Ideálna zimná dekorácia pre útulné chvíle vo vašom dome

Zimná dekorácia v štýle Hygge: Sprievodca

Útulný zimný dizajn stotožňuje stále viac návrhárov so štýlom hygge. Tento výraz je z dánskeho jazyka a znamená „útulný“, „pohodlný“. Táto kultúra je zatiaľ najlepším spôsobom, ako sa vysporiadať so zimnou atmosférou. Postupujte podľa nášho sprievodcu, aby ste dosiahli pohodlie hygge aj doma. Snáď sa bude dobre hodiť k vášmu súčasnému štýlu?

Investujte do sviečok

zimné dekorácie sviečky útulné pohodlné

Zimná dekorácia v štýle hygge vždy funguje so sviečkami. Mali by byť čo najneutrálnejší, alebo by ste sa mali bez problémov zapísať do atmosféry, ktorá už bola vytvorená, a dodať jej určitú tajomnosť..

Viac textilu

nápady na vankúše na zimnú dekoráciu nápady do obývačky

Okamžite myslite na útulný, teplý interiér. Myslíte na útulný textil? Táto asociácia je univerzálna pre väčšinu ľudí a je tiež typická pre štýl hygge. Experimentujte s niektorými obliečkami na vankúše z pletenej a umelej kože. Zaistite v miestnosti viac tepla pomocou kobercov s hlbokým vlasom.

Zimná výzdoba – jednoduché veci v živote

spomienky na zimnú výzdobu tipy trendy

Interiér hygge nám pripomína jednoduché veci v živote. Malé veci robia veľký rozdiel. Môžete sa napríklad ponoriť do bublinkového kúpeľa. Radšej by ste vyskúšali kávu s novou vôňou? Necháva sa koláž s rodinnými fotografiami na stene kývať na duši? Vytvorte si vlastný zoznam „malých zmien“, ktoré vo vašom živote znamenajú veľký rozdiel.

Podeľte sa o dobré skúsenosti s priateľmi

zimná výzdoba objíma dom

Hygge miestnosť rozvíja svoje kúzlo, keď je zdieľaná s priateľmi. Oheň v krbe alebo zapálené sviečky vytvárajú perfektnú náladu na zimnú zábavu. Ak sa rozšíri aj vôňa čerstvo upečených jedál, všetko bude len dokonalé.

Zimná výzdoba – zimný koníček

čítanie zimnej dekorácie má hobby

Čítajte ako alebo možno pletenie je viac vaša vec? Zimný koníček je povinnou súčasťou pohodlia hygge. Je to dobrá výhovorka, aby ste si dlhšie užili útulnú atmosféru.

Neponáhľajte sa!

relaxácia zimnej dekorácie

Zima je časom reflexie pre celú prírodu. Tempo života sa spomaľuje, zvieratá a rastliny v mraze dobíjajú svoje batérie a potom sa všetko na jar stane len dynamickejším a živším. Pripojte sa k tomu prirodzenému rytmu a veci trochu spomaľte.

Zimné dekorácie – nepredvádzajte sazimná dekorácia nové štýlové prvky

Ukážka drahého životného štýlu kazí atmosféru hygge. Môžete samozrejme investovať do cenných predmetov, ale ich nákup sa musí skutočne vyplatiť a prispieť k vášmu pohodliu a lepšej kvalite života..

Vychutnajte si atmosféru okolo vás

Užívanie si „tu a tam“ je medzi modernými ľuďmi vzácnou zručnosťou. Trénujte sa v tom. Nájdite si čas na vďačnosť a radosť za všetko, čo ste doteraz dosiahli. Začnite interiérovým dizajnom – každý deň sa pozerajte na priebeh hygge a užívajte si dosiahnuté pohodlie.

Hygge štýl nie je len na zimu

zimná dekorácia aj na iné ročné obdobia

Hygge štýl je často spájaný so zimou, možno preto, že v tejto sezóne zostávame viac doma a ešte viac potrebujeme tento pocit tepla a útulnosti. Niektoré pravidlá vám dobre slúžia vo všetkých ročných obdobiach, nenájdete ich?

Zimná výzdoba – sviečky sú spojené s teplom a útulnosťou

sviečky tipy na trendy zimnej dekorácie

Doprajte si hygge pohodlie aj doma!

nápady na dizajnové sviečky na zimnú výzdobu

Zimná dekorácia – Hygge znamená štýlový koncept

nápady na zimné dekorácie sviečky

Zimná výzdoba – riaďte sa našimi predstavami a vytvorte úžasnú atmosféru

atmosférické zimné dekorácie

Dajte dostatočný dôraz na textil

nápady na zimnú výzdobu v štýle objatia

Zimná dekorácia – koberce vytvárajú pohodlie

zimná dekorácia v štýle objatia

Zimná výzdoba – chvíle hygge všetkých zblížia

zimná dekorácia nový dánsky štýl

Vôňa čerstvo pripravenej kávy s korením vám pridá k zimnej nálade

vonná káva zimná dekorácia

Zimná výzdoba – zimný koníček je povinnou súčasťou pohodlia hygge

koníček zimnej dekorácie

Zimná dekorácia – stačí sa zapojiť a naplno si vychutnať výsledok

nápady na zimnú výzdobu tipy na nový štýl