Geometrické obrazce v interiérovom dizajne – vo svetle svetlometov

geometrické obrazce v interiérovom dizajne obliečky spálne rastliny

Geometrické obrázky v interiérovom dizajne – vo svetle svetlometov

V posledných dňoch sa zdá, že náš pohľad je vždy zasiahnutý niečím geometrickým, kamkoľvek ho otočíme. Všetky tieto hranaté nálezy – od Geo -hrncov a terárií po fazetové vázy – prinášajú „dokonalú dávku intríg“ na váš stôl, na steny alebo do postele..

To, čo začalo ako nezávislý remeselný trend, sa teraz dostalo aj k väčším maloobchodníkom ako West Elm a CB2. Dnes sa chceme pozrieť na to, ako môžu geometrické tvary vylepšiť a obohatiť váš interiér.

Je zaujímavé si všimnúť, ako sa geometrické postavy môžu úspešne miešať so značnou škálou štýlov – či už ide o módu v polovici storočia, minimalistické a organické línie. Keď už hovoríme o organických prúdoch – s cieľom vytvoriť skutočne jedinečnú reprezentáciu prírody a geometrie sú fazetové tvary často kombinované s rastlinami. Geografický trend určite nie je nový, ale chceli sme len pohostiť jeho štýlovú matematickú virtuozitu, kým je v obchode stále bohatý. Dúfame, že si dnes radi prezeráte naše návrhy. Informácie o svojich nákupoch nájdete v odkazoch …

Geometrická posteľná bielizeň

Začíname s posteľnou bielizňou, pretože má silu okúpať miestnosť v geometrickom štýle. Línia postele b r z od výrobcu CB2 bola inšpirovaná hieroglyfickými symbolmi. Tieto modely navrhnuté spoločnosťou A / R-Studio majú bielu lineárnu geometrickú grafiku na sivej 200-vrstvovej bavlnenej tkanine. Výsledok: elegantný, moderný lesk …

Elegantná trendová posteľná bielizeň zdobená geometrickými tvarmi

geometrické obrazce v interiérovom dizajne posteľná bielizeň trendy v spálni

A tu prichádza exkluzívne meno – Triangle Chain Duvet Cover of Magical Thinking, navrhnuté spoločnosťou Urban Outfitters. Nie ste však obzvlášť veľkým fanúšikom modrej farby? Neboj sa! Táto posteľná bielizeň je k dispozícii aj v šedej a oranžovej farbe. Všimnite si toho, že prikrývka je vyrobená v dvoch rôznych veľkostiach – Twin / XL a Full / Queen.

Tyrkysové figúrky na čistom bielom pozadí

geometrické obrazce v interiérovom dizajne posteľná bielizeň spálňa biela modrá

Inšpirácie na geometrický dekor

V tomto ročnom období sa to hemží geometrickými nálezmi a každý ďalší sa zdá byť zaujímavejší, príťažlivejší ako ten predchádzajúci. Sme úplne blázni do týchto fazetových nástenných hodín z obchodu Etsy Raw Dezign Studio. Každý je odliaty z prírodnej živice z bieleho stromu a tvarovaný do voľne zakriveného tvaru. Nehovoriac o tom, že tvary boli ručne vyrezávané, takže žiadne dve hodinky nie sú rovnaké …

Fazetové nástenné hodiny od Etsy shop Raw Dezign Studio

geometrické obrazce v interiérovom dizajne posteľné obliečky na stenu

Táto svieža, geometricky inšpirovaná nástenná tlač s názvom Spring Awakening a dostupná v obchode Etsy First Love od OUNI, nás láka podivne výraznou kombináciou broskyňových, žltých a purpurových častí. Fazetová váza je v strede celkovej kompozície. Nebolo by to teda čisté kúzlo dizajnu, keby si toto umelecké dielo našlo svoje miesto na centrálnom mieste u vás doma?

Nezabudnite na silu nástenného umenia!

geometrické obrazce v interiérovom dizajne maliarsky obraz na stenu

Etsy shop snug.studio poteší milovníkov hier možnosťou vytvoriť si vlastné geometrické umenie pomocou sady 12 priliehavých magnetov. Túto zábavnú hru môžete položiť na dvere chladničky a používať ju na vytváranie nových vzorov každý deň. Vďaka farbám, ako je šedá, ružová a svetlo modrá, budú vaše výtvory zaručene pestré!

Sada 12 priliehavých magnetov

geometrické obrazce v interiérovom dizajne stien

 Je to sochársky model Connect 8, ktorý predstavila spoločnosť CB2. Táto kompozícia je kombináciou ôsmich železných obdĺžnikov, ktoré sa prekrývajú a vytvárajú optické klamy. Vďaka efektu starožitnej mosadze bude dekorácia pôsobiť jemne a elegantne. A v každej miestnosti, ktorú zdobí, bude nepochybne hrať vedúcu úlohu … Malá postranná poznámka: objednané výrobky sú vyrobené v Indii..

Teraz sa stretneme s 3D umeleckým dielom …

geometrické obrazce vo výzdobe štruktúry interiérového dizajnu

Na rade je opäť obchod Etsy snug.studio, tentoraz s pôvodnou priliehavou vázou, pretože je možné ho ľahko otvoriť a obnoviť tvar ako obal pohára s vodou. Pridajte čerstvé zelené listy a kresba je hotová!

V skutočnosti je táto kartónová váza oveľa úžasnejšia ako na obrázku

geometrické obrazce v kvetináči interiéru rastlín

Ak chcete získať prehľad o rôznych možnostiach, pozrite sa na dizajn Dwellstudio – fazetová váza v čiernej farbe. Existuje množstvo dôvodov, prečo si tieto dekoračné kúsky zamilovať – ​​počínajúc ich čistým hranatým vzhľadom, pokračujúc obľúbeným dizajnom v polovici storočia, ktorý stál za ich prevedením, a nakoniec zdôrazňujúc ich dostupnosť vo všetkých troch veľkostiach, z ktorých si môžete urobiť ideálnu voľbu jednoduchšie. Alebo ak chcete, kúpte si všetky tri, aby ste zvýšili geometrický efekt!

 Fazetové vázy v čiernej farbe

geometrické obrazce v interiérových vázach čierna matná

Svietniky na ďalšej fotografii nemajú obdobu vo všetkom, čo doteraz mohli vidieť … Je to spôsobené tým, že ich dizajn spája geometrické tvary, čo vrcholí tvorbou nádherných, mierne nepravidelne vyzerajúcich kombinácií. Efekt je jednoducho neprekonateľný! Converge Votive, elegantný nápad od Dwellstudio, je kovový drahokam vyrobený z mosadze, ktorý oslavuje lesk geometrického tvaru. Prečo nezískať dve z nich zadarmo? Koniec koncov, čísla majú magickú moc …

Converge votive je kovový drahokam vyrobený z mosadze

geometrické obrazce v interiérovom stojane na sviečky

Na kombinácii geometrie a skla je niečo neodolateľné, nemyslíte?! Toto skleníkové terárium, ktoré ponúka spoločnosť West Elm, má sklopné dvere a sklenenú podlahu, ktoré ukazujú, že je vhodný na vystavovanie zbierok. Navyše, ak zamknete svoje rastliny dovnútra, vytvorí sa vlhká mikroklíma, čo vedie k významnému zníženiu množstva vody, ktorú by ste za normálnych okolností potrebovali na zalievanie výberov rastlín.!

Toto skleníkové terárium, ktoré ponúka spoločnosť West Elm, má sklopné dvere a sklenené dno

geometrické tvary v interiérovom sklenenom teráriu

Geometrické kvetináče

Teraz sme sa takmer dostali do konca, ale nakoniec prichádza to najlepšie – päťhranný kovový vázič, iný dizajn od CB2, je dekoratívny kus vyrobený zo železa a opatrený terakotovým lakom. Dvanásť fazetových päťuholníkových figúrok je spojených dohromady, aby vytvorili tento nádherný tvar. Vďaka silnému rámu, ktorý štýlovo vyniká, v ňom môžu byť pevne ukotvené aj tie najvyššie rastliny.

Dva geometrické cachepoty, ktoré boli vystavené zvonku alebo zvnútra, by okamžite poskytli tému pre mnoho rozhovorov

geometrické obrazce v kvetináči interiérového dizajnu

Diamanty budú navždy v móde, tak prečo si jeden nevešať na stenu? Tento závesný kvetináč v tvare diamantu, ktorý uviedla na trh predajňa Etsy Raw Dezign Studio, je ručne odlievaný z prírodnej živice z bieleho stromu. Je vybavený koženým remienkom a môže visieť na stene alebo na háku na strope. Priamy dizajn dekoračného kusu by v najlepšom prípade kontrastoval s akoukoľvek rastlinou listnatých vĺn, ktorú doň vložíte..

Tento kvetináč v tvare diamantu na zavesenie

geometrické obrazce v interiéri diamantový závesný kvetináč

Máte medzi geometrickými ozdobnými kúskami svojho obľúbenca? Ktorý to je? Ste natoľko odvážni, že vyskúšate posteľnú bielizeň s geometrickým vzorom? Alebo vás možno už vášeň pre rastliny priviedla ku geoplanetu! Dajte nám vedieť svoje myšlienky zanechaním komentára nižšie …