Kvetinová tapeta – tapeta s kvetmi pre živé prostredie

Pokiaľ ide o tapety s kvetmi, stretávate sa s bohatou škálou štýlov. Pretože nie všetky kvetinové tapety sú rovnaké. A svet kvetinových tapiet je rovnako rozmanitý a mnohostranný ako svet kvetov a rastlín. Bez ohľadu na to, či máte radi kvetinové tapety v romantickom štýle vidieckeho domu, s modernými vzormi alebo skôr v nostalgickom vintage vzhľade, vždy zaistia harmonickú atmosféru a sviežu, živú atmosféru. Jeden Kvetinová tapeta Ale nemusí to byť len hravé na jar alebo farebné v lete. Mnoho výrobcov interpretuje svoje vysokokvalitné kvetinové tapety v rôznych životných štýloch – priamych a minimalistických, popkultúrnych a neobvyklých alebo jednoducho abstraktných a intuitívnych..

klasická kvetinová tapeta

Tapeta 32800-1 A.S. Mestské kvety Création

Kvetinová & krehké: kvetinové tapety v romantickom štýle vidieckeho domu

Obzvlášť dôležitá je tapeta s kvetmi v romantickom štýle vidieckeho domu. Tu kvetinové dekory zapôsobia svojimi veľmi jemnými a krehkými vzormi v ľahkej a obmedzenej farebnej palete. V štýle vidieckeho domu je predovšetkým miesto pre detailné a jemné kvetinové tapety, ktoré často umocňujú ľahký a uvoľnený dojem akvarelovou optikou alebo textilnými štruktúrami. Hravý Tapeta v jemnej ružovej, jemnej modrej, krémovej alebo marhuľovej farbe vytvára perfektné pozadie pre kvety všetkých druhov a je možné ich ideálne kombinovať s prírodnými materiálmi a svetlým nábytkom.

kvetinová tapeta romantický vidiecky štýl

Tapeta 358731 Livingwalls Djooz 2

Súčasná kvetinová lúka: moderné kvetinové tapety

Súčasné životné trendy vám ponúkajú veľa príležitostí na modernejšie a modernejšie usporiadanie tapiet s kvetmi. Ako veľmi trendová a veľmi štýlová sa ukazujú napríklad tapety Sensual Art Deco v extravagantnej farebnej palete alebo nápadné kvetinové tapety v retro vzhľade 60. a 70. rokov. Zdržanlivé škandinávske tapety a exotické tapety na stenu sú vhodné aj ako moderné tapety na zmysluplný dizajn stien.

Moderná interpretácia kvetinovej tapety je často presvedčivá kvôli kontrastu medzi prirodzenosťou a krehkosťou kvetov a odvážnemu a jednoduchému dizajnu vo výrazných farbách a výstižných kontúrach. Vzniká tak symbióza prirodzenej elegancie a umeleckej extravagancie. Grafické a geometrické prvky často predstavujú protipól kvetinovým a dynamickým návrhom, a tým vytvárajú neobvyklé kontrasty.

kvetinová tapeta malé kvetinové vzory

Tapeta 363171 A.S. Création Palila

Škandinávske kvetinové tapety v tichej estetike

Škandinávsky štýl nábytku sa vyznačuje severskou jasnosťou, lineárnymi kontúrami a organickými tvarmi, ako aj nevzrušenou a zdržanlivou farebnou paletou. Škandinávska tapeta s kvetmi je presvedčivá vďaka svojej jemnej a tichej estetike, ktorá je nenápadná a napriek tomu tak stimulujúca. Môžete si vychutnať harmonickú kombináciu monochromatickej, jednoduchej elegancie, jemných a jemných vzorov a určitej rovnováhy. Čerstvá mladosť a mestské kúzlo sú vyjadrené aj v škandinávskom štýle, najmä prostredníctvom grafických dekorov.

škandinávske kvetinové tapety

Fototapeta ruža 1 DD110741 Livingwalls Walls od Patel

Vydajte sa na svetové turné s kvetinovými tapetami!

Tapeta s kvetmi nemusí byť vždy miestnymi kvetmi. Významnú úlohu zohrávajú aj mnohé vplyvy z rôznych kultúr a krajín. Vďaka kvetinovým tapetám sa napríklad môžete vydať na duševný výlet po svete z pohodlia pohovky a preskúmať najexotickejšie rastliny na Zemi. S kvetinovými motívmi z džungle plnej farebných vtákov, zvierat a motýľov je vo vašich štyroch stenách vytvorená bujará atmosféra, z ktorej vyžaruje čistá radosť zo života..

kvetinová tapeta nový stánok

Tapeta 362021 A.S. Création Neue Bude 2.0

Ázijské kvetinové tapety pre rafinovaný interiér

Kvetinové štruktúry sú tiež preberané v ázijskom štýle a interpretované trochu abstraktnejšie, ale celkom dômyselne. Napríklad kvetinová tapeta v štýle Ďalekého východu sa vyznačuje zdržanlivými a prirodzenými farbami, ako je čierna, šedá, krémová, horčicovožltá a červená. Organické prevedenie vytvára magický nádych. Jemný prírodný a papierový vzhľad, rozmazané efekty a veľmi detailné vzory tiež obohacujú vznešené kúzlo kvetinových tapiet.

obývacia stena kvetinová tapeta sivá

Tapeta 359543 Livingwalls

Sila kvetov: Zažite minulosť s kvetinovými tapetami!

S kvetinovou tapetou môžete nielen vytvoriť živý interiér, ale môžete sa vydať aj na malú cestu časom. Vráťte sa do 18. storočia alebo ešte skôr a premeníte svoje izby na hrad s elegantnými kvetinovými barokovými tapetami. Nostalgická vintage tapeta s kvetmi poskytuje nezameniteľné akcenty prostredníctvom filigránových alebo veľkoplošných vzorov, ako aj výrazných kontrastov, zatiaľ čo jemnejšie, hravé dekory sľubujú väčšiu voľnosť a kreativitu.

retro kvetinové tapety

Tapeta 362921 Livingwalls Cozz

Zámocká záhrada vo vašich štyroch stenách: kvetinové tapety v historickom štýle

S nádhernou barokovou tapetou s kvetinovými vzormi môžete majestátne žiť a premeniť svoj domov na vznešený hrad. Okrasné tapety s nádhernými kvetinovými vzormi, sviežimi kyticami a hravými kvetinovými úponkami inšpirujú aj toho najnáročnejšieho diváka. Kvetinové tapety v historickom štýle sú často veľmi elegantné a elegantné vo výrazných farbách, ako sú vášnivá červená, majestátna modrá, extravagantná čierna, sivá alebo nevinná biela. Ušľachtilé kovové akcenty veľmi často dotvoria a premenia tapety na skutočné umelecké diela.

zlaté akcenty kvetinové tapety

Tapeta 306576 Architects Paper Metallic Silk

Kvetinové tapety v štýle Art Deco: kvetinové vzory & zmyselná elegancia

Štýl Art Deco znamená vášeň, extravaganciu a hojnosť. Vždy to vyzerá veľmi rafinovane a elegantne. Tapety v tomto štýle často hrajú s kontrastom medzi kvetinovými štruktúrami a futuristickými vzormi. Paleta farieb je vždy veľmi výrazná a neprehliadnuteľná. Kvetinová tapeta v benzíne, čiernej a zlatej, machovo zelenej, horčicovožltej alebo sýtej modrej vytvára sofistikovaný a vyložene intelektuálny nádych, aby ste sa cítili dobre. Tapetu Art Deco s kvetmi je možné ideálne kombinovať so zlatými bytovými doplnkami a kvalitným vintage nábytkom z tmavého dreva.

kvetinová tapeta s organickým vzorom

Tapeta 363106 A.S. Création Palila

Fotografická tapeta s kvetmi pre autentický kvetinový dizajn steny

Okrem početných kvetinových tapiet s kvetmi očarujú aj fototapety s realistickými kvetmi. S fototapetou s kvetmi si môžete priniesť letnú, farebnú kvetinovú lúku do svojho domu po celý rok alebo si môžete znova oživiť nádheru sviežej kytice kvetov. Živá kvetinová tapeta vytvára takmer trojrozmerný dojem, takže kvety pôsobia dostatočne blízko na dotyk a máte pocit, že si užívate jemnú vôňu ruží, tulipánov a levandule.

kytice kvetinové tapety

Fototapeta kytica čierna 1 DD110631 Livingwalls Walls od Patel