bezpečnosť dverí, odporúča sa namontovať tvrdené sklo.

Experimentujte s jedinečným osvetlením

Krásne svetlá nemusia byť použité iba počas Vianoc. Exteriérové ​​svetlá dodajú vašim predným dverám príjemný lesk, keď príde noc. Rozhodnite sa pre verzie, ktoré sú odolné voči poveternostným vplyvom, zatiaľ čo solárne modely zaistia, že sa nezamotáte do škaredých káblov alebo batérií. Svetlá na verande slúžia na praktické aj estetické účely. Pohybom aktivované modely vám môžu pomôcť naviesť vašu trasu, keď sa v noci vrátite domov, a rozptýliť potenciálnych zločincov. S rôznym dizajnom môžu tiež vytvoriť príjemnú atmosféru a zarámovať váš vchod.

Skvelé nápady pre predné dvere Pirnar-Vstupné-Sympatické-svetlá

Vytvorte si vlastný vchod

Dobre navrhnuté predné dvere vyzerajú skvele zvnútra aj zvonku. Vonkajšia farba by vám nemala prekážať. Môžete sa rozhodnúť pre úplne iný odtieň interiéru, aby zodpovedal estetike vašej chodby. Prvá vec, ktorú je potrebné zvážiť pri výbere predných dverí, je výber štýlu, ktorý bude ladiť so zvyškom domu. Skúste jeden zvoliť sympatický dizajn, vyzerá to, že patrí do miestnosti.

Ak chcete osviežiť vchod, namaľujte predné dvere a verandu kontrastnou zmesou bielej a zelenej. Namaľujte dvere, okenice a priečky sviežim zeleným odtieňom a oživte vchod črepníkmi. Zladte celkový vzhľad so svetlými bielymi stenami s tmavou drevenou podlahou, ktorá miestnosť zútulní.

Skvelé nápady pre predné dvere Pirnar-vchod-mix-bielo-zelená

Zavolajte na zmeny

Domový zvonček je nevyhnutným doplnkom, ale to neznamená, že musí vyzerať každý deň. Naučte sa myslieť inak. Môžete sa rozhodnúť pre elegantný a moderný video zvonček pre väčšiu bezpečnosť, klasicky vyzerajúci mosadzný gombík alebo dokonca tyrkysový nástenný zvonček, ktorý rozosmeje vašich návštevníkov.

Dvojkrídlové dvere – odvážte sa to urobiť?

Dvojkrídlové vchodové dvere vyčarujú pri vchode do vášho domova kráľovský pocit. Aby sa uľahčilo otváranie, z času na čas sa otvorí jedno dverné krídlo, ale druhé dverné krídlo sa používa každý deň. Tento široký dizajn je nielen esteticky príjemný. Ak otvoríte obe krídla, môžete vnútri ľahko prenášať väčšie položky, ako sú postele a pohovky.

Vchodové dvere hliníkové alebo drevené

Hliníkové vchodové dvere vám ponúkajú bezpečnosť a nekonečné možnosti dizajnu, zatiaľ čo drevené vchodové dvere ponúkajú výhľad na prírodu a umožňujú vám vniesť do vášho domova teplo a útulnosť. Prečo však nezvoliť kombináciu týchto dvoch materiálov? Teplo dreva môžete vyčarovať zvnútra, zatiaľ čo hliníkový exteriér chráni vaše predné dvere pred vonkajšími vplyvmi.

Skvelé nápady pre vchodové dvere z hliníka alebo dreva Pirnar

Nakopni to do sveta Pirnar kde sú vám k dispozícii naši verní poradcovia. Spolu s vami vytvoríme perfektný vchod do vášho domova a vyčarí úsmev na tvári aj vašim návštevníkom.