Detská párty Nápady na kutilstvo – „zlatý zlatonka“ pre fanúšikov Harryho Pottera

Jednoduché nápady pre domácich majstrov k narodeninám majú veľa výhod. Jednak nám umožňujú zamerať sa na ďalšie aspekty prípravy večierkov. Navyše sa často dajú robiť aj spoločne s deťmi. To zase povzbudí malé deti k samostatnosti a k ​​realizácii vlastných kreatívnych nápadov so šperkami. Dnes tu máme niečo špeciálne pre fanúšikov Harryho Pottera a pre všetkých, ktorým sa páči tento trblietavý efekt. A ako už bolo naznačené, táto myšlienka sa dá veľmi ľahko implementovať. Napriek tomu je potrebné venovať pozornosť detailom. Venujte teda dostatočnú pozornosť obrázkom aj našim písomným pokynom.

Na tieto nápady pre domácich majstrov je teda potrebných málo materiálov

kutilské nápady, materiály a nápady

DIY nápady na tému zlatý zlatonka

Zlatý zlatonka je jedným zo symbolov histórie Harryho Pottera. V skutočnosti je to jeden z najdôležitejších z nich. Predstavuje zlatú guľu, ale zároveň má strieborné krídla a tieto sú spojené so starodávnou hrou. Siahajú do 13. storočia.

Zlatonka je súčasťou rovnako známych famfrpálových hier. Na túto tému nájdete ďalšie zaujímavé informácie na nižšie uvedenom odkaze . Pri téme „nápady pre domácich majstrov“ však zostaneme trochu dlhšie. Pretože zlatonka je v tomto ohľade vďačným poľom. Myšlienka je dizajnovo celkom jednoduchá a zároveň konvertibilná. Vďaka magickému pozadiu a farbám je stále pôsobivý. V nasledujúcom texte vám ponúkame konkrétne pokyny a potom pridávame ďalšie inšpirácie pre domácich majstrov na rovnakú tému.

Skúste vystrihnúť krídla na zodpovedajúcu veľkosť

kutilské nápady vystrihli krídla

Použité materiály

Na implementáciu týchto a ďalších nápadov pre domácich majstrov môžete pracovať len s niekoľkými materiálmi. Náš sprievodca je toho veľmi dobrým príkladom. V tomto prípade potrebujete čokoládu Rocher v zlatých obaloch. Môžete samozrejme použiť aj iné čokolády, ktoré sú zabalené v podobnom papieri. Potom potrebujete obrúsok tiež v zlatej farbe. Na obrázku vidíte, ako by to malo vyzerať, aby bol váš projekt dobre implementovaný. Na spojenie jednotlivých prvkov sú najlepšie priehľadné bodky lepidla. Majte poruke pohodlné a nie príliš veľké nožnice na papier.

Môžete vyskúšať viečka v rôznych farbách a s rôznymi vzormi

diy nápady skvelé krídla

Metóda

Materiálov je málo, sú jednoduché a realizácia takýchto nápadov pre domácich majstrov nevyžaduje príliš veľa úsilia. Navyše sa dajú prispôsobiť vášmu vlastnému vkusu a predstavám! Odstráňte všetky ďalšie prvky a nechajte zapnuté iba zlaté obaly. Môžete zložiť obrúsok na štyri a potom (ako na našich obrázkoch) vystrihnúť malé krídla. Na každú jednotlivú pralinku potrebujete dve. Bez ohľadu na to, ako presne ste vystrihli krídla, budú pravdepodobne vo veľkosti týchto rozdielov. Aspoň tak to platí pre väčšinu z nás! Upravte ich teda navzájom tak, aby navzájom tvorili zhruba rovnaké páry. Lepidlo naneste na širšiu stranu a prilepte ho k čokoládam.

Priraďte k sebe rôzne krídla a vytvorte si tak svoj vlastný nápad 

krídla prispôsobujú nápady pre domácich majstrov

Skombinujte tieto nápady pre domácich majstrov s inými ozdobami

Toto je základná myšlienka dekorácie a dá sa veľmi pekne integrovať do ďalších väčších koncertov. Najzrejmejším by bol večierok Harryho Pottera, ale môžete ho skombinovať s inými rozprávkovými a živými predmetmi. Môžete si dokonca myslieť na hru, ktorá súvisí s pôvodom zlatého zlatonka?

Prajeme vám veľa zábavy a dobrú chuť k jedlu na záver detskej oslavy!

Hruškové lepidlo môžete naniesť na hrubšiu stranu krídel 

DIY nápady nanášajú lepidlo

nádherné nápady na výrobu praliniek

Prispôsobte si tieto nápady pre domácich majstrov tak, aby zodpovedali vašim vlastným predstavám a štýlu

prispôsobiť nápady kutilov

Biele krídla a zlaté obaly na čokolády – taká skvelá kombinácia by bola tiež možná

nápady pre domácich majstrov (18)

kutilské nápady strieborné krídla

kutilské nápady biele krídla

Z týchto DIY nápadov je možné vytvoriť skutočne hodnotné kúsky diy nápady nádherný nápad

Nápad na kutilstvo je jednoduchý, ale na zvýšenie efektu môže byť všetko prezentované na zlatom podnose

diy nápady nádherné čokolády

diy nápady veľa symbolov

kutilské nápady s krídlami

diy nápady čokoládové cukríky v ruke

To by bol určite vhodný nápad na detskú narodeninovú oslavu

diy-nápady-zásobník-s-veľkými krídlami

nápady na kutilstvo v miske

Niekoľko ďalších skvelých variácií na rovnakú myšlienku DIY

diy nápady krídla vyrobené z peria

diy nápady jemná čokoláda

nápady na kutilstvo ako nápad na darček