Dekorácia letného domu – vytvorte si doma sviežu atmosféru!

letný dom dekorácia sklenený nápis na stole

Ozdobte na leto

Dajte svojmu domovu nový letný vzhľad! Prečítajte si naše tipy na letnú výzdobu a v akých letných farbách si môžete vyzdobiť dom alebo byt.

Ako sa dni predlžujú a vonkajšie teploty rastú, väčšina z nás si chce v horúcom letnom dni vychutnať príjemný vánok.

Štýlová letná drevená dekorácia – dekorácia letného domu

letný dom dekorácia sklenený stôl prízvuk drevo

Nie každý si však môže dovoliť luxus pohybu, užívať si letné dni na brehu mora alebo v horách. Znamená to, že nie každý si môže užiť prichádzajúcu novú sezónu? Určite nie! Je pravda, že nie každý sa môže presťahovať na pobrežie mora alebo jazera, ale každý môže sledovať plánovaný plán domácej nápravy. Vášmu domu môžete dodať jasný a svieži vzhľad pomocou niektorých rekonštrukčných prác. To neznamená zmeniť každú izbu a vyhodiť starý nábytok a doplnky. Malé doplnky a experimentovanie s farbami, štýlom a príslušenstvom vám stačia na to, aby ste si chladný letný domov priniesli so sebou a relaxovali tam. Prečítajte si nižšie naše účinné tipy na zdobenie na nadchádzajúce leto!

 Skrášlite svoj vonkajší priestor – strešná terasa, veranda, dvorletný dom dekorácia sklenený stôl prízvuk drevo vonku

  • Jednoduchým pravidlom, ako sa vysporiadať s letnou výzdobou domu, je vyhnúť sa fľakatému vzhľadu. Odporúča sa mať v miestnosti menej položiek, pretože to pomôže vašej miestnosti nielen vyzerať úhľadne, ale aj väčšie. Prirodzený vzhľad vo svojom dome môžete dosiahnuť aj použitím rôznych druhov rastlín a kvetov. Je to presne to, čo práve teraz potrebujete.

Štýlová, atraktívna dekorácia na leto

letný dom dekorácia sklenený stôl prízvuk hviezda

  • Ďalším spôsobom, ako si vyzdobiť domácnosť na nadchádzajúce leto, je osvetlenie v záhrade. Záhradný stôl môžete rozsvietiť sviečkami a zavesiť záhradné svetlá na stromy. Pochodňami označte cestu alebo schody a postavte ich aj na dvor. Pár lampášov v záhrade vytvára romantickú atmosféru.

Pekný ozdobný akcent – žiariaca sviečka uprostred mnohých mušlí

letný dom dekorácia sklenený stôl prízvuk more

  • Farby hovoria veľa a prenášajú dôležité správy. Maľovanie stien vo vašom dome je ďalším spôsobom, ako ozdobiť a pripraviť sa na novú sezónu. Uprednostnite svetlé farby, ako je béžová, svetlo ružová atď. Ale ak ste nedávno prerobili svoj dom a nechcete doň znova investovať, môžete len zrekonštruovať jednu stenu pomocou šablón na stenu. Vyhnite sa vešaniu obrazov alebo portrétov na steny; nehodí sa to s letnou domácou dekoráciou.

Tematická, letná ozdoba na krbovej rímse

letný dom dekorácia sklenený stôl modrý krb

  • Môžete cítiť nutkanie zbaviť sa ťažkých vlnených kobercov a ukázať drevenú podlahu alebo jednoducho dlažbu. To je v poriadku, nie je problém to urobiť, samozrejme, ale ukážte svoj štýl a pridajte podlahe upokojujúce odtiene šedej, bielej alebo modrej. Myslite tiež na to, ako budete teraz v lete podlahu vysávať a vytierať.

Viditeľný prízvuk na komode

letný dom dekorácia sklenený akcentový strop

  • Odstráňte biele uteráky v kúpeľni a nahraďte ich niekoľkými pastelovými farbami, aby ste tam presvetlili interiér. Zamyslite sa nad tým, že zmeníte vo svojej kúpeľni aj ďalšie doplnky?

Exotická letná dekorácia na stôl

dekorácia letného domu sklenené akcentové pruhy

  • Prirodzené svetlo je dôležitou súčasťou dekorácie letného domu. Vymeňte tmavé záclony za svetlejšie, aby bolo v miestnosti viac svetla. Môžete si vybrať biele, neutrálne alebo pastelovo zafarbené závesy, pretože tieto farby sa perfektne hodia k letnej výzdobe domu.

letný dom dekorácia sklenený stôl modrý elegantný

  • V lete je tiež čas nahradiť ťažké zimné doplnky svetlými a príjemnými bytovými doplnkami. Spálňu môžete vyzdobiť bambusovými rastlinami alebo rezanými kvetmi zo svojej záhrady.

Modré sklo, guľa vyrobená zo spletaných vetiev

letný dom dekorácia sklenený akcent na stôlLetná dekorácia vytvára sviežosť a dobrú náladu        letný dom dekorácia sklenený stôl modrý transparentnýBiely rám obrazu a sviečka v skleletný dom dekorácia sklenený stôl modré sklo Porcelánový tanier plný rôznych letných dekoratívnych prvkovdekorácia letného domu sklenená doska na stôl

Svieže ružové kvety – elegantný letný akcent

letný dom dekorácia sklenený stôl modrá váza dekorácia letného domu sklenená stolová kniha

Elegantný, elegantný dizajn letnej dekorácie

letný dom dekorácia sklenené stolové sviečky biele letný dom dekorácia sklenený stôl more