Aktuálne farby stien, ktoré môžu vášmu domovu priniesť pridanú hodnotu

Predtým, ako urobíme rekonštrukciu domu alebo sa presťahujeme do nového bytu, máme zvyčajne v mysli mnoho otázok, na ktoré je potrebné rýchlo odpovedať. Niektoré z nich sa nepochybne týkajú dominantných farieb v našich štyroch stenách. Sú napríklad naše farby na stenu trendové alebo potrebujeme nový náter? Aké farebné kombinácie sú možné, aby náš interiér pôsobil elegantne a elegantne a bol v súlade s najmodernejším stenovým dizajnom? Na všetky tieto otázky nájdete u nás uspokojivú odpoveď. Prezrite si množstvo článkov o najnovších trendových farbách na steny. Vždy chceme byť nápomocní a pomôcť vám čo najprofesionálnejšie, aby ste si mohli vybrať dokonalú paletu farieb pre svoj domov. Dnes sa chceme pozrieť na tému trendových farieb stien z iného uhla. Ďalej uvádzame tieto odtiene, ktoré dodávajú vášmu domovu hodnotu, ak ho chcete dobre predať.

 Ktoré farby stien pôsobia obzvlášť priateľským prvým dojmom??

Súčasné farby stien elegantný svetlý interiér z pohodlnej dekorácie na stenu pohovky v bielej a béžovej farbe

 Sivá spálňa s trochou žltého melíru? Áno, to je trendy!

Aktuálne farby stien šedá spálňa svetlo šedá na stene prehoz biele vankúše malé zvýraznenie v žltej lampe

 Môžu súčasné farby stien pomôcť bytu predať sa rýchlejšie??

Naša odpoveď na takto položenú otázku znie: Áno! Čerstvý náter môže mať veľký vplyv na vzhľad vášho domova, keď ho chcete predať. Svetlé farby stien napríklad poskytnú potenciálnym kupujúcim dobrý prvý dojem a dodajú im pocit, že ste sa o svoj domov starali až doteraz. To sa okamžite odrazí na kúpnej cene domu alebo bytu. Atraktívne neutrálne farby stien napríklad zatraktívnia celý interiér, čo vo väčšine prípadov zvýši cenu vašej nehnuteľnosti. Na druhej strane vytvárajú obytný priestor, ktorý je svieži a ladí s každým estetickým a každým nábytkovým štýlom. Ktoré farby stien teda môžu zvýšiť atraktivitu aj hodnotu vášho domu alebo bytu, pozrime sa o chvíľu.

 Svetlo šedá okamžite otvára interiér!

Aktuálne farby stien štýlová obývacia izba v svetlo sivých krbových sedacích súpravách

Vďaka šedej a béžovej farbe vášho domova bude váš domov príjemnejší.

Súčasné farby stien pekná obývačka niektoré odtiene sivobéžového kozubového čalúneného nábytku pôsobia príjemne

Jemné biele a teplé sivé tóny sú nadčasové

Medzi najobľúbenejšie farby stien patrí absolútna klasika biela. Nefarebnosť je spojená predovšetkým s čistotou a nevinnosťou. Ale nie všetky biele sú rovnaké. Má množstvo faziet, ktoré môžu byť modrasté, žltkasté, červenkasté alebo nazelenalé. Bez ohľadu na to, ktorý jemný odtieň si vyberiete, dáte svojmu vnútornému priestoru viac priestoru a jasnosti a vytvoríte perfektné pozadie pre ostatné farby. Biela farba nemôže v interiéri nikdy pôsobiť nudne. Dokazuje to trendové používanie sivobielej farby ako steny. Tento odtieň má krémový podtón a vždy vyzerá jemne a jemne. Bez problémov sa vpíše do tradičných, rustikálnych, škandinávskych alebo veľmi moderných návrhov izieb.

Vďaka sivobielej farbe môže vaša kuchyňa pôsobiť veľmi elegantne a príjemne.

Aktuálne farby stien sivobiele na stenách moderná kuchyňa veľa dreva moderné kuchynské spotrebiče Kuchynská ostrovná doska v námorníckej modrej

Teplé sivé tóny v interiéri môžu mať takmer rovnaký vizuálny efekt. Ultimate grey je jednou z trendových farieb roku 2021 a spolu so svetlými peniazmi tvorí jedinečné farebné duo. Obe farby majú silnú interakciu a okamžite osviežia interiér. Šedá je bezpochyby elegantná farba, ktorú je možné použiť mnohými spôsobmi. Ako farba na stenu alebo na čalúnený nábytok, na koberce alebo iné bytové doplnky táto farba určite zostane aktuálna po dlhú dobu. Odborníci tvrdia, že miestnosti s vysokou návštevnosťou sa cítia príjemne v teplom sivom odtieni. Môžete si samozrejme vybrať medzi sivou béžovou, myšou sivou alebo taupe a vždy máte pravdu.

 Existuje mnoho odtieňov šedej, ktoré je možné použiť ako farby na steny.

Súčasné farby stien dekorácia komody rôzne odtiene šedej

Svetlo šedá určite zostane súčasnou farbou stien ešte mnoho rokov.

Súčasné farby stien, svetlošedá v spálni, sú stále žiadané pre útulnú atmosféru miestnosti

Tento rok sú obzvlášť obľúbené zamatovo béžové a svetlé pastelové tóny

Okrem dvoch dlhoročných obľúbených bielych a sivých môžeme odporučiť aj zamatovo béžové a svetlé pastelové tóny, ktoré rozhodne môžu osviežiť steny vo vašej domácnosti. Môžu tiež zvýšiť kúpnu hodnotu vašej nehnuteľnosti. Odborníci tvrdia, že svieža béžová farba steny je spoľahlivý spôsob, ako vytvoriť priestor, ktorý bude pre zákazníkov pôsobiť príjemnejšie. Izby namaľované v béžovej farbe sú vnímané ako univerzálne a veľmi príťažlivé. Navyše zodpovedajú rôznym štýlom dizajnu, čo je ďalšie plus. Pre svoje štyri steny, ktoré odborníci nazývajú Kameň, si môžete vybrať mix sivej a béžovej. Béžová sa prejavuje v mnohých ďalších aspektoch, ako je latte, ťava alebo béžová béžová. Kombinácia maslovej žltej a béžovej je v poslednej dobe veľmi žiadaná. To je rozhodne na vzostupe v móde aj v interiéroch.

 Jemné farby stien a pastelové tóny sú tento rok veľmi trendy.

Súčasné farby stien obývacia izba jemné pastelové tóny pohovka tlmí nástenné maľby veľmi veselú atmosféru miestnosti

Nevyzerá táto svetlo béžová a pastelovo modrá kuchyňa rozkošne?

Aktuálne farby stien vo veľkej, krásnej kuchyni vo svetlo béžovej a pastelovo modrej farbe, ktoré sú príjemne elegantné

Použitím pastelových tónov môžete do miestnosti samozrejme priniesť trochu viac farieb a dynamiky. Dokonca môžete svojmu domovu dodať nádych dramatickosti bez toho, aby ste ho zahltili. Tu máme na mysli jemnú, tlmenú ružovú alebo bledú, striebristú modrú alebo zelenú farbu. Tieto moderné pastelové odtiene sú dostatočne atraktívne na to, aby vášmu interiéru dodali osobnejší nádych. Sú však dostatočne jemní, aby ich bolo možné považovať za teplých neutrálnych.

Pozrite sa aj na nasledujúce príklady obrázkov a urobte informované rozhodnutie o tom, ktoré súčasné farby stien najlepšie vyhovujú vášmu štýlu a dizajnu miestnosti. S novým náterom určite predražíte svoju nehnuteľnosť.

 Pastelové tóny sú v súčasnej dobe na vzostupe.

Aktuálne farby stien, pastelové tóny a bohatá paleta farieb, z ktorých si môžete vyberať

 Tí, ktorí majú na výber, sú tiež rozmaznaní!

Aktuálne farby stien pastelové odtiene si môžete vybrať z bohatej palety farieb

Tmavšie pastelové tóny vyzerajú veľmi atraktívne ako farby stien.

Aktuálne farby stien tmavé pastelové tóny na modrom a tmavozelenom efektnom pozadí

 to vytvára efektívne zázemie pre ľahšie kusy nábytku.

Aktuálne farby stien pastelovo modré tmavé pozadie pre svetlejšie kusy nábytku sedačka červené kreslo

 Grafit ako farba na stenu vyzerá dosť dramaticky, že??

Súčasné farby stien grafitové tmavé pozadie pôsobia dramaticky

Pekne pekne! Ružová stena v ombre efekte.

Aktuálne farby stien veľký dizajn steny ružová stena v ombre efekte

Svetlosivá a tmavomodrý pastelový odtieň osviežujú vchod do domu.

Aktuálne farby stien svetlo sivý pastelový odtieň tmavo modrá osviežujú vchod do domu

Pastelová zeleň dobýva interiér!

Súčasné farby stien sú pastelovo zelené, dominantné a účinné