Elegantné nápady na dekoráciu do obývačky – Vneste do svojej obývačky inšpiráciu pomocou hviezdnych reprezentácií

elegantné nápady na výzdobu závesov na kreslo do obývačky modré

Premeňte svoju obývačku na umelecké dielo s obrazom Van Gogha

Van Goghov dizajn dokáže vo formálnej hosťovskej izbe zázraky. Takýto príklad je predmetom dnešnej prezentácie. Jedná sa o jeden z najobľúbenejších kúskov, ktoré sú prezentované v krásnom ráme na mieru.

V tej istej miestnosti už existuje klavír a to je tiež integrované do dizajnu. Chcete zachovať formálnosť v miestnosti a zároveň ju urobiť príjemnou a príjemnou pre hostí.

Hviezdna noc od Van Gogha – potlač – elegantné nápady na dekoráciu do obývačky

elegantné nápady na výzdobu obrázkov do obývačky a maľby

Tento odtlačok je centrálnym predmetom v miestnosti, okolo ktorej sa otáčajú ostatné objekty. Sýte a sýte farby si zamilujete. Niektorým ľuďom to môže pripadať trochu prehnané. Účinok tohto obrázku však určite nie je taký rušivý ako tento nástenný plagát v spálni. V klasickom prostredí vyzerá vynikajúco aj v tom najtradičnejšom prostredí.

Pohovka Chloe

elegantné nápady na dekoráciu pohovky do obývačky pohodlne tradičné

Takáto pohovka by sa hodila aj do tejto miestnosti. Tento variant nájdete relatívne lacno a napriek tomu zostáva dizajn skvelý. Vďaka farbe svetla sa dobre hodí k obrázku Van Gogha. To nádherne korešponduje s tmavými nuansami zobrazenia a s ďalším príslušenstvom.

Dekoračné vankúše s tmavomodrými nuansami

elegantné nápady na dekoráciu vankúšového vzoru v obývacej izbe biela modrá

Atmosféru v miestnosti môžete ešte viac zahriať pridaním niektorých textílií. Rovnako ako v konkrétnom prípade to môže pre Van Gogh Star Night pridať pruhy typického odtieňa.

Dvojposchodový konferenčný stolík

elegantné nápady na dekoráciu oválneho taniera do obývačky

V našom prípade je to dekorácia miestnosti s okrúhlymi oknami. Preto môžete taký okrúhly stôl úžasne integrovať do dvoch úrovní. Téma sa opakuje v nápadnejších a jemnejších formách.

Zlatá plechová základňa dodáva miestnosti sofistikovanejší vzhľad a biely povrch ponúka priestor pre dekoratívne doplnky.

Ďalší variant pre konferenčný stolík

elegantné nápady na dekoráciu stolovej dosky kovového tvaru do obývačky

Tu vidíte ďalší okrúhly stôl, ktorý sa nádherne hodí k dizajnu. Tam je v malých kruhoch rozšírený oválny tvar. Celé to vytvára spojenie s predmetom neba a vesmíru. Tento pocit získate aj s Van Goghom Sternnachtom.

Oválny kokteilový stôl Arteriors Zena vyrobený zo železa / skla / zrkadiel

elegantné nápady na dekoráciu moderného svietnika do obývačky

Chcete vo svojej izbe Van Gogha viac hviezd? Hurikán, ktorý z takýchto tvarov zostal, na to môže úžasne poslúžiť. Matný povrch je obzvlášť vhodný pre ľudí, ktorí majú radi zvetraný vzhľad.

Geinometrické dekoračné vankúše Erin Blue

elegantné nápady na výzdobu pre vzor vankúša do obývačky

Chcete sa vyhnúť tomu, aby ste v miestnosti skladovali príliš veľké veci a cítili sa stísnene, rovnako ako ja? Potom môžete kombinovať rôzne vzory a dodať tak miestnosti chlapčenský vzhľad.

Kombinácia tmavo modrej a bielej vytvára pocit kontinuity.

Pár nádherných vankúšov v žltej farbe

elegantné nápady na dekoráciu do obývačky žltý zamat

Nemali by chýbať odtiene, ktoré zodpovedajú svetlu hviezd na obrázku. Žlté vankúše medzi modrými a bielymi by boli nádhernou kombináciou.

Sotva si viem predstaviť také elegantné skladané závesy v akejkoľvek inej miestnosti, ako v tomto prípade. Takýto pohľad vo vás môže obnoviť harmóniu v priebehu niekoľkých minút.

Sú ideálnou voľbou, najmä pre tu zobrazenú oválnu stenu.

Ďalšie nádherné kreslo

elegantné nápady na dekoráciu kresla do obývačky, biele, prítulné

Nie je to pohodlné kreslo krása? Dodáva eleganciu celej miestnosti. Všimli ste si kombináciu tradičného a moderného? Sú vhodné do formálnej obývačky. Môžete to urobiť veľmi nenápadne.

 Vankúš s textúrou „hviezdnej noci“

elegantné nápady na dekoráciu farebných vankúšov do obývačky

Ak sa chcete predmetu venovať ešte jeden detail, potom môžete odtlačok slávneho obrázku reprezentovať ešte v jednej forme. Na obrázku je vankúš s hviezdnou oblohou. Tiež by si niekde našlo miesto vo vašej miestnosti?

Stôl so základňou v tvare hviezdy

elegantné nápady na výzdobu dreveného stolu do obývačky, malá hviezdicová základňa

Toto je tiež kus nábytku, ktorý nádherne poslúži na prevzatie Van Goghovej témy. Téma svetiel oblohy je v jemnom vzore výbuchu hviezdy na povrchu a pridal sa lesklý odtieň.

Koberec v tmavo modrej farbe

elegantné nápady na dekoráciu koberca v obývacej izbe modrý biely vzor

Napadá vás lepší vzor a vhodnejšie odtiene do miestnosti Van Gogha? Na pozadí týchto farieb bude vyniknúť drevený nábytok.

Nemyslíte si, že každý by mal mať vo svojej obývačke elegantný servírovací vozík?

elegantné nápady na výzdobu posuvných koliesok do obývačky

Vybral by som si práve taký staromódny kúsok do miestnosti Van Gogha a naplnil ho rôznymi alkoholickými nápojmi a pohármi. Išiel by som do auta s takými uhladenými a tenkými čiarami. V miestnosti teda nebude príliš dominantný. Môžete si vybrať praktický variant s držadlami, aby ste mohli vozík tlačiť po miestnosti.

Osvetlenie – taká umelecká miestnosť sa určite nebude javiť uzavretá bez krásneho osvetlenia

elegantné nápady na dekoráciu lustra do obývačky

 V tomto prípade bolo zvolené svetlo zavesené blízko stropu. Atmosféru jasne určujú ich svetlá. Vďaka svojej veľkosti sa môže etablovať ako ústredný bod. Do výberu správneho svietidla by ste museli investovať veľa času. Tento typ osvetlenia, ktorý je umiestnený blízko stropu, je ťažké nájsť v správnej veľkosti pre vás. Ak nájdete ten pravý kúsok a doprajete si ho, bude sa vám hodiť na dlhý čas, aj keď by mal stáť o niečo viac.

Real Green, Real Blue a Real Yellow – špeciálna edícia

elegantné nápady na dekoráciu pre moderné umelecké diela do obývačky

Pre ostatné steny si môžete vybrať menej pútavé súčasné diela. Vďaka tomu by si Van Goghov odtlačok mal ešte viac prísť na svoje. „Skutočne zelená“, „Skutočne modrá“ a „Skutočne žltá“ sú názvy diel vybraných pre tieto steny. Je tiež možné jasne vidieť duchovné prepojenie medzi nimi a Van Goghovým dielom.

Kniha s Van Goghovými ilustráciami

elegantné nápady na dekoráciu ilustrácie barovej knižky v obývacej izbe

Dizajn môžete doplniť knihou na stole. Toto naďalej zdôrazňuje hlavnú tému a môže byť použité ako zábava pre hostí.

Máte radi aj Van Gogha? Kto je tvoj obľúbený umelec? Venovali by ste tomu dizajn celej miestnosti?

        Elegantné kráľovsky modré závesy     elegantné nápady na výzdobu závesov na kreslo do obývačky modré