Jesenná dekorácia von – skvelé nápady od rustikálneho po moderný

Jeseň je tu a znova a znova nás prekvapuje svojimi teplými farbami, nádhernými kvetmi a rôznymi darmi prírody. Ak budeme mať tento rok trochu viac šťastia, teploty vonku zostanú niekoľko týždňov vyššie ako obvykle, aby sme mohli stráviť dlhé popoludnia na verande alebo v záhrade. Môžete tam vidieť pestrofarebné listy padajúce počas dňa na zem. Ak sa však zabalíte do šatiek a vlnených prikrývok, môžete tiež večer stráviť útulné hodiny vonku s priateľmi a popíjať cider. Na také stretnutie alebo na rodinnú oslavu vonku musíte nielen vyzdobiť dom jesenným a atmosférickým spôsobom. Vonkajší priestor je tiež potrebné vyzdobiť v súlade s novou sezónou. Krásny jesenný veniec na predné dvere, farebné chryzantémy a maľované tekvice vám pomôžu vytvoriť krásnu jesennú dekoráciu vonku. V nasledujúcom texte vám ukážeme, ako to urobiť.

 Tu nájdete skvelé nápady na atmosférickú jesennú dekoráciu vonku.

Jesenná dekorácia von pred tekvicu predných dverí jesenný veniec dve kvetinové nádoby zelené rastliny vyzerajú vítane

Atmosférická jesenná výzdoba zvonku: začnite vstupným priestorom

Ukážte všetkým susedom a okoloidúcim, že máte radi jeseň a chcete osláviť novú sezónu. Začnite preto navrhovať svoju jesennú dekoráciu vonku pred vchodové dvere. V tejto súvislosti sa vašej kreativite a predstavivosti medze nekladú.

Na predné schody môžete dať krásne kvetináče s kvitnúcimi chryzantémami alebo ich naaranžovať na verandu. Tekvice v rôznych tvaroch, farbách a veľkostiach by nemali chýbať v jesennej dekorácii von. Okrem chryzantémov symbolizujú jesenné obdobie a sú nepostrádateľnou súčasťou jesennej dekorácie, či už v interiéri alebo exteriéri. Aby ste svojej jesennej výzdobe dodali navonok dodatočnú dávku prirodzenosti, môžete ozdobiť vstupný priestor pred vchodovými dverami okrasnými bylinkami, sušenými okrasnými trávami, stonkami kukurice alebo balíkom sena. Posilňujú rustikálny vzhľad vašich jesenných dekorácií zvonku a pôsobia ešte prirodzenejšie. To úplne zodpovedá účelu každej jesennej dekorácie, však??

Jesenný veniec z brusníc, oranžových a žltých tekvíc, balíkov sena a trochy zelene dodá jesennej dekorácii zvonku rustikálny nádych.

Jesenná dekorácia von pred predné dvere. Jesenný veniec z brusníc, tekvice, balíkov sena, trocha zelene, rustikálny nádych psa

Namiesto jesenného venca z farebných listov a krásnych kvetov môžete jednoducho pokračovať a na vchodové dvere zavesiť vrecko sušenej trávy.

Jesenná dekorácia vonku do tašky v rustikálnom štýle so sušenými trávami tmavé dvere dve vysoké kvetinové nádoby na oboch stranách tekvice rôznych farieb a veľkostí

Ozdobte vstupný priestor okrasnými bylinkami a tekvicami!

Jesenné dekorácie pre tekvice z okrasných byliniek usporiadané na schodisku pred vchodovými dverami

 Rustikálnejšie to už nemôže byť! S girlandou z jesenného lístia a jesenným vencom na dvere je faktor wow zaručený.

Jesenná dekorácia vonku v rustikálnom štýle domová veranda veniec jesenných listov jesenný veniec na dvere wow efekt

Nie je táto jesenná dekorácia vonku s nádhernými vínovo červenými chryzantémami a mnohými tekvicami pútavá?

Jesenná dekorácia zvonku moderná pútavá nádherná vínovo červená chryzantéma početné tekvice na schodisku biele dvere dva jesenné vence

Veranda ponúka aj dostatok priestoru na krásne jesenné dekorácie von

Jesenná dekorácia vonku môže byť navrhnutá v rôznych štýloch a môže sa pohybovať od rustikálneho po moderný. Pri zariaďovaní však musíte vziať do úvahy architektonický štýl vášho domu a zvoliť dekoráciu, ktorá ho dopĺňa. Potom, čo ste už vyzdobili vonkajší priestor pred vchodovými dverami, je načase vyzdobiť jeseň verandu alebo otvorenú terasu. Tu však nepotrebujete príliš veľa dekorácií, inak by veranda mohla pôsobiť preplnene. Môžete tam jednoducho dať krásne kvetináče so vždyzelenými rastlinami alebo ísť znova na chryzantémy. Teplé a útulné prikrývky a vankúše dopĺňajú jesenný vzhľad.

 Útulné posedenie na verande pre vaše špeciálne hodiny pre dvoch.

Jesenná dekorácia von na verandu, dve prútené kreslá, malý okrúhly stôl

Môžete si tu užiť každú chvíľu so svojimi blízkymi a nechať sa inšpirovať nádherným panoramatickým výhľadom na blízky les.

Jesenná výzdoba zvonku Dom na horách Terasa v rustikálnom štýle Nádherný panoramatický výhľad na les Užite si čas vo dvoch

Atmosférická jesenná dekorácia zvonku: útulné posedenie v retro štýle

Jesenná dekorácia pre útulné posedenie v retro štýle na malom priestore

 

 Alebo dajte prednosť štýlovému, ale jednoduchému dizajnu s malou ozdobou?

Jesenná dekorácia pre vonkajšie moderné verandy, všetko v bielych konferenčných stolíkoch

Napriek pandémii koróny by ste si nemali nechať ujsť malú jesennú párty s blízkou rodinou a priateľmi. Keď je pekné počasie, môžete posedieť vonku na verande a vychutnať si jedlo. Na to nemusíte honosne zdobiť vonkajšiu časť. Jemné textúry v teplých jesenných farbách, krásne hortenzie vo váze a pestrofarebné tekvice robia svoje a sú dostatočnou ozdobou jesennej dekorácie vonku.

 Pekné miesto pre rodinné akcie na jeseň.

Jesenné dekorácie zvonku zdobia verandu v rustikálnom štýle pre rodinné akcie na jeseň

Pozývame vás k stolu! Jesenná párty v záhrade sa môže začať!

Jesenná dekorácia na vonkajšie jesenné večierky v záhrade Drevené stoly so stoličkami V pozadí je malý domček

Máme pre vás pripravených niekoľko ukážok krásnych a atmosférických jesenných dekorácií do exteriéru. Prejdite nadol a získajte ďalšiu inšpiráciu! Ozdobte svoj vonkajší priestor a oslavujte jeseň!

Vonku môžete tekvice štýlovo naaranžovať a postaviť na výslnie!

Jesenná dekorácia pre vonkajšie kamenné dláždené miesto schodiska múr domu

Neoddeliteľnou súčasťou jesennej dekorácie vonku sú lampióny.

Jesenná výzdoba vonkajšej verandy vydláždenej kameňom v rustikálnom štýle

Vopred musíte myslieť aj na vhodné vonkajšie osvetlenie.

Jesenná ozdoba vonkajšieho posedenia na verande pre dvoch zodpovedajúcich svietidiel veľa bielych sviečok kvetinový kontajner jesenné kvety

Svojich hostí s takouto nádhernou jesennou dekoráciou určite privítate pred vchodom do domu!

Jesenná dekorácia vonku na prah psa krásny jesenný veniec oranžových tekvíc

 … ukážte svoj kladný vzťah k novej sezóne!

Jesenná dekorácia pre vonkajší dom v rustikálnom štýle zariadená na vchod do domu

Jesenné dekorácie pre vonkajší dom v modernom štýle citrónovo žlté dvere jednoduché šperky pôsobia veľmi príjemne