LED žiarovky – také stolové žiarovky ste ešte nevideli!

LED žiarovky ako osvetlenie a dekorácia zároveň

V poslednej dobe sa hovorí výlučne o LED osvetlení a LED žiarovkách. V skutočnosti sa ukazuje, že LED žiarovky sú energeticky úspornejšie ako ostatné svetlá a poskytujú príjemné svetlo. Ich výhody však vezmeme do úvahy o niečo neskôr. V prvom rade vám chceme ukázať, že na svetelné zdroje LED sa dá pozerať aj ako na umelecké objekty. Umelec to dokazuje Mariana Fernandez Folberg svojimi stolnými lampami žiariacimi v tme.

LED svetelné zdroje vo forme rastlín

LED svetelný zdroj Rastlinná lampa Marina DeFrates

Každá lampa je jedinečná: každý list je navrhnutý tak, aby sa vytvoril organický tvar tak, ako existuje v prírode. Každá rastlina má svoju vlastnú estetiku. Umelec sa zameriava na listy a ich rozmanitosť. Do popredia dostáva ich listové žily. Listovými žilami v rastlinách má na mysli orgány, ktoré dodávajú listom vodu a minerály z koreňov.

Tieto akrylové listy sú zapnuté LED diódami a vedú svetlo z kvetináča vyrezávanými „žilami“ listov. To vytvára jemné zelené svetlo.

Zdroje svetla LED ako ozdoba

led žiarovky Rastliny stolových žiaroviek Marina DeFrates

Nezvyčajné rastlinné žiarovky vzrušujúcim spôsobom osvetľujú noci

LED žiarovky Rôzne prevedenie stolových žiaroviek Marina DeFrates

LED žiarovky miestnosť presvetlia a zvýraznia

led žiarovky Nezvyčajné stolné žiarovky Marina DeFrates

Šikovne navrhnuté do posledného detailu …

LED žiarovka Podrobnosti o zariadení stolnej lampy Marina DeFrates

Tieto stále zelené žiarovky poskytujú nielen svetlo, ale predstavujú aj dokonalú dekoráciu v miestnosti. Funkčné a krásne sa stanú skutočnými pútavými prvkami. Mohlo by to byť pekný doplnok do obývačky alebo osvetlenie noci v detskej izbe. Takúto LED lampu umiestnite k ostatnému príslušenstvu na poličku alebo jednu umiestnite na nočný stolík. Dá sa ľahko kombinovať s inými dekoratívnymi predmetmi, ako sú zelené rastliny! To by mohol byť posledný prízvuk v miestnosti, ktorý dodá atmosfére ešte väčšie kúzlo!

Miesto medzi ostatné bytové doplnky

LED lampa Zariadenie na dekoráciu stolovej lampy Marina DeFrates

Aj keď sa na začiatku zistilo, že LED žiarovky nie sú bezchybné, teraz sú LED diódy hodnotené veľmi vysoko. Pri zvažovaní moderného osvetlenia dnes už nie je nad čím váhať. LED žiarovky neobsahujú žiadne zdraviu škodlivé látky. Vyznačujú sa tiež dlhou trvanlivosťou a dajú sa veľmi ľahko vymeniť. Navyše nie sú likvidované ako nebezpečný odpad. LED žiarovky sa vyznačujú aj nízkym tepelným zaťažením svietidla a čiastočne lepším indexom podania farieb.

Malé pútadlá a osvetľovacie zariadenia súčasne

led žiarovky Dekoračné žiarovky Marina DeFrates

Tieto umelecké objekty charakterizuje fascinujúci dizajn a vysoká funkčnosť

led žiarovky Marina DeFrates 'žiarovky moderné osvetlenie

Tieto stolné žiarovky s LED osvetlením a neobvyklým dizajnom v jednom predstavujú jedinečné umelecké predmety, vďaka ktorým jednoducho nebudete môcť hovoriť.

Nápady na dekoráciu pomocou LED žiaroviek

LED lampa Marina DeFrates umelecké rastliny svetelné