Moderné vianočné dekorácie – 2017: Návrat k skutočným hodnotám festivalu

Začiatok novembra je skvelým obdobím na prípravu vianočných ozdôb. Jednoduché nápady na dekoráciu sú v roku 2017 obzvlášť trendy. Profesionálni návrhári interiérov nás povzbudzujú, aby sme na vianočné ozdoby používali položky a doplnky, ktoré už doma máme. V tomto štýle sú aj nápady, ktoré vám chceme nižšie ukázať.

Pôvodný adventný kalendár môže slúžiť aj ako skvelá vianočná ozdoba

veľmi jednoduchá vianočná dekorácia

Vianočné ozdoby, ktoré nám pripomínajú účel oslavy

Veľkoleposť našich miest a domovov, komerčné reklamy a darčeky nás niekedy odvedú preč z mesta Hlavná myšlienka Vianoc preč. Tento rok človek opäť cíti potrebu mnohých ľudí vrátiť sa k autentickým hodnotám festivalu.

DIY nápady na vianočné dekorácie, ktoré je možné pripraviť spoločne s celou rodinou, sú moderné.

Tiež vykreslenie tradičných symbolov spojených s Vianocami je moderným spôsobom dosť aktuálne.

Takýto vianočný stromček by sa v ideálnom prípade zapísal do vintage dizajnu

vianočná dekorácia z bieleho stromu

Iný vianočný stromček

Vianočný stromček je ako vždy veľká téma. Ale často to objavujeme v pôvodných podobách. Obzvlášť populárny je dizajn stien s obrázkami alebo šperkami, ktoré tvoria postavu vianočného stromčeka. Táto myšlienka sa prenáša aj do dizajnu okien. Takéto nápady sú vhodné pre moderné a minimalistické domácnosti, kde neradi prinášate tradičný vianočný stromček. Takáto vianočná ozdoba je samozrejme obzvlášť vhodná aj z environmentálneho hľadiska, ak ste pre Upcyklácia rozhoduje.

DIY vianočná výzdoba je stále aktuálnejšia

diy svietiace fľaše vianočné dekorácie

Girlandy

Girlandy môžu vyzerať veľmi jemne, nádherne a pútavo. V prvej forme sú v roku 2017 veľmi obľúbené ako vianočné ozdoby. Môžu byť vyrobené z rôznych materiálov. Napríklad lesklý papier a jemná tkanina sú často vyberané z praktických dôvodov. Girlandy sa vyrábajú aj z darov prírody, ako sú žalude. Sú obzvlášť obľúbené ako dekorácie okien.

Urobte zo stola centrum večierku s vianočnými ozdobami

slávnostný stôl ako ozdoba vianočných ozdôb

Slávnostný návrh políc a stolov

Tento rok je obzvlášť populárne, aby sa jedálenský stôl alebo odkladacie police stali ozdobou vianočných ozdôb. To sa dosahuje zameraním sa najmä na tieto prvky pri navrhovaní. Zvyšok bytu je potom zariadený decentnejšie.

Stratégie sú veľmi odlišné, ale jedna je veľmi populárna: Tieto oblasti vyzdobíte štýlom, ktorý sa líši od právneho dizajnu. Napríklad v minimalistických bytoch si vyberiete veľkolepý dizajn s darčekmi z prírody alebo luxusnými doplnkami na dekoráciu stolu. Tento prístup má mnoho výhod. Tento eklektický interiér na jednej strane transformuje atmosféru bytu. Na druhej strane medzi rôznymi štýlmi taktiež dochádza k určitému zvýšeniu nápadnosti. V rámci toho sa vianočný stôl a ďalšie určité oblasti stávajú vizuálnym vrcholom. V dome to vytvára jedinečnú sviatočnú atmosféru.

Šírte šťastnú náladu jednoduchými a tradičnými nápadmi!

záhradný dizajn vianočné ozdoby snehuliaci

Vnútorné hodnoty

Všetky tieto nápady majú spoločné to, že oslovujú emócie ľudí. Vianočné ozdoby by v súčasnosti mali presahovať vizuál a v obyvateľoch domu a v ich nálade posúvať niečo pozitívne. Šťastná atmosféra by mala byť vytvorená spoločnou prácou, interpretáciou známych symbolov z vašej vlastnej perspektívy a pripomenutím si skutočných hodnôt festivalu..

Tu bol zvolený luxusný dizajn stola

nápady na dizajn vianočného stolu

Tento vianočný stromček je ideálne zapísaný v minimalistickom dizajne bytu

minimalistický vianočný stromček biely

Niektoré nápady na tradičné vianočné dekorácie sú vždy aktuálne

tradičné luxusné vianočné dekoračné sviečky

Takto môžete položiť vianočný stromček na stenu

diy vianočné dekorácie na stenu

Rodinný duch a ľudskosť si na Vianoce prídu na svoje

Vianočné ozdoby spolu s rodinou