Integrovaný odsávač pár takmer nevidíte

Pre mnohé ženy v domácnosti je to ich obľúbená miestnosť, iným sa tam vône vôbec nepáčia! Ale na svete nie je kuchyňa bez varných pár a príchutí, ktoré pri varení často plávajú vo vzduchu. Preto boli vďaka novým technológiám navrhnuté také kuchynské spotrebiče, ako je integrovaný odsávač pár. Dokonca sa domnievame, že moderná kuchyňa nie je úplne vybavená bez vstavaného digestora. Elegantný odsávač pár je v súčasnej dobe jedným z aktuálnych kuchynských trendov. Na jednej strane sa bez problémov vpíše do kuchyne, takže je na prvý pohľad takmer nepostrehnuteľný. Na druhej strane veľmi prispieva k hygiene a estetike v kuchyni a zaisťuje príjemnú atmosféru miestnosti bez zápachu. Čo ešte by ste mali vedieť o integrovaných odsávačoch pár a aké výhody tieto zariadenia ponúkajú, sa dozviete nižšie! Držte sa toho a nechajte sa inšpirovať moderným integrovaným odsávačom pár vo vašej vlastnej kuchyni!

 Tu môžete vidieť integrovaný odsávač pár?

Integrovaný odsávač pár moderná kuchyňa v šedej farbe Kuchynský ostrov zo sivého mramoru

Moderná kuchyňa bez vstavaného digestora je sotva možná!

integrovaný digestor elegantný minimalistický kuchynský ostrovček z bieleho mramoru

Prečo každá kuchyňa potrebuje integrovaný odsávač pár?

Pravdepodobne poznáte situáciu: keď varíte, poháre sa odparia, v miestnosti sa ozývajú hlasné zvuky, ktoré narúšajú rozhovor s členmi vašej rodiny. Navyše vonia ako dusená cibuľka alebo pečienka, ktorú sa chystáte variť. Teraz hovoríme „Prestaňte!“ To všetko je minulosťou! Vďaka integrovanému odsávaču pár sa atmosféra v miestnosti rýchlo zmení. Kým páry pri varení stúpajú maximálne jeden meter za sekundu, zariadenie generuje nad varnou doskou silný prúd smerom hore. Tým sa odsaje opar a ihneď sa ho chytí. Funguje takmer nehlučne a veľmi efektívne, takže sa do miestnosti a logicky aj na váš nábytok a textil dostane podstatne menej častíc tuku a zápachu. Koniec koncov, v kuchyni sa môžete tešiť na čerstvý vzduch, dokonca aj po varení a pečení.

Integrované odsávače pár sú veľmi v móde!

integrovaný odsávač pár podlahové jednotky zo svetlého dreva v bielej farbe dominujú zadnej stene z bieleho mramoru

 Tešíte sa na bezproblémový vzhľad ….

integrovaný digestor bezproblémový vzhľad malá kuchyňa jedáleň

… a čerstvý vzduch v miestnosti!

integrovaný odsávač pár čerstvý vzduch v miestnosti

Ako môže integrovaný odsávač pár bez problémov zapadnúť do dizajnu kuchyne??

V zásade existujú dve možnosti bezproblémového použitia integrovaného odsávača pár. Najprv môže byť zabudovaný do jednej z nadzemných skriniek. Na tento účel si človek spravidla vyberie skrinku nad varnou doskou, aby pomohla účinnosti zariadenia. V tomto prípade je integrovaný digestor sotva postrehnuteľný, pretože je spojený so stenovými jednotkami a splýva so stenou. Toto je najjednoduchšia myšlienka inštalácie odsávača pár. Pri objednávaní kuchyne budete potrebovať ďalšiu skrinku. Zodpovedajúci kryt by tiež stačil! Je však dôležité, aby váš odsávač pár nebol vôbec viditeľný. Koniec koncov, vaša kuchyňa vyzerá veľmi elegantne a moderne! Váš štýl je zvýraznený a nič v miestnosti neruší váš pohľad. Skvelý vzhľad, nie??

 Elegancia v kuchynskom dizajne nepozná hraníc!

integrovaný odsávač pár elegancia v dizajne kuchyne mladá žena biela zadná stena kuchyne zo svetlo šedého mramoru

Táto moderná kuchyňa v čiernej a drevenej farbe môže tiež splniť najvyššie nároky.

integrovaný odsávač pár super moderné kuchynské nástenné skrinky zadná stena kuchyne v antracitových spodných skrinkách z dreva

 

 Integrovaný odsávač pár sa hodí ku každému štýlu nábytku v kuchyni.

integrovaný odsávač pár elegantná kuchyňa otvorené drevené police kuchynský ostrovček zo sivého mramoru

Populárny je aj druhý variant inštalácie odsávača pár a nemal by byť vôbec zanedbávaný. Ak napríklad v kuchyni nemáte nástenné skrinky, môžete kapucňu zladiť so stenou. Realizácia takejto myšlienky je náročnejšia, ale výsledok je úchvatný – takéto digestory pôsobia ešte elegantnejšie! Ide o to, obložiť kapucňu rovnakým materiálom alebo ju namaľovať rovnakou farbou, akú máte na stene. V tomto ohľade sú veľmi vhodnými možnosťami biela farba, dlaždice a dokonca aj drevo. Zodpovedať by mu mala aj textúra, inak vynikne. Ak máte ozdobné lemovanie, pridajte ich aj k digestoru, čím sa stane absolútnou kópiou steny. Vďaka tomu umožníte odsávačke čo najviac splynúť so stenou. Nasledujúce obrázky sú toho dobrým dôkazom.

V bielej kuchyni by mal byť biely aj integrovaný odsávač pár.

integrovaný odsávač pár pozývajúci kuchynské závesné žiarovky biele skrinky čierne akcenty kuchynský ostrovček z bieleho mramoru

Integrovaný odsávač pár všetkých bielych kuchynských drevených trámov na strope

Integrovaný biely odsávač pár dominuje zadnej stene z bielych dlaždíc, skriniek a kuchynského ostrova

 S čiernou vytvoríte elegantný kontrast.

Integrovaný odsávač pár na nastavenie elegantných bielych kuchýň s malými čiernymi akcentmi

integrovaný odsávač pár veľmi atraktívna kuchyňa svetlé drevo sivé podlahové skrine čierne akcenty

Odsávač pár je jeden so stenou!

Integrovaný odsávač pár so dominantnou farbou sivou stenou

Integrovaný odsávač pár nepostrehnuteľný ako svetlo šedá stena

Integrovaný digestor splýva so stenou v teplom béžovom odtieni

Aké sú výhody a nevýhody integrovaného odsávača pár?

Výhody vstavaného digestora sú zrejmé. Chceme ich však znova zhrnúť:

  • Moderný vzhľad v kuchyni: Pretože integrovaný odsávač pár sa úplne bezproblémovo zapíše do dizajnu kuchyne, veľmi to prispieva k modernému vzhľadu miestnosti. Nie je to nápadné, takmer neviditeľné a v žiadnom prípade nevzbudzuje pozornosť. Všetko, čo k modernej kuchyni patrí!
  • Najlepšia hygiena: O účinnosti integrovaného odsávača nie je pochýb. Absorbuje všetky výpary a pachy z varenia, aby vo vašej kuchyni prevládala najlepšia hygiena. Vzduch v miestnosti je čistý a bez zápachu. Okrem toho nemusíte po varení všetko čistiť „šialene“. Stačí filter pravidelne vyberať a utierať vlhkou handričkou. úplné!

V každej kuchyni je najlepšia hygiena najvyššou prioritou.

integrovaný odsávač pár hygiena najvyššia priorita v kuchyni biele skrinky ľahké drevo

 Vďaka integrovanému odsávaču pár to možno dosiahnuť!

Integrovaný odsávač pár nad varnou doskou vo veľkoryso riešenej retro kuchyni

 

integrovaný digestor veľmi moderná kuchyňa všetko v bielom integrované kuchynské spotrebiče veľmi príťažlivá atmosféra miestnosti

Jeden jediný nevýhoda integrovaný odsávač pár je spojený s úložným priestorom. Pri navrhovaní kuchyne musíte mať na pamäti, že priestor nad varnou doskou využijete na inštaláciu odsávača pár. Je však lepšie mať v kuchyni o jednu nástennú jednotku menej ako zlého vzduchu, že?

Ako vždy, chceme vás týmto článkom informovať podľa najlepšieho vedomia a svedomia. Ak plánujete nainštalovať digestor do svojej kuchyne, mali by ste tiež požiadať o radu odborníka. Sme si istí, že sa rozhodnete správne!

 V malej kuchyni je tiež potrebný vstavaný odsávač pár.

integrovaný odsávač pár

Ale o to viac vo väčších kuchyniach!

integrovaný odsávač pár krásny dizajn kuchyne veľká izbová závesná lampa nad kuchynským ostrovčekom

integrovaný odsávač pár v kontraste s bielymi a svetlými drevinami, čierne skrinky, čierna tehlová stena

integrovaná digestor elegantná retro kuchyňa v modrej, veľmi príjemnej atmosfére miestnosti

integrovaný odsávač pár pozýva do kuchyne veľa svetlého dreva a bielu atmosféru miestnosti

integrovaný odsávač pár elegantný kuchynský dizajn sivý mramor malé zlaté akcenty

vstavaný digestor retro kuchynská dlažba otvorené drevené police sivé skrinky