Dizajnový nábytok a doplnky pripevnené k domácim zvieratám

Dizajnový nábytok a doplnky pre sedacie súpravy pre domáce zvieratá

Dizajnový nábytok a doplnky pripevnené k domácim zvieratám

Najslávnejšie argumenty pre domáce zvieratá, ktoré často počúvame: vyčarujú vám úsmev na tvári, znižujú krvný tlak a vy v ich prítomnosti zabúdate na tlak každého rušného dňa. Nezaslúžia si teda vaši domáci miláčikovia to najlepšie? Hlavne si nezaslúžiš to najlepšie?

Rad moderných dizajnov prináša zábavu priateľskú k domácim zvieratám do vášho domova.

Výber je tu veľmi veľký: stromy pre mačky s funkciami nábytku, hračky pre psy s moderným výrazom a ďalšie. V dnešnom zozname je uvedený celý rad typov nábytku.

Pozrite sa na obrázky nižšie! Nebude sa vášmu miláčikovi páčiť každý jeden z týchto kúskov nábytku? A stále si predstavujte, ako príťažlivo budú tieto položky vyzerať doma. Dlho si nebudete spájať vlastníctvo mačky s bahnom.

V skutočnosti vám mačka môže pomôcť zvýšiť citlivosť na dizajn.

Moderné stromy pre mačky

Dni hustých stromov s kobercom sú už za nami. Nestrácajte miesto s nadbytočnými a zastaranými predmetmi. Môžete si kúpiť iba jeden dvojitý funkčný kus nábytku a môže slúžiť vám aj mačke.

Nižšie vidíme Sophiu – nástenný strom pre mačky v čiernom. Tieto dva kúsky sú na stene a poskytujú vášmu drobcovi veľa príležitostí na beh.

Tento kúsok je k dispozícii v bielej aj čiernej farbe a môže byť usporiadaný v mnohých kombináciách. Ako sa hovorí v reklamách, vašej mačke to inštinkt vylezie.

Pri tejto príležitosti už vaša mačka nepotrebuje vyliezť na povrch stolu alebo kuchyne

Dizajnový nábytok a doplnky pre domáce zvieratá

Teraz sa pozrime na mačací strom v modernom štýle! Nižšie vidíme Sebastiany – moderné mačacie stromy. Tieto sú tiež súčasťou výrobnej linky dizajnéra domácich zvierat.

Kúsky je možné kúpiť v bielej a čiernej farbe

Dizajnový nábytok a doplnky pre police pre domáce zvieratá čierna štruktúra

Viete, čo je najlepšie na moderných mačacích stromoch Sophie a Sebastian? Ich police majú dvojitú funkciu. Môžete tam umiestniť ozdobné predmety, ako sú knihy a doplnky. Použitý materiál určí, aké sú krehké. To samozrejme súvisí aj s charakterom vašej mačky.

Tieto police majú dvojitú funkciu

Dizajnový nábytok a doplnky pre sedacie súpravy

Aj samotná mačka môže používať tento mačací strom niekoľkými spôsobmi: na odpočinok, na úkryt, na cvičenia a na škrabanie. So svojimi šiestimi rôznymi úrovňami poskytuje veľa úložného priestoru. Navyše je zariadený tkaninami a kobercami, o ktoré sa mačka môže kedykoľvek poškriabať.

Ak by tam tieto neboli, mohla by sa táto konštrukcia pomýliť s jednoduchým kusom nábytku

Dizajnový nábytok a doplnky pre poličky pre domáce zvieratá čierne

Moderné police pre zvieratá

Moja mačka je potomkom domáceho miláčika mojich susedov. Počas búrky hľadala u mňa úkryt. Potom som hneď vedel – toto je moje malé zviera. Niekedy je skrýša to najlepšie, čo môžeme svojim zvieratám poskytnúť. Ale môžete im aj štýlovo navrhnúť život a oni to ocenia. Práca dizajnéra Marca Morosiniho slúži tomuto účelu! Začnime s priehľadnou psou búdkou.

V skutočnosti nemôžete snívať o ničom lepšom …

Dizajnový nábytok a doplnky pre poličky pre domácich miláčikov

Ak sa vám nepáčia voľne priehľadné oblasti, potom sa pozrite na nomádske psie búdy vyrobené z hliny. Tieto ukazujú farebný dizajn interiéru v pruhoch. Každý by si túto poličku dal prominentne do svojho domu. Vaša mačka tam určite strávi veľkú časť rekreácie. [podľa Marca Morosiniho]

Nomádske psie búdy vyrobené z hliny

Dizajnový nábytok a doplnky pre búdu pre domácich miláčikov

Nasleduje ilustrácia práce návrhára Marca Morosiniho a ďalšie hviezdne stavby: Dom dobrého života psov.

Doprajte svojmu miláčikovi trón, ktorý si zaslúži. Ako si myslíte, že ste našli túto prominentnú pozíciu? Co si myslis?

Sú príliš tuhé a ponúkajú malý priestor na pohyb. Táto polica má otvor! Vaša obľúbená mačka sa teda môže voľne pohybovať.

Máte tiež chuť na sklenené alebo akrylové vitríny??

Dizajnový nábytok a doplnky pre psie kreslo sklo

Svoje mačky a psy musíme často presúvať sem a tam. Prečo si nevyberieme moderný spôsob dopravy?

Ospalá posteľ & Nosič je možné použiť aj ako autosedačku. Úžasne to funguje s mačkami.

Táto konštrukcia je vhodná pre všetky domáce zvieratá do 7 kilogramov. Zložte veko a máte posteľ. Pred jazdou tiež nemusíte nechať zvieratko voľne pobehovať. [nájdete na Wag.com]

Zviera sa bude cítiť dostatočne pohodlne a užije si jazdu

Dizajnový nábytok a doplnky pre domácich miláčikov

Teraz sa pozrime na ďalší psí dom: BowHaus Modern Dog Furniture.

Prášková nehrdzavejúca oceľ a dizajn starburst to jasne ukazujú: toto je elegantný domček pre psov. [podľa aktualizácií trendov]

Pekný kovový domček pre psa

Dizajnový nábytok a doplnky pre domácich miláčikov hundhaus metall

Ako vidíte nižšie, môže slúžiť aj ako elegantný príručný stolík! To nemôžeš poprieť! [podľa DenHaus]

Je to perfektná konštrukcia pre dom s množstvom koktailových večierkov

Dizajnový nábytok a doplnky pre domácich miláčikov

Teraz sa pozrime na mačacie územie … Tovarové mačacie pole dodá vášmu domovu juhozápadný štýl. Vlákno lepenky absorbuje stopy škrabancov mačky a tie tam zostanú skryté. Obývacia izba teda zostáva bez nej.

Všetky materiály sú šetrné k životnému prostrediu a je možné ich opätovne použiť

Dizajnový nábytok a doplnky do stanu pre domáce zvieratá

 Môžete ho položiť na zem s nasledujúcim domom Cat Cat. Toto je kartónová reprodukcia P-47 Thunderbolt (klasický americký stíhací bombardér z 2. svetovej vojny).

Existujú aj super vtipné detaily, ako napríklad obrázok na kazateľnici s mačkami oblečenými v bikinách na ležadle. [ Nezvyčajný tovar]

Poznáte tie dni, keď mačka môže takmer lietať s energiou?

Dizajnový nábytok a doplnky pre mačacie lietadlá pre domáce zvieratá

 Táto kabína bola tiež vyrobená z lepenky a je pre mačku nádherným miestom na odpočinok. Tento si užije schovávanie sa alebo len prechádzanie sa. Niečo, čo možno neviete: kartón absorbuje feromóny mačiek, vďaka čomu sa cítia ešte pohodlnejšie. Takéto domy môžete často zariadiť inými zábavnými detailmi, ako napríklad hlavou myši, rybou, vtákom alebo znakom s menom mačky!

Chata Cardboard Cat je super štýlová a lacná!

Dizajnový nábytok a doplnky pre kartóny pre domáce zvieratá

Moderné predmety a hračky pre domáce zvieratá

Slovami sa dá len ťažko opísať ďalší kúsok – DJská časť na škrabanie z neobvyklého tovaru. Ale pokúsime sa to popísať. Takže môžete začať hneď! A určite si mačka užije podložku na škrabanie.

A tento kúsok sa naozaj otáča!

Dizajnový nábytok a doplnky pre domácich miláčikov zábavný nápad

Nemalo by si vaše zvieratko vychutnávať večeru štýlovo? Možno nie je vo vašej obľúbenej reštaurácii, ale má VIP službu doma. To prechádza cez Božiu izbovú službu! Ako vidíte, existujú misky na vodu a jedlo. Teraz chýba už len páperový koberec ….

Nemalo by si vaše zvieratko vychutnávať večeru vo veľkom štýle?

Dizajnový nábytok a doplnky pre domáce zvieratá

Tanier Unleased Life Berlin od Wag.com bol vyrobený z poniklovaného porcelánu. Lesklý tvar vytvorený z látky dodáva tomuto kúsku veľa štýlu a robí z neho prirodzený protipól k vašej súčasnej výzdobe. V tejto miske môžete podávať tekutiny a jedlo. Môžete si vybrať medzi rôznymi veľkosťami.

Kovová miska pre psov

Dizajnový nábytok a doplnky pre domácich miláčikov

Hľadáte pre svoju mačku niečo farebné, jemné, kučeravé a dokonale padnúce? Toto je špirála hračky z obchodu Etsy Elevele! Tento domáci kúsok je vyrobený zo 100% merino vlny.

Báječný efekt ombre robí z hrania vášho zvieraťa pôžitok aj pre vás. Teraz mačka môže behať po obývačke! Nižšie vidíme veľa plstených hračiek, ktoré sú k dispozícii v mnohých farbách.

Stočené hračky pre mačky

Dizajnový nábytok a doplnky pre hračky stočené pre mačky

Áno, aj psy potrebujú hračky! Vedeli to aj dizajnéri ZOGOFlex Hurley – tejto rúrkovej hračky pre psov od WestPawDesign. Jedná sa o trvanlivé položky a je skvelé s nimi hrať. Skáču, lietajú a krútia sa.

Sú vyrobené zo špeciálneho materiálu ZOGOFlex. Je absolútne netoxický! [dostupné od Getprice]

Užitočné žuvacie kosti pre vášho psa

Dizajnový nábytok a doplnky pre psov, ktoré prežúvajú kosti

Chcete vyskúšať niektorú z týchto položiek vhodných pre domáce zvieratá vyššie? Možno už máte čašníka? Sú praktické pre vášho domáceho maznáčika? Starostlivo premýšľajte a kúpte si pre svoju mačku alebo psa to pravé! Rozhodnutie necháme samozrejme na vás!