Chladná dekorácia v bielej farbe – 18 sviežich a letných nápadov

chladná dekorácia v bielej stoličke lustrová dekoračná podložka na vankúš

Chladná dekorácia v bielej farbe – ideálna pre nadchádzajúcu sezónu

Bez ohľadu na váš štýl, biela farba môže dodať vášmu domu svieži chladný vzhľad, ktorý je ideálny pre nadchádzajúcu sezónu.

1) Rozsiahla biela

Biela je ideálna farba pre malý priestor. Monochromatická paleta otvára priestor, vizuálne ho rozširuje a prepúšťa svetlo.

V malom kútiku oko poteší kontrast textúr – tam je ženilková tkanina, vzdušné záclony a iskrivý kryštál. Krása dekorácie v bielej farbe spočíva v tom, že je to hra tieňa a svetla.

Chladná biela dekorácia – vyberte si do svojej miestnosti rôzne odtiene bielej

chladná dekorácia v bielom pražci ošúchanom skriňovom zrkadle v štýle

2) Farba sa perfektne hodí

Nebojte sa vziať kefu. Táto skriňa Queen Anne bola natretá tmavou farbou, ale s trochou brúsenia a premaľovania získala tento nádherný nový vzhľad, ktorý sa perfektne hodí k úplne bielej spálni. Vyberte si pre svoj priestor rôzne odtiene bielej. Starý kovový luster ožil aj vďaka bielej farbe.

Detská izba úplne v bielej farbe so sviežimi farebnými akcentmi

chladné deko v bielych roletách do detskej izby farebná posteľná bielizeň 3) Biela miestnosť

Preferencie a trendy v oblasti farieb sa menia. V detskej izbe je predovšetkým vhodné mať viac luxusu a moderného vzhľadu. Rozhodnite sa teda pre bielu farbu postelí, stien a nábytku. Vymeňte periny a vankúše za biele. Získate tak novú miestnosť, ktorá svieti v každom ročnom období. Pomocou yardu látky pridajte čelo postele, ako je znázornené na fotografii.

Jas a poriadok v kuchyni

chladné deko v bielej kuchyni kuchynský ostrovček stojaci taburet jedálenský kút

4) Klasická kuchyňa

Táto kuchyňa kombinuje dve oblasti v bielo leštených mramorových doskách Carrara a biele steny stoja vedľa seba v tejto historickej kuchyni zo začiatku 20. storočia. Minimálne zasklené nástenné police stoja medzi dvoma veľkými oknami, ktoré prepúšťajú do miestnosti prirodzené svetlo, takže kuchyňa je svetlá a zaplavená svetlom..

Skombinujte rôzne štýly nábytku

chladná dekorácia v bielej spálni závesy na posteľ podlahové svietidlo

5) Rôzne veci zo starého sveta

Na kusoch nábytku zo starých čias obmedzte farbu na minimum, aby bolo možné kombinovať rôzne štýly zariaďovania. Tu sa krémová biela hodí k všetkému nábytku. Vrchlík je ozdobený bielou moskytiérou a starou bronzovou lampou. Tlmená farebná paleta, textúra a kombinácia predmetov ukazujú rozmanitosť pri zariaďovaní tejto spálne.

Zamerajte príslušenstvo

chladná dekorácia v bielom jedálenskom kúte kvety ovocný luster farebný

6) Príslušenstvo ako pútadlo

Keď sú steny a nábytok biele, dôraz sa kladie na príslušenstvo. Vložte akcenty a urobte to s veľkou zábavou! Atraktívna kolekcia v jedálni je rovnako zaujímavá ako svietnik alebo súbor farebnej keramiky. Aj vaša lampa bude svietiť jedinečným spôsobom.

Dramatický výstavný priestor pre vašu zbierku porcelánu ako pozadie

chladná dekorácia v bielych jedálenských stoličkách ošarpané skrine

7) závesy

Vďaka závesom v miestnosti môžu niektoré kusy nábytku pôsobiť tajomne. Tu masívna lekárnička na blšom trhu s tmavým pozadím vytvára dramatický zobrazovací priestor pre vašu zbierku porcelánu.

Celá biela farebná schéma v tejto kúpeľni

chladná dekorácia v bielych kúpeľňových laviciach skrine kvety

8) Zrkadlo v bielom ráme

Mozaiková podlaha je jedinou zmenou v úplne bielej farebnej schéme v tejto kúpeľni. Strategicky umiestnené zrkadlá dodávajú miestnosti lesk. Dobre zvolené je aj sedadlo k oknu s froté vankúšmi.

Stena v odtieňoch slonoviny

chladná dekorácia v bielej jedálenskej časti stoličky svietnik

9) Otvorená jednoduchosť

V tejto jedálni je všetko zdôraznené bielou farbou – stoličky majú biele kryty a čakajú na vašu návštevu. Tienený luster a jednoduché žalúzie tiež zdôrazňujú klasicky moderný štýl miestnosti. Biela paleta je na stenách obohatená o jemný odtieň slonoviny.

V obchode so šetrnosťou hľadajte zaujímavé vintage kusy nábytku

chladná dekorácia v bielom zrkadlovom lustri nástenná dekorácia krémová

10) Zaujímavé drobnosti

Svoj priestor môžete ešte viac spestriť starými kusmi nábytku, ktoré práve renovujete. Vyhľadajte v obchode so šetrnosťou zaujímavé staré zrkadlo a obnovte ho natretím na bielo. Vyberte si vhodné miesto pre „nové“ zrkadlo v miestnosti, ktoré tam prakticky zdvojnásobí prirodzené svetlo. Ozdobte priestor vedľa neho kvetmi, francúzskymi hodinami alebo podobnými doplnkami. To vyzerá skvele, nie??

chladná dekorácia v bielom obývacej izbe stolík kvety knihy

11) Farba v riadkoch

Pomocou bielej farby oddeľte alebo zvýraznite niečo vo svojom dekore.

chladná dekorácia v bielom koberci do obývačky s kvetinovou výzdobou

12) Neutrálne pozadie

V tejto miestnosti, kde je všetko zariadené v bielej farbe, vzniká kontrast v podobe čiernych akcentov, ktoré sú také silné a mimoriadne pôsobivé.

chladná dekorácia v bielej kuchyni kuchynský ostrovček kvety

13) Tradičný vzhľad v kuchyni

Vďaka modernému dizajnu s tradičnými prvkami je táto elegantná biela kuchyňa nadčasová. Skriňové skrinky a hrubé mramorové dosky dodávajú miestnosti autentickosť, zatiaľ čo spotrebiče z nehrdzavejúcej ocele dodávajú moderný kontrapunkt. Vďaka dubovým doskám na podlahe v tomto vidieckom dome v teplých prírodných farbách vyzerá biela izba veľmi útulne.

chladná dekorácia v bielej obývacej izbe krb kamenný drevený stôl

14) Staré sa stretáva s novým

V tejto svetlej a vzdušnej obývačke zdôrazňujú podlahové dosky a drevené povrchy históriu domu, zatiaľ čo tmavé tóny kontrastujú s modernými bielymi stenami – vidíme kombináciu starého a nového štýlu..

chladná dekorácia v bielej kúpeľni s kvetinovým vzorom

15) Kúpeľná liečba

V celobielej kúpeľni „tancuje“ prirodzené svetlo. Vylepšite luxusný kúpeľný pobyt množstvom bielych uterákov, podláh, sprchových závesov – je to spoľahlivý spôsob, ako obnoviť vašu kúpeľňu..

chladná dekorácia v kožušine z bielych osmanských stolových kvetov

16) Jasný a veselý

Tento viktoriánsky byt bol zrekonštruovaný a prestavaný na moderný podkrovný byt. Vďaka bielej a čiernej farbe na nábytku je lepšie kombinovať moderný a viktoriánsky štýl.

štýlová dekorácia v kytici svietnika v bielom kresle 17) Správna farba

Zelená je farbou jari a tlmené pieskové tóny doplnku dodávajú týmto obytným oblastiam vidiecke kúzlo.

štýlová dekorácia v bielom čalúnenom kresle stolík kvety drevená skrinka

18) Biela elegancia

V tejto miestnosti čerstvé kvety a rastliny pomáhajú zjednotiť vnútorné a vonkajšie priestory.