Dizajnové svetlá – nádherný luster od Hilden & Diaz

dizajnové svietidlá Hilden Diaz tieňohra

Nádherný luster premení každú miestnosť na prostredie snov

Chcete premeniť svoju izbu na snovú atmosféru? Dnes vám chceme ukázať, aké ľahké to je. Dá sa tiež len zložiť cez luster. Táto práca bola inšpirovaná kresbami nemeckého biológa a prírodovedca Ernsta Haeckela.

Dizajnéri sa týmto inšpirovali Hilden&Diaz. Bol vytvorený vzrušujúci drôtený pás. Všetci spolu žiaria v tomto vzácnom diele.

Veľkolepé dizajnové svetlá

Ešte viac! Keď zapnete lampu, v miestnosti, v ktorej sa nachádzate, vytvoríte les čiernych tieňov.

Lesná socha bola tvarovaná ako zrkadlo okolo svojej horizontálnej a stredovej osi otáčania. Zrkadlové efekty sa premietajú na steny. Vytvárajú skrútiteľné vzory, ktoré podnecujú predstavivosť ľudí.

Celkovú náladu neovplyvňuje len tvar, ale aj intenzita svetla. Keď sú svetlá stlmené, máte obraz slabého ohňa v lese.

Účinok: hra tieňov

dizajnové svietidlá a žiarovky Hilden & Diaz

Všetko je na osobe, ako presne si všetko interpretuje. Obraz je väčšinou interpretovaný ako les, ktorý osvetľuje bojový požiar.

Ľudia to navyše vnímajú ako podsvetie obývané príšerami a zlými bytosťami.

Cieľom tejto žiarovky je priniesť do vášho domova autentické formy prírody. Pri tom objavíte ich krásnu stránku. Pretože na rozdiel od skutočného zážitku v lese ste tu doma. Človek si môže vychutnať krásne efekty lesa a jeho tieňa bez toho, aby zažil strach, ktorý je v tejto situácii bežný.

Vytvorte atmosféru lesa

dizajnový svetelný luster Hilden & Diaz tieňový efekt s efektom tieňa

Celé to treba skombinovať s monochromatickými farbami na stene. Môžu byť biele, ale môžu byť aj rôzne. Zvlášť príťažlivý sa nám javil variant s modrou.

Najmä v spálni by ste mohli dať takú lampu na vytvorenie snovej a romantickej atmosféry. Musíte ho však skombinovať s bočnými lampami, ktoré je možné umiestniť vedľa postele.

Pretože inak nemôžete rozjasniť atmosféru.

Nápady do spálne so svetlom a tieňom

dizajnérske svetelné zdroje Hilden & Diaz tieňové spálne nápady