Dizajnové zariadenie s jednoduchou geometriou

Dizajnová vnútorná uzamykacia doska tmavá

Minimálny dizajnový nábytok pre maximálny efekt

Dnes predstavujeme 15 unikátnych nájdených kúskov z Crowdy House.

Crowdy House je online trhovisko, pomocou ktorého môžu návrhári a výrobcovia osláviť premiéru svojho diela. Špecialita spočíva v priamom kontakte a potenciálnom predaji medzi dizajnérmi a spotrebiteľmi.

„Priamy predaj znamená pre vás najlepšiu cenu, najväčší zisk pre neho a dizajnérsky kúsok s autentickým príbehom za chrbtom.“

  Otepľujúca stolička od fragmentu Kateriny Stavrinou Moleski

Zateplenie stoličky z dizajnového nábytku z oceľovej vlny

Produkty sú ponúkané na obmedzený čas. Ak by ste teda videli tento článok týždeň alebo dva po jeho uverejnení, niektoré položky už pravdepodobne nebudú k dispozícii v Crowdy House.

Ale bude tu nová sezóna s báječnými návrhmi na predaj. Všimnite si teda odkazov, ktoré sme uviedli, vďaka ktorým sa dostanete priamo k návrhárom a výrobcom a nájdete to, čo hľadáte.

Ste teraz pripravení pozrieť sa bližšie na inovatívne a moderné domáce vybavenie a nábytkové položky?

MICROmacro rozhoduje o základných tvaroch v geometrii

Dizajnové zariadenie jednoduchej geometrie základné

Možnosti osvetlenia

Začnime svetelnými predmetmi a závesnými svetlami, ktoré osvetľujú našu cestu

Káblová závesná lampa, pôvodne inšpirovaná úpletom, Incipit Lab ukazuje vzhľad s názvom „Smart meets modern“. Svietiaci predmet má keramické časti, ktoré sú excentricky kombinované s farebnou bavlnenou šnúrou. Táto závesná lampa je k dispozícii v dvoch veľkostiach a nájdete ju vo farbách terakota a sivá. Pri objednávke terakoty máte na výber medzi modrým alebo krémovým prepojovacím káblom. Ak sa rozhodnete pre sivú, žltou alebo antracitovou je výber šnúry.

Bavlna a keramika robia tento neuveriteľný ľahký predmet z Incipit Lab

Dizajnová interiérová keramická lampa

Závesné svetlá vyrobené z prírodných materiálov, ktoré žiaria a hrejú

Dizajnová interiérová keramická lampa sivá

Ak vás lákajú odvážne tvary, pozornosť „Geometry made easy light“ od MICROmacro určite upúta. Kruh, trojuholník, obdĺžnik, štvorec a hviezda ako základné tvary vrhajú nové svetlo na geometriu. Vďaka efektnému rebrovanému oceľovému rámu je výber redukovaný na čierny alebo biely.

Samotné žiarovky sú umeleckým dielom a vrhané tiene fascinujú svojou jednoduchosťou.

Optimálny efekt vďaka minimálnym tienidlám!

Dizajnér nastavil jednoduchú geometriu

Podporte svoj denný rytmus pomocou nástenného svetla „Vďačnosť slnečnému svetlu“ od Transnatural Art & Dizajnový štítok. Tento pokročilý dizajnérsky kúsok vám umožňuje ovládať teplotu farby svetla. To znamená, že svetlo určujete doma a chránite tak svoj biorytmus. Jasná biela je veľmi vhodná pre dennú dobu, teplé tóny – viac na večer. Nie je to skvelé? A táto lampa dokáže oboje!

Podporte svoj biorytmus vhodnou teplotou farby

Dizajnová lampa denného rytmu

Nájdite ten správny tón pre najlepší pocit pohody

Dizajnové zariadenie-denne rytmus-lampa-teplá

Nálezy nábytku

Hľadáte pre svoj domov nový nábytok, ktorý sa stane témou rozhovorov? Crowdy House je tu, aby vám pomohol. „Stac MDF Storage Unit“ od Formabilio sú funkčné aj vkusné. Modulárny princíp vám umožňuje mnoho variácií a vytvorenie vlastného návrhu. Zostavte si vlastnú poličku, kanceláriu alebo pultový priestor a vneste do nej farby.

Formabilio týmto úložným systémom prekvapuje

Dizajnový úložný systém s nábytkom

White Tie Chair – nehrdzavejúca oceľ a otepľujúca vlna – úžasné!

Dizajnová interiérová stolička z oceľovej vlny

Báječná stolička „Kravata biele kreslo“ od návrhárky Kateriny Stavrinou Mileski. Ručne vyrábané nehrdzavejúce materiály v kombinácii s organickou vlnou. Tento nevšedný kúsok nezostane bez povšimnutia. Sedenie na tejto neuveriteľnej stoličke je tiež nezabudnuteľným zážitkom.

Táto dizajnová stolička sa odohráva v scéne a vyzerá ešte efektívnejšie

Dizajnový nábytok stolička z oceľovej vlny

OpArt a ľahká drevená konštrukcia – čisté zdokonalenie!

Dizajnový modernistický interiér

Bočný stôl MARCEL od Formabilia bol inšpirovaný modernistickým hnutím v období medzi dvoma svetovými vojnami. Dodatočne postavené dvere pripomínajú optické umenie zo 60. rokov a efekt dizajnu je zložitejší než hladký.

BOČNÝ STOL MARCEL predstavuje skutočnú eleganciu

Modernistický stôl s dizajnovým nábytkom

Potrebuje vaša izba farebné akcenty? Malý trojnohý stôl „drobný trojnožkový bočný stôl“ od spoločnosti Avec Amour je výbuchom z ružového radu. Intenzita farby je ovplyvnená dopadom svetla v miestnosti. Tri do seba zapadajúce geometrické časti zdobia hranatý akrylový stôl.

Pre skutočných priateľov konštruktivizmu – Avec Amour

Dizajnový nábytok trojnohý stôl

Táto stenová konštrukcia je dokonalým majstrovským dielom

Dizajnová zámková doska

Pre steny

Teraz obrátime svoju pozornosť na steny. S týmto ďalším dizajnérskym zariadením, ktoré priateľsky predstavila spoločnosť Crowdy House, sa hranice medzi praktickým a krásnym stierajú..

Zaoberáme sa predovšetkým hrebeňovou drevenou knižnicou od Jaanus Orgusaar / Borelis Ltd. Futuristická estetika je len jedným z dôvodov, prečo si túto poličku zamilovať. Toto majstrovské dielo, vyrobené z preglejky a špeciálne potiahnuté, je pre vaše pohodlie ponúkané v troch rôznych veľkostiach.

Kombinovaná polica na knihy Jaanus Orgusaar bude vo vašom dome pútať pozornosť

Dizajnová zámková doska v scéne

Nie! Nejde o umelú inštaláciu, ale o priestorovo úsporný návrh úložiska

Dizajnový šesťuholník nábytku

Je to avantgardná forma skladovania? Alebo je to nástenné umenie? A čo obaja? Drevená raketa Racchetta buk od Formabilio je úložný systém vyrobený z bukového dreva. K dispozícii v rôznych farbách ako päť šesťhranných rámov. V strede každého šesťuholníka je elastické rozhranie, ktoré umožňuje držanie predmetov. Dáždniky, hromady časopisov … ak to nie je maximálne využitie steny …

S týmto nápadom z bukového dreva určite vždy nájdete všetko

Dizajnový šesťhranný nábytok

Koho by to napadlo Origami vyrobené z kovu a to je tiež praktické

Dizajnové nástenné tašky origami

Ďalší nález predstavuje aj Formabilio – Volatevia Metal Shelf. Túto poličku, organickú aj modernú, je možné použiť mnohými spôsobmi a rovnako dobre sa hodí do obývačky, spálne alebo kúpeľne. K dispozícii v bielej, zelenej a žltej farbe pozostávajúcej z piatich „listov“ rôznej veľkosti.

Kovová polica Volatevia zapôsobí a presvedčí

Nástenné vrecká s dizajnovým nábytkom

Niečo iné ako sofistikované umenie v ráme

Dizajnový interiérový trojuholníkový plagát

Ďalší príklad bol ovplyvnený technikou origami a oslavuje geometriu. Trojuholníkový plagát od KAMI. Svetlé pastelové farby (v cene je aj broskyňa), obzvlášť zdôraznené potlačou. Ide o špeciálne umelecké dielo v obmedzenom počte.

Je niečo lepšie ako krásny domov?

Samotný trojuholníkový plagát so značkovým dizajnom

Príslušenstvo a dekorácie

Dnes tento článok končíme pohľadom na niekoľko doplnkov, ktoré ponúka aj Crowdy House. Pozrite sa na ďalší objekt! Je to geometrický fragment? – Áno, ale aj priehradka na časopisy. Pozdravte „Who’s next Magazine Rack“ od Marca Ripu, ktorý je dobrý v narábaní s negatívnym a pozitívnym priestorom.

Umelecký úložný priestor napríklad pre časopisy

Dizajnový nábytok -kocka

To isté je k dispozícii aj v čiernej farbeDizajnový nábytok -kocka -čierny

Nakoniec existujú dosky na krájanie, ktoré sú nielen pevné, ale aj rozprávkovo krásne

Dizajnový nábytok žulová oceľ blízko

Hrubý&Tenký bambusový prsteň ”od ALLT Studio s pútavými žltými držadlami pripomína štýl Memphis-Milano, ale zároveň má svoju vlastnú estetiku.

Tento súbor zo žuly a ocele, ktorý je súčasťou zbierky rezných dosiek, presviedča svojimi kvalitami odolnými voči korózii

Túto dosku môžu dobre využiť aj vaše vnúčatá a ich vnúčatá

Dizajnový nábytok zo žulovej ocele

Teraz sa pozrime na túto farebnú skupinu sviečok a svietnikov. Clipper svietniky od Puik Art púta pozornosť nielen svojim farebným prevedením. Svietniky sa dali upnúť na okraj stola a tým pádom zostáva pohľad na stôl voľný.

Problém so sviečkami na stole je optimálne vyriešený

Dizajnové interiérové ​​farebné svietniky

Tento veľký úspech patrí spoločnosti Puik Art a ich držiakom na sviečky Clipper

Dizajnové interiérové ​​farebné svietniky v scéne

Nakoniec vám predstavíme držiak čajového svetla Purebrass od spoločnosti Jam Furniture v spolupráci s Pure Brass. Tento predmet prináša vďaka mosadznému povrchu extra teplo večeru pri sviečkach. Je to veľmi jednoduché, ale výsledok je úchvatný.

Ak chcete zdvojnásobiť pôžitok zo sviečky, použite tento mosadzný držiak na čajovú sviečku

Dizajnový nábytok z mosadzných stojanov na sviečky

Zdroj: Decoist

Viac inšpirácie môžete získať na: www.decoist.com