Moderné žiarovky a svetlá od Onefortythree

moderné žiarovky a svetlá nábytok domáce nápady

Integrujte moderné žiarovky a svetlá

Ak ste fanúšikom blogov o dekorácii, určite ste na tom často moderné žiarovky a svetlá na ktoré narazil Onefortythree. Sú priemyselné, geometrické, súčasné a elegantné. Majú všetky tieto vlastnosti súčasne.

Použitými materiálmi sú drevo, mosadz a kovy s práškovým nástrekom. Tento typ dizajnu je v súčasnej dobe skutočne trendy a zároveň dokáže byť úplne jedinečný. Spomenuli sme, že tieto svetlá nie sú tak drahé. Ich cena je dosť lacná, najmä ak vezmete do úvahy podrobné ručné práce.

Onefortythree začalo, keď Logan Hendrickson založil blog popisujúci dom, ktorý renovoval so svojou manželkou Roxy. Počet, na ktorom žijú: 143 (Iste!)

Závesné svetlá

Onefortythree má v ponuke celý rad závesných svetiel. Každý štýl prináša materiály a ponúka jedinečný dizajn. Drevo a kov dobre ladia so sklenenými žiarovkami bez akýchkoľvek námietok. Všetky jasne ukazujú štíhlu jednoduchosť. Farebná závesná lampa je veľmi obľúbeným kúskom. Momentálne si môžete kúpiť jeden kus naraz. To by vám však nemalo zabrániť v kúpe niekoľkých z nich.

Základňu s práškovým nástrekom je možné kúpiť aj v mnohých rôznych odtieňoch. Patrí sem mätový zelený, lososovo ružový a žltý školský autobus.

Pôvodné rozhodnutia vo svete žiaroviek

moderné-žiarovky-a-svetlá-závesné-svetlá-farebné

V poslednej dobe sú veľmi obľúbené aj dvojfarebné prevedenia, a tak nečudo, že tieto závesné svetlá nižšie upútali našu pozornosť. Lampu kupujete jednotlivo, ale v skupine by tiež vyzerala nádherne a štýlovo. Svietidlo môžete zavesiť nad jedálenský stôl alebo nočný stolík. Aj v tomto prípade je základňa s práškovým nástrekom k dispozícii v niekoľkých rôznych odtieňoch. Dyha zo skutočného dreva je k dispozícii v dubovom, teakovom, čerešňovom, ružovom, orechovom a jaseňovom dreve.

Pre jedinečnú atmosféru

moderné žiarovky a svetlá nábytok bývanie nápady 2 nuansy

Na nasledujúcom obrázku vidíme takzvanú „zatienenú závesnú lampu“. Pôsobí to vintage. Je to najmä vďaka tvaru a povrchom, akými sú chróm, lesklá biela, mäta zelená a matná čierna. Nehovoriac o tom, že skrútená šnúra je k dispozícii v čiernej, bielej a béžovej farbe. Jednoducho rozkošný!

Závesné svetlá v tvare kupoly

moderné žiarovky a svetlá závesné svetlá

Niekedy to závisí od drevenej dyhy. To platí najmä vtedy, ak ide o orechy, duby, teak, čerešne a ružové drevo. Pozdravte „závesnú lampu z drevenej dyhy“, ktorá obsahuje skrútenú šnúru. Tento kus má navyše základňu potiahnutú dyhou a ukazuje prirodzený, odretý povrch.

Závesné svetlá vyrobené z dreva

moderné žiarovky a svetlá závesné svetlá vyrobené z dreva

Hojdačka (otočná lampa)

Nastaviteľné žiarovky majú určite svoje výhody. Svetlá Swing v tomto smere ponúkajú niekoľko možností. Vzrušujúce prevedenie a schopnosť otočiť o 180 stupňov sú dva dôvody, prečo by ste mohli milovať lampu Swing, ktorú môžete vidieť nižšie na akvamaríne. Táto lampa bola ručne točená a zváraná. Ukazuje povrch s práškovým nástrekom, ktorý je možné zakúpiť v rôznych variantoch. Spomenuli sme, že základňa sa tiež otáča?

Farebná rotujúca lampa

moderné nápady na zariaďovanie moderných žiaroviek a svetiel na rotačné žiarovky

Teraz sa pozrime na dvojkĺbovú kyvnú lampu

Z tejto žiarovky môžete vytvoriť rôzne konfigurácie. Je to skutočný výstavný kúsok, ktorý ukazuje práškovo lakovaný povrch v matnej čiernej farbe.

Mosadzný svietnik

moderné žiarovky a svetlá nástenné svietidlo

Nižšie vidíme kombináciu tohto materiálu a dreva. Nechá to najlepšie z týchto dvoch materiálov prísť na svoje. Konkrétne ide o mosadznú výkyvnú lampu (chrómová rotačná lampa).

Nástenné svietniky vyrobené z mosadze a dreva

moderné žiarovky a svetlá rotujúce žiarovky mosadz

Nástenné svietniky

Existujú určité prevedenia nástenných žiaroviek, ktoré sa nikdy nemenia. Z tohto dôvodu sa niekedy zdajú zastarané. Našťastie Onefortythree posúva tieto kúsky na úplne novú úroveň. Na obrázku nižšie ich môžete vidieť v jednoduchej aj dvojitej verzii. Môžete si slobodne vybrať správnu kombináciu.

Moderné žiarovky a svetlá od Onefortythree

moderné žiarovky a svetlá originálne nápady na dekoráciu

Milujem farby a tiež farebné varianty, ktoré tu môžete vidieť na stene. Boli vytvorené ručne sústružené oceľové rúrky. Boli vybavené trvanlivým práškovým povlakom. Tu máme červeno-oranžovú, aqua modrú a vojenskú zelenú. Toto je len niekoľko možností, z ktorých si môžete vyberať. Viete si ich predstaviť na oboch stranách pohovky. Mohli by tiež nádherne lemovať chodbu s bielymi stenami.

Farebné žiarovky

moderné žiarovky a svetlá farebné svietniky

Teraz skončíme s klasickým kúskom s chrómovou povrchovou úpravou! Pekná, teplá tónovaná mosadzná tienená stena je vyrobená z ručne ohýbanej prírodnej mosadze. Kus tu ukazuje vintage-spĺňa-moderný vzhľad a je ťažké ho ignorovať. Takáto lampa by bola bezproblémovo zapísaná do najrozmanitejších interiérových prevedení.

Mosadzný svietnik

moderné žiarovky a svietniky mosadzné svietniky

Zamilovali ste sa do svetiel Onefortythree rovnako ako my? Nie je to osviežujúce, lacné, ručne vytesané moderné žiarovky a svetlá zistíte, že je to silné vyhlásenie? Máte obľúbeného??