Ideálna karta na svadbu

Organizácia svadby – náročná a časovo náročná úloha, ktorá by mala byť v konečnom dôsledku dokončená dokonale do posledného detailu. Pokiaľ ide o karty svadobných miest, potrebujete ich jasnú predstavu a veľkú kreativitu. V dnešnej dobe stále viac hostí prikladá týmto miestnym kartám veľký význam, ktoré zaisťujú dobrý štart na akciu. Aj keď si sadnete, vaši hostia by mali cítiť príjemnú a štýlovú atmosféru. Ako môžete tento efekt dosiahnuť veľmi jednoducho, sa dozviete v nasledujúcich odsekoch.

Náš redakčný tím musí v porovnaní s predchádzajúcimi rokmi konštatovať, že v dnešnej dobe sa počet kreatívnych nápadov na štýlové karty miest výrazne zvýšil. Existuje samozrejme veľa noviniek a myšlienok, ktoré budú relevantné aj pre rok 2018.

Ak chcete ušetriť náklady na karty miest, máme pre vás tip. Pozvite svojich priateľov na ručné kolo a vyrobte si lístky na miesto sami podľa vlastného vkusu. Predtým, ako začnete s tvorbou, máme pre vás niekoľko kreatívnych nápadov, ktoré si môžete urobiť sami.

Kreatívne karty miest vytvárajú príjemnú atmosféru

ozdobná tekvica v striebornej farbe

Návrh vizitky

Prvá vec, ktorú by ste mali starostlivo navrhnúť, je malá vizitka pre každého hosťa. Buďte veľmi opatrní pri tomto kroku a napíšte meno správne. Karta by mala byť pravdepodobne vyrobená z lepenky a alternatívou je zložená karta s príslušným názvom. Zvlášť dôležité je písmo a jeho farba.

Napíšte mená veľkými písmenami a elegantným písmom. Farbu si vyberiete podľa vlastného vkusu. Zlaté písmo je považované za univerzálny nápad pre tento typ dekorácií. Potom môžete umiestniť miestenku na tanier tak, aby bola dobre viditeľná pre všetkých hostí. Takýmto spôsobom tiež výrazne zlepšíte organizačný proces.

Vizitky si urobte veľmi opatrne

menovka kreatívna dekorácia

dekorácia

Keď je kreatívna vizitka, pôvodná dekorácia zostáva posledným krokom. Široká škála nápadov vám veľmi pomôže. Ako stojan na karty môžete použiť mnoho dekoratívnych prvkov, ktoré vytvárajú jedinečný vzhľad. Ozdobné tekvice sú považované za najobľúbenejšie stojany na karty. Vizitky sú potom umiestnené na dekoratívny prvok. Dekoratívna tekvica môže byť navrhnutá v rôznych atraktívnych farbách, ako je zlatá a strieborná, a starostlivo umiestnená v strede taniera. Namiesto tanierov môžete použiť aj ozdobné obrúsky.

Originálne miestenky z ozdobnej tekvice

deco tekvica oranžová svadba

Ak sa svadba koná na jeseň alebo v zime, môžete si tiež vyrobiť sezónnu kreatívnu výzdobu. Krásne tvary oranžových listov patria medzi jesenné dekoratívne prvky. Ich výhodou je, že tieto tvary listov je možné použiť aj ako vizitky, hneď ako je meno dostatočne viditeľné. Šišky sú veľmi vhodné ako zimná alternatíva, pretože vizitka na tento ozdobný kúsok perfektne sedí. Farebná schéma v tomto prípade nie je potrebná.

Tvary listov je možné použiť aj ako vizitky

tvary listov ako vizitka

Veľký výber kreatívnych stolových stojanov zahŕňa aj citrusové plody, jesenné kvety a tmavomodrú levanduľu. Vyberte si dekoráciu podľa vlastného vkusu. Nasledujúca obrázková galéria pozostáva z najnovších myšlienok z tohto roku. Prejdite nadol a vychutnajte si krásne obrázky!

Vyrobiť si vlastnú kartu krásneho miesta je zábava

atraktívne tvary

Mená hostí napíšte veľmi starostlivo a správne

tvary listov s názvami

cool svadobné dekoračné prvky  ozdobná tekvica v bielej farbe  dekoratívna svadba dekorácia biela svadba dekoratívna tekvicová svadba čerstvá ozdobná karta návrh svadobnej výzdoby tvary svadobných dekorácií menovka na svadobnú výzdobu svadobná ozdoba miesto karty svadba s dekoráciou dreva tekvica v zlate levanduľa ako ozdoba list s menovkou  menovky fialové menovka miestenka menovky ako ozdoba Umiestnite dekoráciu kariet umiestniť nápady na karty karta s krásnymi tvarmi listov krásne svadobné meno menovky svadba dekorácia šišky ozdoba taniera