Dekorácia z medi – nadčasový a atraktívny trend

Nájsť perfektnú domácu dekoráciu je pre mnohých majiteľov domov niekedy ťažké. Každý rok sú do dizajnu predstavené a zavedené rôzne trendy a exkluzívne inovácie, takže výber je v dnešnej dobe skutočne obrovský. Článok je o trende, ktorý sa z roka na rok stáva jednou z najobľúbenejších dekorácií kvôli rastúcemu záujmu.

Meď – mäkký kov, ktorý je zvyčajne tvárny a je považovaný za dokonalého vodiča tepla. Vlastnosti a oblasti použitia kovu sú veľmi početné a predovšetkým jeho jedinečný vzhľad hrá hlavnú úlohu v atraktívnom interiérovom dizajne. Naši redaktori pre vás vybrali tie najlepšie dekoratívne predmety na jesennú a zimnú sezónu 2017.

Medená dekorácia miestnosť pozitívne zvýrazní

kuchynský nábytok medené závesné žiarovky

Najdôležitejšou výhodou tejto dekorácie je, že meď je možné prispôsobiť akémukoľvek životnému štýlu a dá sa ľahko kombinovať s rôznymi dekoráciami. Medeno-betónové duo je považované za perfektnú kombináciu v industriálnom štýle. Možným dôvodom dobrej synchronizácie týchto dvoch dekorácií je neutrálna farba betónu.

Vo všeobecnosti je neutrálny dizajn steny považovaný za najlepšie riešenie pre medenú výzdobu. Hodiny, vázy, závesné žiarovky a sviečky sú navrhnuté individuálne z betónu a medi a konečný výsledok je jednoducho jedinečný. Ak už máte dostatok skúseností s kutilskými projektmi, môžete si ozdobné predmety vyrobiť aj sami. Sivý dizajn steny sa dá najľahšie kombinovať s týmto typom dekorácií, a preto je krásny vzhľad medi v obývačke pútadlom pre oči.

Betón a meď v jednom

betónové a medené deko

Najpopulárnejšími ozdobnými kúskami z medi sú jednoznačne kreatívne závesné lampy. V dnešnej dobe je možné vidieť rôzne prevedenia. Nespornou výhodou závesných žiaroviek vyrobených z medi je, že dodávajú miestnosti hodnotu. Ak hľadáte pre svoj domov kvalitnú dekoráciu, mali by ste vedieť, že mnohé výrobky na trhu nie sú vyrobené zo skutočnej medi a závesné žiarovky môžu mať iba medenú farbu. Náš tip je najskôr sa opýtať, pretože plastové výrobky majú nízku životnosť. Po určitom čase si všimnete jasnú stratu farby. Závesné žiarovky vyrobené z medi sú väčšinou umiestnené v kuchyni. Predtým by ste však mali dĺžku lampy starostlivo vypočítať, aby ste v miestnosti mali krásny dizajn osvetlenia. Nie je tiež žiadnym tajomstvom, že meď časom trochu stmavne, čo v mnohých prípadoch vyzerá lepšie ako originál.

Závesné žiarovky vyrobené z medi a betónu – perfektná kombinácia

dekorácia vyrobená z medených závesných lámp

Drevo a meď spolu tvoria pozoruhodnú kombináciu dekoratívnych predmetov. Konečným výsledkom je potom prirodzený vzhľad interiéru. Predovšetkým kusy nábytku z dreva a medi sú v dnešnej dobe veľmi žiadané, ako sú malé stolíky alebo poličky na knihy.

Prirodzený vzhľad je veľmi žiadaný

polica nábytku z dreva a medi

Meď je považovaná za alternatívu všetkých bežných dekorácií a je jedným z vizuálnych vrcholov tohto roku. Náš redakčný tím zaručuje, že vzhľad tohto dizajnu zostane ešte dlho aktuálny. Z tohto dôvodu by sme chceli ukázať naše nápady na dizajn a dekoráciu. Príjemnú zábavu pri prezeraní.

atraktívna dekorácia vyrobená z medi kúpeľňový nábytok vyrobený z medenej dekorácie   ozdoba z medi ozdobné kusy vyrobené z medi detaily medených žiaroviek dekorácia sviečok meď malé dekorácie vyrobené z medi kombinácia betónu a medi  medený dekoračný dizajn medená ozdoba dekorácia medených závesných lámp medené závesné žiarovky kuchyňa  moderné vybavenie kuchyne rad medených závesných svetiel