Farba storočia? – Jedinečné nápady na dizajn v tyrkysovej farbe!

Modrozelená, zeleno-modrá, mätová modrá alebo detská modrá … Kombinácia týchto farieb má za následok najobľúbenejšiu farbu posledných rokov-tyrkysovú. Táto farba je veľmi často zamieňaná s inými modrozelenými odtieňmi a znova a znova sa diskutuje, či je viac modrá alebo zelená. Správna odpoveď na otázku je, že tento odtieň nie je jednotne a presne definovaný. Vždy závisí od dizajnu osvetlenia, ktorý presný odtieň tyrkysovej farby je. Okrem toho je táto farba v súčasnej dobe jedným z najobľúbenejších odtieňov a jej oblasti použitia sú veľmi široké. Automobily, nábytok, nechtové vzory a oblečenie patria medzi veľký výber vecí v tyrkysovej farbe.

Dizajn nechtov

Ak chcete moderný a štýlový vzhľad, potom môžeme s istotou povedať, že nechtový dizajn v tyrkysovej farbe skutočne púta pozornosť. Tyrkysová je obľúbenou a odporúčanou farbou na úpravu nechtov, najmä v lete. Značky „Opi“ a „Essie“ majú v tejto farbe bohatú a kvalitatívnu škálu výrobkov. Pre každý odtieň tieto značky vymysleli individualizovaný názov a zákazníci na celom svete môžu ľahko vyhľadať konkrétnu farbu. Ceny sa pohybujú od 3 do 23 eur v závislosti od toho, či je lak matný a lesklý.

Jedinečná farba a atraktívny vzhľad

tyrkysový dizajn nechtov

Dizajnové nápady pre autá

V minulom roku veľká automobilová spoločnosť predstavila prvýkrát auto v tyrkysovej farbe. Nuž, reč je o novom Porsche 718 Cayman, ktoré pri štarte pokorilo nespočetné pódium. Od tej doby majitelia automobilov vytvárajú nové vzory pre svoje autá. Tieto investície nie sú lacné, samozrejme, pretože autá je potrebné kompletne vymaľovať.

Môžete si samozrejme vybrať ďalší optimálny variant, ktorý ušetrí veľa peňazí – nechať si auto zabaliť. Táto technika je v dnešnej dobe veľmi populárna, pretože fólie sú oveľa lacnejšie ako prelakovanie. Navyše po určitom čase môžete film ľahko odstrániť. Chcete byť všade so svojim autom tým, čo púta pozornosť? Ak je to tak, potom je pre vás tyrkysová farba.

Predstavenie nového modelu Cayman 718 od spoločnosti Porsche

auto-kajman-tyrkysový

Alternatíva k prelakovaniu – dajte si zabaliť auto

fólia -tyrkysová

Interiérová dekorácia

Nástenný dizajn a nábytok v tyrkysovej farbe? Náročná úloha, nie však nemožná pre excentrických majiteľov domov. Zeleno-modré akcenty v miestnosti môžete skombinovať s tmavomodrým stenovým dizajnom. Ak hľadáte kusy nábytku v tyrkysovej farbe, potom vám „Ikea“ určite môže pomôcť. Známa nábytkárska spoločnosť prikladá súčasným návrhom veľký význam. Dôležitým bodom tejto farebnej palety je, že je veľmi príjemná, ako je to v prípade námornej dekorácie.

Akcenty v tyrkysovej farbe vytvárajú príjemnú atmosféru

kusy nábytku tyrkysové

Vytvorte si dizajn v tyrkysovej farbe podľa vlastného vkusu

pohovka v tyrkysovej farbe

Tyrkysová priťahuje všetky zvedavé pohľady ľudí už z diaľky. Ak chcete vyzerať atraktívne, odporúčame vám použiť túto farbu pri návrhu ďalšej miestnosti.

Diskutujte o dokonalej farbe so svojim nechtovým dizajnérom

  lesklá tyrkysová

Vintage nábytok je jedným z najlepších návrhových nápadov

kusy nábytku v tyrkysovej farbe

Dizajn nechtov v tyrkysovej farbe skutočne púta pozornosť

nechtové vzory

Vhodná farba do detskej izby – tyrkysová

tyrkysová dekorácia

Skombinujte farbu s inými nuansami

tyrkysovo žltý nechtový dizajn

Pútajú pozornosť na každej ulici

tyrkysovo-poscrhe-kajmanský

3D koncept s nástenným dizajnom v tyrkysovej farbe

stenový dizajn-tyrkysový