Jedinečný dizajnérsky byt boduje kreatívnym dizajnom a dokonalým plánovaním miestnosti

Všetci tu v redakcii Freshideen sa zaujímame najmä o dizajnérske byty a domy. Je to spôsobené kreatívnymi vlastnosťami dizajnérov, výtvarníkov a architektov. Neustále nás inšpirujú svojimi jedinečnými, niekedy až extravagantnými myšlienkami. Preto sú ich diela alebo ich byty a domy stredobodom našej pozornosti. Spravidla tieto body bodujú svojim jedinečným dizajnom a dokonalým plánovaním miestnosti. Každý centimeter štvorcový tam má svoju funkciu a používa sa správne. Tiež predpokladáme, že kreatívni ľudia majú sklon navrhovať svoje domovy ako odraz svojho pohľadu na život. Ich štýl a charakter sa odráža najmä v interiéri. Nájdeme tam aj malé detaily, ktoré odhaľujú preferencie a záľuby každého umelca. Preto sme pripravili skvelý príklad dizajnérskeho bytu, ktorý sa oplatí vidieť a ktorý by sme vám chceli hneď predstaviť. Držte sa toho a nechajte sa inšpirovať kreatívnymi riešeniami vo vlastných štyroch stenách!

Tento dizajnérsky byt vyzerá fantasticky! V skutočnosti je nielen obývacia izba, ale aj všetky ostatné miestnosti jedinečné!

Dizajnový byt v Číne obývacia izba jednoduchý dizajn miestnosti tlmené farby Dominuje kreslo Spfa

  • Dobrý príklad dizajnérskeho bytu z Číny

Tento fantastický príklad dizajnérskeho bytu tentokrát pochádza z Číny, presnejšie z mesta Chongqing (viac ako 30 miliónov obyvateľov). Nachádza sa tu súkromná rezidencia riaditeľa dizajnu Gengba. V čínskej metropole šéfuje dizajnovému štúdiu YHDQ.

Pri rekonštrukcii a projektovaní svojho bytu sa inšpiroval predovšetkým mestom Chongqing a, samozrejme, pulzujúcim životom v ňom. Okrem toho sa pokúsil integrovať spomienky na svoje početné cesty po svete do interiéru svojho dizajnérskeho bytu. Aj tie boli pre dizajnéra významným zdrojom inšpirácie. Gengbo, ktorý pracoval s pôvodnou dvojpodlažnou štruktúrou, odstránil väčšinu stien, aby zmenil vnútorný priestor na otvorený a svetlý domov zameraný na umelecké diela a postrehy majiteľa. A dizajnér to urobil kreatívnym spôsobom, takže konečný výsledok je pôsobivý.

 Moderný byt v Číne, ktorý dobre vyjadruje osobnosť dizajnéra.

Dizajnový byt v Číne moderný byt vyjadruje osobnosť dizajnéra

 Tento dizajnérsky byt v Číne charakterizuje otvorené prostredie.

Dizajnový byt v Číne s otvoreným prostredím, ktorý sa nachádza na dvoch úrovniach, veľmi zaujímavým konceptom miestnosti

  • Tento dizajnérsky byt sa vyznačuje vysokou estetikou na modernej úrovni

Modernú estetiku je možné v tomto dizajnérskom byte vidieť všade a dá sa objaviť aj v najmenších detailoch. Napríklad vďaka jemnému odtieňu zelenej bude miestnosť pôsobiť nebesky. Táto konkrétna farba je spárovaná s tlmenou bielou paletou, aby vytvorila celkový minimalistický vzhľad. Do interiéru boli zvolené jemné farby, pričom sa dizajnér starostlivo a zámerne vyhýbal sýtym odtieňom. Takýmto spôsobom vytvoril v interiéri vizuálnu rovnováhu. Jeho vysoký estetický dizajn nepochybne evokuje jedinečnú duchovnú náladu. Čínsky dizajnér Gengbo potom pridal nábytok najvyššej kvality, aby pridal na WOW efekte svojho dizajnérskeho bytu. Takéto kusy nábytku od spoločností Loewe, Foscarini, Roche Bobois a Baxter sú šikovne a účelne rozmiestnené po celom byte..

Nájdite si pár minút a posuňte sa nadol a pozrite sa na tento očarujúci moderný dizajnérsky byt. Je to určite aj dobrý zdroj inšpirácie pre kreatívne riešenia vo vašom vlastnom dome!

Jedná sa o dva byty, ktoré sa zlúčili do jedného a sú plné prirodzeného svetla a sú navrhnuté s chladnými umeleckými dielami a trendovým nábytkom.

Dizajnový byt v Číne dva byty v množstve prirodzeného svetla, chladných umeleckých diel a trendového nábytku

 V obývačke je úžasný kamenný krb, pohodlná zakrivená sedačka, trendový nábytok a v rohu šatník.

Dizajnový byt v Číne obývacia izba kamenný krb pohodlná zakrivená sedačka trendový nábytok šatník v rohu

Jedáleň je inovatívne navrhnutá a zároveň príjemná.

Dizajnový byt v Číne Jedáleň je inovatívne navrhnutá a príjemná

 Tento jemný odtieň zelenej očarí zmysly!

Dizajnový byt v Číne, kuchyňa, jedálenský kút, jemný odtieň zelenej na stene očarí zmysly

Ako nájdete tento široký kuchynský ostrov?

Dizajnový byt v Číne moderná kuchyňa štvorcový široký kuchynský ostrov

 Čistá estetika aj v spálni!

Dizajnový byt v Číne Spálňa Čistá estetika sklenená stena

 Čínsky dizajnér myslel aj na najmenšie detaily v interiéri.

Dizajnový byt v čínskej spálni, ktorý pozýva na drobné osvetlenie výklenku

Ak máte skvelé nápady pre svoje izby …

Dizajnový byt v Číne skvelé nápady štýlovo zdobená stena na toalete

 Od stropu po podlahu je všetko v kúpeľni jedinečné a štýlové zároveň!

Dizajnový byt v Číne

Módna jednotka so zlatým povrchom určite priťahuje pozornosť všetkých.

Dizajnérsky byt v Číne, toaletný stolík s pútavým zlatým povrchom