Inteligentné, originálne nápady, ak chcete ozdobiť svoje vázy

vázy zdobia kvetináče kôra stromov

Ako si ozdobiť vlastné kvetináče a vázy

Chcete, aby vaše rastliny vo vašom interiérovom dizajne zažiarili svojim vlastným leskom? Môžete to dosiahnuť ozdobením kvetináčov a váz. Kreatívne a jednoduché nápady vytvárajú skvelý efekt bez veľkého úsilia z vašej strany.

Ozdobte lanom

vázy zdobia kvetináče plechové plechovky lano

Prvá účinná metóda, na ktorú by sme chceli upozorniť, je, že kvetináče a vázy môžeme ozdobiť povrazom. Jednoducho ich omotáte. Môžete použiť hrubý pás alebo niekoľko tenkých pásikov. Efekt je veľmi retro, a preto je pre mnoho ľudí vhodný!

Tropický nádych

Trochu tropického nádychu môžete svojmu domovu tiež dodať ozdobením kvetináčov a váz určitým spôsobom. Kávové zrná prilepte zvonku. Aby ste to urobili, musíte najskôr zabaliť papier okolo váz alebo kvetináčov. Na to naneste lepidlo a potom naň dajte zrnkovú kávu. Aby bola celá vec o niečo príťažlivejšia, môžete kávové zrná nalakovať.

Maľba v originálnych tvaroch

vázy zdobia kvetináče porcelánové perá

Čo si myslíte o jednoduchej maľbe a grafike? Bol by to spôsob, ako prispôsobiť inak veľmi bežné a nie obzvlášť unikátne vyzerajúce vázy a kvetináče? Ak v tomto bode nie ste obzvlášť talentovaní, skúste vyjadriť digitálne obrázky.

Washi pásky

Washi pásky sú univerzálnym prostriedkom na okorenenie širokej škály vecí. Dá sa použiť aj na ozdobu väčšiny typov kvetináčov. Buď môžete pokryť väčšiu časť oblasti, alebo použijete minimalistickejší prístup.

Prilepte na svoje kvetináče niečo efektné

Teraz sme sa dostali k skupine veľmi vzrušujúcich nápadov pre domácich majstrov. Nájdite nejaký skvelý drobný predmet, ktorého máte prebytok alebo ktorý nie je príliš drahý. Povedzme ceruzky alebo klipy na oblečenie. Môžete ho použiť na ozdobenie kvetináčov super originálnym spôsobom.

Zdobenie váz v detskej izbe

Ozdobte vázy, lepidlo, farby, kvetináče

Vázy a kvetináče si môžu nájsť vhodné miesto aj v detskej izbe. Zdobenie tu musí byť v súlade s chuťou a vekom vašich najmenších. Nechajte ich, nech si niečo vymyslia sami, a pomôžte im nápady zrealizovať. Ako spojiť vzdelávanie a zábavu.

Naplavené drevo použite na ozdobenie kvetináčov a váz

vázy zdobia kvetináče plátované v prírodnom dreve

Driftwood je tiež veľmi vhodný, keď chcete ozdobiť vázy a kvetináče. Najlepšie by bolo použiť tenké palice, ktoré sú viac -menej rovné a majú rovnakú dĺžku. Môžu byť pripevnené k vonkajšej časti predmetov silným lepidlom.

Iní ľudia preferujú prepracovanejšiu, ale veľmi očarujúcu a krásnu metódu. V tomto prípade sú tyčinky zmenšené tak, aby sa vytvorili ploché kruhy, z ktorých poznáte zrno.

Na internete nájdete aj ďalšie umelecké metódy zdobenia váz a kvetináčov. Sú nekonvenční a umní. Prirodzená krása dreva urobí prakticky čokoľvek dobre.

Alebo máte radšej zlato?

Vázy zdobia kvetináče zlatým dipom

Zdobenie kvetináčov a váz je teda niečím, čo vám môže priniesť všetky vaše kutilské zážitky na stôl. Sotva existujú dekoratívne metódy, ktoré by sa nedali použiť v malom formáte. Rozhliadnite sa a zistite, čo ste vy alebo niekto iný z vašej rodiny robili za posledných pár mesiacov. Môžete si z neho určite vziať inšpiráciu pre svoje aktuálne projekty váz a kvetináčov.

Vymaľujte si kvetináče a vázy pestrofarebnými vzormi Paysley

zdobenie váz, maľovanie kvetináčov

Nádherné sklenené vázy s lesklými zlatými bodkami

Vázy zdobia bodkované kvetináče

Vytvorte trochu viac lesku a pôvabu

Vázy zdobia kvetináče trblietavými prúžkami

Nápaditý nápad na dekoráciu pomocou paličiek od nanuku

vázy zdobia kvetináče drevené tyčinky tyčinky zmrzliny

Letná atmosféra so sisalom a perlami

vázy zdobia kvetináče medené drôtené korálky

Svadobná dekorácia s bielymi a striebornými flitrami

Vázy zdobia kvetináče nalepené na flitroch

Ľahkosť a elegancia s bielou čipkou

vázy zdobia kvetináče biely hrot